Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21796) Cybertrone válasza Xaels (#21792) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hmmm most beleolvastam abba a platoonba, és nem tetszettek a hozzászólások :((( Ha itt lenne helyben az a daniel gyerek a bokámig dugnám be a szájába a lábam :(( Nem részletezem miket írt, de ő soha többé nem fog a szerveren gamelni... Lehet más felakarja majd oldani a bant, de nem a proconnal fogom bannolni... szépen lenézem az EA id-jét, és webszerver oldali bant fog kapni :K Kikérem magamnak a megnyilvánulását, mert ha én nem vagyok, és nem közvetítek nagy valószinűséggel a szerver sincsen... napi 8 órát adminkodom, gyakaran a saját gamemet adom fel stb stb stb... voltam admin BF2-ben, és nem úgy nézek ki mint aki most kezdte.

Másik dolog... Tegnap kibannoltam egy kölyköt mert oda nem illő chatbeli viselkedésével 3 napig zavarta a közösséget... Ma mit látok bőszen tolja a szerveren... Annyit mondok hogy ha már több moderátor van akkor tartsuk egymás döntéseit tiszteletben... oka van annak ha én valakit eltávolítok, és nem szeretném ha egy másik admintársam ezt felülbírálná, mert nincs hozzá joga! Illetve adott szituációban, nem volt ott, így nem tudhatja miért volt a ban!
Ha ezután kibannolok vakait nyomos indokkal, és az illető engedélyezve lesz megint, akkor nem a programmal fogok bannolni hanem a webfelületen megintcsak :K Ezt csak úgy útbaigazításnak szántam! Akinek nem inge nem veszi magára! :K

Amennyiben pedig a platoon hozzászólásaiban még egyszer valaki ilyen hangnemet üt meg, az bannolva lesz a szerverről, függetlenül attól hogy kinek a haverja, férje, vagy ismerőse! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.