Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6751) nixx-21 válasza westcoastog (#6748) üzenetére


nixx-21
senior tag

akkor már inkább ez a verzsön[link] :K :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6752) - = Zk = - válasza WesTM (#6749) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Szia Töki:R:R:R

a két linkelt zene közül egyikse :N :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6753) westcoastog válasza nixx-21 (#6751) üzenetére


westcoastog
veterán

ez sem rossz de én maradok az eredetinél :B ;)

(#6752) - = Zk = -: miért? az első olyan jó dallamos ;) :D
(#6754) WesTM szép nagy állatok :C , nővérem férje is nagy horgász, találkoznotok kéne :DDD

nah jóét mindenkinek :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6754) WesTM válasza - = Zk = - (#6752) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

Ponty 4kg

Amur 2.5

westcoastog: :R

[ Szerkesztve ]

(#6755) - = Zk = - válasza WesTM (#6754) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a pontyot Édesapa tartja a kezében?:U amennyiben igen, akkor ezesetben üzenem neki, innen, hogy " Tiszteletem! "...

szép fogás volt Koma:R:R:R gratu nektek... :R

(#6753) westcoastog: azabaj, nagyon dallamos :N

jah. 2napja ventilátort kellett csempészni a szobámba, mert a gép pikk-pakk 25fok fölé nyomja a szoba hőmérsékletét. holott az x19xtx van benne. :F remélem nem kapom vissa, az X2-met. nyáron lefogok izzadni egy erősebb játéktól ;]

szerk: hopá:U lemegyek, és szétveri a fejemet a pecabottal. vagy valamilyen erősebb bottal. :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6756) WesTM válasza - = Zk = - (#6755) üzenetére


WesTM
senior tag

Így van a főnök tartja a pontyot. :R Átadom neki!!! ;) Meséltem már neki rólad. :R

(#6757) Tomate válasza WesTM (#6756) üzenetére


Tomate
veterán

Szép fogás! :R :C Tudod mi ugrott be elsőnek? Az, hogy apudról választottad az avatarod? :DD Csak mert baromira hasonlóak. Csak nekem ugrott ez be? :U :)

[ Szerkesztve ]

(#6758) - = Zk = - válasza Tomate (#6757) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csakneked:Y:R

próbálta vki a GOW-ot 64bites Win7-en? :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6759) WesTM válasza Tomate (#6757) üzenetére


WesTM
senior tag

:C :C :DD :DD Ezen jót nevettem. Avatar rám egyáltalán nem hasonlít, apura inkább. :DDD

Am köszönöm a mestereknek!!! :R

Tervezek egy logout írást, de még egyelőre titok. Hamarosan találkozhattok vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#6760) Tomate válasza - = Zk = - (#6758) üzenetére


Tomate
veterán

Minden feltétel adott kivéve a gammát. Milyen játék is az? :U Virágboltba elmehetek érte.

(#6761) nixx-21 válasza Tomate (#6760) üzenetére


nixx-21
senior tag

elég ha az ujságoshoz mész és veszel egy Gamestar-t ahhoz vagy a GoW-ot kapod ajándékba vagy az Unreal Tournament 3-at(mindkettő rendes bolti verzió nem virágbótos :D ) ;) :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6762) subaruwrc válasza - = Zk = - (#6758) üzenetére


subaruwrc
félisten

hali papi. visszakaptad már az X2-t garból? ha majd igen, dobnál egy püt? csak összekéne hozni a quadcf témát :R

(#6763) FefeeX válasza nixx-21 (#6761) üzenetére


FefeeX
veterán

Egész jó ez a GoW2, most néztem az official site-ot... Mondjuk gondolom az 1 nincs ilyen... :)
Ezért vettem meg anno az UT3-at 5ezerért, hogy most holmi szemét újsággal szórják "ingyé"... :(( (mondjuk nekem van hozzá szép dobozom legalább)

Próbáltam a gamestar oldalt innen melóból, erre hibaüzenet, ennek egy részlete:

Your IP address: xxx.xxx.xxx.xxx
Your username: xxxxxxxxxx
Web Page: http://gamestar.hu/downloads/demo/nfs-pro-street-demo
Category: Adult/Mature Content

A félkövér részt érdemes megnézni, miért tiltja le a honlapot a rendszerünk... :)

Izgalmatos így... Mondjuk a virágboltos GOW1-el énis tudok próbálkozni a 64bit Win7-emmel, de eddig még nem nagyon találtam olyat ami nem megy rajt... Legrosszabb esetben beállítod az emulate XP módot... (asszem ezen már van)

(#6764) #19617792 válasza westcoastog (#6713) üzenetére


#19617792
törölt tag

Próbáltam elvezetgetni, amik az előlaptól jönnek, azoknak van egy rés, ezen keresztül jönnek, de a rés túl magasan van. Az audio kábelek meg egy kicsit rövidek. A táp SATA kábele megtréfált, meg kettő normálisan áll, kettő meg fejjel lefele. Vagdosni kéne, de nincs maroksikolyom, meg nem is szeretném az új házat "szétvágni".

Hú, nagyon pörgünk, tegnap sikerült összerakni a szaletlit, már csak lakkozni kell, meg zsindelyezni a tetőt. Lett is egy kis garden party (nővérem barátai jöttek el), sütögettünk, pulykamell, csirkemell, tarja, máj, sülthagyma, tésztasaláta, sültcukkini, grillezett kolbász, virsli, finom volt.

WesTM: Az igen, nagydarab ponty! :C Hmm, milyen jó lenne megsütve! :DDD

Zk: Nekem itt van egy venti a szobámban, bár amúgyis egész hűvös van délutánonként, nem süt ide a nap. Tetőtéri szobám van, azok általában melegek szoktak lenni.

Más: Megvolt ma az infóérettségi, könnyű volt, minden feladatot teljesen megcsináltam és kész lettem egy negyedórával a vége előtt. :)
Kellene tanulgatnom egy kicsit emelt angol szóbelire, de semmi kedvem... :O

Mi ez a virágboltos történet?

[ Szerkesztve ]

(#6765) westcoastog válasza - = Zk = - (#6758) üzenetére


westcoastog
veterán

nah majd mindjárt én próbálom 64 bites win7-en, persze hogy a gowot fogtam ki, és ez volt az utolsó az egész városban :D
(#6764) EarL 007: szerintem nem kéne ott vagdosni semmit, ha egy ilyen kis semmiség mercury házban meglehetett oldani:U

[ Szerkesztve ]

(#6766) #19617792 válasza westcoastog (#6765) üzenetére


#19617792
törölt tag

Megnézem majd valamelyik nap, csak nővéremnek le kell tölt... illetve, izé... meg kell vennem néhány filmet, majd utána. :DDD

(#6767) FefeeX válasza #19617792 (#6766) üzenetére


FefeeX
veterán

Tehát te is a virágboltba jársz a filmekért... Ugye-ugye, ott általában akció van, minél kevesebbet fizetsz, annál többet kapsz :P

(#6768) #19617792 válasza FefeeX (#6767) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jaa, hogy ez a virágbolt! :DDD Valami egészen nagy hülyeség jutott eszembe... :DDD

(#6769) #19617792 válasza FefeeX (#6767) üzenetére


#19617792
törölt tag

Csak sok virágboltot becsuknak. :O :DDD

(#6770) FefeeX válasza #19617792 (#6769) üzenetére


FefeeX
veterán

Olyan virágboltba kell menni, ahol megjegyzik a neved és ismernek, és csak ismerőst szolgálnak ki... Igazából ott nem gyakran razziáznak a szomszéd kertjéből szedett tulipánok miatt... :)

(#6771) #19617792 válasza FefeeX (#6770) üzenetére


#19617792
törölt tag

Úristen. :DDD :DDD

(#6772) No-kia válasza FefeeX (#6767) üzenetére


No-kia
őstag

ennyire behoztam ezt a szlenget? jogdíjat kéne szednem :K :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6773) nixx-21


nixx-21
senior tag

jogdíjat mi? :N :DDD

mai muzsika

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6774) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

(#6760) Tomate: :R

#6762) subaruwrc: ha azt kapom vissza, akkor igen. :R

#6765) westcoastog: kellett neked pont abba a városba megvenni :R

#6767) FefeeX:Neee :C lefostam a bokámat a nevetéstől ettől a hsz-től. :C :R

#6772) No-kia: köszönd nekem:R én erőltettem a használatát ;] :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6775) - = Zk = - válasza nixx-21 (#6773) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah Bence Varázsló ez a zene már teccik :C :K én szeressem a trenszenerdzsit ;] de abból is a durvábbakat:R
hamár mai zene :R
egykis light-os

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6776) FefeeX válasza - = Zk = - (#6774) üzenetére


FefeeX
veterán

Bocs, mondd hova kell menni takarítani... :P

(#6777) - = Zk = - válasza FefeeX (#6776) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már késő, elintéztem magamnak :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6778) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ehe :C
Lamborghini traktor

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6779) FefeeX válasza - = Zk = - (#6778) üzenetére


FefeeX
veterán

nemá h még nem láttál ilyet...
Mi már vagy 10 éve ezen viccelődünk... Hogy a buliban henceghetsz a kulcsával... :)

(#6780) nixx-21 válasza - = Zk = - (#6775) üzenetére


nixx-21
senior tag

huuu a drill régen mennyit hallgattam :B :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6781) - = Zk = - válasza FefeeX (#6779) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ismertem, régen járattam a kamionos újságot, és abban volt. de abban nem ez. mind1 :R
csak gondoltam belinkelem. ha lerágott csont, akk nem szóltam ;] :R
jah hamár VILLOGNI kell: [link]

#6780: ugye-ugye? :C ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6782) westcoastog válasza - = Zk = - (#6781) üzenetére


westcoastog
veterán

lambo traktor sem mostani dolog már.. :C
van 1 újság cikkem amiben 1 gallardo mellett tesztelnek egy lambó traktort is :C
amúgy megy a gow tökéletesen, csak épp a live nem és nem tudok multizni :O
holnap tán már az unreal is meglesz :C

[ Szerkesztve ]

(#6783) gYaLo válasza subaruwrc (#6429) üzenetére


gYaLo
őstag

Szépen besárgult asztali lámpa <3

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#6784) - = Zk = - válasza westcoastog (#6782) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen oprendszeren nyomod?....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6785) WesTM


WesTM
senior tag

Jóestét kívánok!!! :R

Holnap osztálykirándulás. 2 nap, Nyíregyháza. Halál a májra. :D Szerintem megint paranormális jelenségeket fogok nyomatni csütörtökön a bulizás után iskolában. De ez még a jövő zenéje... :D

(#6786) - = Zk = - válasza WesTM (#6785) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érezd jól magad Ős Cimborám :R
Rádfér :K ;)

:R:R:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6787) WesTM válasza - = Zk = - (#6786) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R
Nagyon szépen köszönöm!!! :R

Hát biza. :O Minden nap belepottyan egy kis kaki a ventillátorba. Ha más nem exem... :U :(

(#6788) - = Zk = - válasza WesTM (#6787) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:F
jellemző az Életre ez a fanyar humor... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6789) westcoastog


westcoastog
veterán

sóder klubb gyerekek, viruljunk :C remélem nem lesz olyan szar mint a legutóbbi :(
(#6784) - = Zk = - : na szerinted? :U win7-et használok :C

[ Szerkesztve ]

(#6790) - = Zk = - válasza westcoastog (#6789) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujdejó hogyszoltál vazze:R
Kiss Ádám :R:R:R:R:R

franc :W akkor vmi nem kóser nálam
64bites?....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6791) westcoastog válasza - = Zk = - (#6790) üzenetére


westcoastog
veterán

alap hogy szixtifórbit :R , (az adatlap legyen veled :U :C )
hadházinak csak jó poénjai vannak :C

[ Szerkesztve ]

(#6792) - = Zk = - válasza westcoastog (#6791) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ja télleg. multkor néztem :W nah mind1... akkor nemértem. :F
ááá Hadházy:R:R:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6793) nixx-21


nixx-21
senior tag

:DDD :DDD :DDD :N ping-pong bajnok -tingggggg- :DDD :DDD :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6794) - = Zk = - válasza nixx-21 (#6793) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C :C
átpisilte magát a tulvilágra ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6795) nixx-21 válasza - = Zk = - (#6794) üzenetére


nixx-21
senior tag

NEM KICSIT NAGYON ZENE :DDD :O :DDD :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6796) nixx-21


nixx-21
senior tag

Ezért akarok én annyira AMD-t :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6797) FefeeX válasza nixx-21 (#6796) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyrészt sajna nem mindnél működik (valszeg ez sem, mert ugye a hibásokat szórják így ki), másrészt ha 1% esélye van h nem megy, akkor nálam tuti...

Anno voltak a tuningos 2400+ amd-k (amik már nem annyira voltak azok mint az 1700+-ok, de azért azok voltak. Nos, az én lapommal a procit szinte abszolút nem lehetett húzni... Followed by E2180 ami hasonlóan járt... (2ghz helyett 2,8-on ment stabilan, ami mondjuk magában nem rossz, de a korábbi E2000 széria elővetítésével szemben nudli) - most meg a 8200... Mondjuk nem kínoztam sokat, mert nyers erő van benn bőven, de abban a rövid időben sem volt egy tuning bajnok...

(#6798) #19617792 válasza FefeeX (#6797) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az E8200-nál az alacsony szorzó korlátoz egy kicsit a tuningban. E5200 12,5-ös szorzójával már lehet játszadozni (eddig 10x333 és 12,5x266 amit próbáltam, stabil, 11x333-at fogom még megnézni). Mondjuk E8200-at nem is nagyon kell tuningolni VGA limites felbontásnál, meg van benne nyers erő bőven, 6 MB L2 azért szép! :)

szerk: A 3850-hez meg szerintem bőven elég az E8200 alapon, nekem a 4830-hoz alapon az E5200 kicsit kevés, legalább 3 GHz-en kell hajtanom, bár alapon is nagyon szépen megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#6799) FefeeX válasza #19617792 (#6798) üzenetére


FefeeX
veterán

Elég hát, jobban megy a proci, mint 2,8-on az E2180 ment, csak mondom, hogy míg másnál a 8200-asok is 3,5ön szaladgáltak, nálam nem nagyon akart 3,2 felett indulni... Egyébként heading for 4770... :) Csak még meg kell emésztenem a témát... :)

(#6800) #19617792 válasza FefeeX (#6799) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én egy 4830-cal lerendeztem a témát (22 ezerért!), így már nem várok míg lemegy a 4770 ára. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.