Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28401) Telda válasza DonThomasino (#28399) üzenetére


Telda
addikt

https://www.ea.com/profile itt tudod megváltoztatni. De óvatosan, mert nekem a változtatás után minden játék eltűnt az origin-ből, ami érdekes hogy viszont a friendek ott voltak. Vissza írtam a régit és újra jó volt.

(#28402) PoganyPtR válasza Zomb€€ (#28398) üzenetére


PoganyPtR
tag

Hát mióta csapattal játszok, megtudtam hogy erre a két kasztra nincs szükség. Enginerre van szükség, plusz elfér 1-1 support. Semmi több.

(#28403) DonThomasino válasza Telda (#28401) üzenetére


DonThomasino
veterán

Hát ez nem vmi bizalom gerjesztő hír.

Azért köszönöm: DT

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28404) cellpeti válasza DonThomasino (#28403) üzenetére


cellpeti
veterán

miért nem veszel orosz verziót 5000ért itt a PH-n és akkor azt te regisztrálod be és kész, azzal nincs ennyi herce-hurca

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28405) Telda válasza DonThomasino (#28403) üzenetére


Telda
addikt

Szerintem nyugodtan írd át, mindenkinek jó volt akit olvastam.

(#28406) DonThomasino válasza cellpeti (#28404) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ott meg attól félek egyszer csak nem lesz ANGOL UPDATE :D.

Jobbnak tartom a dobozost.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28407) cannibal


cannibal
senior tag

Nekem van eladó. VGA-hoz volt csomagolva. Olyan mintha boltban vennéd, bontatlan fóliás. Én is egy ilyet használok, tökéletes.:)) Ha érdekel valakit pü

(#28408) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Tegnap jól felhúztam magam, jót csapatoztam pár ismerőssel, és miután elmentek, gondoltam tolok még pár kört...

Istenem...először csalókkal találkoztam (wallhack), utána aimbotos tankos csávóval, majd olyan űberbéna csapattal voltam, hogy Seine-n bementek a US basen a Gardennal szemközti házba és ott kempeltek....ááá :) Nem mentek foglalni zászlót...és mindegyik 30+ rank..szóval az SEMMIT nem jelent!

Javelin: skacok hogy működik ez a szr? :)
Becélzom, lock....utana fire...na és rá kell céloznom vagy ha belockolta, akor kicsiit lőhetem más szögből is? Illetve kilövés után rajta kell tartanom a célon a keresztet? Csak tankokat fog be? és helihez kell SOFLAM-os haver?

[ Szerkesztve ]

(#28409) cannibal


cannibal
senior tag

Erről a wallhack dologról nem is hallottam. Bár én úgy vagyok a csalásokkal, hogy az elején mindig arra gondolok, hogy valaki csak jól játszik nem bélyegzem meg rögtön. Egy idő után azért már engem is bosszant/zavar, ha valaki mindig ugyanúgy kinyír....
Valakinek van kedve összefoglalni a hack-eket? Mi a neve, miből lehet észrevenni stb (persze közérthetően) Kíváncsi lennék mik vannak. Én kb. 2 hete játszom és nagyon addiktív imádom, csak ezt nyomom :))

(#28410) Laraxior


Laraxior
titán

az a SOFLAM mire jó? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28411) polonic válasza Laraxior (#28410) üzenetére


polonic
félisten

A blogon van leírás mindenhez.

[ Szerkesztve ]

(#28412) madgie válasza Laraxior (#28410) üzenetére


madgie
titán

Bejelölöd a járművet, szépen rámegy a Javelin. Előny, hogy légi járművet is bejelölhetsz, így a Javelin azt is megkergeti, továbbá a szárazföldi járművekre ilyenkor nem szemből repül rá, hanem felülről (tehát a tankot is kicsinálhatja egy lövésből)

Lethal Gene: igen, kell a helihez SOFLAM-os csóka, aki bejelöli. Hátrány hogy egy jobb helis azonnal kiszúrja a lézert és ha nem fordítod el, amikor rád fordul, akkor semmi perc alatt kilövi a soflam-ot.

[ Szerkesztve ]

(#28413) SzlobiG válasza Laraxior (#28410) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kb semmire...

(#28414) edgR válasza Laraxior (#28410) üzenetére


edgR
őstag

kereso :F

(#28415) Laraxior válasza madgie (#28412) üzenetére


Laraxior
titán

:D akkor azt hanyagoljuk...

Mai téma:
Sgt. DeepBlue nevű sráccal, talán pont pH!-s asszem, lényegtelen, fent voltunk egy Métrós mapon, talán már éppen Baserape ment, lőttük a bankot. Nem tudom, hogy akkor jött-e, vagy már ott volt az arc, de bekapcsolta a szarját és kíméletlenül lekaszált mindenkit 231/6-os statnál fordult a kocka, ugyanis mi szorultunk vissza a barlangba.
Nah és ekkor jött az érdekes téma, ugyanis még mindig láttam hogy az arc milliókat öl, de a killjéhez nem adódott hozzá :( Megnéztem az adatlapját is, de nincsen rajta semmi érdekes :W Battlereport viszont nincsen :Y :W
Egyszóval katasztrófa, így jelenteni se lehet, hiszen nincsen bizonyíték hogy aimos lett volna. Ráadáaul SAS1-es volt. SPMje 650 körül mozgott... ügyesen csinálta :W Rohadék :(((

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28416) cellpeti válasza madgie (#28412) üzenetére


cellpeti
veterán

na azért túlzásokba ne essünk, én sokat használtam akkor a javelint, mikor feloldottam. Hát 1 lövésből max akkor lövi ki a tankot, ha már ég, meg van neki talán 20%. Egy 100os tankot az életbe nem lősz ki 1db javelin rakétával.(bosszantó, hogy kevés hozzá a rakéta, RPG mellé adnak 9db! rakétát emellé meg 5-t talán :W )

Soflam hányas szinttől jár? :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28417) Mrdevil válasza Laraxior (#28410) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nagyon jó cucc tud lenni, csapatban, ügyesen, TS-en, többen használva. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#28418) Zomb€€ válasza Laraxior (#28415) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én is találkoztam hasonlóval metron, nem volt a statja nagyon szembetűnő, ellenben kapásból fejbelőtt mindig M98B-vel, és az adatlapján semmi nyoma a fegyónak, még meg sem szerezte :S

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#28419) Lethal Gene válasza cannibal (#28409) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Én pl onnan vettem észre, hogy valami nem stimmel, hogy Seine pályán sima conquest, a Monument squaeren a RU lépcsőnél feküdtem a virágágyás szegélyénél, tehát NEM a bokorban, hanem a járdán. Market felől jöttek a csávók, és az egyik egyből kiszúrt, holott egyáltalán nem látszottam ki sehol sem, és nem is voltam spotolva sem....utana ugyanaz a csako Marketnel kiszedett, pedig a legsarokba mentem a ládákhoz, ahol soha senki nem szokott nezni... (a folyoval parhuzamos utsaban, hatol a ladakkoze bujtam el... a gyerek a Monument felől jött, és gyakolratilag egyből odajött és leszedett. Tehát NEM keresett és észrevett,hanem mintha tudta volna, hogy ott vagyok.... (pedig van ezer hely ahova lehet bújni....)

Egyből ki is léptem a picsbe.. A wallhackes csalokat nehez kiszurni, mert a staton nem latszik annyira...(attol hogy szrevesz attol meg lehet bena...) plane ha INRV vel megy, akkor arra lehet fogni, de azert a falon az sem lat at....

(#28420) madgie válasza cellpeti (#28416) üzenetére


madgie
titán

Várjál, elolvastad ,amit írtam? Soflam megjelöl, Javelin felülről csapódik be, ott a legvékonyabb a páncélzat, bamm. Sima Javelin lövés szemből megy bele a tankba, alig sebez. HA mégis felülről küldöd, akkor sem sebez annyit ,mint a soflam-os felülről jövő.

Nekem egyébként mindegy, én C4-et dobálok a tankra, ott nem kell jelölgetni, meg szerencsétlenkedni :D

(#28421) Laraxior válasza Laraxior (#28415) üzenetére


Laraxior
titán

Megvan a szemét. Visszanéztem az előzményekben Firefoxban. Viszont már más a neve, de a srác ugyanaz.. nehéz lesz bannolni :W
Még szerencse hogy meccs után megnéztem egyszerre.. különben az életben nem találtam volna meg.
xschattenwolfxx

De most látom hogy az URLben ez a neve mint azon a meccsen ahol mi toltuk ellene :DDD :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28422) Lethal Gene válasza Laraxior (#28415) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, a tankos csavo is eleg erdekes volt...700-as p/m -es.... es minidg egybol meglatott es kiszedett tankkal...hiavba fent voltam elbujva Operation Stormon a darun fent az Officenel, hasalva, egy lovesbol leszedett...
[ő az]

@madgie: tehát, ha soflammal van lockolva, akkor a Javelin tudja, hogy fentre kell mennie? (automatiusan abban az uzemmodban lovi ki:?)

egyebkent lehet valtani modokat? pl night/day stb... ?

[ Szerkesztve ]

(#28423) Illusion1010 válasza Laraxior (#28415) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Először nálatok volt az Aimbotos, (így könnyen ment a baserape :P ) utána átkerült hozzánk és beszorított titeket a kezdőre.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28424) Laraxior válasza cellpeti (#28416) üzenetére


Laraxior
titán

SoFlam: 26000 Recon Score.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28425) edgR válasza cellpeti (#28416) üzenetére


edgR
őstag

te egy vicces figura lehetsz :D fingod nincs, hogy a soflam mikortol jar, de abban biztos vagy, hogy 1 javelin raketa nem intez el egy 100as tankot. pedig de. eppugy, ahogy madgie kollega irta.

(#28426) Eagl3


Eagl3
veterán

Hat napja nem frissített a Battle Reports -om... ez meg hogy a francba lehetséges? A pontokat jóváírta. :F

(#28427) ADAM1337 válasza Eagl3 (#28426) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem is a fele köröket kihagyja, kb ma játszottam vagy 10-et és 4 reportot írt be.
Ahol ilyen 4-5 feletti k/d-val végzek azokat rendszerint nem menti el. :DDD
Pedig belinkeltem volna azokat az esti köröket, hajnali 3kor félkomába vagyok a legjobb rájöttem.

(#28428) Eagl3 válasza ADAM1337 (#28427) üzenetére


Eagl3
veterán

Az hagyján, hogy kihagy, de azóta egyet sem írt be... pedig egy pár százat játszottam.

(#28429) #21346560 válasza cellpeti (#28416) üzenetére


#21346560
törölt tag

Rpg mellé 9 rakétát adnak? Az szép.. melyik szerveren?
Amúgy még nekem sem sikerült kiszedni 1 javelinnel tankot, pedig párszor próbáltam...

(#28420) madgie
Ez biztos? Én úgy tudom alul és hátul a legsérülékenyebb... fent szerintem elég jól védett...

[ Szerkesztve ]

(#28430) Cybertrone válasza #21346560 (#28429) üzenetére


Cybertrone
veterán

Squad perkel, nem szerver fuggo!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28431) bul07 válasza madgie (#28420) üzenetére


bul07
nagyúr

Mostanában egyre jobban megtanulom használni a Javelin-t
titka az hogy becélzás után fel kell rántani az égbe(mint BC2-be a CG-vel fedezék mögül) és úgy ellőni, mert úgy egy bizonyos magasságig felemelkedik és utána repül rá a célra és nem az oldalát kapja hanem a tetejét így két rakéta elég hogy ne tudjon tovább menni a harmadikra vége
ez közelről igazán jó mert szinte függőlegesen csapódik be

Annyit emlegettétek így kipróbáltam a thermal-t fegyveren , nagyon tetszik főleg metró pályán az alagútba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28432) pohár válasza Cybertrone (#28430) üzenetére


pohár
félisten

sima perkkel is, nem kell ahhoz squad

bul... én kb eddig 4 tankot kaptam szét Javelinnel, de valahogy mindig megvolt elsőre mind, pedig egyik se füstölt :N :D
jó kis cucc az, egyszer befogott nekem valaki Caspianon egy helit, jól megkergettem a Javelinnel :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28433) madgie válasza bul07 (#28431) üzenetére


madgie
titán

Mindig így lőttem vele, sőt, háztetőről szoktam aprítani vele (na jó, az túlzás, két napig használtam :D), de nem volt túl erős úgy sem. Mostanában inkább az rpg-t viszem.

Runo: nem, nem biztos, én is csak olvastam. Nekem is a segge tűnik a legsérülékenyebbnek, illetve a lánctalpak, de itt azt nem figyeli. Valami oka csak van, hogy felülről csapódik bele a Javelin.

Lethal Gene: igen, automatikusan felfelé indul a lövedék, ha Soflam-befogott célpontra lősz.

[ Szerkesztve ]

(#28434) edgR válasza #21346560 (#28429) üzenetére


edgR
őstag

a-a

(#28435) bul07 válasza madgie (#28433) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azt vettem észre hogy hiába vagyok nagyon fent valahol ha nem felfele lövöm el szinte vízszintesen csapódik be
Viszont rpg az nem öli meg azt aki a tank másik oldalán javítja, a Javelin ha felülről érkezik(ha nincs bejelölve úgy is) háromból kétszer végez a javító emberel(HC-n legalábbis)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28436) pohár válasza bul07 (#28435) üzenetére


pohár
félisten

nekem is volt már olyan hogy ráküldtem a Javelint a tankra, és csak az láttam hogy egy embert öltem :F
mondom ez mi, rávetődött a rakétára útközben? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28437) cannibal válasza edgR (#28434) üzenetére


cannibal
senior tag

Hihetetlen, hogy egy acélmonstrumból csak egy koromfolt marad. Brutális a pusztítás.

(#28438) bul07 válasza pohár (#28436) üzenetére


bul07
nagyúr

Most miért önfeláldozóan meg akarta menteni a tankot a testével :D

Amúgy nem tudom hogy mit babráltak a játékkal de két napja olyan hibák(szervere belépésnél vagy exe hiba) is előjönnek ami nálam eddig sose volt :(((

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28439) Zso2


Zso2
őstag

Köszi a tippeket akik erre válaszoltak:(#28362) Zso2
Még valami, tegnap felvettem a földről egy olyan qva nagy gépfegyvert amin hökamerás lézeres célzó volt, azt nem tudom megtartani sehogysem? :) Mennyi idő egy ilyet megcsinálni? ...ja az egyik mesterlövészpuskával amit felvettem kaptam valami gps-es valamit megnyomtam és fekete-fehéren láttam benne 1x csak vége, ez távirányítású rakéta volt?:) nagyon nehezen tudtam csak mozgatni a célkeresztet vele.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#28440) pohár válasza bul07 (#28438) üzenetére


pohár
félisten

ja, csak úgy megy át rajta mint forró kés a vajon :D
amúgy jóhogy csak egy kell belőle a való életben, az RPG 72mm-es, a Javelinbe meg 124mm-es rakéta kell ha jól emlékszem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28441) Alexios válasza Zso2 (#28439) üzenetére


Alexios
veterán

100 vagy 125 kill kell(attól függ melyik fegyver) az irnv-hez, olyan nagy gépfegyvere pedig a support-nak van. Amúgy nem tudod megtartani a felvett fegyvert:)

(#28442) cellpeti válasza edgR (#28425) üzenetére


cellpeti
veterán

rosszul értelmeztem, hogy SOFLAM + JAVELIN én azt hittem a sima javelint mondja. Hát akkor nekem egy darabig nem lesz ilyen soflamos szar, mert recon-val egyeltalán nem nyomom

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28443) madgie válasza Alexios (#28441) üzenetére


madgie
titán

Nem nagy kaland összeszedni egy M249-cel az IRNV-t :)

(#28444) Xaels


Xaels
félisten

Na srácok. Tegnap amíg takarítottam újra raktam az egész játékot, csak a mentéseket hagytam meg így nem kellett a beállításokkal szerencsétlenkednem és az a tapasztalatom, hogy elmúltak a nyűgjei. Azóta nem láttam az Appcrash-es kis ablakot és a töltési idő is normalizálódott valamennyire.

Lehet ritkábban foglak itt boldogítani titeket, mert egy részletes BattleLog és Multiplayer írást akarok össze rakni, hogy segítsen mindenkinek aki most ismerkedik meg a BF-el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28445) bul07 válasza pohár (#28440) üzenetére


bul07
nagyúr

RPG:
Első rendszeresített típusa a 70,5 mm átmérőjű PG–7V volt 330 mm-es páncélátütő képességgel. Ezt követte a modernizált, 93 mm-es PG–7VL gránát, melynél a páncélátütő képessége 500 mm-re nőtt. Továbbfejlesztett változata a tandem elrendezésű, két kumulatív harci résszel felszerelt PG–7VR, amely a modern, reaktív páncélzattal ellátott harcjárművek ellen is alkalmazható. Páncélátütő képessége reaktív páncélzat nélküli célpont ellen 750 mm, reaktív páncélzattal rendelkező esetében 600 mm

FGM–148 Javelin
Hosszúság: 1,1 m (rakéta), 1,2 m (konténer)
Tömeg: 22,3 kg
Hatótávolság: 75–2500 m
Páncélátütő képesség: 600+ mm

Azért az érdekes hogy egyforma az átütő képességük

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28446) Lethal Gene válasza madgie (#28433) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Szuper, koszi a választ!

(igen, szerintem is, ha nincs soflamos haver, akkor inkabb RPG... :) )

(#28447) pohár válasza cellpeti (#28442) üzenetére


pohár
félisten

pedig ott is van UMP45, és a common fegyók, én is azokkal megyek mikor húzom a recont :K

sőt, ha valaki unlockolja a laser paintert helikre, akkor az is segít befogni a Javelinnek a célpontot :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28448) bul07 válasza Lethal Gene (#28446) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért távolabbról mozgó tank ellen nem sokra lehet menni RPG-vel, a Javelin legalább követi
Így én pályától függően választom meg hogy melyiket viszem magammal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28449) csobanandras


csobanandras
tag

Nem tudjáték véletlen hogy a soflam belső nézetes sensitivity t hol lehet állítani, mert nekem a peccs óta szörnyen lassú lett, szinte mozdíthatatlan..?

(#28450) Laraxior válasza madgie (#28443) üzenetére


Laraxior
titán

én próbálkoztam vele, de nem tudom kezelni az ilyen nagyágyúkat. Betettem supporthoz az USAS-t és máris könnyebben ment :D Hajigáltam két 500as Métrón a lőszert, meg is kaptam a medált :DDD

még 49 revive és 3000 :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.