Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#23201) nyikszi válasza CHIPman (#23198) üzenetére


nyikszi
őstag

A Lidl-össel tudom összehasonlítani a Bonprix-nél vásároltat. Azóta csak ezt veszek, bár most már elég egy pár évre ami van :)

https://www.bonprix.hu/bokszeralso-3-db-os-csomag/p-518458283/915791/?source=1

Nagyon kényelmes, igaz én nem szeretem a passzentost, így inkább XXL-est veszek alsónadrágokból. Az anyaga rendkívül jó tapintású, nem zavaró egyáltalán, kényelmes, nem kell igazgatnom :) A legutóbbi vásárlás egy kicsit más, de ugyanúgy bangladesi és a minősége is remélem ugyanolyan jó mint a régebbieknek.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#23202) CHIPman válasza jcrk (#23199) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Köszi, láttam már ezeket, és gondolkodtam már rajta, de pont a fent leírtakból adódóan a méret miatt nem merek már "próbálkozni", arról pedig nem írtál. :D
#23201 nyikszi: Köszi, valószínűleg ez pont a nem passzentos típus, nekem viszont az kéne.

Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, nem ajánlást kérnék szépen, hanem méret-összehasonlítást amennyiben lehetséges.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#23203) tibbike01 válasza jcrk (#23199) üzenetére


tibbike01
őstag

+ 1 a Weekday boxerre, én is imádom.

(#23204) jcrk válasza CHIPman (#23202) üzenetére


jcrk
tag

Lidl boxerrel nincs tapasztalatom, a reservedel egy méret

(#23205) AIex válasza CHIPman (#23198) üzenetére


AIex
tag

Szia !

Reserved-nél van hosszitott szárú boxer, azokat érdemes nézni.

(#23206) CHIPman válasza AIex (#23205) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Szia! Köszi, de szerintem ez nem válasz a kérdésre. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#23207) AIex válasza CHIPman (#23206) üzenetére


AIex
tag

Van Reserved Long boxerem, előtte volt H&M-es. Reserved Long boxer, valamivel hosszabb a H&M-esnél, de számomra nem zavaróan. A H&M-is azért vált be, mert előtte találkoztam több olyan boxerrel, ami nem volt komfortos, mert vagy nem ért elég magasra a derekamon, vagy ágyékban vágott.
Lévén, hogy emlitetted, hogy a hagyományos LPP-s boxereknek nem elég magas a deraka, én mindenképpen a long verziót választanám, nem csak a szára hosszabb, de a dereka is kellően magasra ér, anélkül, hogy ágyékban vágna.

(#23208) CHIPman válasza AIex (#23207) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A kérdés elsősorban a bőségre vonatkozott volna, de értem, hogy miért mondod. Viszont semmi nem garantálja, hogy a long L-es méret jó lesz a Reserved-esből, amíg nincs összehasonlítva semmivel (akár croppossal, akár Lidl-össel), amire a kérdés eredetileg vonatkozott.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#23209) AIex válasza CHIPman (#23208) üzenetére


AIex
tag

Ok, azt hittem amiatt aggódsz, hogy ismét alacsony lesz a dereka.

(#23210) rellif


rellif
senior tag

Ha már boxer a téma...létezik,hogy a House illetve Sinsay boxerek nem szeretik a szárítógépet?
Mind kivétel nélkül tönkrement 2-3 szárítás után.
A derékrésznél a gumi nem bírja.
A Bellinda cuccai viszont nagyon jó minőségűek. :K

(#23211) AIex válasza rellif (#23210) üzenetére


AIex
tag

"Hivatalosan", száritógépbe semmit sem kellene rakni, ami kevertszálas,

Ezen felül, pl. a Sinsay a legalacsonyabbra pozicionált márka, ott a legolcsóbbak a ruhák. Szerintem nem beszélhetünk konzistens minőségről, elég visszaolvasni, hogy mennyire felemásak a viszajelzések. House-os boxerek pedig lehet a Sinsay-es "beszállitótól" érkezett.

(#23212) Brave_86 válasza rellif (#23210) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Én nemrég Jack&Jones -s márkából vettem egy 5 db-os packot. Ezek is jók és bírják a szárítógépet is.

(#23213) rellif válasza AIex (#23211) üzenetére


rellif
senior tag

A minőség tényleg felejtős így 1-2K Ft/db környékén.

Brave_86
Esetleg tudnád linkelni melyik volt?

(#23214) margithid válasza rellif (#23213) üzenetére


margithid
veterán

2k/db áron azért már ki lehet fogni jót, igaz ki kell várni az akciót.
Ez pl szerintem megéri az árát: [Best Secret, Brave Soul boxer 5 darab 6900 Forint]

(#23215) Zamasun


Zamasun
aktív tag

CR7 boxereket is vettek itt többen, azokról vélemény ?

(#23216) Riged válasza Zamasun (#23215) üzenetére


Riged
csendes tag

Nekem tetszik a minősége, valamint kényelmes is. A másik pedig, hogy korrekt áron lehet kifogni, de vásároltam már Michael Kors és Hollister boxert is a BS-ről, azok is rendben voltak.

(#23217) hoffaboy válasza Zamasun (#23215) üzenetére


hoffaboy
csendes tag

Nekem van egy 6-7 éves CR7 boxerem, nagyon jól bírta az éveket. H&M, lidl olcsóbb fajták azok max 2-3 évet bírtak. Rendeltem a BS-ről 5ös pakkot 9e-ért szerintem ajándék volt, de még mosásban vannak :D

(#23218) w.miki válasza jcrk (#23204) üzenetére


w.miki
veterán

Nekem csak Lidl-s boxerem van. Én szeretem őket. Igaz más fajtám nincs.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#23219) margithid válasza bbsofficial (#23039) üzenetére


margithid
veterán

Nem jött még meg a Ragwear kabát?

(#23220) Brave_86 válasza rellif (#23213) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Óóó - 404 Sajnos ez az oldal már nem létezik. ezt dobja, ha megnyitnám
egyszerű fekete folt a csípő résznél szolid márka jelzéssel
19.990 Ft Akció -10.201 Ft Extra -979 Ft -> 8.810 Ft

(#23224) hyperspace válasza Zamasun (#23215) üzenetére


hyperspace
őstag

Kényelmes, de alul a varrások mellett hamar elfáradt az anyag, és elszakadt. 4x3db-os csomagot használtam el az évek alatt.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#23225) Dnalorr


Dnalorr
tag

Sziasztok,

tud valaki BestSecretről vagy AboutYouról valami BB skinny/slim fit farmert, ami kényelmes és jó minőségű? Viszonylag vékony lábaim vannak, szóval érzetre inkább olyan skinny és slim közöttit keresek, ha értitek... :) (Próbáltam már olyan slim farmert, ami úgy lógott rajtam, mintha regular lenne, és próbáltam már olyan skinnyt is, ami fel se jött a vádlimon olyan szűk volt...)

Előre is köszi!

(#23226) rellif válasza margithid (#23214) üzenetére


rellif
senior tag

Ha nem is szép,de olcsó. :DDD

Brave_86 nem is baj,lehet egy újabb rendelés így kimarad.

(#23227) Brave_86 válasza Dnalorr (#23225) üzenetére


Brave_86
aktív tag

A farmerek nagyon lutrik, még márkán belül is különböznek, hiába azonos típus. (slim fit)
Nekem is 5 db-ból 1 ha jó. Azonos méret esetén.
Nem azonosak a hosszak, sem a derék magasság. :F

(#23228) bbsofficial válasza margithid (#23219) üzenetére


bbsofficial
tag

ma próbáltam, ennyiért szerintem nagyon megérte, pedig nem volt szükségem rá. Köszi a linket. :)

(Nekem) szerencsére inkább átmeneti, kevéssé bélelt, ballonkabátos anyagú, minőségi, 5-10 fok körülre pont jó pulcsi nélkül. L-esben tökéletes szélességben (198/100).

Referenciának a Revolution kabátot hoznám (19k), az ennél határozottan vastagabb, keményebb anyagú, de szélességben és újban kicsit bő. Méret és vastagság miatt a Ragweart választom.

(#23229) margithid válasza bbsofficial (#23228) üzenetére


margithid
veterán

Akkor túlméretezett.
Nekem 183/82 méretekhez akkor nagy lenne az L-es, pedig a mérettáblázat alapján az kellene, mellszélleség legalábbis kell annyi.
Másból esetleg mekkorát hordasz? Columbia pl, vagy bármi ismertebb.

(#23230) enginev3.0 válasza Xtomi (#23022) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hozta a futár, M-eset rendeltem, tökéletes a méret, és nagyon jól is néz ki élőben :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23231) bbsofficial válasza margithid (#23229) üzenetére


bbsofficial
tag

általában L és XL között mozgok, de pl. Jack Wolfskin kabátom M/L-ben tökéletes.
Columbiám nincs, TNF L szélességben jó, de ultrarövid, így kabátom abból nincs.
Alpha kabátból pont jó az L-es, Tom Tailorból szintén.
Az (itt linkelt?) Invicta steppelt kabiból határozottan XL-es kellett, de oda is volt írva, hogy kisebb, mint az átlag.

(#23232) margithid válasza bbsofficial (#23231) üzenetére


margithid
veterán

:R

Erről az invicta kabatrol van szó?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23233) bbsofficial válasza margithid (#23232) üzenetére


bbsofficial
tag

igen, ezt rendeltem.

(#23234) AssAssynn válasza AssAssynn (#23188) üzenetére


AssAssynn
őstag

Frissítés: na, ma is jött a GLS futár, és nála volt a címke, úgyhogy át tudtam neki adni a csomagom. :K Bár igaz, hogy nem jött ma se email, se sms, úgyhogy nem tudom ez volt-e a hivatalos procedúra, vagy ő tette el a címkét tegnapról.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#23235) AtHoS válasza margithid (#23028) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jól gondoltam, hogy a szűkebb szabás miatt az XL-es Indicode gyapjú átmeneti dzseki [link] teljesen megfelelő méretű rám (általában L-es méretet hordok).
Volt alatta egy ujjnélküli atléta + egy vékony ing, így teljesen megfelelően passzolt, viszont egy kardigán patentül elfér még rajtam alatta.

A szövet anyaga finom tapintású, viszont maga a kabát elég súlyos, van benne anyag rendesen. Csípőig érő a fazonja, egy belső és két külső zipzáras zseb, belül poliészter béléssel. A gombok kb. 2-3 cm átmérőjűek és az ujjak végződése síkabát szerűen szélvédett befújás ellen.

Első blikkre minőségi darab

read-only mode on the forum

(#23236) AtHoS válasza AtHoS (#16750) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Némi minőségi kifogás egy korábban linkelt Qualitex Pro Mg téli softshell kabáttal kapcsolatban.

2021 októberében vettem és talán ma volt harmadszor rajtam, így ennek fényében igencsak kikerekedett a szemem, mikor véletlenül észrevettem, hogy a jobb oldali külső zseb zipzáros betétjének varrása teljesen elengedett, így ezt javíttatnom kell szakemberrel.

Jó, hogy "csak" 21k volt a kabát, de hát na...

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#23237) margithid válasza AtHoS (#23235) üzenetére


margithid
veterán

40k-ért vetted?
20k körül bs-en van féraud gyapjú kabát.
Nekem az indocodeból L-es jó, (183/82), de az átmenetinek írt kabát amit vettem olyan meleg, hogy 5 fok felett az izzadok benne...

(#23238) margithid


margithid
veterán

Puma parka olcsóbb lett, 21k, [link]
Nem tudom mennyire lehet meleg/téli, puma oldalán 120 font, szél és vizálló.

(#23239) Mercutio_


Mercutio_
félisten

BestSecrets S.Oliver átmeneti(?) dzseki 7,7k feketében M/L, Indigó színben XL/XXL méret van.
Figyelem! "This product tends to have a smaller fit"!!!

DKNY 3 db-os boxer S/M/L/XL 7,7k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23240) viharhozo válasza margithid (#23028) üzenetére


viharhozo
addikt

Tegnap megjott. Messzirol jol nez ki es a kek is majdnem fekete, ez pozitiv. A gyapjut en alig latom benne, siman elhinnem, h az egesz muanyag, de lehet, h ez ma mar mindenhol ilyen.

Baromi szuk ill. gondolom, h csak egy reteget kene ala felvenni, ami otletnek nem rossz, de ha ott, ahol leveszed, nincs eleg meleg, akkor bajban leszel. Viszont ket reteget meg az XL-es ala se lehet felvenni. Az "enyhen belelt" vicc, ez egy polar+kabat kombo.

Kozben egyebkent megint 40k lett az ara.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#23241) AtHoS válasza margithid (#23237) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Dehogy 40-ért :) az általad korábban linkelt akciós 12600-ért [link] csak kérted, hogy reflektáljak róla, ha megjött

read-only mode on the forum

(#23242) margithid válasza AtHoS (#23241) üzenetére


margithid
veterán

Ja oks, az úgy jó deal!
Köszi a beszámolót!

(#23243) rushty válasza Mercutio_ (#23239) üzenetére


rushty
senior tag

Igen, L-esem van. S/M-ként.

Revolut meghívó pü-ben

(#23244) margithid


margithid
veterán

Lidlben csütörtöktől lesz steppelt kabát és mellény.
5900 és 5000 forint.
[link]

(#23245) beholder00


beholder00
tag

Érdekesek ezek a téli kabátok.
Bepróbáltam BS-ről az egyik [Superdry parka-t]. Hát nekem nem jött be. Inkább egy átmeneti kabát, nagyon könnyű szerintem, télikabátnak vékony a városban nézelődéshez. A kéznél lévő szűkétés még lehetne jó is, de annyira egymásra van varrva amikor körbeér, hogy konkértan kényelmetlenné teszi. + cipzár vmiért akad.
Kicsit jobban bíztam a [2117 Twentyone Seventeen] parkaban, de ez meg konkértan kicsi. 185cm magasak a modellek és M méretet viselnek, akkor gondoltam én 173cm-re az S méret lesz jó. Hát ez pici, főleg újjban, de vállnál, hónaljban is és ez se sokkal vastagabb az előző kabátnál.
Esetleg van vkinek tapasztalata erről az [Ellesse] kabátról?

(#23246) Ance válasza beholder00 (#23245) üzenetére


Ance
őstag

Soha ne higgy annak, hogy a modellnek mi a jó, kivéve ha modell vagy. Vagy inkább akkor se. Nem hinném, hogy lenne egy jegyzetelő néni, aki minden egyes ruhánál felírja és vigyáz arra, hogy az be is kerüljön a megfelelő leírásba. A modell általában M-es ruhát hord, ennyi lehet igaz belőle.

Ha megkeresed az adott márkára vonatkozó mérettáblázatot (mert az ott adott egyen size chart sem ér semmit), akkor nagy eséllyel helyes méret fog jönni:

(#23247) Cabrio válasza beholder00 (#23245) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Én ilyen Ellesse dzsekit használok ősz óta pulcsival, most már csak pólóval. Nagyon szeretem, jó minőségű és kidolgozású, formás dzseki. Ezen kívül van még kb. 10 télidzsekim, de csak ezt hordtam télen. Nekem minden M méret, kivéve Columbia (S), illetve némelyik Superdry (L)

(#23248) oszy válasza Zamasun (#23215) üzenetére


oszy
veterán

A bestsecreten én is vettem. Teljesen rendben van!

(#23245) beholder00: Az Ellesse sem lesz melegebb!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.