Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) F34R válasza Varoz (#12550) üzenetére


F34R
nagyúr

én nem tudom de majs ez érdekes lehet : Counter-Strike: Global Offensive

(#12552) pckownz válasza F34R (#12551) üzenetére


pckownz
senior tag

Elvileg volt egy ilyen kezdeményezés, de nuke-olták az egészet.
Jelenleg:
HL: Counter Strike
Counter Strike 1.6
Counter Strike: Condition Zero
Counter Strike: Source

(#12553) F34R válasza pckownz (#12552) üzenetére


F34R
nagyúr

pedig wiki is írja , nah mindegy februárban úgy is alan wake , darkness II , syndicate :P

(#12554) pckownz válasza F34R (#12553) üzenetére


pckownz
senior tag

Jaaahm Global Offensive az oké, Varozséra akartam idézni nem a tiedre.

Bazdmeg.
Idióta elkényeztetett kispicsa seggrázó osztálytársam 2hét után(!!!!) most este találta ki, hogy Ő nem tudott az Imperial March-ról, és jóformán azt se tudja mi az, de Darth Vader zene pont nem lesz neki jó. Még jó, hogy tegnap reggel 2órát beszéltünk a koreográfiáról...

(#12555) F34R válasza pckownz (#12554) üzenetére


F34R
nagyúr

xD fail

(#12556) pckownz válasza F34R (#12555) üzenetére


pckownz
senior tag

igenbazdmeg ilyenkor tudném fejbelőni és szépen lassan kivéreztetni minden porcikját. Mert hogy ő biztos nem fog belemnenni, és nemfogja hagyni ezt, mert nem a többésg dönt hanem mindenki.
Mondtam hogy az öltönyünkről 17helyett kb10 ember döntött, de hogy őt az nem érdekli. Háta rekdvás kurva anyját az ilyennek he!!!! Fikázni tudja a megbeszlt ötletet, de helyette nem tud elfogadhatót mondani. :WW:WW :W

(#12557) Varoz válasza pckownz (#12554) üzenetére


Varoz
őstag

Ez zsért engem.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12558) pckownz válasza Varoz (#12557) üzenetére


pckownz
senior tag

Jelen pillanatban lezsarom. Idegállapotban vagyok!!! :D

(#12559) Varoz válasza pckownz (#12558) üzenetére


Varoz
őstag

:D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12560) ittakary


ittakary
nagyúr

régóta nem volt ilyen rossz kedvem

(#12561) westcoastog válasza ittakary (#12560) üzenetére


westcoastog
veterán

mi megittunk egy üveg vodkát, legalább a kedvem jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#12562) Varoz válasza ittakary (#12560) üzenetére


Varoz
őstag

Most nekem is elég szar kedvem van. :(
Mondjuk az idő is olyan, hogy az ember csak rossz kedvű meg fáradt tőle.

Pro4-en Totalcar, amiben Dodge Charger van. :Y :C :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12563) FireKeeper válasza ittakary (#12560) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

suli, nő, család, pénzügyek, vagy ezek elcseszett lineáris kombinációja? :F

totál más: a hardveraprósok igazán bekaphatnák, kíváncsiságból meghirdettem a 96GB-os kingston SSD-met 35k-s irányárral, és jöttek a privik, hogy derohadtdrágaNECSINÁLJAMMÁR, bezzeg amikor én akarok venni laposba pici, 30-40 gigás SSD-t, akkor meg 15k+ árat akarnak elkérni érte, na elmennekazanyjukba :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12564) ittakary válasza FireKeeper (#12563) üzenetére


ittakary
nagyúr

délután a dexter S04 finálé nagyon megérintett emiatt eleve nagyon rossz kedvem lett, aztán erre jött rá a család.
pénz annyira nem szokott érdekelni, hogy emiatt szomorú legyek, suli most nincs, nő pedig még annyira sincs...

(#12565) pckownz válasza ittakary (#12564) üzenetére


pckownz
senior tag

Jah. S4 finálé odarakta a sorozatot a vonalra megint.
S1 még hasonlóan jó volt, mint az s4 finálé, csak végig az évadon. A 2. még elment, a 3. már nem is dexter volt. A 4. teljesen oké, az 5. meg megint fincsire sikerül.

(#12566) koshmar válasza Varoz (#12562) üzenetére


koshmar
őstag

Már a könyökömön folyik ki a Charger. :((( ;]

Amúgy Winkler megmondta a tutit, vagyis azt, amit én már sok helyen olvastam.
A 426-os Hemi nem volt egy jó választás, ha csak utcán mentél.
Megbízhatatlan, szervízigényes, jóval többet eszik, mint a 440-es Magnum (még a Six Pack Magnumnál is).

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12567) Varoz válasza koshmar (#12566) üzenetére


Varoz
őstag

Nyújsd már ide akkor a könyöködet. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12568) koshmar válasza Varoz (#12567) üzenetére


koshmar
őstag

Viheted mindkét kezem, majd gépelek egy ceruzával a számban. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12569) F34R válasza ittakary (#12564) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem is lehetne , de én már annyira leszarom a pénz miatt már régen felakaszthatam volna magam erre még rájön a többi dolog.

(#12563) FireKeeper

mer buzgerek , 28-9 k-re lecsökkented jönnek öcsetestül. egyébként már ha 35 rádobk egy kicsit és veszek újat , vagy kissebbet.

fasza ez a használt piac is .

(#12568) Tibii91

Az vagy a nyelveddel , ha az is van . ;]

[ Szerkesztve ]

(#12570) koshmar válasza F34R (#12569) üzenetére


koshmar
őstag

Erről eszembe jutott egy történet. Nem biztos, hogy így történt, de valami ilyesmi volt.

Egy nőt kiraboltak, és megkötözték a házában. Amikor a rablók elmentek, a nő a lábujjait használva felnyitotta a laptopját, bekapcsolta, elindított egy böngészőt, belépett az e-mail fiókjába, és írt egy segélykérő levelet az egyik barátjának. Mindezt a lábujjaival.

Most, hogy eszembe jutott, ezt nekem is kell próbálni. :DDD
Majd ide beírok így egy hozzászólást. :D

szerk.: Ezt anno még Sebestyén Balázsék is kipróbálták a Morning Show-ban. :DD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12571) F34R válasza koshmar (#12570) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem lehtetlen lenne, mert szarrá törném szegény bill-t :DDD még kézzel sem tudok rendesen írni nem hogy lábbal .

Firekeeper : Bocs előbb elnéztem most látom hogy 96 GB-s .

(#12572) westcoastog


westcoastog
veterán

Client Build 5: Personal Super Computer 2011 (SR-2 X5690 Intel 510 GTX590 Nvidia Tesla)
kemény

Igaz egyedül earlt érdekli de hát na. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12573) #19617792 válasza westcoastog (#12572) üzenetére


#19617792
törölt tag

hmm. komolyféle. de csak LGA1366 :DDD

(#12574) FireKeeper válasza #19617792 (#12573) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csak lga1366?

;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12575) westcoastog válasza #19617792 (#12573) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem is te volnál ah nem találnál benne valami hibát. :W ;]

(#12576) #19617792 válasza FireKeeper (#12574) üzenetére


#19617792
törölt tag

ja, egy talicska majmot talán ér. :DDD

(#12577) Varoz


Varoz
őstag

Egy kis zene. Jó emlékeim vannak vele. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12578) FireKeeper válasza Varoz (#12577) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

piano lvl asian

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12579) Varoz válasza FireKeeper (#12578) üzenetére


Varoz
őstag

Azt hittem a pisztráng lesz, de nem rossz. :)
A lvl asian az mit takar? :F

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12580) westcoastog válasza Varoz (#12579) üzenetére


westcoastog
veterán

A lvl asian az mit takar?

nézz 9gaget. :)

(#12581) #19617792 válasza FireKeeper (#12578) üzenetére


#19617792
törölt tag

awesome piano improvisation is awesome

(#12582) FireKeeper válasza Varoz (#12579) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

régebben szerettem a klasszikus zenét, de mostanában nagyon ebbe a blues/jazz irányba megyek.
tök jó lenne megint zongorázni (áltsulis koromban csináltam). bár most van itthon egy gitár, de nem hogy játszani nem tudok rajta, még normálisan behangolni sem :O

Varoz: LVL Asian = nagyon profi. onnan jön ez a dolog, hogy ugye a japcsik, meg úgy a keleti népek mennyire törekednek a tökéletességre. nem véletlen van a mondás: mindegy mi az, amit nagyon jól csinálsz, biztos van valahol egy japán/koreai kissrác, aki még nálad is jobb :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12583) Varoz válasza westcoastog (#12580) üzenetére


Varoz
őstag

Ez nem válasz. :((( :W

;]

FireKeeper
Nagyon régen én is küldtem a zongorát. Elég jól is ment. Meg kéne tanulni. :))

Tibii91
Á, értem. :R
Bár azt nem, hogy az ázsiai miért egyenlő a mesterivel. :F

EarL
F.ck. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12584) koshmar válasza Varoz (#12579) üzenetére


koshmar
őstag

lvl asian= level asian= Ázsiai szint.

Mesteri szintre utal. ;]

szerk.: Varoz: Lehet azért, mert az ázsiaiak ilyen precíz emberek. Vagy nem tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12585) #19617792 válasza Varoz (#12583) üzenetére


#19617792
törölt tag

DE AZ!!!!4444 :DDD :DDD

(#12584) Tibii91: a mesteri szint még semmi az ázsiaihoz képest, az a szint, amit még az alienek, Chuck Norris és maga Isten se tud überelni. szó szerint impossibru ahogy csinálják. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12586) westcoastog válasza #19617792 (#12585) üzenetére


westcoastog
veterán

(IMG:http://gallery.fanserviceftw.com/_images/bd6848fae65307f3be87317c1d8b9da1/10298%20-%20impossibru%20reaction_face%20reaction_image%20tagme.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#12587) Varoz válasza FireKeeper (#12582) üzenetére


Varoz
őstag

Na, mondjuk ebben van valami. Bár a magyarok azért jobban odab.sznak. Nem hiába a találmányok java magyar kéz által jött létre. :))
A Japánokat tisztelem is különben. Egy nagyon ügyes és fegyelmezett nép. :R
Az iparuk(főleg az autók ;] ) verhetetlen. :R
Azt szoktam mondani, hogy a németek megcsinálták a legkisebb drótot a japán átfúrta, de előtte a magyar feltalálta a drótot. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12588) FireKeeper válasza Varoz (#12587) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát ezen napestig lehetne vitatkozni. viszont tény, hogy keleten valahogy másképp gondolkodnak az emberek, teljesen mások a szokások.
amúgy a gondolkodásmódom nekem is inkább keleties, bírom őket.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12589) koshmar válasza Varoz (#12587) üzenetére


koshmar
őstag

Asszem, az ablaktörlő is magyar találmány. Ráadásul női. :DDD

szerk.: Akkor lehet, hogy a blowjobra gondoltam.. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12590) Varoz válasza koshmar (#12589) üzenetére


Varoz
őstag

Az egy New Yorki volt. ;)

XD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12591) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na betáraztam filmekből, legyen mit nézni jövő héten is :P
A tetovált lány
Rango
Csúcshatás
A harcos
Forráskód

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12592) Varoz válasza FireKeeper (#12591) üzenetére


Varoz
őstag

Engem ezek közül egyik se vonz. Talán a Rango.
De jó filmezést. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12593) #19617792 válasza FireKeeper (#12591) üzenetére


#19617792
törölt tag

Rango, Limitless és a Source Code nagyon jó filmek! :C

(#12594) FireKeeper válasza #19617792 (#12593) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sok rosszat lehet rólam mondani, de azt nem, hogy nem jó az ízlésem :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12595) Varoz válasza FireKeeper (#12594) üzenetére


Varoz
őstag

;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12596) #19617792 válasza FireKeeper (#12594) üzenetére


#19617792
törölt tag

just like me. ;]

én egy dologban vagyok felülmúlhatatlan: random hülyeségek generálásában. ;] 4 amperes fatipli és társai.

[ Szerkesztve ]

(#12597) westcoastog válasza #19617792 (#12596) üzenetére


westcoastog
veterán

Töltenél el velünk egy napot, meglátnád kik a random hülyeség királyai. :U :))

(#12598) #19617792 válasza westcoastog (#12597) üzenetére


#19617792
törölt tag

kevés vagy, mint fűzfánfütyülő rézfaszú fogatlan talicskaaprómajom betonkeverőjében a kockaalakú csapágygolyó bronzba tekert kaucsuk gumitömítésében a kekszet kaszáló szél térfogatának reciproka. ;] :DDD

ehhez nem kell inni, ez spontán jön ;]

[ Szerkesztve ]

(#12599) westcoastog válasza #19617792 (#12598) üzenetére


westcoastog
veterán

ugyanmár. :DDD

(#12600) FireKeeper válasza #19617792 (#12598) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ne folytasd, az e-penis mindjár' kilóg a honlapról ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.