Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27451) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Szerintem minden belefér,ha az ember nem csak egyoldalúan csinálja..."célirányos" szerón meg ami a csövön kifér :DDD Még jó,hogy vannak ilyenek is,legalább az ember kiéli a rakétázást,M320-azást is büntetlenül :)
Mondjuk akkor fegyóra is lehet mondani,hogy noob az össze IRNV-s,F2000-es,robbanó shotis is,stb. is,vagy a tankban gépágyús,vagy akárki.
Normális szerón azért eléggé mindenféle a csapat,szerencsére ez sokkal jobb már,mint a bc2 idejében az M60-Abakan-Guszti trió teljes egyeduralma...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#27452) H.Ezredes válasza eugabesz (#27449) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nagyrészt olyan emberek játszanak akik munka után kikapcsolódni akarnak és nem vér komolyan tolni.... TE nyugodtan játszhatsz úgy ahogy te szeretnél de másnak ne szabd meg igen HIVATALOSAN arra van és ???? akkor ha ember tömegbe lövi akkor már "csicska" és "k/d-növelő e-péniszes" ??? Akkor gondolom az életben mindenhol 50-el mész ahol kell vagy minden zebra előtt megállsz sárgán se mész át stb...stb... mert hát le van írva a kreszbe hogy közlekedj.... Ez a része pont ilyen mindehol le van írva mit,hogy kéne csinálni / mire kéne használni de attól mert nem az írás után megy még nem szar ember :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#27453) Cybertrone válasza eugabesz (#27447) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lesd meg baratom az adatlapom BLban nem egy fegyverre van nem egy csillagom, viszont ha raksi van a kezembe mikor jon az ellen nem valtok elengedem... Ez van tetszik, nem tetszik! A hiszti maradjon a csaladnak pls...:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27454) Alexios válasza H.Ezredes (#27452) üzenetére


Alexios
veterán

Tényleg, marha élvezetes metron a rakétaviharban játszani, vagy grand bazaron az alleway-nél mikor csak robbanásokat látsz..

(#27455) Norb3rto válasza Alexios (#27454) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Olyan szervert kell kerseni ahol nincs rpg,m320. :B

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#27456) Cybertrone válasza Alexios (#27454) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez van:D mindenki csinallja, aki meg itt most irja hogy o a nagy faszagyerek mert nem az magara vessen...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27457) Gergosz2 válasza Cybertrone (#27453) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem rpgvel van a legtöbb killem lol :B

RPG-7V2
441 Kills

SMAW
176 Kills

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27458) Foxmulder89 válasza eugabesz (#27449) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Engem is zavar néha, mert ahol lehet rakétázni ott majdnem mindenki azt csinálja és ezért máshogy elég nehéz érvényesülni, főleg 64fős metron :D
Ettől függetlenül néha jólesik...de van 1-2 szerver ahol le van tiltva. Szerintem ott rontották el az egészet hogy túl sok töltényt adtak hozzá, ami kellhet is, tankra, mert az engi baromi gyorsan javít.. jó dolog, h lehet, de én azt is nerfelném vagy a negyedére..cserébe max több pontot adna és akkor két legyet egy csapásra..:)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#27459) Cybertrone válasza Gergosz2 (#27457) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha az adja...:) tobbre ertekelem mint a hyperhaxos f2000 infra balf@szokat.

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27460) Gergosz2 válasza Cybertrone (#27459) üzenetére


Gergosz2
veterán

10-et játszol metró mapon 64-es hc cq-ban és máris 300 körül van az rpg killed.

néha jó kikapcsolódásnak :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27461) cellpeti válasza Gergosz2 (#27457) üzenetére


cellpeti
veterán

Nekem ezek vannak az első 2 helyen, de én nagy részét, kb 70%-ot nyílt írányzékkal lőttem, hangtompítóval. :U

M4A1 -> 766 kills
AEK-971 -> 496 kills

Én se szeretem az RPG-seket, de múltkor én is azzal voltam, néha jó kicsit rakétázni, de nem sokat. ;]

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#27462) L4mie


L4mie
veterán

Hah hazajöttem ősökhöz, mondom itt a jó kis A3850 en 4GB Single Chanel rammal, kipróbáljuk....és :D elindult a Champing-on toltam is LOW on jó 15-20 fps-el. :)
De jópofa, hogy elindul ezzel a kis Llanoval is VGA nélkül.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27463) Cybertrone válasza Gergosz2 (#27460) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na ná:) bar en, mi 48-32es szerokon toljuk leginkabb!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27464) janihunk


janihunk
senior tag

Sziasztok kilépeget még a játék, vagy van már rá valami gyógymód?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#27465) Xaels válasza cellpeti (#27461) üzenetére


Xaels
félisten

AEK-re még 4 kill és meg van 5. Service Star-od amihez jár egy számolós dögcetli ;)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27466) Eagl3 válasza Eagl3 (#27445) üzenetére


Eagl3
veterán

No, azóta se írta jóvá a dolgokat...

(#27467) eugabesz válasza H.Ezredes (#27452) üzenetére


eugabesz
őstag

Olvas,értelmez,válaszol...a sorrend nem felcserélendő.Nem írtam elő senki,pláne itt a fórumon nem.A szerverünk az más.Ott bizony tiltva van a direkte emberre rpg....és nem,-ne is gyere azzal,"hogy az van a kezembe,akkor cseréljek fegyver,ő meg lelő",-nem őrájuk vonatkozik a szabály.Van aki le sem teszi,meg nagy általánosságban ők azok,akik a zászló,m-com közelébe sem mennek...minek az,nem az a játék célja.

Ettől még persze úgy szórakozik,ahogy ő akar,lelke rajta,de nem a mi szerverünkön,pl.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27468) Telda válasza janihunk (#27464) üzenetére


Telda
addikt

The game crash randomly after about 15/20 minutes
-Press start (or the windows logo)
-Type in the searchbar "cmd" without the "
-Press enter
-a command windows should open up. write "bcdedit /set increaseUserVa 3072" without the "
-Press enter
Case 1: operation concluded succesfully (or a similiar message)
-reboot PC
Case 2: you are not allowed to do that (or a similiar message)

(#27469) SVLaller válasza Telda (#27468) üzenetére


SVLaller
senior tag

a hanghoz lehet valami köze ennek a fagyásnak, nekem sosem fagy le 5.1 hangszóróval, 1x próbáltam ki fülessel és előjött nekem is.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#27470) gergo0328 válasza cellpeti (#27450) üzenetére


gergo0328
senior tag

Keress egy olyan csapatot akik mennek és beférsz hozzájuk.

(#27471) pohár


pohár
félisten

megszereztem az AEK-et, szóval ez lesz ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27472) medvezsolt válasza H.Ezredes (#27448) üzenetére


medvezsolt
senior tag

eugebasznak van igaza. Mocskos szánalom amikor a luzer csávó RPGvel képes csak kilőni a gyalogost. RPG A TANKOK ELLEN VAN!!:P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#27473) cellpeti válasza SVLaller (#27469) üzenetére


cellpeti
veterán

én fülessel tolom, de nekem amiatt még sose fagyott :N

Tigris, tigris, csóvafény...

(#27474) jansky1 válasza janihunk (#27464) üzenetére


jansky1
senior tag

nekem ez megoldotta
parancssorba: RENDSZERGAZDAKÉNT futtatva:
bcdedit /set increaseUserVa 3072

(#27475) Cybertrone válasza medvezsolt (#27472) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hat errol mar csak par millio embert kell meggyozni! Mindenki ugy jaccik ahogy jolesik erre meg nincs torveny:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27476) janihunk válasza jansky1 (#27474) üzenetére


janihunk
senior tag

Kipróbálom köszönöm.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#27477) csibe1 válasza Cybertrone (#27446) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi az értékelendő :F hozzászólást.Nekem is megvan mindkét rakétavetőre a csillag,úgyhogy nem az ujjamból szoptam amit az előbb írtam. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#27478) RichieTri


RichieTri
senior tag

bocs a láma kérdésért...
xboxon mivel nyitom az ejtöernyőt?
lassan kipörgettem már két kasztot,de heli/jet-ből ha ugrok akkor hasas a vége... :)

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#27479) zack válasza medvezsolt (#27472) üzenetére


zack
nagyúr

Engem ez a része nem izgat, csak akkor jön a chat falra a "noob", ha pl. löszeres dobozon áll, vagy kempel az RPG-vel...
Engem inkább az zavar, ha tiltva van a szerón az emberre lövés, mégis sportot űznek belőle, és nincs retorzió. Nincs ezzel gond 1-2 halál belefér, nem erről van szó. Csak akkor mi a pöcsnek van tiltva ha úgyis az használja emberre aki akarja? :U
Vagy legyenek szabályok, és akkor a nem betartása retorziókat vonjon maga után, vagy ne legyenek szabályok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27480) Def26 válasza medvezsolt (#27472) üzenetére


Def26
félisten

Bezzeg a qrva sniperokat senki nem akarja tiltani.... :(((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27481) Hajdi


Hajdi
senior tag

Csatlakozni szerettem volna egy squad-hoz, ahol is 4 emberke lehet, ebből 3 hely volt foglalt mégsem jelezte, hogy join. Már nem az első eset. Esetleg más is tapasztalt hasonlókat?

Köszönöm! Ezt nem is figyeltem eddig :S

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#27482) sith7 válasza Def26 (#27480) üzenetére


sith7
nagyúr

nem a sniper - t kell tiltani, csak a mesterlövészpuskák számát kellene korlátozni

Egy sniper shotgunnal, plusz a kis detectáló kütyüivel is tud hasznos tagja lenni egy csapatnak

(#27483) Xaels válasza Hajdi (#27481) üzenetére


Xaels
félisten

Persze, a Leader lezárhatja a Squad-ot...

Komolyan mondom ritka, de most felbaszott a csapat Bazaar-on. Folyamatosan rohangáltunk zászlóról zászlóra a Squad-dal de mire átjutottunk egyikről a másikra már behúzták amit utoljára szereztünk. Ezek a nyomik meg B-nél állóháborúztak, nem volt szinte másik pontunk az egész körben csak B...

Ez a kör volt az.

Recon-okkal nem érzem azt, hogy tiltani kéne őket. Itt azért nem tudnak eredményesek lenni a pálya végében csücsülve.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27484) Def26 válasza sith7 (#27482) üzenetére


Def26
félisten

Ja, csak nem ez jellemző rájuk, hanem a fűben fekvő semmit sem tevő lesipsuka. Esetleg felküzdik magukat a tv toronyra és onnan lövöldöznek a főbázisra.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27485) samu5 válasza zack (#27479) üzenetére


samu5
csendes tag

Addig amig csak azt irjatok a csetbe,hogy a szemét megint le RPG-zet ,meg már 5 ször lőttek le RPG-vel,addig az admin nem tud mit csinálni,mert nem látnok.
Sokkal eredményesebb lenne,ha leírnátok,hogy XY lelőtt RPG-vel.

(#27486) L4D1K


L4D1K
őstag

:C [link] :C

# ANTAL Tuning #

(#27487) sith7 válasza Def26 (#27484) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez sajnos igaz ... de reménykedjünk, hogy változik a helyzet , idővel

(#27488) H.Ezredes válasza L4D1K (#27486) üzenetére


H.Ezredes
őstag

De rossz :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#27489) Rabbitf_24 válasza Def26 (#27484) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ÍÍÍgy van sajnos.... :(

(#27490) Qbász válasza RichieTri (#27478) üzenetére


Qbász
aktív tag

Hát gépen az ugrás gombját kell nyomogatni és megtörténik a csoda. Szerintem box-on is azzal nyitod.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#27491) janihunk válasza Telda (#27468) üzenetére


janihunk
senior tag

Köszönöm működik.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#27492) Memphis79


Memphis79
aktív tag

KEDVENCEM-a legnagyobb harc közepén persze BF3 exe leáll-hogy szoptassam meg aki a patch-et csinálta :((( :(((

Origin:Memphis79HUN

(#27493) Memphis79


Memphis79
aktív tag

jah meg a faxért nem lehet visszalépni a szerora ha kifagy mint a bf2 nél-ott megmaradt a pontod :W

Origin:Memphis79HUN

(#27494) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nevetséges,hogy a patch óta kismillió ideig tölt be...
DE van egy jó trükköm,simán lehet a loading map alatt kattintani az elinduló bf3-ra,és akkor gyorsan betölt,most toltam 3 kört,közben,2 kör között nem fagy ki,úgyhogy ezt a kis malőrt leszámítva most jó.
De nem tudom mire vár a battlelogban,percekig leshetném,mire ready lenne a game.Load map alatt meg várok 5 mp-et,rányomok,bejön a betöltő képernyő,10mp-en belül ott vagyok a kasztválasztó képen. :W

Ja,aki tud knife only szerót,ami TÉNYLEG AZ IS,nem noobok gyűjtője,az megoszthatná...a knife+pistol-okon nem késel a kutya se,meg olyan aimosok vannak,hogy egy ! lövéssel leszed 100m-ről pisztollyal...arról nem is beszélve,hogy automata pisztolya sincs mindenkinek,mire 2-3 lövést leadok simával(annyi szokott kelleni a killhez),addigra automatával belémtolnak egy tárral,és el is felejtettek.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#27495) Ventur@ válasza BandiHUN (#27494) üzenetére


Ventur@
senior tag

Patch óta nálam is mocskos sokáig tölt. Ha rá kattintok a bf3 ikonra, ha megvárom még automatikusan bedob. 11.11-es driverrel legalább a fagyások megszüntek és tudok akárhány kört tolni. Na ez már haladás :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#27496) ETOM


ETOM
addikt

Még1x leáll az exe elcserélem BF-m egy "A mesterlövész" című játékra. :U

(#27497) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Ezt a "patch-et"tuti nem a COD-osok csinálták? ;] :P :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#27498) BandiHUN válasza Ventur@ (#27495) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,lehet az ATT-s megoldás menne,de én azt már egyszer próbáltam,és vagy kékhalál vagy nem indulás volt a jutalmam,már nem emlékszem,többszöri próbára...így ment le a gépről.
Végülis ha nem várom ki a betöltést,hanem rányomok a bf3-ra,akkor nem lett több a betöltési idő,mint volt,"csak" a battlelogban nem akar betölteni,de a gémben bejön a töltőképernyő,és kábé ugyanaddig tölt,mint eddig.
Ami talán más,hogy első indításra is ment a game,de az első 10mp akadozós,pár fps-em van csak,aztán helyreáll a rend,mapváltáskor sincs ilyen,ha kimegyek másik szerót keresni,akkor is van akadozás,de csak 1-2mp,aztán megint jó az fps,bármit csinálok...szerencsére a betában látott futni kezdek vagy gyorsat fordulok->akadozás azóta sem jelentkezett.
Mondjuk én még mindig a 11.10pre3-at használom,igazából úgy tudom,ennél nem jobb a 11.11 se,így nem is kínlódtam cserével,ezzel més gémek,Rage is jó,nem akarok valami malőrt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#27499) sith7


sith7
nagyúr

Egy jó pilóta aranyat ér .... [link] :))

(#27500) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Segítségeteket szeretném kérni a játékban a repülőkhöz. Annyira iszonyat b@lfäsz vagyok, hogy az már szégyen. Egyáltalán nem tudok repülni... folyton kiszednek. Most épp egy Little Bird alázott le... Pedig sokat játszottam anno repülős játékokkal (Lock On, IL-2). Látok sok embert, hogy órákig repkednek, aláznak mindenkit. Van valami tippetek?

osu-no seishin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.