Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) #19617792 válasza westcoastog (#12296) üzenetére


#19617792
törölt tag

na, ráírtam, majd válaszol és remélem csak lesz valami. :DDD 28-30k tartományt írtam 5770-re, hogy legyen valami változatosság. remélem tényleg sikerül megoldani. körbekérdezni nem árt, ingyen van. :) ha összejön, akkor állok neki egy 1k-s jattot.

RAM-okért meg bekaphatod a fülemet. :P

[ Szerkesztve ]

(#12302) #19617792 válasza westcoastog (#12300) üzenetére


#19617792
törölt tag

gondoltam. ;] :DDD

(#12303) - = Zk = -: 12k. de most új cucc még nincs (lesem az aprót, és semmi jó ajánlat), ezért sokra megyek ha eladom, akkor nincs gépem. :D

[ Szerkesztve ]

(#12303) - = Zk = - válasza #19617792 (#12301) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mondj egy árat a gélekre.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12304) F34R válasza #19617792 (#12301) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor 5750-em is sózhatod :DDD kapsz 1k -t :DDD

(#12305) westcoastog válasza #19617792 (#12302) üzenetére


westcoastog
veterán

12?? :Y :DDD

(#12306) - = Zk = - válasza #19617792 (#12302) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mire neked új cuccod lesz, nekem már a 990FX lesz a gépemben, 16GB DDR3-mal :C
szal akkor inkább hagggyuk. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12307) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#12306) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azt én is kipróbálnám ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12308) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#12307) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahogy én is :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12309) #19617792 válasza - = Zk = - (#12306) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor elmegy másnak többért. ;] egyébként honnan veszed, hogy mikorra... ;] lehet, hogy egy i7-2600 van úton egy H67-es lappal, lehet, hogy nem. nem szoktam hírverést csinálni, pláne nem mellet döngetve hirdetni mi van, mi lesz. ;] pláne nem dicsekedni. ;] VGA esetében sem csináltam hírverést, mondtam, hogy kéne, majd veszek is, de konkrétum sosincs. ;]

(#12305) westcoastog: mindig pofátlan vagyok, ha árat kell mondani. ;] nem vagyok máltai-szeretet szolgálat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12310) F34R válasza - = Zk = - (#12306) üzenetére


F34R
nagyúr

Amire az lesz addigra én ARM-t heggesztek :DDD

Earl , nah fccc hangos a venti :O csendes low-end pc-t akarok :W

[ Szerkesztve ]

(#12311) #19617792 válasza F34R (#12310) üzenetére


#19617792
törölt tag

Linuxot forgatsz rá mi? :DDD :P

hmm, most lesem, nekem van még "tartalékban" egy 775-ös hűtőm, nem kis darab CM Hyper 48 (a hűtő jó, a venti szar), ezért ASRock lap kell. ;]

Zk: hozzáteszem, egy ragadozó szinte sosem csap le azonnal a prédájára, kivár és ha ideálisak a körülmények, akkor csap le. ahogy a mesterlövész sem odamegy a helyére és puff, hanem vár a megfelelő pillanatra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12312) F34R válasza #19617792 (#12311) üzenetére


F34R
nagyúr

ha már ARM :DDD kic csutvasz gépre amúgy se menne fel a win 8 hiába hirdeti az igét az ms.

(#12313) #19617792 válasza F34R (#12312) üzenetére


#19617792
törölt tag

naja, ott is vannak szép megkötések hardver oldalról, aminek speciel örülök, így legalább nem lesz olyan, hogy dzsunkafosra kerül fel. Androiddal ez a baj, legalja cuccra is felkerül, aztán persze, hogy nem megy.

(#12314) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#12312) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

parasztvakítás. majd ha előttem van és úgy működik ahogy kell akkor majd elhiszem.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12315) - = Zk = - válasza #19617792 (#12311) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hozzáteszem, egy ragadozó szinte sosem csap le azonnal a prédájára, kivár és ha ideálisak a körülmények, akkor csap le. ahogy a mesterlövész sem odamegy a helyére és puff, hanem vár a megfelelő pillanatra

pontosan így van. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12316) Varoz válasza #19617792 (#12311) üzenetére


Varoz
őstag

ahogy a mesterlövész sem odamegy a helyére és puff,
Pedig láttam már ilyet is. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12317) #19617792 válasza Varoz (#12316) üzenetére


#19617792
törölt tag

najó, mindenre van példa. :DDD CS-ben csipával rusholni és tolni a fejeseket az művészet. :DDD

unokatesóm faterja hobbi vadász, szóval nagyon régről van egy-két emlékem. :DDD farmotoros skodrival vágtunk át egy mezőn, zötykölődtünk, mint atom, valahol a szlovák határnál lestünk vadra. :DDD azt nem tudom, hogy szlovákra vadásztunk-e, nekem elég lett volna egy vaddisznó is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12318) Varoz válasza #19617792 (#12317) üzenetére


Varoz
őstag

najó, mindenre van példa. :DDD CS-ben csipával rusholni és tolni a fejeseket az művészet. :DDD
Akkor én művész vagyok. ;]

unokatesóm faterja hobbi vadász, szóval nagyon régről van egy-két emlékem. :DDD
Nekem apám a lövész. Vadászni nem szeret, de mesterlövő. :)
Nem szeretnék hülyeséget mondani, de asszem ilyen 1500-1700 méterekről bírta volna szedni az ellent, ha úgy adódot volna. De majd ha nem felejtem el megkérdezem tőle.

Mondjuk az ilyen céllövöldékből az első lövése után el szokták hajtani. :DDD

F34R
Baszna be. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12319) F34R válasza Varoz (#12318) üzenetére


F34R
nagyúr

najó, mindenre van példa. :DDD CS-ben csipával rusholni és tolni a fejeseket az művészet. :DDD
Akkor én művész vagyok.

olyan mint Benkő ;]

(#12320) koshmar válasza Varoz (#12318) üzenetére


koshmar
őstag

Pedig ott úgy el vannak állítva a puskák, mint a szar. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12321) #19617792 válasza Varoz (#12318) üzenetére


#19617792
törölt tag

én meg a Rambó, mindig rohanok, mindig darálok. RPG-kben is ezért mindig a közelharci skillek nőnek hamar. ;] időnként szeretek várni és úgy támadni, de a másik, amit nagyon szeretek, az a lopakodás. Hitmaneket is ezért imádom.

"Mondjuk az ilyen céllövöldékből az első lövése után el szokták hajtani."

szemetek. ;]

(#12320) Tibii91: vazze' Gyuri Geller úgy lő, hogy gellert kap a golyó és oda megy ahova kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12322) Varoz válasza koshmar (#12320) üzenetére


Varoz
őstag

Igen, de neki a második lövése már pontos lesz. ;)
Nekem csak a harmadik szokott pontos lenni. :D ;]
Mondjuk ilyen szanaszét állított puskával csoda még ez is.

EarL
Se apám se én nem hibázatom őket. Rajta csak veszteni tudnak. :DDD

#12323
Így van. :K

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12323) koshmar válasza Varoz (#12322) üzenetére


koshmar
őstag

Gondolom azért, mert az első (hibás) lövés után már látja, hogy merre kell korrigálni. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12324) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#12318) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

1500-1700m? húú az nagyon komoly. A különleges erők mesterlövészei kapnak ilyen képzést. És ilyen távolságra már komoly csúzli kell. De ha így van, akkor minden tiszteletem :R
A legnagyobb távolság ma 2630 m(asszem pontosan). Egy beretta mesterlövészpuskával, és a csávókám is ilyen távról csak 3. ra találta el, de akkor is halálos volt a sebzés. A mérnökök először a lövedéket tervezték meg, hozzá a puskát, a beretta jópénzé' legyártotta.

(#12319) F34R : benkő úr :D hát ez jó volt :C

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12325) koshmar


koshmar
őstag

Simo Häyhä.

505 embert ölt meg. Többet, mint bárki más akármelyik világháborúban.
Nézzétek meg a születési és az elhalálozási évét.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12326) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#12324) üzenetére


Varoz
őstag

Így emlékszek, de ha beszélek apámmal megkérdezem. Csak most nincs itthon.
Viszont abban biztos vagyok, hogy ha a világháború idején lett volna katona, az 100, hogy hires lenne. :))
Mondjuk a mesterlövészet kifejezetten olyan hivatás amire születni kell, anélkül b.szhatod.
Valami jutott belém is, mert jól tudok lőni fegyverrel is meg íjjal is. :D

Tibii91
Vártam már mikor rakja be valaki a mestert. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12327) westcoastog válasza koshmar (#12325) üzenetére


westcoastog
veterán

golyó jól szétkaphatta a fejét.

(#12328) koshmar válasza westcoastog (#12327) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, egy golyó szétszakította az állkapcsa és az arca egy részét.

Így hívták a háborúban: valkoinen kuolema, azaz a Fehér Halál.

Varoz: Szóval már ismerted korábban is. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12329) Varoz válasza koshmar (#12328) üzenetére


Varoz
őstag

A Fehér Halált? Naná. :D :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12330) koshmar válasza Varoz (#12329) üzenetére


koshmar
őstag

Sok mindent kifejez ez a név.
Amikor megkérdezték, hogy nem sajnálja-e azt, hogy ennyi embert megölt, ennyit mondott:

"Azt csináltam, amit mondtak, amilyen jól csak tudtam". :R

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12331) Ł-IceRocK-Ł válasza koshmar (#12330) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Igazi katona válasz. Parancs öl, és sajnos parancsra is hal. Ha úgy van.

Varoz: én csak érdeklődtem, és tényekkel szolgáltam :)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12332) Varoz válasza koshmar (#12330) üzenetére


Varoz
őstag

Ja és azt is tegyük hozzá, hogy nem használt távcsövet. ;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12333) koshmar válasza Varoz (#12332) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, egy módosított Mossin-Nagantot használt, és valóban csak a puska saját irányzékát használta. Elképesztő! :R

Ł-IceRocK-Ł Azért az nem semmi, hogy Simo 1905-ben született és 2002-ben halt meg.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12334) Varoz válasza koshmar (#12333) üzenetére


Varoz
őstag

Igen, általában a top mesterlövészek hosszú életet éltek. :D :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12335) koshmar válasza Varoz (#12334) üzenetére


koshmar
őstag

Sőt, Otto Carius (német harckocsi-parancsnok) még ma is él.

szerk.: Igen, pl. Vasily Zaytsev is 1991-ben halt meg.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12336) Ł-IceRocK-Ł válasza koshmar (#12333) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hát igen, az már valami volt.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12337) #19617792 válasza koshmar (#12328) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem véletlenül szedtem én Skyrimhez egy fehér light armor szett modot (Black Sacrament Ninja Armor) ;] a fehér az angyalok színe, egyben az ártatlanságé is, de a látszat néha csal. és az a szép, hogy nem tudni mikor. ;]

(#12338) Varoz válasza koshmar (#12335) üzenetére


Varoz
őstag

Hamár Zajcev és az oroszok.
Ljudmilla Mihajlovna Pavlicsenko se volt piskóta, főleg, hogy nő. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12339) koshmar válasza Varoz (#12338) üzenetére


koshmar
őstag

309. Az sem rossz. A valaha volt legjobb női mesterlövész.

Áááh, imádom a cirill betűket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12340) - = Zk = - válasza Varoz (#12326) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem Zajcev a mester :R
van a neten egy interjú vele, már nem találom. abban leírja a kérdező, milyen figura is ő (épp akkor).
írta, hogy hosszú percekig tud meredten bámulni/figyelni egy adott pontra. mind a mai napig :D nem semmi...

(#12341) Varoz
akkor jó :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12341) Varoz válasza - = Zk = - (#12340) üzenetére


Varoz
őstag

Valahogy sejtettem. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12342) koshmar válasza - = Zk = - (#12340) üzenetére


koshmar
őstag

Most vagy elfelejtették odaírni az elhalálozása évét (1991), vagy nem is tudják, mikor történt...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12343) - = Zk = - válasza koshmar (#12342) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a wikin fentvan az info. ez a halála előtt készülhetett. nem frissítették... vélhetően.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12344) koshmar válasza - = Zk = - (#12343) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, én is erre gondoltam.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12345) pckownz válasza koshmar (#12344) üzenetére


pckownz
senior tag

(Az oldal 2004. augusztus óta működik, a számláló 2005. augusztus 15. óta.)

Utolsó módosítás: 2008. július 13.

(#12346) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hála a vizsgaidőszak végének bepótolhattam néhány méltatlanul kihagyott filmélményt:
A bárányok hallgatnak
V mint vérbosszú
Bakancslista
A zodiákus

valakinek valami tippje, hogy mit nézzek következőnek? :U

Varoz: az 1-et láttam, nem volt rossz, de az alapján (és a kritikák alapján) a 2 neken nem éri meg a mozijegyet.
amit talán megnézek moziban az a Suszter, szabó, baka, kém

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12347) Varoz válasza FireKeeper (#12346) üzenetére


Varoz
őstag

Bakancslista
A zodiákus

Hmmm, fincsi. Főleg a Zodiákus. :C :R

Sherlock Holmes 1-2?

A kritikáknak nem szabad hinni. Szerintem nagyon jó volt.
De ha neked annyira nem jött be az 1, akkor persze a 2 se biztos, hogy befog. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12348) FireKeeper válasza Varoz (#12347) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem arról van szó, ha kijön BD-en le fogom szedni a rip-et (;]), de egy mozijegy árát nem fogom kifizetni érte.
illetve ami most még eszembe jutott (bár még itthon nem adják a mozik) az A szégyentelen.

#12350: úgy már értem, ha arról lenne szó én is vígan kifizetném :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12349) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#12346) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ebből egyet se láttam.
hasonlóak cím alapján:
a bárányok harapnak :DDD
testvérbosszú
Schindler listája
(a zodiákusra nemtudok mit írni ) :D

Varoz: hát a sherlokk... az már egy nagy hulladék. se eleje se vége közbe még semmi. nem szól semmiről és sehogy. egy nagy nulla. a 2 -t meg jól beharangozták kivágták belőle azt a fél percnyi "pörgést" és rakták be trélerbe aztán kalap kabát. filmnek se nevezém. MOP.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12350) Varoz válasza FireKeeper (#12348) üzenetére


Varoz
őstag

de egy mozijegy árát nem fogom kifizetni érte.
Én kettőt is kifizettem érte. Na, jó, nem teljesen csak érte. ;]

Nekem különben Robert Downey Jr. miatt mindenképp nézős volt. De nem bántam meg. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.