Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) watersign


watersign
újonc

Sziasztok!
Tudtok valami Győri bontó címet? Meg akarok szabadulni a 20éves Citroen AX-emtől :s Lécci segítsetek!
Köszi!
Katka

(#52) !Overdose! válasza watersign (#51) üzenetére


!Overdose!
őstag

Bár nem vagyok Győri, de ha előveszel egy Szaknévsort, akkor hamar találsz egyet!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#53) Batman2 válasza Thunder78 (#1) üzenetére


Batman2
őstag

Hi

Biztosan leírták már előttem, nem olvastam végig, de leírom azért, mivel éppen most érdeklődtem meg a folyamatot !

Debrecenben legalábbis úgy megy, hogy az önkormányzathoz (Újvárosháza) kell bemenni és ott a gépjármű osztályon 1500Ft ellenében ideiglenesen, vagy Véglegesen ki lehet vonni a forgalomból !
A végleges kivonáshoz kell mindkét rendszám és forgalmi (ha valakinek több, azt ne vigye be! ;]), az ideigleneshez, emlékeim szerint csak a forgalmi kell.

Az ideiglenesnek a max időtartama 6 hónap, és a hamarabbi visszaállítás is 1500HUF, de az ideiglenes kivonás alatt nem lehet eladni a járgányt (sajnos), csak mentesülünk addig a kötelező biztosítás alól !

Sok sikert !

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#54) koob válasza Batman2 (#53) üzenetére


koob
senior tag

ilyenkor nincs KGFB?

(#55) Thunder78 válasza Batman2 (#53) üzenetére


Thunder78
senior tag

Látom nem nézted a dátumot :)
Másfél éves story kb. De most lehet lesz mégegy hasonló ügyem. Családban van mégegy járgány, amit egyszerűen nem használ senki ... csak van. Megvenni se akarja senki :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#56) Thunder78 válasza koob (#54) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bizony nincs. .. az ideiglenes kivonásnak épp ez a lényege, hogy addig nem fizetsz rá semilyen adót. Viszont nem is használhatod hivatalosan a kocsit és a 6 hónap utána automatikusan üzembe helyezik. Kapsz egy levelet, hogy menj be a forgalmiért. De ha nem mész be érte, az autó akkor is adókötelessé válik.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#57) moongoose válasza Batman2 (#53) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Na ezt kellene kibogozni.
Nekem egy ismerősöm, ismerőse(sárga cetlis a drágám) kb 10-15 autót szedett szét ílyen módon.
Önkormányzat be...rendszám lead...papír megvan.
Valami olyat mondott,hogy önhibájából(mármint a tulajéból) ment tönkre az autó.
Apám ahhoz képest, hogy sárgalapos, okos ember.
Aztán a papír után, otthon szétszedte az autót és leadta a méh-be.
Egy zsiga 30e forint,ha darabokra van szedve és ki van filézve.
Már szedett szét golfot,ladát..stb.
Nekem is van egy 30 years ékszerem(LADA 1.3), és ennek is lejár a forgalmja jövőre.
Utána kellene járni,vajon hogy van ez a rendelet.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#58) Helmut válasza Thunder78 (#1) üzenetére


Helmut
csendes tag

www.autokivonas.hu :)

(#60) qdak


qdak
addikt

up
lenne 1 601 es trabant hogy lehet kivonatni ? mi lenne a legcélszerübb megoldás ?
fizetni kell érte ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#61) loloppo válasza qdak (#60) üzenetére


loloppo
újonc

Szia!

Keress egy bontót, ahol tudnak bontási igazolást adni (egyes MÉH telepek is tudnak...), fizesd ki érte a lóvét, amit kérnek (ha szerencséd van akkor ingyen is átveszik, azt ajánlom ne kezdj keresgélni, nem kérnek túl nagy összeget és pont ezért nem éri meg az utánajárást), majd menj el az okmányirodába a rendszámmal, forgalmival és a bontási igazolással. Befizetsz még vagy 1500 ft-ot (de lehet hogy már 4ezer), és vége, megszabadultál tőle örökre.

Azt ajánlom ne kezdj el semmivel trükközni, én már 2szer megjártam. Egyik alkalommal egy skodát vittek el tőlem ingyen, alkatrésznek, ezután 2 évig jártam kihallgatásokra mert elkezdtek bűnözni a rendszámommal, majd egy trabit akartam ingyen odaadni alkatrésznek egy embernek, de már ennél is ott tartanak a papírügyek, hogy ha valami történik, megbolygatják a dolgot, akkor megint évekig járkálhatok tárgyalni különböző rendőrségekre.

Sok sikert

(#62) Dórácska


Dórácska
újonc

Hello!

Én tavaly novemberben vonattam ki a ladámat. Az újságban találtam a siófoki bontó hídetését. Felhívtam őket és nagy csodálkozásomra azt mondták, h ingyen kiadják az igazolást ingyen eljönnek az autóért, sőt még fizettek 10 ft-ot kilónként és adtak egy használtautó utalványt (amin vettem egy szép kis puntót :) ) Kijöttek érte egy héten belül, pedig az autóm bp-en volt, elintézték az okmányirodában is a dolgokat, szóval minden nagyon korrekt volt. megkerestem nektek a weboldalokat: www.autobonto-siofok.hu Ha autókivonás akkor őket bátran hívjátok :)

(#63) ahavasi válasza Dórácska (#62) üzenetére


ahavasi
tag

fujj mekkora reklám.

A kilincs legyen muslincás

(#64) Mr X válasza Dórácska (#62) üzenetére


Mr X
veterán

Várj, kitalálom: Te vagy ott a recepciós kisjány? :)

(#65) ssgabee


ssgabee
csendes tag

Helló!

Olyan kérdésem van, hogyan tudom azt elérni, hogy az autó nálam maradjon és át tudjam vinni a biztosítást egy másikra?
Az autóra szükségem van mert az újabb autó is ugyanolyan típusú és alkatrésznek kell. Én ezen lehetőségeken gondolkozok, hogy 1, az autó már szét lett bontva és nincs meg 2, eladom XY-nak csak ő ugyebár nem létezik. 3, az már fizetős lenne, hogy forgalmi és rendszámmal kivonják X FTért. Engem mindenképpen az első 2 megoldás érdekel. Melyik a jobb?

(#66) Mr X válasza ssgabee (#65) üzenetére


Mr X
veterán

Pedig a 3. verzió lesz a nyertes...

(#67) ssgabee válasza Mr X (#66) üzenetére


ssgabee
csendes tag

Bemegyek a papírokkal és kész tények elé állítom őket. Nincs már autó és ez van vagy itt az adás-vételi. Ezekkel mi a hiba?

(#68) Mr X válasza ssgabee (#67) üzenetére


Mr X
veterán

Autót csak akkreditált autóbontó műhely bonthat, előtte a kocsit ki kell vonni a forgalomból, és az okmányirodában kiállított bontási engedéllyel lehet leadni a bontóban.

Ha kamu-adásvételit viszel, az simán okirat-hamisítás. Plusz ha a vevő nem kitalált, hanem egy ismerősöd veszi meg papíron, akkor az átírás elmulasztása miatt szétbüntetik.

Nem tudom, elvileg ki lehet vonatni végleg a forgalomból bontás nélkül is, ezt egy okmányirodás meg tudja mondani. Hazudni felesleges, csak baj lesz belőle.

(#69) csicseri02 válasza Thunder78 (#6) üzenetére


csicseri02
újonc

Sziasztok most regisztráltam mert segitenem kellet egy barátomnak,és sok oldalt olvastam,hasonlo problémákkal mint a tietek,nos én autostársaimnak abban tudok segiteni hogy minden olyan autot elszálitok ami már a tulajnak nem kell illetve a forgalombol kiakarja vonni,és minden ezzel kapcsolatos dolgot én intézek.Rengeteg embernek segittetem már söt még olyanak is akinek vidéken volt az autoja.Szoval egy a lényeg ha valakinek kell a segitségem üzenjen és a rendelkezésére állok

Gábor

(#70) csicseri02 válasza Viszlát (#5) üzenetére


csicseri02
újonc

auto véglegkivonás bontási engedéllyel, tipústól ,állapotól független, 0 ft-ért szállitást vállalom Bp-pestmegye 100 km-es körzetben. tel:0630-589-72-06

Gábor

(#71) tasman_devil válasza csicseri02 (#70) üzenetére


tasman_devil
csendes tag

Nem él a telefonod!

Küldj nekem privit, mert nekem kéne valaki, aki egy eléggé kacifántos ügyben segítene a bontós részével!

Köszi!

(#72) szombi


szombi
tag

Üdv.

Haveromék pár hete lecserélték régi, 20 éves kocsijukat egy újabbra.
Nekem ugyanolyan típusú és színű járgányom van, így az alkatrészeket tudnám hasznosítani.

Sajna az egyetlen törvényes út a bontó, illetve a fél éves halasztás, miközben kb. 50 ezer forintnyi alkatrészért(ami nekem kéne) kb. 13 ezret fizet a bontó.
Ebből a számítások szerint nem jön ki még a forgalomból kivonás illetéke sem.

kérdéseim:
- törvényes úton mi módon lehetne "átjátszani" hozzám úgy, hogy ne kelljen teljesítményadót és biztit fizetni?
- ha én kibontok jópár alkatrészt(önindító, generátor, sárvédők, műszerfal, ajtók, váltó, stb.) akkor a bontó visszautasíthatja az átvételt? (motor+alváz bentmarad)
- milyen költségei vannak a bontóban leadásnak(szállítás megoldott) és az okmányirodai körnek?

(#73) Majesz


Majesz
újonc

Sziasztok!
Érdekes ügyben jártam ma. Hihetetlenül nehézkesen és bosszantóan rugalmatlanul kezelik az ügyeket az okmányirodában! A gépjárműadót szerettem volna kifizetni. Nem ügy! DE! Sajnos kb. 10-12 éve volt egy Ladánk, amelyet kivonattunk a forgalomból. Annakidején ugyebár nem kellett bontási engedély, elég volt csupán a rendszámmal bemenni a rendőrségre... ott aztán 5 perc alatt elintézték az ügyet. Most jön a csavar! Folyamatosan fizettük a gépjárműadót, pontosan, precízen. Tavaly én vettem át a család ügyeinek intézését. Ekkor tűnt fel, hogy még most is szorgalmasan fizetjük a már kivont autó után az adót. Gondoltunk egyet... elmentünk az okmányirodába... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! A problémák megkezdődtek és tartanak a mai napig. Nem voltunk hajlandók kifizetni az adót, hisz nem volt alapja - nem volt meg az autó! DE! A rendőrség ugyebár átadta az ügyintézést az okmányirodának, az autónk adatai eltűntek... (Csendben megjegyzem, hogy ezen kívül még két korábbi autónkkal is megjátszották ezt, csak ott már voltak bontási papírok! Sikeresen lezárultak az ügyek!)
Most ott tartok, hogy fogalmam sincs mit tegyek! Ha nem tudom igazolni, hogy ők keverték el a papírokat, akkor fizetnem kell! Ráadásul meg kell ismételni a forgalomból való kivonást! DE! Hogy tegyük ezt meg, ha nincs már meg a rendszám és a forgalmi? :W
SŐT! Ha csavarunk még egyet a dolgon... pontosan ők azok akik tartoznak nekünk! 8 évnyi feleslegesen befizetett adóval!!!
Az "okos" hölgy pedig csak ül és monoton hangon ismétli: papír kell, papír kell, papír kell róla... Ha nincs papír, akkor van autó! Mire én: De hölgyem, értse meg, nincs autó! Ő: Eladták? Bontották? ÉN: Akkoriban ezt még nem kellett igazolni, leadtuk a rendszámot a rendőrségen! Ő: Nincs papír. Papír kell! Ha nincs papír, akkor ott az autó az udvarban! Én: Nincs autó az udvarban! :W Nincs már meg az autó! Ő: Papír kell......
Most mondjátok meg! Meg sem próbált senki sem segíteni! Nem próbáltak útbaigazítani! Egész egyszerűen nem látnak túl azon a monitoron, amely előtt ülnek!!!
Mit tehetek? Van ötletetek?

(#74) emitter válasza Majesz (#73) üzenetére


emitter
őstag

Sajnállak.. ilyen a világ, felháborító. Gondolom, azért tették kötelezővé ezt a bontóba leadást, hogy ne az erdőbe/árokba kerüljenek a roncsok. Ez végülis rendben van, de akkor kötelezni kellene a bontókat, hogy ingyen vegyék át a járgányt. A legtöbbször úgyis ők járnának jól, mert pár tízezret simán érnek az alkatrészek..

Kérdés: a bontási átvételi engedélyt az okmányirodában, vagy a bontóban kell kérni?
Mennyi lesz várhatóan az egész procedúra összköltsége? Bontótól függ, hogy mennyiért veszi be?
Köszi!

(#75) emitter válasza Dórácska (#62) üzenetére


emitter
őstag

Tényleg ingyen elszállítják, megkérdeztem őket.
Viszont nekem a közelben (Szentendrén) van egy másik bontó, ahol 5 Ft-ot adnak érte kilónként, ill. a használható alkatrészekért megegyezéses alapon többet is fizetnek. És állják a bontási igazolás árát is (3k).

(#76) Zsadoba


Zsadoba
újonc

Tisztelt Fórumozok!
2008 nyarán örököltem egy autót, amire azóta sem fizettem semmit, és most szeretném ideiglenesen kivonni a forgalomból. Mire számíthatok??? A válaszokat előre is köszönöm!

(#77) qdak válasza Zsadoba (#76) üzenetére


qdak
addikt

hát azt nem tudom h csináltad h semmit sme fizettél :) mert haverom pont igy járt, h örökölt, a kocsi ccm jének a felét ki kelet fizetni a mocsok apeh nak holott a kocsi le lett adva 0 ft!!! ért hol itt az igazság ? ha nem volt jövedelem szerzés akkro miért kel fizetni :W
amugy neki kuldték a papirt h van 15 nap kifizetni ... nem tudom neked hogy sikerült ezt meguszni, hát van 1 olyan érzésem h sok jora nem számit6sz, ha itt nem tudnak segiteni probáld meg a nayg jogász topikban hátha :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#78) Zsadoba


Zsadoba
újonc

Illetéket én is fizettem, csak biztosítást meg súlyadot nem. Attol még kivonják? És behajtják utolag?

(#79) qdak válasza Zsadoba (#78) üzenetére


qdak
addikt

nem tudom sajna, asszem a kivonáshoz nem kell, csak majd ha bemutatod a kivonás papirjait akkro le7 szolnak de nem tudom pontosan itt kérd meg sztem elsz aki tudja! :K

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#80) pogácsa66 válasza csicseri02 (#69) üzenetére


pogácsa66
újonc

Én is úgyanolyan tipusú másik kocsit vettem, ami kellett már kiszedtem a régiből így is átveszi a bontó?

(#81) ocsike3456


ocsike3456
újonc

üdvözlkök mindenkit.érdeklödni szeretnék!
hogy az egyik haverom vett egy kocsit de ugy hogy akitöl vete azse irata átt csak adásvételit irtak rola,de most a haverom ki szeretné vonatni idéglenesen a forgalombol!
eszt hogy tudjuk meg oldani?hogy csak az tudja akinek a nevén van a kocsi vagy őis ki tudja?várom segitségüket!
üdv :F

(#82) egaben


egaben
újonc

Üdv!
Kérdésem az hogy hiteles autónál a bank ki tudja vonni a forgalomból az autót? Forgalmi, rendszám, autó, minden a volt feleségemnél van, csak a hitelt nem fizette erre állítólag a bank kivonta a forgalomból...
Illetve hol tudhatom meg biztosan hogy az adott rendszámhoz tartozó autót kivonták a forgalomból?
köszönöm a választ!

(#83) czene22


czene22
csendes tag

Üdv.Nekem az lenne a kérdésem,hogy Ki szeretném vonatni az autóm véglegesen a forgalomból ( peugeot 205 ),de megszeretném tartani,ezt hogyan lehet elintézni és mennyit kellene ezért fizetni?A válaszokat előre is köszönöm.

(#84) Lauda válasza czene22 (#83) üzenetére


Lauda
félisten

Azt csak ugy tudod megoldani, ha talalsz egy olyan bontot, ami bizonyos forintert kiadja a papirt rola, mert az alapjan vonja csak ki az okmanyiroda. Par eve ugy tudom meg megoldottak, hogy kivagtak az azonositokat a kasznibol es akkor megtarthattad a kocsit. Tulajdonkeppen a bontonak csak az az erdeke, hogy ugyanazon azonositoval ne kozlekedjen a kocsi, mert akkor ok is buknak.

[ Szerkesztve ]

(#85) gunci


gunci
csendes tag

Nekem olyan problémám van,hogy van egy öreg fordom, amit kivontam a forgalomból ideiglenesen! Ez már kb. 3 éve történt,és utána eladtam az autót,hogy majd hoznak nekem bontási papírt róla és ki tudom vonni véglegesen az autót az új tulaj! adásvételit nem írtunk!
Meddíg maradhat ideiglenessen kivonva a forgalomból az autó? Vagy mit csináljak? Jó ez így? Biztosítás lemondva,semmit nem fizetek a kocsi után!
Üdv:
Ádám :F

(#86) Mr X válasza gunci (#85) üzenetére


Mr X
veterán

Tudtommal fél év után megszűnik az ideiglenes kivonás.

(#87) gunci válasza Mr X (#86) üzenetére


gunci
csendes tag

Ez már kb. 3 éve történt és semmilyen értesítést nem kaptam azóta sehonnan!

(#88) Mr X válasza gunci (#87) üzenetére


Mr X
veterán

Automatikus a visszahelyezés.

[link]

(#89) gunci válasza Mr X (#88) üzenetére


gunci
csendes tag

Amikor leadtam a rendszámot akkor nekem ott azt mondták,bármeddíg lehet ideiglenesen kivonva a forgalomból az autó!
Én erről nem kaptam semilyen levelet,hogy visszahelyezték volna! a végén mág súlyadót is kell fizetnem visszamenőleg?

(#90) Mr X válasza gunci (#89) üzenetére


Mr X
veterán

Ácsi. Leadtad a rendszámtáblát? Ideiglenesnél tudtommal nem kell leadni.

(#91) gunci válasza Mr X (#90) üzenetére


gunci
csendes tag

Mondom ez mér 3 éve volt,ladtam a rendszámot és úgy lett ideiglenesen kivonva a forgalomból!

(#92) gunci válasza gunci (#91) üzenetére


gunci
csendes tag

Azóta nem tudom,hogy változott-e a jogszabály vagy valami!

(#93) Mr X válasza gunci (#92) üzenetére


Mr X
veterán

Nem értesítenek ki, mivel a fél év után automatikusan újra forgalomba helyezik a járművet.

(#94) gunci válasza Mr X (#93) üzenetére


gunci
csendes tag

ok. kösz. Majd utána kérdezek az okmányirodában.

(#95) emitter


emitter
őstag

Sziasztok, több kérdésem is lenne az ideiglenes kivonást illetően:

- az ideiglenes forgalomból kivonásnak mennyi az illeték költsége?
- meg lehet-e hosszabbítani a 6 hónapos kivonási időt?
- a 6 hónapos időszak alatt kell-e fizetni súlyadót és kötelező biztosítást?

köszi!

(#96) Lauda válasza emitter (#95) üzenetére


Lauda
félisten

Ha jol emlekszem 1800, de lehet hogy 2300, valamelyik a ketto kozul.
6 honap utan ismet ki tudod vonatni 6 honapra, a vegtelensegig.
Nem kell fizetni semmit, az elore befizetett adot es biztositast visszafizetik.

(#97) emitter válasza Lauda (#96) üzenetére


emitter
őstag

nagyszerű, köszi szépen! :)
Még valami: ha most januárban lejár a műszakim, és kivonom 6 hónapra, és júliustól már szeretném használni, akkor elég júniusban levizsgáztatni, vagy mindenképpen most januárban kell?

(#98) Lauda válasza emitter (#97) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs mit!

Csak akkor kell levizsgaztatni, amikor vissza szeretned allittatni a forgalomba. A menete pedig az lesz, hogy a biztositonal feleleszted a biztositast, majd kiviszed muszaki vizsgara es ok nem ragasztanak semmit a rendszamra, hanem kapsz egy adatlapot, amivel es a tobbi papirral, illetve a hatso rendszammal bemesz szepen az okmanyirodaba es ott beirjak a forgalmiba a muszaki ervenyesseget es raragasztjak a matricat is. ;)

(#99) chungee válasza Lauda (#98) üzenetére


chungee
addikt

Azt hittem, hogy le kell adni a rend.táblát.

(#100) Lauda válasza chungee (#99) üzenetére


Lauda
félisten

Ideiglenes kivonasnal semmit sem kell leadni, befizeted a csekket, beirjak a forgalmiba, hogy ekkor es ekkor 6 honapra ideiglenesen kivonva es kesz.

(#101) emitter válasza Lauda (#98) üzenetére


emitter
őstag

köszi.. írtam az autoakademia.hu-nak is, ők a következőt írták vissza:

"Az ideiglenes kivonás mértéke maximum 6 hónap.

Az illeték költsége, jelenleg, amit a visszahelyezéskor kell fizetni a következő:
- 10.900 igazgatási díj lejárat esetén.
- Lejárat előtti ismételt üzembe helyezés, 2.300 Ft

A kötelező biztosítást le lehet mondani, de a teljesítményadót nem. Aki január 1-én tulajdonos, annak kell fizetni az egész évet."

Nem mindenben egyezik az általad elmondottakkal, te tapasztalatból tudod, hogy nem kell pl. telj. adót fizetni? A meghosszabbítás annyira nem lényeges, viszont a költségek igen (bár az igazgatási díj lejárat előtti visszahelyezéskor ugyanannyi, mint amit te írtál)

(#102) Lauda válasza emitter (#101) üzenetére


Lauda
félisten

Baromsagokat irnak. En juniusban vonattam ki a forgalombol ideiglenesen es novemberben allitattam vissza, kozben a muszaki is lejart. Amit leirtam, az a gyakorlati tapasztalat. Az ideiglenes kivonas persze 6 honap es azt hosszabbitod mindig ujabb 6 honappal, ameddig csak akarod.
Nekem a biztositast es az adot is idoaranyosan visszafizettek, mert mindent befizetek elore egesz evre.

[ Szerkesztve ]

(#103) emitter válasza Lauda (#102) üzenetére


emitter
őstag

tényleg hülyeségeket írtak, nekem is 2300,- volt, bárhányszor kivonható újabb 6 hónapra. A telj.adó automatikusan szüneteltetődik/újraindul (a forgalomba is visszahelyeződik automatikusan a kocsi 6 hónap után), egyedül a kötelező biztosítást kell bejelenteni h szüneteltetni akarom. :)

(#104) janihunk


janihunk
senior tag

Sziasztok kérdésem lenne, hová kell mennem ha ideiglenes ki szeretném vonni az autót a forgalomból? Gondolom okmányirodába nem? És mit kell vinnem forgalmit, törzskönyvet? Illetve hogy változott-e valamit az ár elsejével? Tehát kivonásnál és visszaállításnál mennyit kell fizetni? Ha kivonatom 6 hónapra akkor hamarabb visszatudom állítani? Illetve olyan gondom van hogy biztosítással el vagyok maradva (nincs munka és 20k 3 havonta a kötelező) Ezt ha kivonom most a forgalomból az autót be kell fizetni? Vagy majd ha újra használom a járművet?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#105) janihunk


janihunk
senior tag

Nagyon sürgős lenne valaki help.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#106) Fulckin


Fulckin
újonc

Sziasztok ha problémátok van az autó, eladással és kivonással én adásvételivel átveszem az autót és több problémátok nem lesz vele: Bármilyen autót átveszek a motorhibás az sem baj vagy ha törött. itt lehet hívni 06302759851 és megegyezünk az áron vagy emailba is lehet érdeklődni fulckin1983@citromail.hu én Baranya Megye,Pécsi vagyok

(#107) qdak


qdak
addikt

az meg el hogy: 10 evig nincs forgalomba helyezve a kocsi akkor automatikusan vegleges kivonasra kerul.
(folyamatosan ideiglenesen kivonas utan)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.