Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) #96302336 válasza Thomas1 (#5350) üzenetére


#96302336
törölt tag

Szerintem jobb az EVGA.

(#5352) Thomas1 válasza #96302336 (#5351) üzenetére


Thomas1
őstag

Lehet, de a BFG sem rossz.
Egyébként szerintem az itthon sűrűbben kapható gyártók közül a Gainward az egyik legjobb.

Tuningos cuccok közül pedig legjobb ár/érték a Galaxy-é.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#5353) #96302336 válasza Thomas1 (#5352) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nem bizony.

(#5354) VaniliásRönk válasza qdak (#5349) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Olvasd el mégegyszer amit írtam. ;) Egy-egy profilon blül legyenek azonosak a párosok, aztán az ATi Tool tudja váltogatni amikor kell.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5355) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!
Lenne egy nagy problémám. Most vettem egy AGP-s Inno3d 7600gt karit. Betettem a gépembe, és rögtön csíkozással meg furcsa textúrákkal indított. Próbáltam drivert telepíteni CD-ről, de közben bejött egy kékhalál. Restartnál csíkozva még látszik, ahogy a rendszer a ramot számolja, de aztán egy nagy feketeség, és ennyi. Régi kártyát visszarakva minden ok. Lehet hogy szar az új kari? vagy valamit nem vettem figyelembe, nem vagyok valami gyakorlott...pls help...

(#5356) VaniliásRönk válasza hopimix (#5355) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Tápcsati rajta van? Tápod milyen, valami ipari hulladék vagy megbízható?

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5357) #96302336 válasza hopimix (#5355) üzenetére


#96302336
törölt tag

Első körben VGA, és túlmelegedés.

(#5358) VaniliásRönk válasza #96302336 (#5357) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az nagyon durva hűtési probléma lenne, ha rögtön indulás után terhelés nélkül már gond van.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5359) FireKeeper válasza VaniliásRönk (#5358) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

van benne valami
az az ipari hulladék elég kemény volt :U mondjuk inkább hogy vargáné vagy kodegány

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5360) hopimix


hopimix
tag

Unipower 350w

(#5361) FireKeeper válasza hopimix (#5360) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor az a hoki. vegyél 350-es [fsp-t] 6k-ba kerül
mod: de undorítóra sikerült ez a link

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5362) VaniliásRönk válasza FireKeeper (#5361) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Volt más gond is, ideiglenesen lehet hogy a "jégkorong" táp is elviszi a cuccot. :)

Szerk.: Csak nehogy végleg elvigye. :D

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5363) FireKeeper válasza VaniliásRönk (#5362) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szvsz 6k nem pénz egy minőségi tápért, én két éve 5-ért vettem egy hokit, még jó hogy nem vitt el semmit, gyorsan le is cseréltem egy jó kis delta beles csíftekre, szóval 6k az semmi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5364) #96302336 válasza VaniliásRönk (#5358) üzenetére


#96302336
törölt tag

Volt rá már példa sajnos.

(#5365) hopimix


hopimix
tag

Ja és nincs a kártyán tápcsati...

(#5366) FireKeeper válasza hopimix (#5365) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az nem jelent semmit. attól még kifulladhat a táp. mondom: 6k egy minőségi tápért sok?? szerintem se...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5367) VaniliásRönk válasza FireKeeper (#5366) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Oké nyugi, péntek éjjel úgysem tud tápot felhajtani. :)

syn7h37ic: Végülis mikor máskor ha most nem? :D

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5368) #96302336 válasza VaniliásRönk (#5367) üzenetére


#96302336
törölt tag

Max egy felest :O :)

(#5369) FireKeeper válasza VaniliásRönk (#5367) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem vagyok ideges :) syn7h37ic: azt bármikor lehet. lehet nekem sem ártana:D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5370) Vigh76


Vigh76
csendes tag

Helosztok!
Megint én vagyok, nem tud valaki segíteni, hogy DualWiev módba miért nem játsza le a pc-ről a filmeket a Tv?
A régi kártyám simán játsza.
De valahogy a 8800 ultrával nem tudok filmet lejátszani a tv-én.
És még lenne egy kérdésem ha tudtok segíteni,az míért van hogy a tv S-videó vagy Rca bemenetéra van dugva a videókártyám és a tv halkan de búg?Ha kihúzom nem.
Nem szeretném ha valami tönkre menne elég drága volt.
Légysz segítsetek!!!

[ Szerkesztve ]

(#5371) #96302336 válasza Vigh76 (#5370) üzenetére


#96302336
törölt tag

A búgás az a kialakult földhurok miatt van. Ha kábeltv-d van húzd ki az antennát a TVből, és akkor meg fog szünni a búgás.

(#5372) gege1988


gege1988
csendes tag

Hali all egy nagy kérdésem volna....

Van egy 8800GTS em ami az alaplapomon 4 xessen megy csak mert szar a lap..
Az lenne a kérdésem hogyha vennék éegy másik lapot amiben menne ez 16x ossan akkor az KB mennyivel lenne gyorsabb??

Előre is kössz a választ és remélem kapok rá :D

További szép napot mindenkinek..

THX

loller

(#5373) ughhh


ughhh
senior tag

7900GS-hez 6 pólusú táp csatit szeretnék venni a 13. vagy a 17. kerületben. Ha valaki tud segítsen. :R

(#5374) spyduck válasza gege1988 (#5372) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hát azt nem tudom , hogy egy AMD 3200+ hoz hogy bírtál veni egy 8800gts-t :(
Mivel 939-es proci kell neked így kéne bele egy AMD 4200+ X2 és ezt felhúzod 2500MHz-ig, utána meg lecseréled az alaplapot!
Ha csak az alaplapt cseréled le akkor a kártyád 50% se nagyon megy! Amúgy szerintem még az az X2 is kevés amit írtam!
De ha sok pénzed van akkor egy core2duo-s rendszer kell neked!
Csinálj egy 3dmark2006 tesztet és akkor kiderül mennyi a különbség!
Amúgy meg a 4x PCIE gyorsítás a sz@rnak egy pofon!

tessék művelődj: [link]

(#5375) Retekegér válasza ughhh (#5373) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Adj fel egy aprót! ;)

<< Heimdal >>

(#5376) t1 válasza ughhh (#5373) üzenetére


t1
addikt

(#5377) jepeto


jepeto
tag

szerintetek egy 7800gtx meg egy 7950gt menne sliben??

jepeto

(#5378) VaniliásRönk válasza jepeto (#5377) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nem, csak azonos tipusú kártyák, és még az órajeleket is korrigálja a driver ha eltérnek. (csökkenti a lassabbéra)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5379) gege1988 válasza spyduck (#5374) üzenetére


gege1988
csendes tag

na hali márt nem az a gépem van hanem core 6320 as intel meg egy arock alaplap 2GB memória kingmax marsba meg ijenek csak alappal van a gond de ar lenne a kérdés hogyha veszek egy olyan lapot ahol ez megy 16x ossan akkor gyorsabb lessz e

Secial erre gondoltam GA-P35C-DS3R ijet vennék

loller

(#5380) Thomas1 válasza gege1988 (#5379) üzenetére


Thomas1
őstag

Esetleg azt is elárulod, hogy milyen tápod van? Mert azért a 8800GTS, meg a C2D sem megy el levegővel, egy 350-es FSP szintű táp ajánlott hozzá.
És igen, 16x PCI-E-vel gyorsabb lesz a kártya.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#5381) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!
A Boltok mennyire veszik komolyan a kártyán lévő matrica sérülését? Mert az új kártyámon, ami valószínűleg rossz, öcsém elkezdte kapargatni a levonót, a nagyot amin az inno3d felirat van, meg hogy garanciát veszti ha leszeded. Észrevettem, és ahogy lehet visszatettem, de ha jól megnézi az ember, akkor látszik. Van rajta másik két matrica is ezekkel a feliratokkal, ahhoz nem nyúlt. Mire számíthatok ha visszaviszem? Gondolom akkor ezt buktam...

(#5382) Retekegér válasza hopimix (#5381) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy próbát azért megér szerintem. Meglehet, hogy a boltos jóindulatán fog múlni, hogy visszaveszik-e.

<< Heimdal >>

(#5383) gege1988 válasza Thomas1 (#5380) üzenetére


gege1988
csendes tag

400W-os tápm van egy ijen sima mezei 15E forintos tápom van nem ijen komoly 30E forintos de ennek is elégnek kéne lenni mert van rajta hozzá való csatoló:D
Szeritenm..

de az volt a lényeg hogy akkor gyorsabb lessz thx:D akor megveszem a lapot

loller

(#5384) spyduck válasza gege1988 (#5383) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ilyet szerintem neked biztosra senki sem tud mondani, csak ilyen "naggyából" dolgot!
Az viszont biztos, hogy nagyon belassítja!
Futtasd le a 3dmark2006-ot küldtem linkben, hogy mennyi eredménynek kéne lenni! És akkor fény derül a dologra!

(#5385) VaniliásRönk válasza gege1988 (#5383) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Próbáld már kicsit rendbe szedni a mondandódat, nem menő dolog ijen dolgokat írni írásjelek és mindenféle rendszer nélkül. Kösz.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5386) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Lehet, hogy veszek még egy 640-es GTS-t SLi-be. A mostani egy ASUS és az lenne a kérdésem, hogyha egy más márkájút veszek, akkor ugyanúgy működni fognak SLi-be, mintha egy ugyanolyan ASUS lenne?

[ Szerkesztve ]

(#5387) Thomas1 válasza gege1988 (#5383) üzenetére


Thomas1
őstag

Mezei 15e Ft-os táp? Pl. ? Enermax Liberty, FSP Bluestorm, Chieftec, Zalman, Vantec, Delta, Coolermaster, vagy milyen?
Mert 15k-ért elég jó tápokat lehet kapni.

Elég nehezen értem a modandód, de remélem, hogy nem Mercury, gaba, Codegen, JNC, Vargáné, vagy hasonló tápod van.... :U

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#5388) Thomas1 válasza Jhonny06 (#5386) üzenetére


Thomas1
őstag

Előfordulhat, hogy megy, de ezt senki sem fogja neked garantálni. De elég sok esély van rá, hogy működni fog.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#5389) jepeto válasza VaniliásRönk (#5378) üzenetére


jepeto
tag

csak azonos magu kártyák mennek sliben ugye???

jepeto

(#5390) VaniliásRönk válasza jepeto (#5389) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Igen, az SLI feltétele az azonos GPU, azonos memóia.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5391) Thomas1 válasza VaniliásRönk (#5390) üzenetére


Thomas1
őstag

És erre a legjobb ellenpélda a 7300GT GDDR3 és 7600GST SLI. :C
Persze ott ugyanaz a mag, csak a pipeline-ek számában van eltérés.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#5392) VaniliásRönk válasza Thomas1 (#5391) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Valami teszt arról hogyan működik ez a csoda tandem? :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5393) fagy53 válasza VaniliásRönk (#5392) üzenetére


fagy53
nagyúr

(#5394) VaniliásRönk válasza fagy53 (#5393) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ez alapján úgy tűnik nagyon megéri a dolog. :D Kösz. :)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5395) @TOM


@TOM
csendes tag

Hali

Megtudná valaki mondani hogy a 3870-es radeonon a hdmi csati 1.2 vagy 1.3? Kerestem mindenütt de sehol nem írják.

TDI - Turbós Drága Igényes

(#5396) powermause

HI!Esetleg nincs valakinek egy lövése hogy ez mit jelent?-Runtime error!-R6002-floating point support not loaded - mindezt a - microsoft visualC++runtime library írja,és hát hálistennek ez miatt nem indul az új szerzeményem a ,THE SETTLERS - Rise of an Empire.Minden más müködik. Ezerrel megy a world on conlict ,az asian dinasty ezek nek semmi bajuk. :F -nem biztos hogy jóhelyre írtam, de nem tudom mi lehet? :U

powermause

(#5397) Hendry


Hendry
csendes tag

Szerintetek melyik az erősebb kártya? Főleg játékra kéne, de egyszerűen nem tudok dönteni, vannak tesztek, ahol a 2600 kicsit veri a 7600-at és ugye dx10, de vannak akik szerint a 2600 nem játékra való. (próbáljunk ezekre a kártyákra koncentrálni, nem 7600gs és nem 2600xt)

Igazából két szemem van...de komolyan

(#5398) athomi válasza Hendry (#5397) üzenetére


athomi
veterán

Kicsit fogalmazhatnál pontosabban! Most melyik két kártyáról is van szó? :F
Ha jól sejtem az előbb nyitott topikodból, akkor a 7600GT vs 2600Pro-ra gondolsz, de aki ide most benéz foggalma sem lesz mire gondolsz!
Azt sem ártana letisztázni, hogy milyen ramokkal szerelt 2600Pro-ra gondolsz.

Újabb játékokban a 2600pro erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#5399) Dolby válasza Hendry (#5397) üzenetére


Dolby
senior tag

Itt Nézd meg hogy te melyik játékokkal játszol, és abban melyik teljesít jobban. Bár nem tudom hogy a cikk melyik caltalysttal tesztelt, mert az újabbak már 10-20%kal is gyorsították a kártyákat. Hogy ez pont a 2600pronál hogy jön ki, nem tudom

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#5400) VaniliásRönk válasza Dolby (#5399) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azóta sokat gyorsultak a kártyák az újabb driverekkel. [link]

Szerk.: Na mire megírtam a hsz-t szerkesztettél. :D

athomi: Bocs, azt már nem néztem, de az úgysem kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.