Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#23801) rwin5


rwin5
őstag

Üdvözlet,

Nem tudom tiltott-e a témában kérdezni, csak szemet szúrt a rögzített hsz. a bestsecrettel kapcsolatban.

A googlin nem sok infót találtam róla. Ennyire jó akciók vannak, hogy ez egy meghívásos felület vagy nem kell semmi extrát beleképzelni és olyasmi, mint egy about you?

:R

(#23802) thebigK válasza rwin5 (#23801) üzenetére


thebigK
addikt

mint AY kb, külföldiül

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#23803) Xtomi válasza rwin5 (#23801) üzenetére


Xtomi
tag

Olyasmi mint az AY, csak mostanában olcsóbb

(#23804) la_cc


la_cc
addikt

Öltöny mellé cipőt hol érdemes nézegetni? Olyat szeretnék, ami kényelmes is remélhetőleg valamennyire.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23805) margithid válasza la_cc (#23804) üzenetére


margithid
veterán

Bestsecret, aboutyou, ccc, ecipo.
Nekem clarks és bugatti van, utóbbi kényelmesebb.

(#23806) rbalint88 válasza la_cc (#23804) üzenetére


rbalint88
addikt

Vagabond pl. Egesz napot kibirok benne, pedig az ev 360 napjan sportcipot hordok.

(#23807) la_cc válasza margithid (#23805) üzenetére


la_cc
addikt

+ #23806 rbalint88

Ty :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23808) .: JuSzT :. válasza oszy (#23799) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

:DD

(#23809) Llew válasza la_cc (#23804) üzenetére


Llew
senior tag

"Cipőt a cipőboltból"

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#23810) la_cc válasza Llew (#23809) üzenetére


la_cc
addikt

Szerencse, mert a hentesnél kifogyott. :U ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23811) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Van most esetleg about you kupon? Koszi

(#23812) Dnalorr válasza Gergőke88 (#23811) üzenetére


Dnalorr
tag

CS-PAM1HS - 10%, 18k felett

De van erre topik. :K

(#23813) szpeti40


szpeti40
addikt

Tudom van napszemcsi topik, de azért ez sokkal jobban pörög.
Ilyen napszemüvegem van most: [link] ebből is a "photochromic gray" nevezetű, fényre minimálisan sötétedő lencsés. Ez tök jó, mert kerónál akár felhős időben is tudom használni, mert csak nagyon keveset sötétít a lencse és polarizált.
Viszont most elkezdett a lencsém a bevonat leválni és hát elég csúnya.

Most valami minőségibb napszemüveget keresek, hasonló design-al és valami hasonló minimálisan sötétített polarizált lencsével.
Ray-Ban Wayfarer-t néztem, de mintha annak kisebb lenne a lencséje, mint a linkelt alisnak.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#23814) margithid


margithid
veterán

A nike Winflo 8 cipőt amiről írtam nemrég hogy szétszakadt, visszavette a sportfactory és kifizette az árát.
Tudom, sokaknak negatív a tapasztalata velük, de velem eddig korrektek voltak.
Annyi "gond" volt, hogy az 50% kedvezmény sajnos pont erre a cipőre esett, igy10k-t kaptam vissza. Minusz még ugye a szállítás.
De igy is korrekt szerintem. :R
Ja, a Nike winflo cipőket kerüljétek, mégha 5k-ért is adják. Instabil, kényelmetlen és pár hét után szakadt. Vicc, hogy rendes ára 20k felett van.
1-2 hete egy Geox ciőben sétálok esténként, 11k-ért vettem még tavaly nyáron officeshoesnál. Össze se lehet hasonlítani a kettőt, pedig ez sima utca cipő, nem futócipő.

(#23815) pingu22 válasza szpeti40 (#23813) üzenetére


pingu22
tag

Sajnos konkrét tippet nem tudok adni, de a Wayfarer (legalábbis az eredeti) úgy emlékszem egységesen 50mm-es lencsével van (napszemcsi, rendes szemüvegkeret mind), széles híddal és a linkeltnél vastagabbal kerettel. Ez az alis ránézésre is sokkal nagyobb, lencseméret biztosan.

Esetleg Oakley márkánál nézz szét, nem egy síelős ismerősöm (köztük oktató is) használja, biztos, hogy gyártanak különböző sportokhoz való lencsét, de ilyesmi "utcai" keretben.

(#23816) la_cc válasza pingu22 (#23815) üzenetére


la_cc
addikt

Én egyszer vettem Oakley polarizált lencséset és azóta sem vagyok hajlandó mást venni... ;) Drága meg minden nyilván, de használtam 1/5 áron noname polarizáltat is és ég és föld volt a kettő.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23817) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

hali,

lehet hülye kérdés, de bestsecret-nél a 14napos visszaküldési idő honnan van számolva? a kézhezvételtől?
mert az oldalon csak annyit ír, hogy a visszaküldési időn belül vissza is kell érkeznie hozzájuk a cuccnak (mondjuk ez is furcsa, mert általában a feladásnak kell megtörténnie 14napon belül más helyeken):

Please be aware that all returned items must be in their original condition and must make their way back to us within the return period.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#23818) pohár válasza K1LLMy53Lf (#23817) üzenetére


pohár
félisten

ha tudsz leadni visszárukérelmet, akkor még vissza tudod küldeni, 14 napig onnantól, ahonnan átvetted a csomagot

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23819) K1LLMy53Lf válasza pohár (#23818) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ok, köszi. még nem rendeltem, most akarok, csak szeretnék képben lenni mire figyeljek.
szóval ha még enged leadni kérelmet, akkor minden okés, nem kell paráznom, h 14napon túl ér majd csak vissza hozzájuk?

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#23820) hcol7 válasza la_cc (#23816) üzenetére


hcol7
senior tag

carrera is ilyen.

(#23821) pohár válasza K1LLMy53Lf (#23819) üzenetére


pohár
félisten

igen, én már többször küldtem nekik így vissza :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23822) K1LLMy53Lf válasza pohár (#23821) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

értem, köszi a segítséget.
1 dolog még: itt is úgy van, mint abouryou-n, h egy csomaghoz 1 visszaküldést lehet rögzíteni, vagy itt cuccnként lehet külön-külön (mint emagon pl). illetve ha csomagonként lehet csak, akkor nagyobb rendelést (most pl 10 cucc, nadrágok, kabátok), hány pakkban szokták elküldeni?

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#23823) pohár válasza K1LLMy53Lf (#23822) üzenetére


pohár
félisten

hú, ezt meg nem mondom már, de írják az oldalon ezt is valamerre :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23825) mert_csokis válasza K1LLMy53Lf (#23822) üzenetére


mert_csokis
senior tag

#BS
A legutóbbi három rendelést fehér papírzsákban küldték ki.
Húztam is a számat, mert mind a három ment volna vissza, viszont a papírzsákra meg nem lehet normálisan ráragasztani a kinyomtatott címkét.
Úgyhogy egy nagyobb kartondobozba ment vissza az egész pakk. Természetesen a rendelések visszaküldési papírjai benne voltak a dobozban.
Nem volt gond, ma kaptam a mail-t a visszatérítésről.

Ettől függetlenül írják, hogy lehetőség szerint úgy küldd vissza a rendeléseket, ahogy érkeznek.
Bár a mindent egybe megoldásnak több értelmét látom, mert akkor nem aprózódik el a dolog.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#23826) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Srácok, ez legit oldal lehet?
link
Valóban a Vagabond outlet oldala? Érdekes érzéseim vannak. Beraktam két cipőt a kosárba 40e forint értékben, végigmentem a rendelés folyamatán, majd mikor bejött a bankkártya hitelesítő oldala, ahol az sms-ben kapott kódot kell megadni...ott már 195 USD terhelése szerepelt.
Természetesen megszakítottam a folyamatot. Valaki rendelt már innen?

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#23827) mert_csokis válasza mert_csokis (#23826) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Közben utánanéztem, és kiderült, hogy fake oldal.
Ha valaki odatévedne, tudjon róla.
Egy hallbag.com nevű oldal van a háttérben.
A rendelési értéktől jóval nagyobb összeggel terhelné a számlát, ráadásul USD-ben kéri mindezt.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#23828) Dnalorr válasza mert_csokis (#23827) üzenetére


Dnalorr
tag

A napokban én is majdnem rácsúsztam egy ilyenre. Legyünk körültekintőek. :K

(#23829) laci1117


laci1117
tag

BS-en van reklamáció vagy garancia? Az 5db-os Hollister póló pakkból az egyik póló lyukas… 2.15. rendeltem, azóta most vettem volna fel először.
Szerintetek van értelme szórakozni vele vagy úgyis elhajtanak? :((

(#23830) istnag válasza mert_csokis (#23827) üzenetére


istnag
addikt

A szállítás és garancia oldalon, minden szót nagy betűvel írtak, egy mondaton belül, itt nekem már el is veszik a bizalom.
nincs egy cég név semmi az oldalon, ászf-ben se sehol.
Scamadviser-en ketten írtak, egyikük nem kapott semmit 2 hónapja, másik 2 cíipő helyett, gagyi napszeműveget kapott. Több pénzt vont le, ahogy te is említetted.

(#23831) szpeti40 válasza laci1117 (#23829) üzenetére


szpeti40
addikt

Én megpróbálnám megreklamálni, veszíteni nem veszítesz semmit vele.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#23832) margithid


margithid
veterán

Ezek a piké pólók vajon mennyire lehetnek jó minőségűek?
[link]

(#23833) narobik


narobik
tag

Bestsecret-en indult egy promóció

(#23834) szpeti40


szpeti40
addikt

Bestsecret
National Geographic ORGANIC sweatshirt Colour Navy
30.743Ft -75% 7.692Ft

Multkori akcióban 11k körül volt, most még méret is van belőle M-esig.
Érdemes lehet most szétnézni. Sajnos amit alapból kinéztem [link] abból már csak S van, és az szerintem meg már kicsi.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#23835) Kaba válasza narobik (#23833) üzenetére


Kaba
veterán

Mindennap indul több promóció is.
Az általad említett miben más?

[ Szerkesztve ]

(#23836) Kaba


Kaba
veterán

A tescóban 50%-os ruházati kiárusítás van Márc.29-ig.
Márc. 31-Ápr 12. között 5K felett 25%-os kedvezmény lesz az appban(a már leárazottakra is érvényes).

(#23837) margithid válasza Kaba (#23836) üzenetére


margithid
veterán

Online is lehet vásárolni tesco ruhákat?

(#23838) Kaba válasza margithid (#23837) üzenetére


Kaba
veterán

Általában csak meghatározott ruházati ajánlat érhető el, zokni, alsónemű, (de lehet hálónemű, pizsama is pl.). Beírod a weboldalon keresőbe, hogy F&F akkor látod mit lehet vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#23839) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ds-en különböznek a méretek AY-tol? M-es méretet szoktam venni AY-n eddig minden jó volt
180cm 80kg vagyok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23840) szpeti40 válasza enginev3.0 (#23839) üzenetére


szpeti40
addikt

Szerintem ugyan akkora, legalábbis én Hollister polot vettem mindkét helyről M és S méretben és nem volt eltérés. 183/65

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#23841) B1T3


B1T3
addikt

BestSecreten lemaradtam a regisztráció után kapott 10%-os kupon felhasználhatóságáról, esetleg tud valaki ilyesmi értékű kupon/voucher létezéséről?

(#23842) szpeti40 válasza B1T3 (#23841) üzenetére


szpeti40
addikt

HELLO10 ?
Hátha működik még.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#23843) B1T3 válasza szpeti40 (#23842) üzenetére


B1T3
addikt

Sajnos nem működik. :(

(#23844) istnag válasza B1T3 (#23843) üzenetére


istnag
addikt

Másik email cím, új regisztráció.

(#23845) Zamasun válasza B1T3 (#23841) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Hívd meg magad, másik account, kapsz 10 szazalekot.

(#23846) mert_csokis válasza Dnalorr (#23828) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Igen.
Nem jellemző rám a kapkodás, meg mindent alaposan meg szoktam nézni, de most a lelkesedés elnyomta a gyanakvásom.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#23847) CHIPman válasza mert_csokis (#23826) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Vannak ilyen csalások, és ezek szerintem többnyire arra mennek ki, hogy a bankkártya adataiddal a limit alatt utána vásároljanak, miközben te abban a tudatban vagy, hogy észrevetted a simlit. Ismerős befürdött ilyennel, nem adta meg a kódot a nagy összeghez, de utána emeltek le a számlájáról kisebbet, amihez nem kért hitelesítést valamiért. Kártyacsere lett a vége.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#23848) Zamasun


Zamasun
aktív tag

[Adidas Ozweego Celox ] Arsenal kiadás 18.500 Ft kuponnal
Ízlés kérdése nekem bejön. Nem tudom megéri-e, én behuztam egyet, Arsenal fan vagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23849) donbig


donbig
tag

Ha valakinek bejön: [link] TH sneaker, 11.090 ft. , csak 45-ös méretben. Ennyiért lassan már csak flip-flop papucsot kapni.
Szerk: Na, mire betettem elfogyott.

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#23850) la_cc


la_cc
addikt

Zalando visszaküldésnél elég, ha az oldalon megrendelem a futárt és rárakom a címkét? Nem kell bele egyéb papír, mint AY-on? A bankszámla adataimat sem látom, hogy hol kéne megadni vagy csak a bankártyára visszatérítik és kész?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.