Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#3824) Peterhappy válasza bugizozi (#3817) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én tavaly vettem egy ilyen topik egyenbakancsot, szintén az itteni tapasztalatok alapján, de elég vegyes érzéseim vannak - igaz, nekem elég szerencsétlen lábam van.
A képen jobban néz ki. Élőben valahogy annyira nem adja, de mivel hasonló színű kabátom van, nem különösebben zavar. A vizet elég jól bírja, pocsolyát gond nélkül szeli, meleg, látszik hogy van benne anyag.

Ami nálam nagy negatívum, hogy
- iszonyatosan csúszik, de még normál körülmények között is (pl. esőben), hát még most, havas-jeges állapotok közepette.
- teljesen lapos a belső talprész kialakítása - ez nem tudom kinek előny, kinek hátrány
Én ha két napig egyhuzamban hordom, onnantól végem; úgy fájnak a térdeim, hogy vonyítani tudnék, pedig elég magas a fájdalomküszöböm. Ebben én vagyok a ludas, bokasüllyedéssel-lúdtalppal megáldva szinte csak betéttel tudok cipőt hordani, de más cipőknél ilyet, ilyen mértékben soha nem tapasztaltam.
A héten kénytelen vagyok hordani, így átpakoltam bele egy másik cipőmből a talpbetétet, de így meg annyira megemeli a lábam, hogy a sarkam gyilkoltam szét vele...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.