Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99) Ry0K3N válasza Cifu (#96) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Na a Wolverine meg a másik ami ugyanúgy járt mint a Griffin. Pedig azt ki akartam volna próbálni. Medekből nekem shadow hawk meg centurion volt sok.

tök mindegy milyen küldetés jön, vidd a legnehezebb Mech-eket, és kész...

Sajnos jelenleg ez a helyzet. Ha egy heavy szakaszba beviszel is egy medet felderíteni azt vagy sensor lockolják vagy bulvarkban is szarrá LRM-ezik a nehezebb gépek hogy hátraesik. Ha meg hátul maradsz vele akkor meg nincs értelme hozni. A látótávolság és a szenzortávolság nagyon kevés mint írtad. És a light med mechekek nagyon kevés a pipje de ez lehet azért van mert az ellenfélhez is majdnem ugyanolyan skilles pilótákat rak akik ugyanúgy használnak skilleket meg gondolom magas gunnerijük van úgyhogy ritkán hibáznak.

Most már 4,5-5 koponyás küldiket viszem ahol általában az a taktika hogy lebulwarkolok 3 highlandert és várom hogy rám jöjjön az ellenfél ahol hátul vár rájuk egy 4xLRM15 stalker.

Egyszer próbáltam nehezebb gépeknél vinni egy grasshoppert felderítőnek de az is csak úgy működött hogy minden ugrás után nyomtam neki a -50 damage skillt mert ripityára lövik máskülönben.

Ez csak azért piszkálja a csőröm, mert él bennem a kisördög, hogy a dinamikus küldetéseket a saját drop-tonnage (össz-tonnaszám) alapján határozza meg, és ha könnyebb Mech-ekkel megyek, akkor ellenfélnek is könnyebbek jöhetnek...

Na erről nem tudok, ezt le kéne tesztelni.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.