Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) FireKeeper válasza #19617792 (#13149) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az mondjuk más kérdés, hogy elbírná-e a szervezetem a BME+meló+edzés+(remélhetőleg)csaj kombinációt :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13152) nixx-21


nixx-21
senior tag

tyumityőőő skacok! ujra van netem normális !! :))
25/5 in da háuz ismét:D :C

ha már idekeveredtem kellene egy kis tanács, 8-16 gigás pendrive-t szándékozom venni melyik fajta éri meg a legjobban? néztem itt PH aprón párat de azért bekérdezem

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13153) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na mi a hányás van erre?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13154) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#13153) üzenetére


ittakary
nagyúr

Pont ezen küzdök, hogy ne ásítsam tele a klotyót :D Nagyon szarul vagyok tegnap miatt...

(#13155) nixx-21 válasza ittakary (#13154) üzenetére


nixx-21
senior tag

macskajajok vannak? :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13156) #19617792 válasza nixx-21 (#13152) üzenetére


#19617792
törölt tag

gyakorlatilag bármilyen megteszi.

(#13157) nixx-21 válasza #19617792 (#13156) üzenetére


nixx-21
senior tag

valamilyen szinten fontos a gyors-olvasás, -írás

bár USB3-am nincs de legalább a 2-t fullra ki tudja maxolni..vagy manapság mindegyik megteszi?:D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13158) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#13154) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak nem berugtál véletlenül? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13159) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#13158) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tottttálisan véletlenül DE :D

üveg pezsi + energiaital + 1 feles housepálesz + 2 borsodi bivaly + két whiskey cola :) Ebben a sorrendben...

(#13160) FireKeeper válasza nixx-21 (#13157) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a gyorsan írható pendrive-ok általában nem olcsók. viszont olvasásban az olcsóbbak is tudnak jók lenni, érdemes akkor is USB3-as pent venni, ha jelenleg nincs USB3-as portod (ezek ugyanis általában 30MB/s-nál gyorsabban olvasnak, ami még az USB2-es csúcsmeghajtóknak sem megy).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13161) nixx-21 válasza FireKeeper (#13160) üzenetére


nixx-21
senior tag

igen nézegettem

pl
pl2
pl3
pl4
pl5

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13162) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#13159) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mi két sörrel kezdtünk tegnap, üveg furulyás, majd még utána egy-két porto, sör :D ja meg közbe viccesdekk is volt vagy kettő. de kb semmi bajom csak kicsit fáradt vagyok

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13163) FireKeeper válasza nixx-21 (#13161) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nos, ha gyorsat akarsz, akkor az A-Data N005-öt vedd, ha strapabírót, akkor meg a survivort.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13164) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#13162) üzenetére


ittakary
nagyúr

porto?[link]

Ha igen, ez nagyon meredek pia :D

(#13165) nixx-21 válasza FireKeeper (#13163) üzenetére


nixx-21
senior tag

zenéhez lesz használva, tekintve h táskában lesz meg nagyrészt Pioneer-okból fog kiállni nem tudomm mennyi kell strapabírónak lennie:D

(#13164) ittakary: úúúúúúúú, igenkemény nyári emlékeket hoztál most fel bennem:DD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13166) FireKeeper válasza nixx-21 (#13165) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor vedd a survivort, sose hátrány, ha bírja a gyűrődést a cucc.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13167) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#13164) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó az, olcsó és üt, már hozzászoktunk :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13168) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

oh fuck, csúszik pár napot a randim, csajszikám lebetegedett :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13169) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nyeles kalmopirin ;]

Az biza nem jó.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13170) Varoz válasza FireKeeper (#13168) üzenetére


Varoz
őstag

Vagy csak azt mondja. ;]
Na, jó nem. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13171) ittakary válasza Varoz (#13170) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne gonoszkodj :)

(#13172) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#13169) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Nyeles kalmopirin"

az mi az? :DDD

(#13173) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#13172) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ne mondd már, hogy nem tudod :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13174) Varoz válasza ittakary (#13171) üzenetére


Varoz
őstag

Nem. Nekem is hasonló volt. Csak itt vállficam jött közbe. De ami késik az nem múlik. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13175) koshmar válasza #19617792 (#13172) üzenetére


koshmar
őstag

Férfi nemi szerv... :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13176) FireKeeper válasza Varoz (#13170) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

neeem, hallottam a hangján hogy tényleg beteg (am most beszéltem vele először "élőszóban", olyan kis cukkermukker hangja volt a telefonban, hát aszittem megzabálom :D tiszta téboly, látatlanban szerelmes leszek? :DDD )

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13177) #19617792 válasza FireKeeper (#13176) üzenetére


#19617792
törölt tag

engem ilyen balesetek nem érnek, hála istennek, igyekszem kerülni azokat. :DDD

Tibii91: baaaaaaa... :DDD

lol, Dani haverom öccsének a 88GT-je kezdett meghalni, bedobta a sütőbe és majdnem jó lett. megizzasztottuk Furmarkkal és bírja, viszont szellemképes a képe. kitalálta, hogy BIOS firkával alulfeszeli, rátolt egy olyan BIOS-t, ami 0.05V-tal kevesebb feszt ad és megszűnt a szellemkép. rájött, hogy elképzelhető, hogy sütés közben némely forraszgolyó icipicit odébb mászott és egy-kettő összehúzott, de alulfesszel nem húznak át. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13178) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13174) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ami késik lassan jön.

FireKeeper: még az is előfordulhat.

Earl: kinek mi.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13179) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#13178) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, ne tudd meg mennyire egyszerű és "problémamentes" így minden. :DDD nem kell nyavalygást hallgatnom, a pénztárcámat nem szívja le más, ha nem kell. :DDD nem kell alkalmazkodnom senkihez, annyira jó. :DDD

(#13180) ittakary válasza #19617792 (#13177) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sütő

(#13181) Varoz válasza FireKeeper (#13176) üzenetére


Varoz
őstag

Á, nőknél sose lehet tudni.

(am most beszéltem vele először "élőszóban", olyan kis cukkermukker hangja volt a telefonban, hát aszittem megzabálom :D tiszta téboly, látatlanban szerelmes leszek? :DDD )
Üdv a klubban. Bár én nem látatlanban, hanem a mosolyába lettem szerelmes. :B

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13182) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#13179) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Majd egyszer jön egy lány akire ránézel és onnantól nem érdekelnek a saját érveid.
Hidd el. :)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13183) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#13182) üzenetére


#19617792
törölt tag

ilyen nem létezik, ezt most megmondom. :DDD

(#13184) Varoz válasza #19617792 (#13183) üzenetére


Varoz
őstag

Pedig.... :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13185) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#13183) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó, majd emlékezz rá amikor megtörténik. ;)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13186) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#13185) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem lesz mire emlékezni, mert nem fog megtörténni, mert nem adom meg a lehetőséget se, hogy megtörténjen. :DDD nem létező csajjal meg nem lehet semmit se kezdeni. :DDD

(#13187) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#13186) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez nem úgy műkdöik mint egy hardverparós vásárlás hogy a lehetőséged nem adod meg. Majd az élet megadja, ha kéred, ha nem.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13188) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

BF3 ide v oda. tiszteletben tartom ki mit gondol róla... DE
ha jól összeszámolom a STALKER szinte összes fegyója benne van :C

el sem hiszitek milyen jó érzés mikor a "kezembe" fogok egy TRs 301-est átmoddolva(ahogy a stalkerben)... régi emlékek. PSO-1, hangtompító, gránátlövő a csőszájánál :C...
a többireől ne is beszéljek... :)

most pl az IL 86-ot oldottam fel BF3-ban....:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13189) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#13153) üzenetére


westcoastog
veterán

40 méter magas, csitári hegy tetejéről csúszkáltunk seggen, háton, meg gurultunk lefelé, átfagytunk, meg vagy 4 kilométert sétáltunk. :D

(#13190) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#13189) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nálunk is havazik keményen, meg fúj hozzá a szél mint az őrült. Inkább csajossal egésznap lustultunk... :B

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13191) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#13190) üzenetére


westcoastog
veterán

Jó is az, tarthatnék már én is ott. :))

Ezt ZK-nak. :D
Téli életkép a zónából. :)

(#13192) - = Zk = - válasza westcoastog (#13191) üzenetére


- = Zk = -
félisten

téli? azt hogy?...:Y...
moddolás, mi? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13193) westcoastog válasza - = Zk = - (#13192) üzenetére


westcoastog
veterán

Frankó kis mod, csomo mindent kigyomláltam belőle hogy így nézzen ki, fölösleges dolgok ne legyenek benne. :DDD
Kicserélt főmenü, menüzene, meg ilyen vackok, sidorovichnak orosz hang, orosz felirat, ilyeneket szedtem ki.
Viszont hó még nem esett benne, remélem lassan fog. :D

(#13194) - = Zk = -
Jó is az, de majd a lost alpha fog odaverni, remélem. :K

[ Szerkesztve ]

(#13194) - = Zk = - válasza westcoastog (#13193) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én leragadtam a SoC OL 2.2-nél. :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13195) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#13191) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Majd fogsz.

Stalkerhez: én felraktam az első részét, hát a legelső feladatot se tudtam végigcsinálni, valami anomáliás cucc mindig megölt. Szóval töröltem kapásból.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13196) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#13195) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát remélem. :)

Ha az nehéz volt, képzeld el az oblivion lost 2010-et hell fokozaton. :)
Az erőműnél már kicsit idegeltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#13197) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#13196) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ha tudnám miről beszélsz :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13199) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#13197) üzenetére


#19617792
törölt tag

a játék alapból is nehéz, az a mod rátesz egy hatalmas lapáttal (több, erősebb, okosabb NPC, meg mutánsok), és még azt fűszerezni a legnehezebb fokozattal, igencsak kihívás.

(#13200) #19617792 válasza westcoastog (#13193) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, ha a CoP-hoz kijön valami nagy, működő total conversion mod (mint SoC-hoz az OL, CoP-nál a SMRTER, ami hát erősen bugzik és fagy), akkor nekilátok, mert most ugyan fel van rakva (ha már megvettem ~4.5k-ért mindhármat Steamen :DDD), de a Skyrim, MineCraft, Star Trek Online hármas beszippantott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.