Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#23551) haiduo82 válasza adalbert1 (#23550) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nem tudom, hogy mitől függ, de az általam korábban linkelt New Balance Rebel v2 futócipő kb két héttel ezelőtt 27k volt, aztán pár nappal később 22k, most pedig néhány napja 18k. De más futócipőnél is volt már változás, de tény, hogy nem olyan gyakran és random módon, mint pl a Zalandon vagy AY-n.

"Együtt vagyunk senkik"

(#23552) Mr.Csizmás válasza haiduo82 (#23551) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

+ nem tolják olyan agresszívan a marketinget, jönnek levelek, de mindig pár ruhát linkelnek közvetlenül, meg állandóan 10% kupont is adnak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23553) Greentea válasza haiduo82 (#23551) üzenetére


Greentea
senior tag

Jó lenne kitapasztalni, hogy mikor van restock, illetve mikor kezdődnek az akciózások. (Mint például az AY-n csüt-péntek 11:00)

(#23554) IntelKiller7 válasza gubisadam (#23543) üzenetére


IntelKiller7
veterán

De kaphat kedvezményt az illető, ha a kódjával regelnek sokan. :P

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23555) gubisadam válasza IntelKiller7 (#23554) üzenetére


gubisadam
aktív tag

és?... :D Neked rosszabb nem lesz ettől, na mindegy.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#23556) Kaba


Kaba
veterán

16K alatt már 1500 Ft a szállítási díj a bestsecreten?
(eddig ingyenes volt).

[ Szerkesztve ]

(#23557) IntelKiller7 válasza gubisadam (#23555) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Írtam ilyet?
Te értetlenkedsz itt, hogy miért kérnek kódot a topicban, amikor 1 perc guglizás után is lehet találni.

Pont ezért mert, ha valaki ad kódot és mondjuk meghív 10 embert, kap 10% kedvezményt.

Na mindegy. :P

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23558) Kaba válasza IntelKiller7 (#23557) üzenetére


Kaba
veterán

Csak ötöt hívhat meg :)

(#23559) IntelKiller7 válasza Kaba (#23558) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nah tessék. Még jobb. :C

Na mindegy. :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23560) trebrona válasza Kaba (#23558) üzenetére


trebrona
nagyúr


10-et.
btw meghívottanként megy a 10% az általuk első vásárlást követően.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23561) Kaba válasza trebrona (#23560) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet mindig növelik :)
A szállítási díjjal mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#23562) trebrona válasza Kaba (#23561) üzenetére


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23563) Kaba válasza trebrona (#23562) üzenetére


Kaba
veterán

Eddig ingyenes volt nekem is.
Az előbb akartam egy 14 K-s terméket rendelni és 1500Ft szállítási díj lett volna ( min.15900 Ft-nál lenne csak ingyenes).

[ Szerkesztve ]

(#23564) trebrona válasza Kaba (#23563) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hívd meg magad másik email címmel! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23565) Kaba válasza trebrona (#23564) üzenetére


Kaba
veterán

Nem szükséges hozzá egy aktív vásárlás az új reg. részéről?

[ Szerkesztve ]

(#23566) trebrona válasza Kaba (#23565) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jaj...
Nyilván azért kell a másik cím. :))

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23567) thebigK


thebigK
addikt

BestSecret - 4db-os Columbia alsónadrág, minden méret, 6.455 HUF

[link]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#23568) rellif válasza thebigK (#23567) üzenetére


rellif
senior tag

Ez nagyon jó vételnek tűnik.
Viszont a méret miatt félek és gyanús,hogy ez nem visszaküldhető kategória.

(#23569) dani0113 válasza Kaba (#23563) üzenetére


dani0113
senior tag

Nálam is igyenes. Most is és este is ingyenes volt amikor 2600ft-ért rendeltem a két pólót! :DD

iPhone 13 Pro 128GB

(#23570) raven12 válasza thebigK (#23567) üzenetére


raven12
senior tag

Köszi! :R
Mindig M-L között mozgok ezekben, ha tends to have a larger fit, akkor az M-es (remélem) tökéletes lesz :DDD

(#23571) Igric


Igric
tag

#Best secret [Hollister Denim jacket]

6455 Ft

(#23572) Ance válasza haiduo82 (#23551) üzenetére


Ance
őstag

Olyat sem szabad csinálni a BS-en, hogy bent hagyod a kedvencek között, amit megvettél. Nekem már kétszer jött jóval olcsóbb ajánlat a már hordott cuccra. :) Mondjuk úgy is olcsó volt, csak idejáróként nem vagyunk beoltva ilyen ellen.

Lehet magyarázni, hogy csak szélsőséges méretekre van akció, de ez nem így van. Én normál emberméret vagyok (XL) és simán találok jó cuccokat jóval olcsóbban, mint máshol, pedig ha van valami, akkor végigtúrom a netet olcsóbbért. Mellesleg éjfélkor fordul asszem az óra. Ha délben nézed, akkor hiába volt a méretedben, már elkelt. Szóval ha XL-es vagy, akkor egyben bagolytípus is legyél.

Raven12: kívánom, hogy ne legyen igazam, de szerintem nem lesz jó. A Columbia a saját mérettáblázata szerint (a pólókban biztos) inkább kisebb, mint nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#23573) TripleB válasza raven12 (#23570) üzenetére


TripleB
senior tag

Ha már mondjuk az M méret kicsit már lötyögős pl. a Nike, Lidl stb boxer, akkor maradjak az M-nél? 🙂 Az S kell ilyenkor, gondolom.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#23574) haiduo82 válasza Ance (#23572) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Eddig én mindig bent hagytam a kedvencek között, de ezután figyelek rá, hogy töröljem :D Bár az "én" termékeim esetében még ilyen nem volt szerencsére.

"Együtt vagyunk senkik"

(#23575) Ance válasza raven12 (#23570) üzenetére


Ance
őstag

Bocs, elírtam. A Columbia pont jó lesz a kisebb méretben. Asszem már késő van. Hiába írtam végig én is Columbiát, végig a Championra gondoltam. :U :W

(#23576) raven12 válasza haiduo82 (#23382) üzenetére


raven12
senior tag

köszi az ajánlást, 44 és 43-ban rendeltem, a kisebbet egy jóbarátomnak le is tudtam passzolni, mindkettőnknek marad. Még szokni kell, hogy ennyire "felhőn járok", kicsit instabil, de közben kényelmes! :C
Azért őszintén, ha nem írod, hogy "hihetetlen jó áron", nem hype-olsz fel eléggé, hogy rendeljek belőle! :DDD

(#23577) gubisadam válasza thebigK (#23567) üzenetére


gubisadam
aktív tag

köszi!

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#23578) pruf válasza Studi (#23545) üzenetére


pruf
csendes tag

Alapvetően ASOS párti vagyok, de nem csak azért mert van 36+os hosszban nadrág, vagy 3 EUR-ért rendeltem a hősidőkben kiváló minőségű aviator szemüvegeket/nyakkendőket. Szempontjaim alapján nem konkurál különösebben se AY-vel se BS-el.
Az XXX-nél van a legjobb akció rész szubjektív, ha azt vesszük, hogy sokan hajlamosak minden szemetet megvenni azért mert olcsó. Aki kifejezetten 1-1 márka termékét keresi az jobban jár, ha a termékkód - profibbak képkereső - alapján is keres a neten, és egyből látszik, hogy a fórum ajánlójában szereplő boltoknál hol kapható és mennyiért. Olvasatomban BS csak annyival másabb, hogy egy regisztrációs fal mögé bujtatja a dolgait, és mivel holland lerakat, így nagy valószínűséggel közelebb van a "forráshoz" mint egy AY/Answear/Modivo/Zalando és így mindenféle trükközés nélkül talán olcsóbb is.

Ugyancsak szubjektív érzet, hogy BS mint külföldi bolt nem árazza be, hogy "magyarok rendelnek", míg ezt a hazai - vagy magyar weboldallal is rendlekező - webshopokról nem tudom elmondani. Iszonyat nyerészkedés megy :I .

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#23579) Soulfly842 válasza PROHARDVER! (#23420) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha már rögzített hsz, akkor írjuk már hozzá, hogy minden BS-s linknél kötelező megjelölni, hogy BS-s (#BS vagy #BestSectret) a hsz elejére.

[ Szerkesztve ]

(#23580) PROHARDVER! válasza Soulfly842 (#23579) üzenetére


PROHARDVER!

Azért nem kell átesni a ló túlsó oldalára.

(#23586) Chereiose válasza PROHARDVER! (#23420) üzenetére


Chereiose
addikt

Best Secretes visszaküldést mikor utalják vissza általában? Elvileg már 7-én megérkezett nekik a visszaküldött cipőm, de pénz az sehol. Illetve remelém nem számlaszámot kellett megadni vagy ilyesmi, hanem arra a kártyára rakják vissza amivel fizettem :U

(#23587) Lackki válasza Chereiose (#23586) üzenetére


Lackki
senior tag

miért prohardvert kérdezed? :D
amúgy 8. napon jött meg a feladástól számítva.

Privátot hamarabb észreveszem

(#23588) qnadam válasza valeno (#23585) üzenetére


qnadam
veterán

épp egy 48-as saucony van rajtam, miközben általában 45-46 közöttieket szoktam hordani (inkább 46 felé). ez persze nem jelenti azt, hogy más modellek is így méreteződnek...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#23592) margithid


margithid
veterán

Tokyo Laundry steppelt mellény, minden méretben, 6800 Forint [Best Secret]

[ Szerkesztve ]

(#23594) K1LLMy53Lf válasza valeno (#23585) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nekem talán fél számmal angyobb adidas/nike volt jó (régen próbáltam már azokból a mákákból sry), mint neked és 46,5es Saucony cipőim vannak, szóval 46-46,5 lesz szerintem neked jó

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#23595) Lorsi91


Lorsi91
újonc

Dedoles-en 30% kedvezmény a mai napon.
kuponkód: HAPPYF
[link]

(#23596) valeno válasza K1LLMy53Lf (#23594) üzenetére


valeno
tag

Köszi a választ neked is és qnadam-nak is!
Sajna akkor ez így lutri, így nem próbálnám meg sneak'n'run-ról.
Ti hol vettétek őket, tudtok esetleg helyet pesten ahol ezeket fel lehet próbálni? Főleg utcai cipőket nézegettem, nem futókat. Régóta szemezek velük de eddig drágák voltak.

(#23597) Mercutio_ válasza PROHARDVER! (#23580) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem átesés :N , sokan panaszkodnak, hogy kattintanak a linkre és aztán szembesülnek vele BS-link és csak regisztrált/belépett személy látja a terméket :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23598) qnadam válasza valeno (#23596) üzenetére


qnadam
veterán

asszem emagon vettem, mert nagyon akciós volt. a passzolónak látszó méretű nagyon kicsi lett, azt elajándékoztam családon belül, a következőt meg kettővel fölé lőttem :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#23599) Mercutio_


Mercutio_
félisten

#BS

XS, S méret Abercrombie & Fitch mintás ing 4,1k
3 db gombos rövidujjú póló 4,2k
L, XL méretű fehér magasnyakú garbó 4,5k

Hollister Winter jacket Bordó-Fekete szín XS-től L-es méretig 14,1k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23600) K1LLMy53Lf válasza valeno (#23596) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

én emag-ról ill aboutyou-ról szereztem.. ott ugye ingyenes visszaküldés mellett könnyen lehet(ett) próbálgatni :DDD

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.