Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-19 20:55:37

LOGOUT.hu

A topicba kizárólag az aktuális naptári évben, vagy az előtte lévő évben megjelent albumokat ajánljuk egymásnak. Ezzel elkerüljük azt, hogy 10-20 éves kiadványokról legyen szó, amik ugyan lehetnek kedvencek, de azt szeretném ha itt kifejezetten az aktuális dolgokról esne szó. Remélhetőleg pár év alatt elég tekintélyes mennyiségű ajánlás érkezik majd amiből lehet szemezgetni, és örülnék neki, hogy ha jól olvasható maradna a topic, ezért legyen itt egy kis útmutatás:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#512) JNashville válasza AMDFan (#511) üzenetére


JNashville
senior tag

Én ebből a Rihanna-számból túl sok és mély következtetést nem vonnék le. Nyilván ezt a számot is Jay-Z papa valamelyik fegyverhordozója-producere találta ki-rakta össze, a csak meg felénekelte. Nyilván az Umbrellából se lett volna giga-meg-szuperbrutál sláger, ha nem maga Carter állt volna oda a legelső albumtól kezdve a csaj mögé, hogy a harmadik albumra mindennel együtt dollármilliós forgalmú előadó legyen Rihannából.

Van néhány underground/undergroundból induló producer, akik elég okosak voltak ahhoz, hogy jó helyen legyenek jó időben és hosszú távon is tudnak gondolkozni, de szerintem ettől nem lesz egy stílus mainstreamebb. Hasonló a sztori a Diplo-Britney közös munka, vagy amikor a Booka Shade későbbi producerei kvázi rányomták a Culture Beatet a német chartokra.

Szerk: utóbbi sztorit el se akartam hinni, de igaz, sőt, írtak zenét a No Angelsnek is :DDD

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.