Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4610) 8th válasza bitpork (#4609) üzenetére


8th
addikt

Istenem, hagyd már ezt a politikailag korrekt dumát. Komolyan, iIyenkor látnod kéne magad kívülről. :D Nem fog itt senki senkit másolni ez az érvelés egy hülyeség. Egy szándékos erőszakos támadásról volt szó ahol túlzás nélkül akár életed is veszélybe kerülhet erre jössz egy zajong a szomszéd dumával. Ne már. Az egyik váltásban hajtott céges dobozosban egy kolléga tart egy viperát. Én gondolkodás nélkül használnám, hogy adott esetben védjem magam vele. Egy pillanatig nem hezitálnék, hogy juj milyen komoly sérüléseket okozok ha néhány embereset ráverek a támadóra vele. Ez legyen az ő problémája. Az egész onnan ered, hogy nem kell bűnözni nem kell nyereségvágyból egyéb okokból másokat megtámadni és akkor nincs gond és nincs probléma. Ha valaki mégis erre adja a fejét az lehetőleg ne engem támadjon meg mert bár simán megvan rá az esély, hogy alul maradok de ha esetleg nem, akkor nem lennék illető bőrében. És nem érdekelnek sem a jogszabályok sem a törvények sem a következmények. A támadót sem érdeklik amikor áldozatként kiválaszt magának akkor engem miért is kéne, hogy érdekeljen?

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.