Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5862) #19617792 válasza subaruwrc (#5860) üzenetére


#19617792
törölt tag

nV-sek legfőbb érve ált Crysis, mert ott a leglátványosabb a kül ATi és nV között. Emellett még felhozzák, hogy a max fps nagyobb, mint ATik esetében, én úgy vagyok vele, hogy 60 fps fölött mindegy mennyi az annyi.
Felőlem mindenki azt vesz, amit akar. Nekem a nV-vel nincs különösebb bajom (bár az átnevezgetős fassága, nem fejlesztünk, vajazunk taktika nagyon nem szimpi), tulajokkal sem, csak az ilyen hozzáállásúakkal, mint Beowulf, mindenkinek tisztelem a véleményét, de a túlzott fanatizmust nem kedvelem. Nemcsak nV-sek között vannak fanatikusak, hanem ATi oldalon is, pl Sanyix, sniper elite (Core i7 és 2x 4870 X2, na ez túlzás), van, amikor Ő is marhaságokat hord össze. Most Beowulf hsz-ét mondatonként boncolgathatnám, meg is tehetném, de nem teszem, mert nincs kedvem olyan vitába bonyolódni, aminek nem lenne vége. Emellett nem szeretnék senkit se megsérteni akár ATI-s, akár nV-s. Ő is megszállott, én is egy kicsit, lehetetlenség objektíven vitázni, lásd Win + Linux flém. Hogy én miért vagyok ATI-s? Nem kényszerből, mert egyrészt szép emlékek fűznek, mind a 9200 SE-hez, mind uncsitesóm 9550-éhez, és nem mellesleg az ATI számomra mindig is szimpatikusabb, nemcsak hozzáállását tekintve, hanem termékeit is. Problémáznak a 4850 hűtése miatt, hogy meleg? Régen a 9800 is meleg volt, mégsem volt ekkora felhajtás körülötte, az is bírta, ez meg még inkább bírja, majd AMD úgy ad ki egy karit, hogy az gariidőn kívűl mindenképpen megfőljön? Vicc, szerintem, pl Bluegenenek is 4850-e van, mégsem hisztizik a hűtés miatt. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.