Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) - = Zk = - válasza oriic (#350) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan ezt csináltam anno... alap BF3.. később DLC majd prémium :Dmost is eképp fogok cselekedni... de előbb meglesem azt a mai videót :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#352) oriic válasza - = Zk = - (#351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de ott premiumnál azért kézzel fogható extrákat kaptál, nem csak skineket. Itt a kinézet továbbra sem érdekel engem, ellenben vagyok olyan agyatlan idióta, hogy az 1 hetes korai hozzáférés miatt úgyis GOLD-ot veszem. :D (Mondjuk azt lehetőleg olcsóbban)

Live-Die-Respawn

(#353) warcat válasza oriic (#352) üzenetére


warcat
veterán

Semmi,

Steamen valahogy elrejtőzött a sor ;]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#354) - = Zk = - válasza oriic (#352) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem sok kézzelfogható dolog volt, de tény... voltak...
lehet itt is lesz később módosítgatás....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#355) Laraxior


Laraxior
titán

Ide be-be nézegetek, hátha végre jön egy tisztességes járműorientált Battlefield, ahol mondjuk a spawn képernyőn amíg van időm, addig tudom konfigolni a járművem és nem csak hirtelen rábökni az első elérhetőre, mindegy mi az, csak vasbó' legyen :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#356) oriic válasza Laraxior (#355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgyis jössz játszani, ismerlek. ;]

Live-Die-Respawn

(#357) 3L1T3 válasza Laraxior (#355) üzenetére


3L1T3
addikt

:D Bízhatunk ebben egyelőre szerencsére és visszajön a Tank War játékmód is.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#358) SZKEBE75 válasza 3L1T3 (#357) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

"Tank War játékmód"

Ez melyikben volt?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#359) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Remélem egy jó 5-10 percnyi conquest gameplay-t fogunk ma látni...

(#360) oriic válasza Fitzgerald (#359) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:D Én is, de esélytelen. EA Play-en mit adnak majd akkor? (ok új játékmódot az már biztos)

Live-Die-Respawn

(#361) 3L1T3 válasza SZKEBE75 (#358) üzenetére


3L1T3
addikt

Tank Superiority is a gametype featured in Battlefield 3 Armored Kill. It was first alluded to in the Battlefield Premium trailer, seen alongside the game modes new to the Battlefield 3: Close Quarters expansion.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#362) SZKEBE75 válasza 3L1T3 (#361) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

köszi erre én is emlékeztem,de a tank warra nem.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#363) 3L1T3 válasza SZKEBE75 (#362) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem jutott eszembe hirtelen a pontos játékmód elnevezés. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#364) SZKEBE75 válasza 3L1T3 (#363) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Mindenestere a hír kiváló,hogy újra lesz nagy tank B@szatás!! :Y

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#366) Fitzgerald válasza oriic (#360) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem is csak egy ilyen 1-1.5 perces gameplay trailer lesz, nem valódi gameplay reveal. De azért reménykedek.

(#367) - = Zk = - válasza Dtomka (#365) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vótmá?... lemaradtam?! :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#368) CptAdamica válasza Fitzgerald (#366) üzenetére


CptAdamica
veterán

Sajnos előtte még végig kell hallgatni csomó dögunalmat. Nem tudom, hogy mi értelme van ezeknek az 1 perces előre renderelt cinematic videóknak. Aztán elmondják, hogy milyen szipiszuper lesz.

Megyen!

(#369) Dtomka válasza - = Zk = - (#367) üzenetére


Dtomka
veterán

A teló jelezte nekem, hogy... De mielőtt bedobtam a linket ide rákerestem, nem találtam ezen az oldalon, gondoltam megosztom Veletek ;)
Ez élő (live) ;)
Stalker 2 2022.ápr.. jó messze van még mindig...

[ Szerkesztve ]

(#370) Fitzgerald válasza CptAdamica (#368) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A hájpot építgetik velük. Mondjuk szerintem erre pont egy valódi gameplay videó lenne a legmegfelelőbb, nem egy összevágott cinematic trailer, ami egy olyan állapotában mutatja a progit, amilyennek soha, senki nem fogja látni játék közben...

[ Szerkesztve ]

(#371) - = Zk = - válasza Dtomka (#369) üzenetére


- = Zk = -
félisten

stalker 2
nembaaaj, van időm.. de nézzen is ki úgy mint a videóban... bug se legyen alatta annyi, mint a SoC nál volt.... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#372) CptAdamica válasza Fitzgerald (#370) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk a Stalker 2 csinos, volt, meg a Back 4 Blood is 0. perctől gamepass... Durva dolgok ezek.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#373) Dtomka válasza - = Zk = - (#371) üzenetére


Dtomka
veterán

Sokkal jobb lehet mint as korábbi részek, hiszen van már egy nagy támogatójuk ;)
Alig várom, már én is, hogy megjelenjen...:)

(#374) EnterR


EnterR
veterán

Végem

PSN ID: marquuard

(#375) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#376) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

engem a hideg kirázott b+ :Y

szerk
HA ez ilyen lesz, sztem visszakaptuk a BF3-4 feelinget Uraim :K

#373Dtomka
+ rendes moci van alatta végre

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#377) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tátott száj, majdnem sírtam, kell! :Y

Megyen!

(#378) Dtomka


Dtomka
veterán

Szerintem nem lesz ez rossz.... :D
végre újra a heliben lehetek, THX DICE\EA :)

[ Szerkesztve ]

(#379) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Szarasig lesz jatszva. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#380) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#379) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fszom...
pedig itt duzzogtam BF4 óta, hogy nem hat meg a PvP.... hát... eddig :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#381) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#382) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Battlefield 2042 Official Gameplay Trailer 4K

#381oriic
Gyááá. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#383) - = Zk = - válasza oriic (#381) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#384) giornalista


giornalista
senior tag

érdekes - akkor csak én vagyok itt, akinek ez egyáltalán nem jön be? :) a modern setting király, de ez a fél-futurisztikus nekem egyáltalán nem jön be. valódi, létező eszközökkel szeretnék játszani.

az sem tetszik, hogy ezúttal nem hadseregek, hanem ezek a mercenary operatorok lesznek a Battlefielden, névvel, mindennel. nagyon CoD.

ráadásul aggasztó, hogy a fél trailer a homokvihar körül forog. nem a levolutiontól lesz jó egy játék, hanem a jó balance-tól, map designtől, gunplaytől.

félre ne értsetek, nagyon jó szórakozást kívánok mindenkinek, akinek bejön ;) de én nem erre a játékra vártam, ez most már biztos.

[ Szerkesztve ]

(#385) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Tyááá more...lehet nem 5-10 perc, de ez legalább tényleg gameplay.
Nagyon ígéretesnek néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#386) Dtomka válasza giornalista (#384) üzenetére


Dtomka
veterán

Biztos nem vagy egyedül akiknek nem, de majd az OPENBETA közben\után tudjuk meg igazán milyen is ez a rész.
Remélem a homokvihar és egyéb természeti katasztrófák nem egész kör alatt jelen lesznek, mert zavaró lenne...

(#387) Def26


Def26
félisten

remélem lesz jó kis anti air gun, amiben végig lehet campelni a meccset. :D :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#388) - = Zk = - válasza Def26 (#387) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem G3A3 kellene... de az naDooon

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#389) NY_A


NY_A
őstag

Tudni arról valamit, hogy cross-play lesz a játék?

(#390) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok!
BF4 után ez az a game, ami igazán érdekel! :K
Ezért érdemes gépet cserélnem.
Tuti megveszem!

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#391) Z10N


Z10N
veterán

Ez a pokemeberesdi nagyon "batulrojalos". A trailer lehetett volna hosszabb. Amugy ha megfigyelitek a korabbi cinematic trailert akkor kiderul, hogy ha bujtatva is tovabbra is PC-k akarnak maradni. A 3 nagy stuntban noi karakterek vannak (wingsuit, quadbike, pilot). Ettol eltekintve jol nez ki. Hasra nem estem tole, de BF4 utan vegre egy ertelmes resz. Az on-the-fly gear change sok taktikai valtozast fog hozni. A jarmuvek tobb emberrel valo feltoltese szinten jo pont.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#392) Laraxior válasza Dtomka (#365) üzenetére


Laraxior
titán

Istenem, de utálom amikor pofáznak egész végig... Ezért nem is nézek sose' ilyen faszságokat. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#393) oriic válasza Laraxior (#392) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a rendes videó amit linkeltem.

Live-Die-Respawn

(#394) Laraxior válasza oriic (#393) üzenetére


Laraxior
titán

Már rákerestem, mert nem bírták befogni egy fél percre sem. :D
Ez így megvásárlós :K Modern hadviselés jobban érdekel amúgyis, mint ez a botokkal, meg kövekkel való hajigálás :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#395) prokxy válasza Laraxior (#394) üzenetére


prokxy
veterán

Jó lesz ez, nagyon várós. A trailer meg, hááát, qrvajó! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#396) zebra_hun válasza Laraxior (#394) üzenetére


zebra_hun
addikt

botokkal, meg kövekkel való hajigálás
Milyen igaz :DD

(#397) Gigi01


Gigi01
őstag

Én berendeltem.Csak a gép bírja! :DDD

(#398) Laraxior válasza prokxy (#395) üzenetére


Laraxior
titán

Eridj má' Cseréld le azt a vacak dobozt egy tisztes gépre oszt gyere addig várzónozni ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#399) CptAdamica


CptAdamica
veterán

200k like / 2,2k dislike, innen a DICE csak elbaszni tudja. :D

Megyen!

(#400) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#399) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nagyon kivancsi leszek mit dobnak meg az EA Play-re.
sajat rendezvenyre illene meg valamit odapiritani. :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.