Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#13350) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mindegy az, csak működjön. Csajosnak belehányok egy corei3 ast, egy 6750 est , 4 g ramot , oszt uccu neki.

Am kinézetre döntött a két lap között (msi vagy asus) asus lett.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13352) pckownz válasza F34R (#13334) üzenetére


pckownz
senior tag

Oké, akkor arról a Debianrol kérnék linket és install leírást.

(#13353) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13351) üzenetére


Varoz
őstag

Öcsém te csak így lazán kihánysz egy konfigot? :Y Ide is hányhatsz. :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13354) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13353) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hát most na, mit kell szarozni. Nem én fizetem :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13355) F34R válasza pckownz (#13352) üzenetére


F34R
nagyúr

jó mindjárt , de nem a legjobb ötlet most valamiért nekem is kellett egy kis szöszmösz egy képpel de a gimp konkréten lószart sem ér. (nincs polygon lasso és szín optimalízálás így copóágon vagyok , most ment fel a pinta meg nézek még mást és nyilatkozok.

debian nightly , ne ilyesszen meg elég stabil annak ellenére hogy testing.
viszont netinstall és közben húzza le a csomagokat.
[link]

i386 ha nincs 4gb ramtól többed és régi géped van. leszeded a netiso-t rárakod unetbootin-al egy fat32-re formázott pendrive-ra és sálálálálá. (min 2gb)
van benne magyar nyelv is , és az expert installra menj . Ilyenkor a régi felület jön win xp-s kb . akkor szöszöl kicsit többet ha felhasználói környezetben megadod neki a desktop-t (ilyenkor leszedi a gnome-t meg minden irodai csomagot stb )

Ezt még megpróbálnám a helyedben [link]
van LiveCD is hogy meg nézd milyen is , Archlinuxból nőtt ki így csak jó lehet előre vannak csomagok telepítve és barátságos hogy előtte ki lehet próbálni.

A metódus ugyan ez csak már itt 4gb pendirve kell ( ha nem megy az unetbootin-al , akkor még a pendrive linux nevű programocska segít egy csomó disztrót és BootCD-t ismer )

(#13356) geprombolo


geprombolo
senior tag

Szevasztok, jól kidolgoztam magam, aztán csúszkáltam a kocsival a közeli tanpályán. Hó és jég rulez! Na persze nem az utakon.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13357) Varoz válasza geprombolo (#13356) üzenetére


Varoz
őstag

Én most először nem örülök a hónak. Hétvégén is kellet dolgoznom, dúrni kellett a havat. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13358) Ł-IceRocK-Ł válasza geprombolo (#13356) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Helyes döntés, a versenyzésnek meg a driftelésnek nem a közúton a helye. Bárcsak minden sofőr így lenne ezzel... nem itt tartanánk.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13359) - = Zk = - válasza geprombolo (#13356) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én valami jó 4 tengelyes billencset várok, azzal jó mókázni. mert egyelőre az ilyen alacsony homlokrakodós Cat-okkal nem az igazi. sem a platós MAN és tsai-val :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13360) geprombolo válasza Varoz (#13357) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én sem örülök, csak kihasználom az alkalmat egy kis gyakorlásra. Tegnap kellett volna menjek elrendezni egy üzletet, de ilyen hóban nem akartam elindulni a szerpentinen. :(
- = Zk = -Tejóég! Billenccsel driftelni? Hol? Megyek én is, csak tanítson meg valaki azt is elvezetni! :C
Varoz: Traktort is akarok vezetniiii!!!!!444négy :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13361) Varoz válasza geprombolo (#13360) üzenetére


Varoz
őstag

Én szeretem a havat, jó ilyenkor rodeózni. :D
De főnök sikeresen elb.szta a hétvégémet. :W

Megyek én is, csak tanítson meg valaki azt is elvezetni! :C
Nem bonyolult, ugyanúgy 3 pedál és egy kormány van benne. :D

Traktort is akarok vezetniiii!!!!!444négy :C
Én azon nőttem fel. Kb. 11-12 éves korom óta egyedül dolgozok vele. :C :D

Zk
Olyanokat drifteltem a trakival, hogy ihaj. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13362) - = Zk = - válasza geprombolo (#13360) üzenetére


- = Zk = -
félisten

általában amik bejönnek, félautomaták. jobb esetben fullautomaták...szóval elb.szni sem lehet. max a mérete lehet szokatlan :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13363) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13361) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Látnál bizonyos vezetőket.. csak 3 pedál... aha :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13364) geprombolo válasza Ł-IceRocK-Ł (#13363) üzenetére


geprombolo
senior tag

A három az előfordul, hogy naaaagyon sooook! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13365) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13363) üzenetére


Varoz
őstag

Ja, ilyenkor télen például a középső felejtős. :D
Amúgy meg igen. :W

Mondjuk van olyan gép amiben más például a sorrend. Nem kuplung-fék-gáz, hanem fék-kuplung-gáz. Vagy olyan, hgoy a kuplung csak gombként van jelen, nincs pedál.
De például a Rába-Steiger gázpedálja fordítva működik. Ha benyomod leveszi a gázt. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13366) Ł-IceRocK-Ł válasza geprombolo (#13364) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egyik csaj ismerősöm csak automatára kapott vizsgát... vazzz no komment.

Varoz: mért lenne felejtős? attól még lehet nyomni ha nem fog akkor is :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13367) - = Zk = - válasza geprombolo (#13364) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mikor kicsit több alkohol van a véremben, mint vér, akkor biza az a 3 pedál erősen hatványozódik darabszámban. :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13368) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13366) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt sürgősen felejsd el! Télen, jeges úton ne nagyon használj féket. Benyomod, megszűnik a kerék tapadása (az a kevés ami volt) és kampec.
Persze ezen segít az ABS. De ha fék nélkül megtanulsz vezetni, az a legjobb.

#13369
Jól van, örülök neki. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13369) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#13367) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Alkesz sTudenT driver szCOOL :D

Varoz: télen, hóesésbe, fagyba, esőbe tanultam meg vezetni. A vigyorjel ott van mögötte!
De köszi hogy aggódsz ;)

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13370) geprombolo válasza Varoz (#13365) üzenetére


geprombolo
senior tag

ABS nagyon jó dolog, de nem az Isten. Ha keresztbe fordul a kocsi, akkor már semmi nem segít, hacsak az ima nem...
A motorfék jó dolog annak, akinek van. Az enyém már kicsit gyengécske, öreg a verda. De a fék mellé kell a tudás is, bármilyen szuper kocsit totálra lehet csapni 2 másodperc alatt a csúszós úton egy rossz mozdulattal. Ja meg az óvatosság! Nem kell száguldozni, mert az ember hamar a túlvilágon találja magát. :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13371) Varoz válasza geprombolo (#13370) üzenetére


Varoz
őstag

Így van. Néha pont az ABS a baj, mert elbízzák magukat az emberek.

A száguldozás relatív. Leginkább az a baj, hogy az emberek nem a képességeiknek megfelelően vezetnek. :(

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13372) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13371) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egyetértek. Attól mert hiper szuper elektronika van benne, meg minden attól még a körülményeknek megfelelően kellene a sebességet megválasztani. Az abs sem fog meg a jeges úton. Meg a yokohama gumi sem. Max a fa az út szélén ha nem vigyázol :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13373) F34R


F34R
nagyúr

Úgy látom ezen a tegyűn ha leszedem a burkolatot lehetne ráapplikálni msáik cooler-t :U [link]

meg kellene egy kis undeclocked bios is :P

(#13374) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#13373) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

meg lehet oldani szvsz. de azt a "forma1"es bigyuszt hanyagolnám.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13375) #19617792 válasza F34R (#13373) üzenetére


#19617792
törölt tag

jah, kötözővel simán oda lehet fogatni bármilyen ventit. BIOS-t meg magad tudsz moddolni WinFlash + RBE kombóval. bár 6800-as szériánál bugos BIOS-t csinál, 5700-nál nem tudom mit művel, anno 4800-nál hibátlanul dolgozott. és legtöbbet alulfesszel lehet nyerni megint, anno 1.158V-ról 1.006V-ra vettem a feszt 4830-nál... kapásból 10-12 fokot hűlt azonos rpm mellett.

[ Szerkesztve ]

(#13376) geprombolo válasza #19617792 (#13375) üzenetére


geprombolo
senior tag

4670-et lehet alulfeszelni? Érdekelne, pláne, ha még a teljesítménye is megmaradna játék közben... Vagy olyat nem lehet, hogy a feszt is szabályozza, mint az órajelet? 2D-ben kis fesz, 3d-ben nagyobb. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13377) Varoz válasza geprombolo (#13376) üzenetére


Varoz
őstag

Az a kártya amúgy is termeli az áramot. :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13378) geprombolo válasza Varoz (#13377) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jól mondod, van rajta egy venti, ami csak úgy ni forog! :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13379) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13377) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Lassan az eon fizet mert pumpálod vissza az áramot a hálózatba :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13380) #19617792 válasza geprombolo (#13376) üzenetére


#19617792
törölt tag

minden VGA, ahol a BIOS-ban már több órajelprofil van, ezen profilokhoz különböző feszültségeket állít be, tehát a kártya a BIOS szerint szabályozza a saját feszültségét. a 4000-es szériát tudtommal ~hibátlanul lehet BIOS moddolni, normálisan csinálva kicsi az esélye, hogy elromlik. négy fő profil van: boot / 2D / UVD / 3D, a bootot nem érdemes piszkálni, mert felesleges. :DDD 2D-t sem túl fontos, mert alig nyerni vele, az UVD az talán, a 3D profil átírásával lehet szépen nyerni. de BIOS firka előtt mindenképpen érdemes kipróbálni MSI AfterBurnerrel vagy Sapphire Trixx progikkal, hogy esetleg szoftverből lehet-e alulfeszelni, egyszerűbb visszacsinálni.

(#13381) F34R válasza #19617792 (#13375) üzenetére


F34R
nagyúr

nah akkor majd egyszer ráhangolom magam ;] csak ezek only windows apps-k

bios -t ho lehet keresni ? vagy ír egy újat ahogy én manuálisan beállítgatom ?

egyébként érdekes borda , tetején vannak pötyik ott is fel lehet fogatni.

fcon2-re dugjam rá ugyanúgy az új ventit ? azt de tudom a stock asus mennyin pöröghet :U jah és fix rpm.en megy gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#13382) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#13381) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

nézd meg progi alól mennyit pereg. de ezek a gyári ventik igen magas tartományba is felmennek.

úgytudom ezek gpu-hőmérséklet alapján szabályoznak. vagy nem?

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13383) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#13382) üzenetére


F34R
nagyúr

Közben meglett :

The fan is a AFB0812HHB from Delta, with dimensions of 80x80x15mm. It only weighs 58g and has ball bearings. It is rated at 12VDC and operates between 7.0 and 13.8VDCs with a .16 Amp load. The maximum speed of the fan is 3400RPM and can push 35.67CFM while operating at 37.0 dBA.

elég kemény :D nem tudom annyira nem is érdekel a HD filmeken kívül msára nem is kell. :DDD
szóval ha fix 1100-en megy az már nekem hawaai a delta amúgy is atomhangos majd kap valami kis fínomat ha már úgyis beújítok egy pár ventit akkor ez is hagy kapjon.

(#13384) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#13383) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ott aztán vannak értékek bazzz :D

ha csak filmre kell, lőjél be eg yközepes értéket, ahol a venti nem túl hangos, de megfelő hőmérsékleten tartja a gépéut.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13385) ittakary


ittakary
nagyúr

Mondjatok már valami vicceset... :)

(#13386) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#13385) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Fizetés.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13387) koshmar válasza ittakary (#13385) üzenetére


koshmar
őstag

"Hétvégén olyan verekedés volt a diszkóban, hogy az ingemből csak annyi maradt, amennyi a nadrágba be volt csíptetve".

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13388) F34R válasza ittakary (#13385) üzenetére


F34R
nagyúr

lessé 9gag-t :P

Firekeeper-el mi lehet már is fergeteges sexparti lett a vége ?

(#13389) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13386) üzenetére


Varoz
őstag

Ja. Bár nem nevetünk.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13390) #19617792 válasza F34R (#13381) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, először le kell tölteni egy megfelelőt, vagy lementeni az aktuálisat, aztán editor, elmented új fájlba, majd mehet a flash. igen, ezek win only appok.

(#13391) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#13386) üzenetére


- = Zk = -
félisten

márakié.... ;) :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13392) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13389) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mindig a keveset keresők járnak rosszabbul. Ez általános. Erre tudok egy képet. Csak nem találtam meg. Ez állt rajta: "attól vegyél el, akinek már amúgy sincs" ősi dakota közmondás.

Inkább azoktól kéne akinek 4 luxusterepjárója meg 3 sportkocsija meg 6-7 ingatlnja van egy rózsadombi villa mellett.

Zk: jó neked. 4 ember elég húzosan él meg 100 ből egy hónapba. télen.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13393) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#13392) üzenetére


westcoastog
veterán

ó szegénykéket nehogy bántsák!44!!!4

(#13394) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13392) üzenetére


Varoz
őstag

Na, ja.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13395) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#13392) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát jó, igen. le kell kopognom. (kop-kop)
ezért viszont hóban fagyban esőben kint kell melóznom, HA a munka úgy kívánja. túlóra stb. szóval valamit valamiért... de tény, nem mennék már vissza multi céghez melózni...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13396) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#13395) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Elhiszem. legalább neked ilyen téren egész jól alakultak a dolgok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13397) koshmar válasza Ł-IceRocK-Ł (#13392) üzenetére


koshmar
őstag

Ja, egy Porsche Cayenne-nel jól kompenzálható a cerkaméret.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13398) geprombolo válasza #19617792 (#13380) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az AfterBurnerről már hallottam, majd kipróbálom, aztán majd referálok...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13399) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#13396) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R.... remélem minél tovább...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13400) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#13399) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ámen.

Tibi: fősulin tanultam pszichológiát, és ez tényleg igaz. Pl ....exem feterja volt 160 centi, de akkora opellel járt hogy ki nem látszott belőle. Múltkor egy 30 kilós csávó szállt ki egy q7 esből, és mennyi ilyet látni. Piszichón tanultuk, hogy így kompenzálják a kisebbségézetüket. beszarás :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.