Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz _pda_ #48929 üzenetére

    SZia!
    Nem reklámoztam. Terméket linkeltem.
    Az, hogy Formasternek beakadt valami, amitől nem tud megszabadulni, arról nem tehetek.
    Nyilván nem esett neki jól, hogy meg volt szólítva az összefoglaló miatt, de ennek akkor sem az a módja, hogy megrágalmaz azzal, hogy reklámozok.

    Kicsit visszanéztem itt a dátumokat.
    Az összefoglalóra vonatkozó igényemet [2022. márciusában vetettem fel először.
    Az össefoglalóra vonatkozó következő hozzászólásom [2022. májusában] íródott.
    AZ autóbirodalom első említése [18nappal később] történt.

    Tehát amit a topikgazdánk oly erőteljesen szeretne elhinni, miszerint akkor lett fontos az összefoglaló frissítése, amikor megismerkedtem az autobirodalommal, az finoman szólva is szimpla nem igazság.
    Egyébként ha valaki a polirtech-ről linkel rendszeresen az nem probléma? Vagy a cleanyourcar-ról? theragcompany-val mi a helyzet? Van feketelistás webshop?
    Vagy van, amiről lehet és van amiről nem lehet linkelni? Praktiker? azért is meg lettem szólítva.
    [2021. augusztusában] políroztattam a verdát Debrecenben, a kerámiával kapcsolatos [2022. májusában] keletkezett hozzászólásomban az ő véleményét írtam le.

    Mindegy, ez az egész egy kutyakomédia.

    Szóval akkor hogyan szabad direkt linkes termék ajánlásokat tenni?
    Hogyan értelmezzem azt, hogy "Bárki linkelhet bármit, reklámozni nem lehet"

    Két, ugyanarra az oldalra mutató link már reklámozás? Vagy Három? Vagy mennyi?

    Ez engem tényleg érdekel, mert nem célom kirakatni magam innen, de valljuk be ez a megfogalmazás:
    Bárki linkelhet bármit, reklámozni nem lehet" Tulajdonképpen semmi másra nem ad lehetőséget, csak arra, hogy valaki(k) a saját ízlésük, kényük, megbízatásuk szerint szaladgáljanak a modkerbe.

    [Vajon a topiklakó moderátorunk nem vette volna észre ha megsért itt bárki erre vonatkozóan szabályt?]

    [ Szerkesztve ]

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák