Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28051) zack válasza ADAM1337 (#28049) üzenetére


zack
nagyúr

Ne is mondd... 2. sasom van, de innentől kezdve nagyon lassú lesz a fejlődésem. :F
Még 98x 230.000 pont és maximum rangom lesz. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28052) L4mie válasza madgie (#28037) üzenetére


L4mie
veterán

jó, de te valami betegállat fotókat is csinálsz ^_^

Nekem akkor evett egyedül 6GB körül amikor a szobámról csináltam 12 darabos panorámát volt vagy 30 valahány Mpixel összesen :) PS-el.

BF3 alatt átlag 3-3.5 öt eszik. 2 monitor, böngésző, battlelog mellett Youtube, meg Sky-pon beszélek haverral.

Btw: létezik olyan publik Ventri vagy TS szerver amin nem jönnek fel a 13 évesek rikonyálni ha éppen feláll nekik és nem tudják mit kéne vele kezdeni?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28053) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez most a BF3 topik, vagy hardver fórum?
cpu
ram
Olvasom vissza a topikot és csak a hardver hozzászólásba ütközök :U

(#28044) Cybertrone
Minimum 2 évig játszok a játékkal.Addig csak összejön a max szint.

[ Szerkesztve ]

(#28054) Telda válasza L4mie (#28052) üzenetére


Telda
addikt

TS-t nem tudok, de van a mumble.hu. Itt tudsz regelni és ez után szobát csinálni amit le tudsz jelszóval védeni. Szvsz a hang minőség is jobb mint a TS-é.

[ Szerkesztve ]

(#28055) sith7 válasza ADAM1337 (#28035) üzenetére


sith7
nagyúr

Igazad van, ezt nem néztem :B ... nekem csak 1 db 320 gb - os vinyóm van

Cybertrone
Így már ok, érthető

(#28056) keIdor válasza Cybertrone (#28047) üzenetére


keIdor
titán

A gond az, hogy nincs 970 100k alatt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28057) #21346560 válasza ProEvoFan (#28053) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mindenki vagizik, hogy neki milyen gépe van :D Nekem is olyan lenne, sőt talán még 1 kicsit jobb is, ha megtehetném, de nem tehetem meg, így "csak" ilyen van és kész :P

Egyébként aki torrentezik multizás alatt az már fél csalásnak számít szerintem, lehet neki akármilyen jó netje is... nekem jónak mondható, mégis lekapcsolok minden más alkalmazást, miközben játszom....

(#28058) gergo0328


gergo0328
senior tag

Sziasztok!

Tagfelvétel van a ThoR klánba. Aki úgy érzi h keményebben akarja tolni a játékot és igazi meccseken akar részt venni az jelentkezzen nálam privátban.

Feltételek:17+ ta és mikrofon használata a jó csapatmunka érdekében. Egy hét próbaidő.
ESL-en is részt veszünk de mivel még kevesen vagyunk nem tudunk elindulni 8v8-ban. Amint elindul a magyar bajnokság ott is nevezünk.

Remélem vannak itt is válalkozó kedvűek.

További jó játékot és fórumozást!

[ThoR] Tobi_HUN :R

(#28059) pohár válasza gergo0328 (#28058) üzenetére


pohár
félisten

Thor? ennyi volt a B.B?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28060) gergo0328 válasza pohár (#28059) üzenetére


gergo0328
senior tag

A B.B maradt baráti társaság és a ThoR-ba kerültek az erős playerek, akik majd mennek warozni.

(#28061) Laraxior válasza keIdor (#28032) üzenetére


Laraxior
titán

spórolunk.. mer' nincsen ;] :D
nem akkor amikor van :))

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28062) TXT


TXT
őstag

Na újra. :K

Ki-milyen billentyűzet-egér-csuklótámasz-egéralátét kombóval tolja a BF3-at, amivel órák, esetleg félnapok után sem fárad el a kézfeje-csuklója és kényelmesnek ítéli?

[ Szerkesztve ]

(#28063) polonic válasza TXT (#28062) üzenetére


polonic
félisten

Logitech Ultra Flat Keyboard, Logitech G5, Steelseries QCK.

Nem fárad el a kezem, mert nem játszom fél napokat. :)

(#28064) Xaels válasza TXT (#28062) üzenetére


Xaels
félisten

Olcsó szétverhető Genius Slimstar billentyűzet, Logitech G9 egér és aztal mindezek alá... Bár lehet a fa alá bekerül egy Razer Goliathus egérpad(ilyenem volt már és szerettem, csak költözéskor eltűnt) és egy Logitech G400-as egerentyű. Sajnos a Razer BF3-as szériája nem az én tárcámnak készült...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28065) ADAM1337 válasza TXT (#28062) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

olcsó genius bill rendes kiosztás és csuklótámaszos, deatadder v2 (nem vagyok elégedett vele, régebben diamondback-em volt kategóriákkal jobb volt.) és razer mantis control pad ez már vagy 5-6 éve meg van.

(#28066) TXT válasza polonic (#28063) üzenetére


TXT
őstag

polonic, ADAM1337, Xaels Melyikről-mi a véleményetek, amit használtok, illetve mire cserélnétek, vagy egészítenétek ki?

:R

(#28067) jokeman


jokeman
aktív tag

Omm, biztos sokan kérdezték már.....de a katonám nevét hol tudom megváltoztatni?
Már amennyiben lehet ilyent..... :U :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#28068) Xaels válasza TXT (#28066) üzenetére


Xaels
félisten

A billentyűzet egy rakás sz@r XD (mondjuk nem egész 3.000HUF-ért nem is vártam sokat), ha gépelek rajta lehajlik a műanyag és kopog az asztalon. Eleinte csendes volt, de kikopott és már rendesen van hangja. RÓLA van szó.

Cserélném én szívesen, de amiket megvennék ennél több pénzért vagy csak angol/német kiosztásban kaphatóak vagy annyiért amennyiből inkább Memóriát+SSD-t vennék. Amúgy főleg a Razer Lycosa/BlackWidow amit szeretnék. Az utóbbiból van BF3-as Edition is bár nem adnék érte plus pénzt így a natúr verzió maradna...

Logitech G9-et nagyon szeretem. A nagy teflon talpak jó csúsznak és bírják a strapát. Egy asztalt már elkoptattam vele :DDD Egyedül amiért csalódtam, hogy a burkolatok bevonatai nem a legstrapabíróbbak. 2 különböző burkolat van a csomagban, de az egyikről már lekopott a gumi bevonat. Cserélni mindenképpen csak vezetékesre cserélném és olyanra ami legalább ugyanilyen optikai érzékenységgel bír. Mondjuk egy G400/500-asra.

(#28067) jokeman: lehet, ha az Origin ID-det megváltoztatod akkor az is vele változik úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28069) ADAM1337 válasza TXT (#28066) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

billből vmi razer ami egybe van a csuklótámasz és nem mozog mint ez, egér egyértelmű h a diamondback 3g ha lehetne beszerezni, kb ennyi.
Meg egy új mantis control-t.

(#28070) BandiHUN válasza Xaels (#28064) üzenetére


BandiHUN
veterán

Goliathus speed jó,én most is azt használok :)

amúgy Gigabyte K8100 Aivia bill+ Roccat Kone rágcsáló.
Mást nemigen vennék,jók ezek...a gépet már inkább tunningolnám,jó lenne majd egy 2500K...ramot megvettem már,másra még nem volt keret,talán jövőre...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28071) jokeman válasza Xaels (#28068) üzenetére


jokeman
aktív tag

És azt hogyan tudom megváltoztatni? :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#28072) Xaels válasza jokeman (#28071) üzenetére


Xaels
félisten

[link] ha jól emlékszem ez az. De én még nem próbáltam. Nekem jó ami van :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28073) Telda válasza jokeman (#28067) üzenetére


Telda
addikt

http://www.origin.com/uk/change-id

Valószínű hogy az "uk"-t át fogja írni "hu"-ra és nem jön be az oldal, ha így lenne írd vissza uk-ra vagy us-re és jó lesz.

Lekéstem, na mind1.

[ Szerkesztve ]

(#28074) Gonz0 válasza TXT (#28062) üzenetére


Gonz0
tag

Billentyű: Logitech UltraX Premium vagy Thinkpad keyboard (ezt nemtom hivatalosan hogy hívják) mikor melyik van rákötve a gépre..

Egér: Logitech G5 alatta Razer sphex pad

Kényelmes mindegyik, simán bírom félnapig a gamét.. sajnos egyéb okokból mostanában erre már nincs lehetőségem :( Talán a thinkpad bill kényelmesebb hosszútávon mint a logitech

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#28075) becsitibi válasza Telda (#28073) üzenetére


becsitibi
senior tag

Hali!

Te tudod hogyan tudom megváltoztatni a nevem bf3-ba,meglehet egyátalán :F

(#28076) Hajdi


Hajdi
senior tag

Emberi ágyúgolyó :DDD

kép...

"The Man Who Sold the World"

(#28077) Telda válasza becsitibi (#28075) üzenetére


Telda
addikt

Ott a link :)

(#28078) becsitibi válasza Telda (#28077) üzenetére


becsitibi
senior tag

Azt látom,csak hogyan csináljam :F ,amit belinkeltél oda már az újat kell irni,vagy a régit :F

(#28079) becsitibi válasza Telda (#28077) üzenetére


becsitibi
senior tag

:R :R :R :R

(#28080) Stunts666 válasza TXT (#28062) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem nem fárad el:
-Razer Lycosa Mirror
-Logitech MX518
-Roccat Taito

(#28081) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

BF3 ban fegyvereknél mennyi csillag van?

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#28082) sith7 válasza gergo0328 (#28058) üzenetére


sith7
nagyúr

0,8 - as K/D, az kemény játékos ? :DDD

Amúgy akárhányszor elolvasom a nevet, olyan KorN beütése van ... :U ... de lehet csak én vagyok "pihent"

(#28083) BandiHUN válasza sith7 (#28082) üzenetére


BandiHUN
veterán

az én 0.6omat nemigen übereli senki :DDD
Hát nem hiába,a repkedés áldozatokkal jár...
Mondjuk asszem hanyagolni is fogom a repcsis szerókat,a múltkor meglepetten konstatáltam,hogy egy sima szerón többet lőttem pár perc repülőzés alatt,mint egy szerón végig,mert sokkal gyengébb az ellen,viszi a gépeket az is aki annak is örül,ha fel tud szállni :DDD DE meég mellette lehet normál is ténykedni,mert a legtöbb repülős szerón jobbára csak arról szól a dolog,a gyakorlás ennyi elég volt,marad az "éles" bevetés :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28084) Lethal Gene válasza Stunts666 (#28080) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nekem is ua egér és egérpad kombóm van! :) csak Logitech G11 billentyűvel pariban.

más: nektek enm szokott olyat csinálni a játék, hogy mondjuk akció közben a tárazást kétszer kell megnyomni? (pl felállásközben, vagy mozgáskor....)

marha idegesítő, hogy arra számítok, hogy tárazzon és nyem... :(

(#28085) scope2007 válasza TXT (#28062) üzenetére


scope2007
addikt

nálam ez vált be eddig legjobban... már cs szörsznél be kellett szereznem egyet :D [asszem 4500huf volt]
Razer eXactMat kétoldalú + egész nagy + csuklótámasz is igen csak kényelmes

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28086) volcano válasza BandiHUN (#28083) üzenetére


volcano
tag

Ha sens rol van szo akkor en 0.297 vel jatszom :)

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28087) csobanandras válasza Cybertrone (#28050) üzenetére


csobanandras
tag

ezt hol lehet beállítani?

(#28088) zack válasza TXT (#28062) üzenetére


zack
nagyúr

Logitech G15 / Cyber Snipa, Razer Mamba, Roccat Taito. Tartalékban van még egy ICEMAT 2.0 és egy Func. Archetype 1030 pad...
Fél napokat nem szoktam egyszerre tolni, de 5-6 órát simán bírok egyhuzamban. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28089) BandiHUN válasza scope2007 (#28085) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ilyenem nekem is van...lehet én vagyok valami hüllő,de nekem azért nem vált be az év nagy részében,mert a lakásban nem szeretem,ha 22 foknál több van,és egyszerűen túl HIDEG az egérpad+kicsapódik vizesre alatta a kezemről a vízpára,kézmosás után szó szerint víztócsa lett a kezem alatt úgy,hogy hozzá se értem a padhoz+evidensen szárazra töröltem...
Szóval emiatt jó pad,de nem használom.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28090) L4D1K válasza TXT (#28062) üzenetére


L4D1K
őstag

Genius KB21e billentyűzet, megjegyzem sztem máig a legjobb genius.

Steelseries Steelpad S&S egéralávaló

Razer Deathadder egér.

Megbízható társaim évek óta :R

# ANTAL Tuning #

(#28091) scope2007 válasza BandiHUN (#28089) üzenetére


scope2007
addikt

ilyen nálam sose jelentkezett.. pedig félévente át van rendezve a szoba.. tehát van radiátor közelében is meg a legtávolabb stb.. nyáron se jött ki

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28092) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

sziasztok
A MAV irányítását, hogy lehet konfigurálni? melyik billentyűzet kiosztásnál?
mert nekem csak felszállni tud a space-el, az ereszkedésre nincs semmi gonb

Killed by WhozZy!

(#28093) Telda válasza becsitibi (#28078) üzenetére


Telda
addikt

Ha ha nem vagy belépve az Originbe, akkor lépje be a felhasználónév/jelszó kombinációval, majd add meg az új neved és ennyi. De ahogy látom sikerült is :).

W h o z Z y: azt hiszem a ctrl-el ereszkedik.

[ Szerkesztve ]

(#28094) Qbász válasza W h o z Z y (#28092) üzenetére


Qbász
aktív tag

ctrl-al ereszkedik le.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28095) W h o z Z y válasza Qbász (#28094) üzenetére


W h o z Z y
tag

kösz
neked is Telda

Killed by WhozZy!

(#28096) Kucsek válasza TXT (#28062) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Logitech G19 + Logi G9X+ Steelseries QCk

Ha szeretne valaki olcsón jó G19 et venni az itthon ne is próbálkozzon.Az enyém németből jött még fóliásan,tokkal - vonóval, használtan 24.500 Ft körül csaptam le rá az Ebayen + posta 17 EUR.
Ja és német kiosztású QWERTZ ,nem pedig angol így frankón lehet használni a magyar telepítővel és meg vannak a magyar karakterek csak hát ugye emlékezni kell rájuk hol, mert a kiosztás az német.De aki tud gépírni annak mindegy hol vannak szerintem.

Fülesben meg állat a rezgős cucc ,akinek ilyenje van tudja BC 2 ben is durva volt.Minden robbanáskor ,lövésnél vagy amikor elrepül egy helikopter rezeg az egész.
Lehet hangzásban nem első osztályú és tudom,hogy vannak jobbak is de ez kárpótol hogy virál a fejeme amikor húzom a ravaszt :DDD
Speedlink Medusa 5.1

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#28097) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Közben meglőttem életem legjobbját ,eddig 730 m volt, a mostani rekord viszont 973m M98B.
A lámpára panaszkodóknak meg csak annyit (bár én nem használom) ,hogy ha utána néznek akkor fontos szerepe van az ellen elvakításában ,nem csak azért, hogy lássanak.
Önvédelmi célra is ajánlanak ilyenek lámpákat mivel kicsi és egyszerű kezelni és nagyon meglepi a támadót.Egy pillanat látás kiesés elég és már előnyben is van az ember.Pl egy jó márka Led Lenser
Ettől függetlenül engem is zavar néha.
Új Nvidia driverről tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#28098) Plutor


Plutor
aktív tag

Gigabyte K8100 Gamer bil,Razer Copperhead egér,zselés csuklótámasz.

Távcső csak a Recon kasztnál csillog?Vagy mindenkinél?
És minden fajta távcső csillog?(3,4x,4x,7x,8x,12x)

(#28099) Telda válasza Kucsek (#28097) üzenetére


Telda
addikt

Ha csak az ellent vakítanák el, de mindig van valaki, aki feszt azzal szórakozik, hogy beáll szembe és a csapattársai szemébe világit. Lámpa = ide lőjetek

(#28100) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Az orosz kulcs angolosításnál ez az új NOV 22 i PATCH nél
csak annyi a teendő hogy két file t kell lecserélni?

Korábban bonyolultabb volt ha jól láttam...
Tehát ha most veszek egyet és UPDATE elem akkor csak két file csere?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.