Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5751) subaruwrc válasza nixx-21 (#5747) üzenetére


subaruwrc
félisten

hi
videt hőmérséklet monitorozó progiban tudsz nézni. everest realtemp vagy coretemp, az fpo egy kód ami a proci gyártási idejét és helyét határozza meg.

(#5752) Badman 4ever válasza nixx-21 (#5749) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Avagy sok magból mégtöbbet....aztán kiderül, hogy ami 4 magos az valójában 8 csak letiltották a felét... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5753) WesTM válasza nixx-21 (#5749) üzenetére


WesTM
senior tag

Belenéznék már a core2-mbe, nehogy véletlen quad legyen.:D Ugyanez igaz a 3850emre. Lehet hogy x2? :DD :DD :DD

Lehet hogy megpróbálom majd jó áron elpasszolni itt helyben, de csak akkor, ha meggyőz a 4770 teljesítménye. Ha tényleges 29-30k-s áron jön, akkor előfordulhat hogy összeszedem rá a pénzt.

De soká lesz még ez... pláne amilyen marha sokat játszom... Talán 2 hónapja gameltem utoljára. :) MEg marhára sajnálnám a kis tuningos 3850emet. :(

[ Szerkesztve ]

(#5754) nixx-21 válasza subaruwrc (#5751) üzenetére


nixx-21
senior tag

és mondjuk az E7400-asoknak melyek azok az FPO-kamik könnyen mennek tuningban? vagy ez nem így van h meg lehet ebből mondani? :U
és lehetséges h a P4-esemnek nincs VID-je?:D
mert coretemp nem támogatja,everest nem írja ki....

Találjátok ki mi van az asztalomon :P

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5755) - = Zk = - válasza nixx-21 (#5754) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..no mi? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5756) subaruwrc válasza nixx-21 (#5754) üzenetére


subaruwrc
félisten

google :DDD
na mi necsigázz :Y

(#5757) - = Zk = - válasza nixx-21 (#5754) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nyálazom a hangodat, bökd már ki! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5758) nixx-21 válasza - = Zk = - (#5757) üzenetére


nixx-21
senior tag

ja bocsi csak warheadezetem:D:D:D

amugy eredeti Crysis ;] :DDD (tuti h másra számítottatok)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5759) - = Zk = - válasza nixx-21 (#5758) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ó, hogy sz..jál sünt :DDD
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5760) #19617792 válasza - = Zk = - (#5759) üzenetére


#19617792
törölt tag

(#5761) - = Zk = - válasza #19617792 (#5760) üzenetére


- = Zk = -
félisten

khész....! megöltél :W
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5762) nixx-21 válasza - = Zk = - (#5759) üzenetére


nixx-21
senior tag

BÁÁÁHÁHÁHÁHÁ :DDD :DDD
vigyázz SÜN, SÜN Fújd le!!!
:DD :DD

kitoltam a warheadet...le is törlöm mert kell a hely 160gb-on :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5763) Badman 4ever válasza #19617792 (#5760) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:W Badman Over.... :DDD :DDD :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5764) nixx-21


nixx-21
senior tag

phuuu a sima crysis ....
sokkal kevésbé zabálja a CPU-mat és 30+FPS :C
megnézem natural mod-al :K :R
(érdemes votl emgvenni 2 K-ért)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5765) WesTM


WesTM
senior tag

Áldassék!!!

Mi a helyzet az urakkal, nagyon pang a topic... :))

Kivel mi történt meséljetek!!! :R

(#5766) nixx-21 válasza WesTM (#5765) üzenetére


nixx-21
senior tag

jjaajaaja nagyon nagy a pangás..... nv-sek meg úgy pörögnek mint az állat=/
nem voltam tegnap meg ma se suliba :DDD (rühelleme zt az osztályt =/ sose vagyok velük a szünetbe meg semmi és nem is válthatok osztályt :( )

mellesleg ujra XP-ről vagyok mert nem fér el 20gb-os partíción az SP1 ultimate(plusz nem is indult el mert meghjató tömörítése helymegtakarítása végett-re rámentem igaz nyertem 3 gb-ot de indításnál kiírta h BOOTMGR is compressed és nem indult semien formában).....és azért h nagyobb rendszer partíciót csináljak le kell formáznom az egész vinyót és akor megint kimenteni az adatokat(90gb-ot) külön külön apumék és nővérem gépére az macerás....

hát így kb ennyi :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5767) WesTM válasza nixx-21 (#5766) üzenetére


WesTM
senior tag

Azszép... :(

Én a motort csinálgattam délután, most zenét hallgatgatok, meg gondolkozom az élet nagy dolgain. Holnap szülői értekezlet, akkor valószínűleg nem lesz ilyen jó kedvem. Főleg anyunak nem...

De mi nagy taktikusok vagyunk ám... Kitaláltuk, hogy Gabi cimborámmal holnap menjünk el kivágni a májusfákat, számszerint 5 darab kell belőle... :D - így valószínűleg megússzuk az első idegrohamot a jegyeink láttán. :D Bár nem vészes a kép, de hát stréberképzőbe járok, és hát ellenállóknak is lenni kell. 4.2-es átlagommal én már a hülyék közé tartozom.
A tavaly érettségi átlag valami 4.9 volt... :D Mi leszünk jövőre az -1 tized.:D

Csütörtök éjjel pedig bevetésre indulunk, 6 jóbarát, 5 fa, és pár liter SEXárdi Janibácsi bor kíséretében. :R
Pénteken repceszedés, mert ballgaás lesz a suliban, így a május elsejét is ott töltöm. De este be fogunk rúgni, a kép megcifrítása érdekében, szombat hajnal 5 kor is menni kell be pakolni, valószínűleg elég ittasan fogunk megjelenni... :) -bár ezt közöltük osztályfőnökkel is, hogy ne várja tőlünk hogy még a józanok is legyünk. De megértette.

Úgyhogy elég hardcore pár nap vár rám, bár most pörögök, mert a múltheti mélypont után a hétvégén sikeresen egyenesbe álltam. :R :C

[ Szerkesztve ]

(#5768) WesTM


WesTM
senior tag

Ugyan ezzel a fiatalos lendülettel beillesztem a mai zenét. [link]

Nálatok is kínlódik a RIOS? :Y

(#5769) nixx-21 válasza WesTM (#5768) üzenetére


nixx-21
senior tag

kínlódik? nállam be se jött a PH egy jó 30-40 percig....

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5771) nixx-21


nixx-21
senior tag

BÁÁÁHÁHÁHÁHÁH
msot reggel nézem a OCC-t és Intelnek csinálnak chopper-t és votlak nálluk látgóatóba volta agyárba minden....erre májki kezébe adtak egy szilícium waffel-t :DDD megfogta és simán ketté törte :DDD akkorát röhögtem a szülök majdnem felkeltek.....Inteles elkezdett magyarázni h ebből 500 CPU-t akartak legyártani szal a veszteség tetemes:D:D:Dlol

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5772) westcoastog válasza nixx-21 (#5771) üzenetére


westcoastog
veterán

:DDD :D , kár hogy nálunk nincs már jó ideje discovery :(

(#5773) #19617792 válasza nixx-21 (#5771) üzenetére


#19617792
törölt tag

Váá, azt én is láttam, hülye Mikey! :DDD Inteles csókák helyében pics@n rúgtam volna Mikeyt élőben! :DDD

Üzenet az iWiW-es Armin klubtól:

Sziasztok,

Elindult a jelentkezés, nem tréfa, május 31-ig féláron vehettek heti Szigetjegyeket (ottalvós/hazamenős!!!) ha rendelkeztek diákigazolvánnyal!
Részletekért látogassatok el a honlapra:

http://extreme.sch.bme.hu/

Legyen egy jó holnapotok!

:Y :R Elmennék rá, milyen komoly lenne! :C

[ Szerkesztve ]

(#5774) No-kia válasza nixx-21 (#5771) üzenetére


No-kia
őstag

vááá ez durva, érdekes hogy egyáltalán a kezükbe merik adni ezt bárkinek is, am hétfőn reggel semmi baja nem volt a lábamnak, és már orvossal is beszéltem hogy lehet műteni kell, erre piff elmúlik, most vagy nagyon szerencsés vok, vagy ahogy osztársam mondta : olyan szerencsétlen hogy még a lábamat sem tudom eltörni :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5775) Badman 4ever válasza nixx-21 (#5766) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én meg lelőttem mindent a Windowsba, így a nem túl tetemes méretű 512MB Ram mellett a lapozófájl letiltásával is tudok Warcraft 3-at is játszani és most is így netezek. :DD
Nincs lapozófájl, indexezés, rendszervisszaállítás, Catalystnak a felesleges cuccai, Google/Java/Adobe frissítés, windows biztonsági központ, windows tűzfal (az utóbbi kettő helyett van ESET Smart Security)...és emellett teljes a képi megjelenés, Vista kinézet és stb, csak a baromságok nem mennek... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5776) nixx-21


nixx-21
senior tag

mit szóltok a 4770-eshez?
sztem elég korrekt ár/érték aránya van főleg h húzva beateli a 4850-et :K :C lehet az lesz uj gépbe....egyenlőre még várok a vétellel :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5777) Badman 4ever válasza nixx-21 (#5776) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én azt vennék, esetleg a rulettszerű 4830-ból, hátha kifogszz egy 800-as darabot. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5778) westcoastog válasza nixx-21 (#5776) üzenetére


westcoastog
veterán

hát csorgatom a nyálam 1 4770-re de elébb el kéne adnom a mostani vga-m és még akkor is dobni kéne hozzá..
amúgy meg 1 csomó game-ban a távolabbi tárgyak később rajzolódnak ki, pl stalker cs-ben a fű is folyamatosan épül fel előttem jó pár méterre, a 256vram teszi? :U (full graf alá nem nagyon szeretem adni :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#5779) nixx-21 válasza westcoastog (#5778) üzenetére


nixx-21
senior tag

előfordulhat h a 256vram a ludas....amugy én az oázisnál kaphato XFX-re hegyezem a PCI-E slotomat :DDD bár 31K még kicsit több mint a 28K-s 4830......lesz itt még alku :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5780) Badman 4ever válasza westcoastog (#5778) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az lesza ludas, a VRAM...nálam a Crysis csinálja ezt, hogy mindent csak úgy dobál le elém, lövök a katonára fél km-ről, de nem sérül, azt amikor közelébb megyek kiderül, hogy van ott egy kő, csak a 128 MB VRAM-ba nem fért el... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5781) subaruwrc


subaruwrc
félisten

HI
megint rég vetődtem erre :)) holnap ballagás juppi. mint ballagtató nekem ez kurvára csak macera :DDD kiderült h nem tudják legarizni a 4850-em szval buktam 30k-t és még vártam is a semmire 5 hetet. ma a rampagem egyik biosa is elbaszódott.. tiszta öröm az élet.

(#5782) nixx-21 válasza subaruwrc (#5781) üzenetére


nixx-21
senior tag

legalább ujult erővel vághaszt bele a HD4770 CF-be nemde? :DDD
amúgy légy optimista és mindjárt szebb az élet ;)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5783) subaruwrc válasza nixx-21 (#5782) üzenetére


subaruwrc
félisten

aham, csak mondjuk a 30k amennyiért eladtam volna egy kis kezdő löket lehetett volna a pozitívság felé :))

(#5784) nixx-21 válasza subaruwrc (#5783) üzenetére


nixx-21
senior tag

:DDD bááázze válság van hova gondolsz? :D
akár hozzám is jöhetett volna :P

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5785) westcoastog válasza subaruwrc (#5781) üzenetére


westcoastog
veterán

nemtudják legarizni? :Y a mindenit :F , nekemis 1 hónapig szarakodtak anno a 8600gt-mmel de a legrosszabb hogy minden napra jutott egy hazugság a két "kedves" emo kinézetű fiatal boltostól és főnöküktől :((

[ Szerkesztve ]

(#5786) No-kia


No-kia
őstag

Elengedtek a dupla infóról,szval mos a mol ingyennetét lopom a buszmegbe xd

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5787) nixx-21


nixx-21
senior tag

váááááááááá

láttátok az 1ghz-es GPU-val megáldott HD4890-et ;] ;] ;] ?
ati msot sokmindenben első.....első volt az 55nm-ben,40nm-ben,DX10.1-ben, GDDR5-ben,1ghzes GPU-ban,először lépte át az 1TFLOP-ot
sok-sok mindenben mostjo az ati :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5788) No-kia válasza nixx-21 (#5787) üzenetére


No-kia
őstag

hát igen, nem semmi, és ha még ezt otthon meg bököd még 100mhzel :U holnap után hajnali 2-vagy 4 kor indulunk egy 5 napos erdélyi krindulásr az osztályal, azt mondta nevelő tanár, hogy bizonyos keretek között egy két dolgot nem fognak majd észre venni, de reggeli buszraszzállánál azért ne legyen bennünk máris pár feles :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5789) WesTM


WesTM
senior tag

Készen állunk a bevetésre!!! :R

Este májusfa állítás, sőt mi több 5 fát fogunk remélhetőleg normálisan, személyi sérülésektől mentesen elhelyezni. Ismerősök tegnap szerenád után kitalálták hogy mennek, nem várnak a ma éjszakára, sikerült is tegnap éjjel favágás közben elszaggatniuk az egyik berény melletti falu áramellátását... :) És ez vér halál komoly :R :Y :R

Én is viszek a bogárkámnak, érdekes menet lesz, holnap reggel remélhetőleg, épségben számolok majd be az eseményekről!!! :R Panel házban lakik, de tudom hogy lehet bejutni kulcs, és minden cucc nélkül a lépcsőházba, úgyhogy szerintem a legszebb az lesz, hogy a ház ajtó elé lesz a korlátra erősítve a fácska. :) Ki lett találva ám ez. ;]
Az viszont tuti, hogy kissé ittasak leszünk. De pssszzzitt. :D SEXárdi janibácsi bor beélesítve! :R

Egy kép a tegnapi favágásról. (én lennék a térdelő tini nindzsa :R ) [link]

[ Szerkesztve ]

(#5790) nixx-21


nixx-21
senior tag

Azért az komoly h low-end gépekkel is elő lehet csalogatni a szép látványt :Y crysis-ból
Very high-os fényhatások
640*480-as config :DDD
szintén low konfig
és egy másik

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5791) #19617792 válasza WesTM (#5789) üzenetére


#19617792
törölt tag

Komoly fejeket vágtok! :DDD :DDD

(#5792) WesTM válasza #19617792 (#5791) üzenetére


WesTM
senior tag

FŐ az elszántság. A "kis" túráról készült egy elég hosszú video, majd ha egyszer lehetőségeim megengedik, megosztom veletek. A sony ott lesz most is nálam, a 2gigás sd üresen várja, hogy megörökítse a tevékenységünket. :R :DD

Ha jól számolom vasárnap estig nem fogok aludni.

Ma éjjel faállítás, holnap ballagás előkészítés, és sziget 2009 (peca mólón minden évben megrendezendő több napos berúgás, főzés, és bulizás), szombaton reggel 5re iskola, majd ballagás, délben romtakarítás. Mikor ezzel végeztünk a jászberényi wolverines amcsifocicsapatnak lesz acsapatbuli, ahol mint a vezérszurkolóknak kötelező lesz megjelenni. Szóval vasárnap lesz az első lazítás. De hát akkor meg irány pecázni...
Szóval ki tudja hol lesz ennek az igen HOSSÚHÉTVÉGÉNEK vége... :DD

Továbbá ajánlom The DJ :R fórumtárs munkáját, hihetetlen anyagot hozott össze a mester, és az írása a logouton is kegyetlen lett. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5793) WesTM válasza WesTM (#5792) üzenetére


WesTM
senior tag

Na hogy lássatok kicsit a tegnapi hangulatból, kivágtam egy kis részt a vidiből.
[link]

Érdemes megnézni a famennyiséget a tetőn, és az autóban. :R

[ Szerkesztve ]

(#5794) #19617792 válasza WesTM (#5793) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az még semmi! Mikor a bátyám még a Trend Építő Zrt-nél dolgozott, anyagbeszerző volt, másfélkabinos, hosszúplatós, duplahátsókerekes Ford Transittal nyomta, sok építkezésről kellett elhordanunk a fát (ha nem mentünk volna érte, elégették volna helyben, így hazavihettük és egész télen volt mivel fűteni, mert nálunk van fa- és széntüzelésű kazán is) és nem egyszer úgy megpakoltuk a Transitot fával, hogy leült a hátulja. Terheletlenül kemény, pattogós a hátulja, megpakolva meg tök kényelmesen ment. A kocsi alapból 1.7-1.8 (3.5 tonna a megengedett közúton) tonna, kb 1 tonna fát pakoltunk rá. Púposra raktuk a platót! :DDD De nem gallyak voltak, hanem vastag törzsek!

(#5795) Badman 4ever válasza No-kia (#5788) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nekem holnap reggeltől lesz osztálykirándulás vasárnapig Egerbe és nekünk az osztályfőnök azt mondta, hogy minden tilos ami "Sz"-el kezdődik: mindenekelőtt Szidni az osztályfőnököt... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5796) No-kia válasza Badman 4ever (#5795) üzenetére


No-kia
őstag

én is egerben leszek 5 től, ősszefutunk? egy sörre, :DDD én ma már ittam :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5797) No-kia válasza No-kia (#5796) üzenetére


No-kia
őstag

nah, írjál már visszaxd :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5798) WesTM


WesTM
senior tag

Mission Completed !!! :R

(#5799) nixx-21


nixx-21
senior tag

Tisztában vagytok vele h mi az a Surround Gaming? :Y :Y
csak mert én már láttam az imént a szeme előtt Cod 4-et 2560*1024-be meg Crysis-t Mster configal 2304*864-be(2560*1024-be is csak ott 15FPS-em van előbbi felbontásban meg 20+) :B :B

kértek képeket?

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5800) nixx-21


nixx-21
senior tag

na akkor majd itt tessék nézelődni akit érdekel a téma ;]

(ui.:a Crysis-os képek az EA-s lógó előttiek leszenk majd a szép képek [folyamatosan töltöm fel] ami e mögött van ott még a performance config van így annyira nem szép a látvány :U)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.