Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) 3L1T3 válasza prokxy (#650) üzenetére


3L1T3
addikt

Pontosan! :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#652) Locutus válasza Fitzgerald (#638) üzenetére


Locutus
veterán

Ez az elmélet csak ott hasal el, hogy pl a BFV-öt is úgy adták ki, hogy szinte semmit nem tudott, amit a BF1 már igen. Gyakorlatilag előről kezdték a featureok csepegtetését, hogy mindig el lehessen mondani, hogy fejlesztik. Aztán vagy 1-2 évbe beletelt, mire legalább közel kerültek az előző kiforrott Battlefieldek színvonalához.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#653) lofagi válasza Locutus (#652) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ezt kb az összes résznél így csinálták eddig. Mintha mindig visszamentek volna az időben.

#639 3L1T3 Már meg ne haragudj, de pont annyi joga van itt leírni bárkinek a nem tetszését, mint neked azt szajkózni,hogy mekkora jó lesz a játék. Mindenki várja, van aki jobban felült a hypre van aki kevésbbé. Ha kijön a játék és majd itt leszek folyamatosan szidom, de közben mégis játszom vele, majd akkor térjünk rá erre megint jó?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#654) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Mindenki lenyugodhat, teljesen más lesz a játékmenet, mint a korábbi BF-ekben. :)

Kár ezen vitázni is, meg attól félni nem változik semmi.
Már a mostani infók alapján is teljesen máshogy kell majd játszani.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#655) oriic válasza FollowTheORI (#654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg ugyis veszi mindebki aki az elmult evekben folyton megvette a jatekot, vagy hianyzott neki modern kor. ;]

Felolem akar BF4 Hd Edition is lehet, csak ne kelljen meg egyszer meglatnom a Vilaghaborus temat :D

Live-Die-Respawn

(#656) redingitell válasza NY_A (#634) üzenetére


redingitell
senior tag

Hát nekem minden kulcsom onnan van, még sosem volt gondom.

(#657) NY_A válasza redingitell (#656) üzenetére


NY_A
őstag

Érdekes módon van más is ami 3. féltől van de az nem akadt fent a rostán. De a BF4-el csúnyán megszívtam. Azt már nem emlékszem honnan volt a kulcs. Én inkább nem kockáztatok.

(#658) zzola válasza oriic (#655) üzenetére


zzola
félisten

Nyilván. Én pl. nem is mondatm, hogy nem vásárlom meg, ment az előrendelés. No de akkor is. Talán felcsillanhat valami remény, ha nem lesz single benne, akkor talán mindenre is lesz majd idő, javítani az online játékon...

(#659) Peter1918HUN


Peter1918HUN
tag


Ő is úgygondolja. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#660) prokxy válasza oriic (#655) üzenetére


prokxy
veterán

+1

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#661) CptAdamica válasza zzola (#637) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy azt ugye tudod, hogy a Frostbite-ot is külön csapat fejleszti és 8 év kódolásban egy örökkévalóság. Ez olyan, mintha én web-programozóként megújítok egy 10 éves webshop-ot, kap egy új design-t és sokan csak annyit fognak látni, hogy ez egy reskin. Miközben dobtam a régi 10 éves kódot és 3 éve mindent a nulláról kezdve írok újra azóta is, szóval az írásod vagy merő rosszindulat, vagy merő tudatlanság.

Megyen!

(#662) zzola válasza CptAdamica (#661) üzenetére


zzola
félisten

Fosbite? Persze, hogyne, ismerjük mennyi munka van benne.
Hello, szia, vizslát!
:DDD ;]

Ettől függetlenül a skin még lehet copy. Meg persze a végeredmény számít, ide-vagy oda új kódolás, ha minden uganolyan tré, mint 8 évvel ezelőtt....

[ Szerkesztve ]

(#663) 3L1T3 válasza CptAdamica (#661) üzenetére


3L1T3
addikt

Hagyd felesleges. Mentalitási gondok vannak. Pedig csak valamennyi pozitivitást akartam én is adni neki. 😇

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#664) bul07 válasza lofagi (#653) üzenetére


bul07
nagyúr

Jelen :DDD

De ha itt lesz sok tank repülő, és sok távolról irányítható(robor kutya) akkor már jó

Bf5-ben tegnap is volt egy olyan bugom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#665) zzola válasza 3L1T3 (#663) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#666) CptAdamica válasza 3L1T3 (#663) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk a BF4-nél is az volt, hogy reskin, aztán a BF1-nél is, meg a BF5-nél is, szóval tényleg felesleges időt pazarolni rájuk, nyilvánvaló, hogy a tendencia folytatódik.

Megyen!

(#667) FattyDove válasza CptAdamica (#666) üzenetére


FattyDove
őstag

meg meg meg MEG MEG NŐI KARAKTEREK WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DDD

Amúgy teljesen ugyanaz a tendencia minden BF megjelenésnél, mint a Windows megjelenésekkor. Ugyanazok az arcok leírják ugyanazokat a hülyeségeket pár évente. Csak azt nem értem mi vele a céljuk, mivel úgyis megveszik a BF-et meg úgyis használni fogják az új Windowst

[ Szerkesztve ]

(#668) Dave567 válasza FattyDove (#667) üzenetére


Dave567
addikt

mivel úgyis megveszik a BF-et....

Ezt honnan tudod? :DDD
Lehet ha olyan lenne mint a 3, csak sokkal jobb menetben, akkor még többen vennék meg, lehet én is. :K

(#669) FattyDove válasza Dave567 (#668) üzenetére


FattyDove
őstag

Ha nem vennek meg akkor nem erdekelne oket es nem kommentelnenek rola. En se kommentelek cod topikba, mert nem erdekel (szerintem szar) es nem is veszem meg

(#670) prokxy válasza zzola (#662) üzenetére


prokxy
veterán

Zola, Bro, a BF4 tré? Ne mond már te dogtag hero. :P Na majd a 2142-ben visszaveszem :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#671) Xaels


Xaels
félisten

Üdv errefelé.

Én várom nagyon milyen lesz a 2042, a BFV-tel is eljátszogatunk PS-en, csak remélem nem lesznek olyan laggosak a szerverek. A másik, hogy értem a megalománkodást, 128player meg gigantikus pályák de csak én vagyok vele úgy, hogy jobb lenne kicsit visszakanyarodni és inkább legyenek jól kiegyensúlyozott térképek 32 fővel, rendes adok-kapokkal mint 64/128 playeres esztelen rohangálás? Bosszantó, hogyha van egy erős squadod sem tudsz érvényt szerezni ha a többi ágyútölteléknek sem lenne jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#672) FollowTheORI válasza Xaels (#671) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A sok AI között ezek fel se fognak tűnni... ők lesznek a
-ök... :DDD tudom... :O ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#673) FattyDove válasza Xaels (#671) üzenetére


FattyDove
őstag

A BF mindig a nagy palyakrol szolt

(#674) oriic válasza FollowTheORI (#672) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Natakaroggggy! :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#675) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Remélem ez a srác nem valami nagy Photoshop mágus, mert akkor a ku.... :DDD
Elv ingame kép.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#676) FollowTheORI válasza IntelKiller7 (#675) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Na itt spotold ki az ellenséget... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#677) zebra_hun válasza FattyDove (#673) üzenetére


zebra_hun
addikt

Az 1942-ben a normál pályákon pont elfér a 128 ember. Igaz, 80-90 az átlag pl az AX szerón, de itt azoknak 5x nagyobb változatai lesznek. Én nem írom le a játékot, bízom a sikerében. Hosszú évek óta vannak 128-as szerverek, de tömegnyomorra nem emlékszem. Lézengő, alig találni valakit, olyanra igen.

(#678) #65537792 válasza IntelKiller7 (#675) üzenetére


#65537792
törölt tag

És az a justfrags név megint ott van mint múltkor a loadout képen.
Simán lehet legit.

(#679) RockHaRD válasza IntelKiller7 (#675) üzenetére


RockHaRD
addikt

A chat szöveg is elárulja, h photoshop, meg tök más irányba néz a karakter, mint a minimapon. Szerintem ez tuti fake...

(#680) lofagi


lofagi
Topikgazda

S miközben megváltoztatta a színeket, meg se mozdult az egér, semmi nem történt a pályán. xD Se kill, se chat, se pont szerzés. XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#681) FollowTheORI válasza RockHaRD (#679) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A minimap az konkrétan BF4-es. Dawnbreaker vagy melyik pályáról van. :D

Egyébként durva lenne mi, ha beraknák a BF3-4 térképeket is az új játékba... simán benne van, hogy egyik "csomag" az lesz majd. Pl amit a DICE LA csinál, ami a régi fanoknak szól majd elvileg. Ügye ez a "love letter to fans" duma elég sejtelmes utalás lehet akár erre is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#682) Fitzgerald válasza Locutus (#652) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mit nem tudott a BFV, ami nem szándékos játékmenetbeli változtatás (pl. limitált lőszer), és nem kapcsolódik a személyreszabhatósághoz?
Tartalom az kevés volt benne megjelenéskor is meg utána is, tény...

[ Szerkesztve ]

(#683) oriic válasza IntelKiller7 (#675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván fake, itt az eredeti kép:

[link]

Live-Die-Respawn

(#684) oriic válasza oriic (#628) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki szeretné megnézni a videót magyar felirattal, annak itt a teljes esti show felvételről, a BF szegmens 45:50-től indul.

[link]

Live-Die-Respawn

(#685) #40047616 válasza FattyDove (#667) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nem tünt fel hogy mindíg csak te hozod fel a női karakteres dolgot és úgy állítod be mintha ez nem tetszene az embereknek? :DD Kb rajtad kívül szóba sem hozta senki a majdnem 700 hozzászólás alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#686) k-adi válasza #40047616 (#685) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja én is ezt néztem :D beragadt a bakelit, na

(#687) CptAdamica válasza oriic (#684) üzenetére


CptAdamica
veterán

Komoly, hogy még a csóka is narancs fénnyel van megvilágítva, nagyon figyelnek az összhatásra. :D

Megyen!

(#688) CptAdamica válasza CptAdamica (#687) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jó volt, szavaiból azt veszem ki, hogy próbálták úgy tervezni a mapokat, hogy milyen játékstílust magában foglalják, egyszer meg is említette, hogy akár le is rombolhatunk egy kisebb falut teljesen, szóval gondolom bevetik az új rombolás engine-t, amit már tavaly promóztak.

Megyen!

(#689) #40047616 válasza FollowTheORI (#681) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igen ez tényleg a dawnbreaker map térképe és ráadásul még fordítva is rakták a képhez képest. :DDD A minimap szerint jobb oldalon kéne lennie a víznek, szemben és balra meg csak a szárazföldnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#690) k-adi válasza CptAdamica (#687) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja :DD

(#691) FattyDove válasza #40047616 (#685) üzenetére


FattyDove
őstag

Miről is szólt az összes topik a BF 1 meg a BF V megjelenésekor? Amúgy redditen a most is sipákolnak a női karakterek miatt.

(#692) #40047616 válasza FattyDove (#691) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ennél jobb indokot is kitalálhattál volna hogy itt miért emlegeted folyton úgy beállítva mintha az itteni embereknek nem tetszene. :DD :DDD Egyedül csak te hoztad fel már sokadjára :DD De nem csak nekem tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#693) FattyDove válasza #40047616 (#692) üzenetére


FattyDove
őstag

Nem csak neked, hanem még annak, aki megállás nélkül sír olyan dolgok miatt, amikről még nem is tudunk semmit.

Sír a botok miatt, sír a csipások miatt, sír a kasztok miatt. Nagy divat lett a sírás mindenért az elmúlt 10 évben

[ Szerkesztve ]

(#694) #40047616 válasza FattyDove (#693) üzenetére


#40047616
törölt tag

Oké! :DD Ezek szerint te meg csak a trendeket követed a sírással.... :DDD Részemről lezártam.

[ Szerkesztve ]

(#695) CptAdamica válasza FattyDove (#691) üzenetére


CptAdamica
veterán

Agyhalottak, akik szerint a háborúban csak KEMÉNY FÉRFIAK vannak.

Megyen!

(#696) FattyDove válasza CptAdamica (#695) üzenetére


FattyDove
őstag

Legtöbbször pont azok ilyenek, akik tipikusan a 2010-es kocka megnevezés sztereotípiái. Tegnap a HLL-ben egy csaj volt a squad lead-em.. Konkrétan miatta nyertük meg a meccset, mert olyan taktikusan irányított minket, hogy azt elképzelni nem lehet

[ Szerkesztve ]

(#697) batai15


batai15
félisten

Én most is azt mondom hogyha hozza a három szintjét persze modernebb köntösbe akkor nem lesz rossz.

(#698) - = Zk = - válasza batai15 (#697) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont ezt várom el tőle én is....
video alapján ezt hozni fogja.,... hát, most várok... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#699) Dave567 válasza FattyDove (#669) üzenetére


Dave567
addikt

Nem a fenéket, én se fogom megvenni, ha Ultra brutál javított Bf3 lett volna, akkor talán igen.

(#700) Dtomka


Dtomka
veterán

A BF2-t anno nagyon szerettem, pár WAR részese is voltam... majd idővel kiadtak a pár dlc-t is..
Idővel azokat is megvettem, és nagyon jó élmények jutnak eszembe a mai napig is...

Én úgy gondolom a köv rész az alábbi "elv" (képlet) alapján készülhetett:
Battlefield 2042 = (BF3 & BF4) + BF 2 Special Forces
De lehet, hogy tévedek :)

Én nagyon remélem, hogy a launch napján 2 dolog benne lesz
-anticheat védelem
-HC mód

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.