Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28501) Gyufaaa válasza Laraxior (#28500) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mommá el, hogy melyik progi az amivel a hőfokot és az FPS-t kiiratod? :U

(#28502) Neró válasza oriic (#28488) üzenetére


Neró
őstag

Én már a CoD -os életemben megfogadtam, hogy Magyar kupára soha többet - ezt be is tartom, mi nem indulunk.

| www.diablohungary.hu

(#28503) csibe1 válasza Gyufaaa (#28501) üzenetére


csibe1
addikt

MSI Afterburner

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28504) Laraxior válasza Gyufaaa (#28501) üzenetére


Laraxior
titán

Tessék :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28505) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok. Kerdesem lenne a multiban megszereztem a tavcsovet lezert de nem tom hozzarakni a stukerhez,hiaba nezten nyomkodtam a billenyuzetet(pc jatszom eger+bill)pedig van ilyen sg553 lezer tavcso. Koszi hol nezzem meg

(#28506) cellpeti válasza Neró (#28502) üzenetére


cellpeti
veterán

miért nem? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28507) Gyufaaa válasza Laraxior (#28504) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Kösz mind2őtöknek! Ezt használom, de azt nem vágtam, hogy a procc hőfokot is kiírja. :F

(#28508) Xaels válasza kissadam22 (#28505) üzenetére


Xaels
félisten

Már elmondták, hogy minden fegyverhez külön kell unlockolni minden kiegészítőt. Ha megvan akkor a Deploy menün a Customize feliratra kattintasz, majd a kiválasztott kasztnál a Loadout feliratra mész és be lehet állítani...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28509) Laraxior válasza Gyufaaa (#28507) üzenetére


Laraxior
titán

;] az már privát piszka után lehetséges :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28510) pohár válasza Laraxior (#28500) üzenetére


pohár
félisten

ugyanebben a felállásban játszottam assaultot, 5 suttyó nyomorék paraszt beállt szószerint a zászló alá, és M320... anyáztam rendesen, ezek meg hogy lehet menni másik szerverre, mondom anyátokat... átváltottam engire, és megszórtam őket smaw-vel... és mind sasos volt már, egyik buzinak 23 csillagos volt az M320-a... :W :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28511) Neró válasza cellpeti (#28506) üzenetére


Neró
őstag

Egyszerűen olyan sz@rok a szervezések, hogy inkább nem is mondok róla semmit. Voltam már pár kupán és mindegyik, egytől-egyig katasztrófa volt - kilépegettek a csapatok, vagy ha nyertünk nem adták oda a nyereményt. SŐT - újraindították a kupákat mikor már lejátszottunk 5 nyertes mérkőzést. A játékszerverek laggoltak és azon KELLETT játszani. A csapatok is gusztustalanok voltak - szóval így összességében az egész. Egyszóval elment a kedvem - már nem akarok kísérletezni, ennyi elég volt a Magyar szervezésből.

Inkább megyünk ESL-re ahol van Anti-Cheat program, normális szabályzat és egy jó helyezéssel még érünk is valamit, de evvel konkrétan semmit.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#28512) Gyufaaa válasza Laraxior (#28509) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát engem oszt amaz privát piszka érdekőne! Ha lehet :D :R

(#28513) kissadam22


kissadam22
tag

Köszi

(#28514) fasirTTT


fasirTTT
őstag

GL-t fegyóra hogy lehet szerezni?
láttam, h sokan AEK-el úgy nyomják, hogy gl-eznek

(#28515) Xaels


Xaels
félisten

[link]

Foglalkoznak a csalókkal :K Ez a csóka több mint ezer SPM-el rendelkezett valami 5000 fejlövés kíséretében legutóbb mikor láttam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28516) oriic válasza Xaels (#28515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, helyes helyes. A gond az hogy most újra elkezd csalni, újra eljut egy szintre, újra jelentik a népek, aztán újra resetelik, és újra kezdi előről. Drasztikus lépéseket kellene csinálni. Account ban-t nekijje. ;]

Live-Die-Respawn

(#28517) Rico45 válasza Laraxior (#28500) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!!

Megvan nekem is ez a progi!!

Az lenne a kérdésem ,hogy a proci hőfokot hogy lehet kiíratni??

Előre is köszi

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28518) oriic válasza Rico45 (#28517) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Proci hőfokot nem lehet ezzel kiíratni, ahhoz Aida kell. Ez a progi csak vga-hoz való.

Live-Die-Respawn

(#28519) Rico45 válasza oriic (#28518) üzenetére


Rico45
őstag

Ja értem!!

Köszi! Még egyszer a válaszod !

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28520) oriic válasza Rico45 (#28519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom megy neki együtt a két progi. De majd ő is megírja.

Live-Die-Respawn

(#28521) kmisi99


kmisi99
addikt

Miért lehet az hogy folyamatosan joining servert ír ki és nem csatlakozik egyik szeróhoz se? Már kb 2 hete nem játszottam. A patch ami nemrég jött ki az fent van.

(#28522) Telda válasza oriic (#28516) üzenetére


Telda
addikt

Vagy egy fejlövést.

(#28523) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Rákaptam metróra, nem akar jönni valaki squadba?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#28524) kmisi99 válasza kmisi99 (#28521) üzenetére


kmisi99
addikt

Erre nem tudtok tippet hogy most miért nem engedett fel sehova?

(#28525) csibe1 válasza kmisi99 (#28524) üzenetére


csibe1
addikt

Kattints a tálcán megjelenő BF3 ikonra,nekem se mindig lép be magától.
Inkább én lépek be legtöbbször.
Az Originbe lépj be,ne a Battlelog indítsa el.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28526) #21346560 válasza Xaels (#28515) üzenetére


#21346560
törölt tag

Legszebb öröm a káröröm :DD

(#28527) volcano


volcano
tag

Van itt valaki, aki gtx 480-nal játssza a GÉM-et?

lenne pár kérdésem hozzá priviben !

köszönöm :R

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28528) oriic válasza volcano (#28527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Laraxior azzal tolja elvileg.

Live-Die-Respawn

(#28529) volcano válasza oriic (#28528) üzenetére


volcano
tag

köszi :R

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28530) fasirTTT válasza fasirTTT (#28514) üzenetére


fasirTTT
őstag

vaaalaki ?

(#28531) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

A pálya betöltése közben nyomott a gépem egy kék halált, majd újraindult.
Ezelőtt soha nem csinált még hasonlót sem.

Hardver hibára gyanakodjak?

Köszi.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#28532) ETOM válasza volcano (#28527) üzenetére


ETOM
addikt

én is

(#28533) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

BATTLEFIELD 3 Special Forces New Trailer!

[link]

:DDD

Live-Die-Respawn

(#28534) jokeman válasza oriic (#28533) üzenetére


jokeman
aktív tag

:W :DDD :DDD

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#28535) Lethal Gene válasza oriic (#28533) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

:C :DD

@volcano: nekem is GTX480 fűt a házban

[ Szerkesztve ]

(#28536) volcano válasza Lethal Gene (#28535) üzenetére


volcano
tag

és hogy szuperál? :R

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28537) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nah úgy fest beindultam sniperezés terén is de csak annyira kell hogy kihuzzam a class-t.
Remélem még sok ilyen köröm lesz még vele, bár nem nagyon favorizálom elég haszontalan class a többihez képest.A mavot probálgattam elég cink hogy nem marad állva a levegőbe mint bc2-nél az uav pl az lassabban ereszkedett jóval ez kb egyből leesik ha nem pumpálom a space-t neki..

(#28538) Laraxior válasza volcano (#28527) üzenetére


Laraxior
titán

tessék?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28539) zack válasza oriic (#28533) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28540) jokeman


jokeman
aktív tag

Srácok nyomja itt valaki valamilyen jó gamer fülessel?
Van valakinek valamilyen tapasztalata ezen a téren? :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#28541) zack válasza jokeman (#28540) üzenetére


zack
nagyúr

Logi G35. Szerintem a legjobb, de ez tünhet közhelynek is, mivel mindenki a sajátját dícséri általában. De én az alapján választottam, hogy sokan a drágább Razer Megalodon-nál is jobbnak tartják, ami elvileg abszolút a csúcs.
A Logi ára sem kevés...30-32k környéke.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28542) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Már akartam is korábban kérdezni, de mindig elfelejtettem. IRNV-t használva a "távcső" ovális, viszont ha megsérülök akkor szép alakú lesz. Sérülten nagyobb területet látok be vele. Nem "szélesvásznú" a monitorom. Kérdésem, hogy 16:9-es képaránynál is ilyen ez? Mert elég érdekes, hogy pont ha megsérülök, akkor könnyebb a kezelése...

osu-no seishin

(#28543) redingitell válasza jokeman (#28540) üzenetére


redingitell
senior tag

Roccat Kave. Természetesen messze ez a legjobb. :D
Nagyjából 20-25K lehet most az ára, nálam lassan 3 éve hibátlanul működik.

(#28544) zack válasza redingitell (#28543) üzenetére


zack
nagyúr

:)
Azt bizton állíthatom, hogy a G35 jobb a Kave-nél. ;) Hallottam Kave-et is, és van összehasonlítási alapom. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28545) Laraxior válasza Töki bácsi (#28542) üzenetére


Laraxior
titán

kör alakú az 16:9ben :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28546) Norb3rto válasza oriic (#28533) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:D :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#28547) Töki bácsi válasza Laraxior (#28545) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

A szép alakú helyett szép kör alakút akartam írni... Akkor ez elég érdekes dolog. Nemsokára úgyis széles monitorom lesz, szóval nem gáz :)

osu-no seishin

(#28548) Lethal Gene válasza volcano (#28536) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

szuper, msi van, húzva.

(#28549) Illusion1010 válasza jokeman (#28540) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Sennheiser PC350. Bass moddal. Nagyon jó, de lehetetlen észre venni ha hátulról megközelítenek egy pengével. BC2-ben simán ki hallom ha mögöttem van valaki.

(#28550) edgR válasza Illusion1010 (#28549) üzenetére


edgR
őstag

szinten zenesz, sajnos. ezt elegge elcsesztek. (ugyanez a fules+mod)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.