Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3497) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Pár kört mentem ezzel a "csodával". Nagyon vártam ezt a játékot. a BF3-at imádtam, a 4-el is játszogattam, majd jött a BF1, amit megint nagyon szerettem, pedig az elején húzogattam a számat az I. VH. miatt, de nálam telitalálat lett végül is. Ha boxon nem haltak volna ki a szerverek, még ma is tolnám. Az V. megint nem jött be, de nem is mélyültem nagyon bele a multiba. Ezért is vártam az új Bf-et. Nincs bajom azzal, hogy járművekkel, meg gyalog, perceket kell csatangolni. Bár elszoktam tőle, mert a 19-es COD MW-t szoktam nyomni - ha kell egy kis csetepaté. Azonban. A grafika, a karakterek kinézete, mozgása számomra a sok évvel és vagy 2 generációval korábbi játékokat idézni. Jó, hogy 60 meg 120 fps, de hogyan mozognak már ezek a figurák? nem is mozgás ez, rángatózás. Az égen meg idegbetegen rángatóznak a légi járművek. Percekig csak ezt néztük és röhögtünk rajta. Tudom, hogy béta (egy hónap alatt vajon mi fog változni..), meg majd jönnek ki később javítópeccsek, de ez így ebben a formában. És ami elkeserít, az az előrendelők, meg a déjvan vásárlók tömkelege. Jóvanazúgy. Persze. Komolyabb összegben mernék fogadni, hogy volt olyan értekezlet, ahol az alábbi beszélgetés már elhangzott:

- gyerekek ez még nem..hmmm.jóóó
-ne marháskodj, jó ezeknek, látod mennyien rá vannak cuppanva, előrendelők elsőnaposok, simán visszajön az ára. Majd ha sokan sírnak, csinálunk videót, amin a fejlesztők sorba állnak és hajlongva kérnek bocsánatot, felrakjuk a twitterre, meg mindenhova. Bocsánatot kérünk mindenhol, mindekitől, mindenért. Megígérjük, hogy egy csomó javítást adunk ki és adunk is ki olyanokat, amik valamit kijavítanak, mást meg elkurnak. Meglátjátok úgy fognak örülni ezek a szerencsétlenek. Majd szervezünk ilyen csapatépítő tréningeket, ahol kiröhögjük a sok balekot. Akinek meg így is nagy a pofája, annak refundolunk, de minnél látványosabban, tudja meg mindenki hogy milyen jó fejek vagyunk...
- oké.

Szóval kösz, de kösz nem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.