Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) oriic válasza Z10N (#107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk érdekes, hogy ha only multi, akkor minek csinálnak hozzá háttér-történelmet? Hm...

Live-Die-Respawn

(#202) N@idia válasza ScomComputer (#199) üzenetére


N@idia
őstag

Igazából ez várható is volt, hogy csak a multira mennek, hiszen elég sokan elpártoltak a játéktól az utóbbi időkben nem igazán jöttek össze nekik a dolgok és szerintem jól döntöttek, hogy kihagyják csak az időt vette volna el tőlük, ha kapott volna kampányt. :K
Mellesleg az amúgy se menne nekik a bad company 2 óta nem láttam tőlük jó kampányt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#203) - = Zk = - válasza 3L1T3 (#200) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#204) IntelKiller7 válasza oriic (#201) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Igy megvan az ertelme gyilkolni egymast. :K

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#205) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

de kik lehetnek a "kasztok"?... amcsi, orosz, japó megint?! :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#206) prokxy


prokxy
veterán

Mentem a traileren felbuzdulva 1 kör BF4 Golmud-ot, hát Srácok nem nekem való ez a kontolleres bohóckodás tankkal meg attack helivel. BF2 óta játszom a sorozatot, végig egér-bill. Ha itt nem lesz ennek támogatása, akkor 3 eset lesz:
- veszek PC-t (jelen árak mellett kb kizártnak tartom, meg van má' konzol :) )
- veszek XIM-et (tudom, el leszek átkozva)
- veszek még pár kontrollert, mert repülni fog, ha ilyen bénázás megy vele :D

Szóval húzzanak bele a COD MW mintájára azt tudjam értelmesen irányítani a dolgokat. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#207) 3L1T3 válasza prokxy (#206) üzenetére


3L1T3
addikt

Pedig menni fog az kontrollerrel ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#208) - = Zk = - válasza prokxy (#206) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem is van xim4 ;)
ne mvéletlenül.. igaz én csak a PvE only gémekhez használom... nincs még Live-om se... neem, köszönöm... PVP max szgépen... de azt se nagyon.... PvE only... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#209) 3L1T3 válasza prokxy (#206) üzenetére


3L1T3
addikt

[link] ilyeneket lovok kontrollerrel [link]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#210) - = Zk = - válasza 3L1T3 (#209) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ohh...semmi rásegítéssel, gondolom.... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#211) 3L1T3 válasza - = Zk = - (#210) üzenetére


3L1T3
addikt

Mert a XIM sokkal menobb a tobbi aim assist ellen.. ohh wait! Azert ne sirjunk mar minden szaron. Igen is lehet kontrollerrel is elvezhetoen jatszani

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#212) nincsnév007 válasza prokxy (#206) üzenetére


nincsnév007
őstag

gyakorlás, gyakorlás. én már egérrel vagyok így azzal nagyon fura. De én is most vissza töltöttem a bf4-et :D

(#213) prokxy válasza 3L1T3 (#209) üzenetére


prokxy
veterán

Nem semmi, nekem így még tuti nem megy. :) De van még idő beleszokni októberig, addig is tolom a 4-et. Viszont milyen csúnya a BF4 SX-en 4K-ban, jáj. Alig látom az enemyt, olyan pixeles minden. Csak hát ebben van normális jármű, a többi (újabb) BF-ben mind sz@r. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#214) IntelKiller7 válasza 3L1T3 (#211) üzenetére


IntelKiller7
veterán

en se adtam fel. Most se vagyok pro, de legalabb normalisan el tudok lovoldozni min 1-es K/D-val. :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#215) 3L1T3 válasza prokxy (#213) üzenetére


3L1T3
addikt

Hidd el kb 60 óra és belejössz anno a BC2-vel kezdtem el aktivan kontrollerrel fps-ezni. Őszintén jobb is így PC-n már annyira rángatni kell h teljesen más ott a játékok tempója mint konzolon és ezzel az élmény is.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#216) N@idia válasza prokxy (#206) üzenetére


N@idia
őstag

Én is kontrollerrel játszom a bf-et ps5 gépen és nem lehetetlen jókat lőni vele pusztán gyakorolni kell célszerű single játékokban kezdeni, ahol nem lényeg a stat plusz vegyél controllfreak stick-et és pontosabban fogsz tudni lőni. Én enélkül nem is tudnék játszani annyira megszoktam már ;]
A bejelentés szerint crossplay támogatás lesz benne, igy szinte biztos, hogy fog egér+bill támogatást is kapni a játék, nem kell venned xim és egyéb kiegészitőket, hogy pc érzésed legyen. :N
Bár örülnék, ha a játék mondjuk kapna 120 fps támogatást konzolon azt mondjuk nagyon adnám. ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#217) bul07 válasza prokxy (#206) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy csak egy csalást kell venni konzolhoz és már menni is fog az öldöklés ;] :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#218) Horec válasza prokxy (#206) üzenetére


Horec
tag

Nem lenne hülyeség amúgy.
Régóta vizionálom, hogy konzolok teljes egér és billentyűzet támogatást kapnak fps játékokhoz.
Így mindenki szinte azonos grafikai beállítások és fps szám mellett játszana. Különböző tweakek, makrók, csalások is eltűnnének. Egy sokkal fairebb játékot biztosítana a zárt konzol rendszer. Most, hogy egekben vannak a VGA árak sokaknak egy megváltás is lenne konzolon játszani a megszokott perifériákkal. Az egérrel és kontroller játszókat persze nem ereszteném össze, annak sok értelmét nem látom.

(#219) IntelKiller7 válasza Horec (#218) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Szerintem tul sokan nem orulnenek neki. Tobbek kozott en sem. Pont azert jottem at PC-rol, mert nem volt mar kedvem az asztalnal gorbyedni hosszu orakon at, es a monitort bamulni.
Elinditom a boxot, leulok az 55”-os TV ele, es vigan eljatszogatok.

az eleje amikor elkezdtem FPS-ezni en is akartam egeret, billt. De most mar a fenenek sem kell. 1 het alatt napi 1-2 ora jatekkal tok frankon megtanulhato a kezelese. Utana meg mar csak gyakorolni kell, finomitani, rajonni a kis trukkokre.. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#220) Fitzgerald válasza oriic (#201) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hogy legyen valami kontextusod arról, hogy mégis milyen világba csöppentél, milyen dolgok vezettek el ehhez a konfliktushoz, stb. Történelmi háborúkat feldolgozó játékokhoz még ennyi sem kell, mert részben a történelemből merítenek, de ez ugye a jövőben játszódik, tehát kevesebb szállal fog ahhoz kapcsolódni, a fikció fog dominálni inkább, még ha a játékba kerülő fegyverek/járművek/helyszínek, vagy azok egy része valódi is.

[ Szerkesztve ]

(#221) prokxy válasza Horec (#218) üzenetére


prokxy
veterán

Hali itt is. :)
Kösz, hát próbálkozom a kontrollerrel FPS-ezni, meglátjuk hogy megy. Eddig csak TPS volt meg autóverseny, ill. ugribugri, szóval szokni kell.
De sztem is ugyanúgy lesz, mint COD-ban, crossplay + bill-egér.

Elite: igyekszem, csak van egy szint, amit BF-ben tudok hozni, azt nehéz úgy menni, h én vagyok a nub. :D

bul: na igen, vannak, akik így tolják, de nekem nincs rá szükség. :P

N@idia: tényleg, lehet letolom a 4 kampányt, az anno úgyis tetszett. :R
Ezt honnan célszerű venni? controllfreak stick. Ali, ebay?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#222) csibe1 válasza IntelKiller7 (#219) üzenetére


csibe1
addikt

"Pont azert jottem at PC-rol, mert nem volt mar kedvem az asztalnal gorbyedni hosszu orakon at, es a monitort bamulni.
Elinditom a boxot, leulok az 55”-os TV ele, es vigan eljatszogatok."

Ezt a rossz dumát, minden konzolra áttért ezt szajkózza. :O
Miért is kellett görnyedni amikor PC-d volt? Ütötték a hátadat? :F
Netán csak nem volt annyi gógyi úgy elrendezni a dolgokat, hogy kényelmesen tudj játszani?
Megtiltották, hogy a tévére kösd a PC-t? ;] :DDD
Szóval hagyjuk ezt a kábítást; értem, hogy szerintetek sokkal jobb konzolon.
Minden konzolra frissen áttért ezt nyomatja; és még bizonygatja is nagy elánnal, hogy kontrollerrel sokkal jobb. Aha, hát persze...

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#223) EnterR válasza ScomComputer (#199) üzenetére


EnterR
veterán

Nem volt eddig sem nagy eresztés, gondolom lesz egy playing field próbálgatni, lövöldözni stb. Ha az erre fordított energia a multiba megy, akkor már megérte.

PSN ID: marquuard

(#224) prokxy válasza csibe1 (#222) üzenetére


prokxy
veterán

Én most is monitoron játszom konzollal, van faja székem, nagy asztal, jó monitor azt nincs gond vele, kényelmes. Van akinek úgy jó, h kanapén játszik, hátradőlve, PC-n ezt nehezebb kivitelezni.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#225) CptAdamica válasza prokxy (#206) üzenetére


CptAdamica
veterán

MS játék adatlapján címkékben ott van a "console keyboard and mouse", szerintem tuti támogatni fogja. Én is így szeretném majd nyomni, de azért kipróbálom majd mind a két platformon.

Megyen!

(#226) EnterR


EnterR
veterán

Ha esetleg bújta még valaki a Redditet mindidáig. :DDD

PSN ID: marquuard

(#227) wjbhbdux válasza CptAdamica (#225) üzenetére


wjbhbdux
veterán

így van, az utolsó 2 CoDban is volt hivatalos billentyűzet támogatás xboxon, most már nincs technikai akadálya mint a BF5 megjelenésekor.

/s

(#228) N@idia válasza prokxy (#221) üzenetére


N@idia
őstag

Én innen szoktam rendelni németből ;) [link]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#229) IntelKiller7 válasza csibe1 (#222) üzenetére


IntelKiller7
veterán

De kepzeld volt annyi gogyi, hogy kenyelmesen berendezkedjek a 2 meter hosszu 1,5 meter szeles asztalon.
Szerinted, ha a tv a falon van vagy a tv asztalon akkor majd behuzod az ebedloasztalt, hogy jatszak?
vagy rakjam az asztalra es bamuljam a 139cm-es TV-t fel meterrol?
Miert ne lehetne sokkal jobb? Mivel tobb szerinted, hogy a WASD helyett 1 sticket hasznalsz, a fegyver ratartasra 1 gombot hasznalt, es az eger mozgatasat 1 stick valtja ki?
semmivel. Erzekenyseget ott is tudsz allitani.
anno volt 1 srac youtubeon, fogta a kontrollert, rakototte a PC-re es szarra alazta a PC-s tabort.. ja es ott ugye auto aim sincs..

5 eve van konzolom, elotte tizen par evet PC-n nyomtam. De igazad van, biztos en vagyok a hulye, meg az a jo par ember aki meg igy gondolja. Grat neked. :C Var a kakao, meg a meleg agyiko.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#230) N@idia válasza csibe1 (#222) üzenetére


N@idia
őstag

Ne vedd sértésnek, de igazából szerintem a legtöbben nem ezért váltanak pc-ről, mert kényelmesebb ágyból vagy kanapéról a tv előtt játszani, ahogy én sem ezért váltottam konzolra, mert ott hű de fasza nekem. Nálam leginkább az volt a fő szempont, hogy ne legyenek csalók konzolon jóval jóval kevesebb van. A másik pedig elegem lett abból, hogy időről időre költeni kellett a pc-re fejleszteni, hogy a játékok megfelelően fussanak rajta, szerintem ezzel szemben a konzol jóval egyszerűbb választás itt csak meg kell venni a játékot és megy megfelelő frame mellett plusz ott vannak az exclusive játékok is amikről meg ne is beszéljünk, amivel te sose fogsz játszani talán 1-2 játékot leszámitva amit kiadnak évekkel később...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#231) prokxy válasza N@idia (#230) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is ebből lett elegem a PC-s oldalon. Állandó fejlesztés, csalók, a VGA árából meglett az SX + egy 4K, freesync-es IPS monitor.

CptAdamica: ez jó hír, akkor októberre beszerzek vmit, de addig is megrendeltem Aliról egy fehér magasítót párban: link

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#232) CptAdamica válasza prokxy (#231) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egy ilyen magasítóval mennyivel javul a kezelhetőség?

Megyen!

(#233) prokxy válasza CptAdamica (#232) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem anno ps-nél volt, pontosabban adta emlékeim szerint, de meg kellett szokni. Ha megérkezik, tolok pár karikát azt megírom mennyivel másabb. 1.62 usd-t megért remélem. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#234) k-adi válasza oriic (#171) üzenetére


k-adi
nagyúr

"(szerk: Tegyük hozzá, hogy az eddig leleplezett skillek sem nagyon durva cuccok szerintem. :D Ok talán a sentry, meg a csáklya, meg az EMP mégis kicsit)"

eddig leleplezett skillek: 4 db,

ebből felsoroltál hármat.. lol ezt jól megmagyaráztad :DD

(#235) #65537792


#65537792
törölt tag

Get more Battlefield 2042 with EA Play Pro
Members can deploy early with Access to the Open Beta, Full Ultimate Edition Game Access on October 15, Monthly Rewards and more

Aki alapból használ előfizut más játékok miatt, annak jól jöhet.

(#236) oriic válasza k-adi (#234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ironikus probaltam lenni, csak lemaradt a 2. Smile na... :D

Live-Die-Respawn

(#237) Peter1918HUN válasza EnterR (#226) üzenetére


Peter1918HUN
tag

Ez hiányzott :DD

(#238) batai15 válasza N@idia (#230) üzenetére


batai15
félisten

+1 hatalmas .
Bétára van már oldal ahol lehet jelentkezni?

(#239) Peter1918HUN válasza batai15 (#238) üzenetére


Peter1918HUN
tag

Még nincsen, de elöbb utóbb erről is lesz infó, viszont szerintem nem lesz ilyen jelentkezés, mert ugye már folyik a zárt béta aztán megjelenés elött egy nyílt béta lesz mint idáig. Persze ha valaki jobban tudja írja le :)

(#240) batai15 válasza Peter1918HUN (#239) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm :R

(#241) oriic válasza Peter1918HUN (#239) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tartalomgyartok kaptak alfa tesztre meghivast korabban, a rendes zart alfa jovo honapban indul. Annyit tudni rola hogy meghivassal lehet csak bejutni. Open beta datum nincs meg.

Live-Die-Respawn

(#242) FollowTheORI válasza batai15 (#238) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Igen. Pre-order gomb a neve. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#243) Z10N válasza oriic (#176) üzenetére


Z10N
veterán

Ok, majd johet az info. A Beta idopontjat is szedd ki belole :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#244) Z10N válasza CptAdamica (#177) üzenetére


Z10N
veterán

A lootbox botrnay nem remlik. Tudom, hogy bf4/bf1-nel volt, bf5-t csak kiprobaltam par matchre, de mar nem vettem meg. Ha azt nezzuk, hogy megy a COD utan kisse, akkor mar nem all annyira messze attol, hogy ezt elkezdjek bujtatva bevezetni. Vegtere is ez mar mas generacionak (nem pedig hardcore bf1942/bf2 gamereknek) keszul es ne felejtsuk el, hogy ezt mar megszoktak es az EA reszvenyesei is. A P2W inkabb ugy ertem, hogy skillekhez ugy jutsz, ha majd megveszed ezeket az ugynokoket, mint megannyi BR cimnel, ugye xp boost eddig is volt. A QC-ben is skill/hero eleg meghatarozo, bar ott legalabb ingame rewardbol is ki tudod farmolni. Nah, majd elvalik, de az mar latszik, hogy a 4db klasszikus kasztot mgkapjuk.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#245) Z10N válasza oriic (#180) üzenetére


Z10N
veterán

Ezek ugynokok? Mennyire valid?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#246) Z10N válasza bul07 (#188) üzenetére


Z10N
veterán

Jogos, detto konzolt veszek inkabb. Munkara megamarad a WS.

Nem sz@r, meg boven el lehet tolni vele manapsag is 1080p med-low optimalizalt cimeknel, foleg Vulkannal (az FSR is meg adhat neki eselyt). Illetve en mindig ugy csinalom, hogy le vagyok maradva 2-3 evvel es addigra kijon az ultimate/goty verzio teljesen felpatcehlve az osszes tartalommal, meg ugye mar olcson meg lehet kapni, illetve hardver is van hozza.

1650-hez akkor az meg eleg. 2G/4G?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#247) Z10N válasza Fitzgerald (#191) üzenetére


Z10N
veterán

Ertem. Jogos amit irsz. En ezek miatt tolom meg a BC2/BF3/BF4 triot. Itt mar csak HC kozosseg van vagy eleve olyan szerverre megyek. HC only vagy jarmu orientalt palyara.

A codos rohangalast meghagyom az altalad is emlitett csipakank. Mar mas korosztaly.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#248) Z10N válasza oriic (#194) üzenetére


Z10N
veterán

Helyes. Akkor ez tisztazodott. A skinek meg sosem erdekeltek. Max addig, hogy megfelelo palyahoz alkalmazkodjon a camouflage. A palyakrol lehet mar tudni valamit? 7db-bal indul.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#249) Z10N válasza oriic (#201) üzenetére


Z10N
veterán

Valami par soros story kell felvezetonek. Gondolom lesz egy intro video es ennyi. Torteneti keret nelkul csak logna a levegobe. Ugye a 2042 se veletlen (1942/2142). Single csak BC-nel.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#250) Z10N válasza - = Zk = - (#205) üzenetére


Z10N
veterán

A storyban ott van: Mindenhonnan, NO-PATs.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.