Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) lofagi válasza k-adi (#950) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Topic se BF6 már egy ideje! XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#952) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Még egy visszaszámláló, ez az! :C

Megyen!

(#953) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Pre-ordert lehet ajándékozni?

(#954) pandras83 válasza oriic (#949) üzenetére


pandras83
senior tag

Egyrészt: A szerkesztő által biztosított szabadság nagyjából örökéletet biztosít a játék(ok)nak

Másrészt: A szerkesztő szinte korlátok nélküli szabadsága olyan mapokat és játékmódokat eredményezhet, ami totális káoszba fullaszthatja a rajongói modokkal fűszerezett és a címek assetjeit összemixelő meccseit.

Cyberfuck Patchrunner

(#955) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

OK ez a trailer WTF volt, de tetszett. Lesz Caspian, szóval nem bántam meg preordert. :D

Live-Die-Respawn

(#956) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ez beteg lesz! xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#957) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Ez a Portal k.va nagy funnak fest a trailer alapján :D Végülis egy játékba BF2042-BF3-BF5-BF1

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#958) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Remélem nem ennyi lesz az egész, hanem lesz rendes gameplay...

Ez a sandbox mód jó ötlet, mert így egszerre többféle igényt is lefednek. Mondjuk én a mixed era játékokat szerintem kihagyom majd.

[ Szerkesztve ]

(#959) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hazard Zone bemutató nem lesz ma ha jól értettem. :(

Live-Die-Respawn

(#960) #65537792 válasza oriic (#955) üzenetére


#65537792
törölt tag

És ott 4v32 lesz. ;]

De az 1 tank vs 20 EOD robot is érdekes lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#961) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Az tetszik, hogy nem csak az új fegyverekkel lehet így nyomulni hanem lesz benne M1 Garang, M4A1 meg ilyenek bár ugye valszeg csak ebbe a modba fog így menni és "random" kapod meg és nem lehet személyre szabni majd.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#962) AsakuraDave válasza #65537792 (#960) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Community based tehát ez nem fix hanem amit mi kitalálunk az lesz, persze az adott opciókból összerakva :)
DEADSPACEOAMFDFGSFGSGFGfaesfd
ennyivót? :O

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#963) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy ez így elég semmilyen EA Play volt. :D

Live-Die-Respawn

(#964) Aventador91


Aventador91
őstag

ettől a bf videótól elment a kedvem a játéktól. wtf

(#965) #65537792 válasza Aventador91 (#964) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez csak egy egyedi mód, ha már unod az alap BF-et.

(#966) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kérdés már csak az, hogy melyik érából mennyi tartalom kerül a játékba.
Mindenesetre ha most nem szarják el a dolgokat, akkor ez egyszerre lehet a BF1942, a BF3-4, és a Bad Company szellemi örököse is. Csak nehogy túl nagy legyen az a falat.

[ Szerkesztve ]

(#967) CptAdamica válasza Aventador91 (#964) üzenetére


CptAdamica
veterán

Elég szélsőségeket mutatott be a trailer, de gondolom ez is volt a cél, hogy összepakolhatsz bármit, amit szeretnél, érdekesnek lászik. :D

Megyen!

(#968) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Normális gameplayt ígértek, és nem volt 10 sec se :(((

(#969) AsakuraDave válasza CptAdamica (#967) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Kérdéses, hogy pl így majd lehet-e azon a pár mapon BF Bad Company 2-őt játszani a BF2042 keretein belül. Tehát, hogy mindkét felet úgy állítod be hogy annak megfeleljen vagy csak ilyen ellentéteket lehet majd csinálni hogy WW2 vs Modern hadviselés stb.

@RockHaRD
Readás az a tankból nézet eléggé 25fps volt remélem csak pre-alpha meg konzol gameplay miatt ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#970) CptAdamica válasza AsakuraDave (#969) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem tuti beállíthatod azt is akár. :K

Megyen!

(#971) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg szeptemberben jön BF 2042 open béta.

[link]

Live-Die-Respawn

(#972) - = Zk = - válasza oriic (#971) üzenetére


- = Zk = -
félisten

remek, úgy se vettem ki szabit, bent van 24 napom :v :D ....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#973) oriic válasza - = Zk = - (#972) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Októberig én itthon vagyok, szóval nonstop game-elés lesz abban az időszakban. :D

Live-Die-Respawn

(#974) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 2042 New Gameplay and Battlefield Portal Reveal!

Valszeg jackfrags volt a REDACTED a trailerben.

Live-Die-Respawn

(#975) - = Zk = - válasza oriic (#974) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most ez mit is jelent pontosan?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#976) oriic válasza - = Zk = - (#975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt hogy jakcie boy megint kamuzik amikor a meglepődöttet játssza, közben meg már mindenki tudja, hogy egy hónapja tolta a játékkal. ;] (ez a videója is naagyon gyorsan ki lett téve a a csatornájára. :D)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#977) stoon válasza IntelKiller7 (#948) üzenetére


stoon
őstag

szerintem a privát szeró elengedhetetlen a játék élményhez.....bármelyik pályáról legyen is szó.........nálam ezért bukott az egy ,és az öt is, :K

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#978) Fitzgerald válasza oriic (#971) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szeptember 6.-11. között lesz ja. Early access beta 4.-én kezdődik.

(#979) lofagi


lofagi
Topikgazda

Elég komoly HC gamemódokat lehet majd készíteni. Itt lesz mindenki kedvence úgy érzem. Ha valaki itt nem találja meg amit keres, annak már nem tudom mi kell majd. xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#980) zebra_hun válasza lofagi (#979) üzenetére


zebra_hun
addikt

Mondjuk lópikula a h..jába? :D Tele lesz minden fórum rinyával úgyis ;)

(#981) oriic válasza zebra_hun (#980) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó de hát ez minden játéknál így van. ;]

Live-Die-Respawn

(#982) Locutus


Locutus
veterán

Csak aztán nehogy pont ez a sok custom lehetőség, és szerver zilálja szét annyira a népet, hogy a végén egy épkézláb szervert nem lehet megtölteni emberrel. Hát még 128-cal.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#983) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A 2. trailer valahol fent van csak magában?

Megyen!

(#984) Xaels


Xaels
félisten

Őszintén engem sem nyűgözött le. Új térképből kevesebbet kapunk mint az ilyen téren is sokat szidott BFV megjelenésekor. Cserébe kapunk egy tucat régi térképet innen-onnan amiket majd csak különféle custom szervereken lehet majd játszani és ott is ki tudja milyen felhozatal lesz. Én soha nem voltam a 0-24 Metro-s fajta játékos. Kicsit úgy érzem, hogy egy fél játék mellécsomagolt modtoolt akarnak eladni nekünk, elfogyott az új ötlet és inkább rászabadítják a játékosokat. Ez rosszul is elsülhet személy véleményem szerint.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#985) sixpak


sixpak
nagyúr

Operation, Grand Operation, Breakthrough módokról volt valami infó?
Esetleg valami sok playeres Rush?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#986) 3L1T3 válasza Xaels (#984) üzenetére


3L1T3
addikt

Bízom benne h az megvan , h nem a fő csapat dobja össze ezeket a mellék modokat.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#987) lofagi válasza Xaels (#984) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem ez lesz a maingame. Portal nem lesz más, mint egy nagyon jól megfűszerezett community games, amire kb minden részben vártunk.

Itt azt kell észrevenni,hogy végre az adminok megint szabadkezet kapnak és elejét lehet majd venni a csalóknak. A trailerben a szélsőségek voltak bemutatva, hogy miket tud a rendszer, de ez nem jelenti azt,hogy nem lesznek normális körülmények között futó szerverek.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#988) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Gyerekek, ez mi volt. Jezus. Mar vagy 10x megneztem a videot.
Hatalmas volt az osszes BF momments. A knife & defi szerokat meg varom mint a messiast. Hatalmas volt BF3-ban is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#989) Xaels válasza 3L1T3 (#986) üzenetére


Xaels
félisten

Az értő olvasás nagy erény... :U

Az a bajom, hogy az erőforrások, a szerverkapacitás arra fog elmenni, hogy random józsika agymenéseinek teret engedjenek. Konzolon a BFV szerverek is botrányszarok szvsz. A playerbase még jobban fel lesz darabolva, nem véletlenül hozzák be a botokat meg a crossplay-t, és ez az új generáción még inkább sarkalatos lesz. Jaj de jó, lehet majd menni Caspian-ra amit szarrá játszottam már BF3-ban anno, ahelyett, hogy új térképek jönnének. Figyelj, anno a BFV 9 mappal indult és sokaknak már az is kevés volt, vissza lehet olvasni a topikjában is pl., erre a 2042 saját térképeinek száma 7 lesz megjelenéskor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#990) bul07 válasza Xaels (#984) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen pont ez az ami nekem is felötlött

Oké szépek jók is a régi pályák, de gondolom nektek is pályánként akár 50-70óra is megvolt már, így hamar kikophat az újdonság varázsa

És akkor az lesz mint a utolsó pár BF-el hogy nem felkapott időpontokban nagyon hamar nem lesz elég játékos, hogy akár egy szervert feltöltsenek és játékmódok halnak ki

........

Amúgy a fém dobozos kiadás is előrendelhető 18900Ft magasságában

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#991) IntelKiller7 válasza bul07 (#990) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Kv-nal van kulon steelbook edition. 1000Ft-al dragabban. Es 5k-ert siman megveszik gyujtoi csoportokban.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#992) warcat


warcat
veterán

GMG-n 71.99€ a Gold Edition.

EA: It's in the crate!

(#993) bul07 válasza IntelKiller7 (#991) üzenetére


bul07
nagyúr

Elméletileg nekem az van előrendelve de rá kell kérdezzek mert több mint egy hónapja előrendeltem és az azon a linken lévő cucc lett a fém dobozos verzió, de rákérdezek, és majd itt az apróra 2-3e Ft-ért felrakom az egészet
(ugye nekem csak a kód kell majd a dobozból :) )

Így volt BF5 esetén is

Én egy forintot nem adok hogy hamarabb sz@pjak pár nappal, mert az első pár nap szinte mindig szopás a hibák miatt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#994) CptAdamica válasza Xaels (#989) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk bazi nagy 7 térképet ígérnek. Emellé még jön a portál, ahol szerintem meglesznek megint mindenkinek a favorit szerverei, meg a Hazard zone. Én nem látom kevésnek a kontentet most, csak utána frissítsék folyamatosan és nem lesz gond.

Megyen!

(#995) IntelKiller7 válasza bul07 (#993) üzenetére


IntelKiller7
veterán

En kulcsot veszek majd Xboxra. Szoval akar erdekelne is a tok+steel.

sot. Irok is.. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#996) pandras83


pandras83
senior tag

Annyi minden kavarog a fejemben, főleg miután megnéztem a kapcsolódó Aka-Art-ot.

Arica Harbornak csak akkor van értelme, ha végre a full map játszható lesz conquestben, de
gondolom ez módosításokkal megoldható. Apropó Arica Harbor: az új motor kritikus pontja lesz a rombolhatóság. Az utcai harcok, az összeomló épületek és a berobbanó falak adták a BC2 sava-borsát. BC2 = rombolhatóság. Összes többi = jaóvan az, de jobbat vártam.
Hányszor elképzeltem BF 3-4 közben, hogy oldalba lövöm a pofátlan helit egy BC2-es tracer darttal, aztán ívesen utánaeresztek egy rakettát. :U

A BF4-et meg eléggé mostohagyerekként kezelik egyelőre, pedig onnan is jöhetett volna mondjuk Golmud, Zavod, Shanghai, Paracel stb, vagy majd jönnek később.

Wake Island, Caspian meg mintha tényleg kezdene elkopni, akármekkora klasszikusok is, túl lesznek tákolva talán, ahogy fentebb is említettétek. Utóbbinál látszik a videón, hogy a rádiótornyos (a 3-ban asszem a B) zászlóhoz a patakból felszaladón kivették a jobbra-fel ösvényt és teleb#szták sziklával. :W

Cyberfuck Patchrunner

(#997) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Pècèn van valami három betűs megoldás olcsó előrendeléshez?

(#998) CptAdamica válasza Maxxy10 (#997) üzenetére


CptAdamica
veterán

Esetleg cdkeys elég jó ár.

Megyen!

(#999) bager13


bager13
aktív tag

Nem értem a fanyalgókat. Úgyanúgy megkapjuk a klasszikus BF módokat, ez a portal mód meg csak egy extra, ami véleményem szerint egy kis friss vért hoz a sorozatba, és még a Hazardról nem is tudunk semmi pontosat... Én díjazom, hogy próbálnak valami újat (egyedit) belevinni az egészbe, amellet, hogy a régi tradiciókat megtartják.
Ezek alapján én most megvenném.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1000) #50433536


#50433536
törölt tag

Van bármi hír, akár a legapróbb morzsa, hogy lesz-e aktív anticheat az új BF-ben?

Lesz végre nyilvános ban lista?

Lesznek aktív adminok a szervereken?

Lesz bármilyen retorzió a csalók hadával szemben, terveznek barmilyen változtatást ezen a téren?

Lesz olyan, hogy végre válaszolnak a levelemre, ha valami problémám van?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.