Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5851) - = Zk = - válasza westcoastog (#5850) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő... miről is van szó? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5852) westcoastog válasza - = Zk = - (#5851) üzenetére


westcoastog
veterán

hát a soc 2009-ről( ezt nem is írtam oda :B )

[ Szerkesztve ]

(#5853) - = Zk = - válasza westcoastog (#5852) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megoldjuk itt, vagy az erre szakosodott topicban inkább? :U
;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5854) westcoastog válasza - = Zk = - (#5853) üzenetére


westcoastog
veterán

vagy legyen pm inkább? ne szemeteljünk szét más topikot :R

(#5855) keIdor válasza Skizz (#5848) üzenetére


keIdor
titán

De ez nem vicces, hanem szánalmas! Ami ebben az országban megy, az nem vicces, hanem undorító!:( És akkor azt mondják, hogy Magyarország Európa része... messze sem, max térkép szerint. :(

Valahogy az ilyeneken sose tudtam nevetni..:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5856) Skizz válasza keIdor (#5855) üzenetére


Skizz
addikt

Én az ilyenekre azt szoktam mondani, hogy röhögünk rajta pedig sírni kéne. Évek óta csak bosszankodom, tüntetek, de nem használ semmit - demokrácia hijján. Egyebet nem tudok tenni, röhögök ezen a gyorsba összeszedett bagázson egy jót aztán megyek és teszem a dolgomat, ha már ők nem azt teszik...

(#5857) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Na visszatértem Egerből és még mindig szédülök egy kicsit...vajon mitől? :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5858) subaruwrc


subaruwrc
félisten

(#5859) westcoastog válasza subaruwrc (#5858) üzenetére


westcoastog
veterán

nah elmondom én mit gondolok már ati-s ként: volt előtte 4 nv-karim minddel tökéletesen elégedett voltam, csak az nv üzletpolitikája kezdett elundorítani a termékeiktől + ki szerettem volna próbálni milyen a másik oldal :U régen nv-fan voltam de az már a múlt ;)

(#5860) subaruwrc válasza westcoastog (#5859) üzenetére


subaruwrc
félisten

üdvözlünk a klubban. engem meg kell mondjam a rajongói undorítanak el az envétől. volt pár napig 295gtx-em de meg kell mondjam nem éreztem hogy megváltottam volna a világot...

(#5861) westcoastog válasza subaruwrc (#5860) üzenetére


westcoastog
veterán

már december eleje óta a klubban vagyok 1 full Amd géppel, semmi gondom vele csak az idegesít hogy f2-es windsor magos a procim :O

(#5862) #19617792 válasza subaruwrc (#5860) üzenetére


#19617792
törölt tag

nV-sek legfőbb érve ált Crysis, mert ott a leglátványosabb a kül ATi és nV között. Emellett még felhozzák, hogy a max fps nagyobb, mint ATik esetében, én úgy vagyok vele, hogy 60 fps fölött mindegy mennyi az annyi.
Felőlem mindenki azt vesz, amit akar. Nekem a nV-vel nincs különösebb bajom (bár az átnevezgetős fassága, nem fejlesztünk, vajazunk taktika nagyon nem szimpi), tulajokkal sem, csak az ilyen hozzáállásúakkal, mint Beowulf, mindenkinek tisztelem a véleményét, de a túlzott fanatizmust nem kedvelem. Nemcsak nV-sek között vannak fanatikusak, hanem ATi oldalon is, pl Sanyix, sniper elite (Core i7 és 2x 4870 X2, na ez túlzás), van, amikor Ő is marhaságokat hord össze. Most Beowulf hsz-ét mondatonként boncolgathatnám, meg is tehetném, de nem teszem, mert nincs kedvem olyan vitába bonyolódni, aminek nem lenne vége. Emellett nem szeretnék senkit se megsérteni akár ATI-s, akár nV-s. Ő is megszállott, én is egy kicsit, lehetetlenség objektíven vitázni, lásd Win + Linux flém. Hogy én miért vagyok ATI-s? Nem kényszerből, mert egyrészt szép emlékek fűznek, mind a 9200 SE-hez, mind uncsitesóm 9550-éhez, és nem mellesleg az ATI számomra mindig is szimpatikusabb, nemcsak hozzáállását tekintve, hanem termékeit is. Problémáznak a 4850 hűtése miatt, hogy meleg? Régen a 9800 is meleg volt, mégsem volt ekkora felhajtás körülötte, az is bírta, ez meg még inkább bírja, majd AMD úgy ad ki egy karit, hogy az gariidőn kívűl mindenképpen megfőljön? Vicc, szerintem, pl Bluegenenek is 4850-e van, mégsem hisztizik a hűtés miatt. :R

[ Szerkesztve ]

(#5863) subaruwrc válasza #19617792 (#5862) üzenetére


subaruwrc
félisten

pont ezt mondom. a fanatikusok meg az üzletpolitika undorít el az envétől. mondom azt ha fizetnének se lenne nv-m...
westcoastog

ihh. necc..

(#5864) #19617792 válasza subaruwrc (#5863) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én se vennék semmi áron nV-t, nincs indok ami miatt nV-t kéne vennem, minden az ATI mellett szól. :) Nálam első és legfontosabb szempont az ár és az árért nyújtott teljesítmény, tudás. Ebben szerintem az ATI előrébb jár. :K Remek példa, hogy nemrég az MSI 3850 256MB 13K is volt (most sem sokkal drágább, kb 16K)... :C

Én is azt a szemléletet követem, mint amit Bluegene is, csak saját fűszerezéssel. :D

[ Szerkesztve ]

(#5865) #19617792


#19617792
törölt tag

[link] Régi dolog, de elgondolkodtató! :C

(#5866) Fecogame


Fecogame
veterán

Már lehet kapni az új 4770-et, 30k-ért.

Már most is megéri megvenni. 25k alatt meg egy álom lesz. :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5867) #19617792 válasza Fecogame (#5866) üzenetére


#19617792
törölt tag

Már alig várjuk! :DDD

Engem leginkább az XFX verziója érdekel. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5868) - = Zk = - válasza subaruwrc (#5858) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemsemmi... :(

(#5866) Fecogame:nagyon bejön eza kari. de FULLHD-ra necces. így maradok a 4890 mellett :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5869) - = Zk = - válasza #19617792 (#5867) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Válassz!! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5870) #19617792 válasza - = Zk = - (#5869) üzenetére


#19617792
törölt tag

A 4850 Vapor-X-ből kérek! ;]

(#5871) - = Zk = - válasza #19617792 (#5870) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Énis, énis! :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5872) westcoastog


westcoastog
veterán

nekem 1 4850iceq jöhetne :D :R

(#5873) - = Zk = - válasza westcoastog (#5872) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az melyik a linkelt képen?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5874) WesTM


WesTM
senior tag

Na mocorog a fórum, jó ezt látni. :)

Sziasztok Bácsik!!! :R

(#5875) westcoastog válasza - = Zk = - (#5873) üzenetére


westcoastog
veterán

hát szetem semelyik :DDD
de ezeket is mind elfogadnám :DD
Szevasz Bácsi! WesTM :R

[ Szerkesztve ]

(#5876) #19617792 válasza - = Zk = - (#5873) üzenetére


#19617792
törölt tag

[link] :C

WesTM: Imhol léted üdvözítő a számunkra, mesélj, mi történt Veled kalandjaid során! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5877) - = Zk = - válasza WesTM (#5874) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Szia Pít mesterem:R mesélsz?:U
ugynézki megint bekell vinnem a gépemet Iponba :W

(#5875) westcoastog: kéretik a linkelt képről választani :U

(#5876) EarL 007: tudom :R ,de a linkelt képen nem szerepel sztem :U

(#5878) subaruwrc: hogy mi?:U nem vágási nálam....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5878) subaruwrc


subaruwrc
félisten

(#5879) westcoastog válasza - = Zk = - (#5877) üzenetére


westcoastog
veterán

akkor jobbról a 3. szeretem a nagy tégla kártyákat :U :D

(#5880) - = Zk = - válasza westcoastog (#5879) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Neked eladom a 3870 X2-m. igazi Vörös Tégla Edisön. sőőőt! tartja a hőt! nemkicsit, nagyon! ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5881) subaruwrc válasza - = Zk = - (#5877) üzenetére


subaruwrc
félisten

kaptam egyet kölcsibe, na :D

(#5882) - = Zk = - válasza subaruwrc (#5881) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhh, értem:R
hálás lennék ,ha énis kapnék egyet. megnézném, hogy tényleg az alaplap kakukkolt-e be. :W

Jah Sub, egy kérdés.
ha odaadnám az alaplapomat, letudnátok tesztelni? 4magos AMD-vel ,és (eseteg) egy 4870X2vel?....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5883) WesTM válasza westcoastog (#5875) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R :R

Hááát. Tegnap előtt este szakítottam egyet, és eléggé megviselt a dolog. Nyitásnak utána fél órával sikerült úgy beállnom, amire még nem nagyon volt példa. Azóta pedig magányosan horgászgatok reggeltől estig. Majd elmúlik ez a korszak is. :( :O

A májusfa állítás viszont kegyetlen volt, ajánlom mindenkinek!!! :DD

(#5884) westcoastog válasza - = Zk = - (#5880) üzenetére


westcoastog
veterán

oké adok érte 1 3850et de a kemény 256mb-set ;] :DDD :DD :D

(#5885) - = Zk = - válasza westcoastog (#5884) üzenetére


- = Zk = -
félisten

....megmég ~35ezret, és viheted ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5886) westcoastog válasza - = Zk = - (#5885) üzenetére


westcoastog
veterán

hát most úgy néz ki 8650-es phenom lesz belőle :DD

(#5887) - = Zk = - válasza westcoastog (#5886) üzenetére


- = Zk = -
félisten

procit veszel? :Y

akkor odaadom étkezésiutalványért, nah? ;)

[B(]#5888) westcoastog:[/B] én 6400+ BE-vel kezdtem.. :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5888) westcoastog válasza - = Zk = - (#5887) üzenetére


westcoastog
veterán

f2-es windsortól hánynom kell ha tuningról van szó..
max 2951mhz de már azis 1,494v-feszen, hiába van ráaggatva 1 610grammos full réz turbina, lehűti nem az a gond, csak ekkora fesztől már a lapomat féltem :))
étkezési utalvány kilőve, még nem dolgozom :( :DDD
6400be az fincsi de nekem akkor elég volt az 5000+(eredetileg 4400+lett volna) meg lusta voltam gyüjtögetni :D

[ Szerkesztve ]

(#5889) - = Zk = - válasza westcoastog (#5888) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor marad itt a vga! :O

imádtam a 64+ -omat, csak a VGA bitang erős volt alá....igy procilimitet kaptam :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5890) westcoastog válasza - = Zk = - (#5889) üzenetére


westcoastog
veterán

látom odavagy érte :C
Ki szokta nézni a sóder klubbot? pont megy most , kihagyhatatlan :R

(#5891) - = Zk = - válasza westcoastog (#5890) üzenetére


- = Zk = -
félisten

háát...jah :W
sájsze!! elfelejtettem :W remélem nem amaradtam le semmiről:R nálam Alap...! Bödöcs, Kőhalmy, Kiss :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5892) westcoastog válasza - = Zk = - (#5891) üzenetére


westcoastog
veterán

én az összeset imádom de a favorit Hadházi. Kiss , Kap :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5893) - = Zk = - válasza westcoastog (#5892) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tényleg, hadházy:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5894) subaruwrc válasza westcoastog (#5890) üzenetére


subaruwrc
félisten

énnn :DD kisá olt :D

(#5895) westcoastog


westcoastog
veterán

váá hülye reklám ;]
már tűkön ülök kíváncsi vagyok már keroatis eldönti e hogy mehet e a biznisz :U

(#5896) westcoastog


westcoastog
veterán

Showder klubb: nem szörny az, videókártya gyorsító te hülye gyerek :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#5897) - = Zk = - válasza westcoastog (#5896) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5898) westcoastog


westcoastog
veterán

Na vége lett sajnos lépek én is horpasztani, jóét mindenkinek! :R

(#5899) - = Zk = - válasza westcoastog (#5898) üzenetére


- = Zk = -
félisten

riszpekt:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5900) nixx-21


nixx-21
senior tag

na mvian arcok? nagyon pörög a totyik :C :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.