Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13801) Varoz


Varoz
őstag

Ott helyben. :Y

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13802) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#13800) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én úgytudom egész korrekt lap. Na meglátjuk mit tud.

Kezdem a cpu voltag-gel, 1.300 ról lelövöm 1.200 ra.

Nb, ht feszt kell piszkálni?

Tibi: csinos virgácsok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13803) koshmar válasza Varoz (#13801) üzenetére


koshmar
őstag

Csinikeeeeeeeeeehhhhhhhhhh. :DDD

Sok a ruha, bazdki!! :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13804) Varoz válasza koshmar (#13803) üzenetére


Varoz
őstag

Csak kerüljön elém. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13805) koshmar válasza Varoz (#13804) üzenetére


koshmar
őstag

Nehogy má' kisajátítsd. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13806) F34R válasza FireKeeper (#13800) üzenetére


F34R
nagyúr

nah jó hogy jöttél :D

ugye van a core és a memory mhz gpu-nál. enyém c :750 m :1100 MSi afterburner kitéve
46 fok a hőm , 31 % usage és 36% fanspeed. filmezés netezés közben 175-700 ugrál a core

1000-1100 memory ha én azt szeretném minél kevesebbet fogyasszon akkor mennyire vihetem le ezeket az értékeket hogy ne menjen a teljesítmény rovására ? .

beállításoknál auto 36%-om a fan speed ha át álítom manuálsira akkor el kezd zúgni a venti mint állat és max 25 re lehet csak tenni azaz 3300 a negyede ~ 800rpm kontra 1100 amin most megy és ez nekem hangos.

(#13798) Varoz

elnyalogatnám a két gombócát :))

[ Szerkesztve ]

(#13807) Varoz válasza koshmar (#13805) üzenetére


Varoz
őstag

Nem, ő már az enyém. :P

Aúúú

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13808) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#13802) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igazából a drop a legnagyobb szívás a dologban, és én sajnos úgy tudom, hogy még az újabb ASRock lapok is elég droposak :F
utána kéne kérdezni a lap topikjában, lehet hogy ez nem dropol.

az nb fesz asszem a cpu-ban lévő vezérlő feszültségét állítja (nem a lapon lévő tényleges északi hídét) de ennek utána kéne nézni. oliverdának van egy nagyon jó AMD tuningos logout bejegyzése, azt keresd meg és olvasd át. a ht feszhez nem kell nyúlni, az amúgy sem csökkentené sokban a fogyasztást (az biztos a híd feszültségét basztatja, annak meg alapból pici a fogyasztása).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13809) koshmar válasza Varoz (#13807) üzenetére


koshmar
őstag

Jó, akkor addig passzolj nekem egy Rába Steigert, nagy álmom kipróbálni egyet. :DDD :))

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13810) Varoz válasza koshmar (#13809) üzenetére


Varoz
őstag

Eljössz, oda adom egy körre. :D
De most inkább a sunát sasold a 13807-esben. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13811) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#13808) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Értettem.
Pár teszt progit tudnál mondani? stabilitásra?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13812) F34R válasza Varoz (#13810) üzenetére


F34R
nagyúr

ez a csajod ? küld el után vétellel még fizetek is érte csak itt legyen legkésőbb hétfőre :C

(#13813) koshmar válasza Varoz (#13810) üzenetére


koshmar
őstag

Széttárja a kezeit. Mintha kérdezne valamit:

Miért nem mászol már rám?? :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13814) Varoz válasza koshmar (#13813) üzenetére


Varoz
őstag

"Szívem ezeket tudom nyújtani neked, jó lesz?"
:D

F34R
:C :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13815) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#13811) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

orthos, prime 95, vagy BOINC (ez utóbbi egy tudományos számításokat menedzselő kliens, be kell csatlakozni egy projektbe, és a géped az adott projekt számításait fogja végezni. ergo miközben teszteli a stabilitást (100% cpu használat), még az emberiségnek is segítesz :D).
videókareszhez meg furmark.

F34R: neked is mindjá' válaszolok, csak kajázok valamit mer' kilyukad a gyomrom :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13816) F34R válasza koshmar (#13813) üzenetére


F34R
nagyúr

Széttárja a kezeit. Mintha kérdezne valamit:

vagy várja az áldást tejfel kiséretében :C

(#13817) koshmar válasza Varoz (#13814) üzenetére


koshmar
őstag

Ha nem a rizses hús és a oldalas elkészítésére gondolt, akkor még szép, hogy jó lesz! ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13818) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Mi az szépségverseny megy? :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#13819) - = Zk = - válasza Varoz (#13801) üzenetére


- = Zk = -
félisten

dikk...:Y
hol az anyuka/nővér? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13820) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#13815) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Oks, leszedtema prime95 öt, de azért az olvasottakban lévő teszt rendszert ezért nem csinálok :D vagy de? :D

Többiek: megy már a sunázás megint:D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13821) Varoz válasza zoltanz (#13818) üzenetére


Varoz
őstag

Sunamustra. Mer'? :(( :D :DDD

Zk
Ha meglelem a leányzót, esküszöm eljuttatom hozzád az anyukáját, vagy ha van nővére és elég idős akkor azt. :D :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13822) F34R válasza FireKeeper (#13815) üzenetére


F34R
nagyúr

Oké , mondjuk lehet nem jó ötlet ez a garage project mert ha max 1100 rpm-es ventit teszek rá akkor mikor terhelődik nem fogja tudni lépcsőzetesen növelni a fan speed-t . mondjuk csak jobb egy coolink kavaró hatásfoka mint egy ciripelő 8cm 3300 rpm.es stock coolernek,

ilyen e [link] [link]

(#13823) #19617792 válasza F34R (#13806) üzenetére


#19617792
törölt tag

az IMC, CPU-NB, HT feszekkel felesleges foglalkozni, igen könnyen instabil lesz tőle a gép és nem sokat jelent, a CPU Vcore-t kell csökkenteni. NB-ből is kettő fesz szokott lenni, a lapon lévő és a CPU-NB.

(#13824) F34R válasza #19617792 (#13823) üzenetére


F34R
nagyúr

ez most gpu :DDD cpu-tól nbem félek coolink kavaróval elmegy 1100 vagy 800-n is. alufeszelve persze a procit.

más : legyen ahova a fejemet hajthatom esténkét , kerekded párna :))

[ Szerkesztve ]

(#13825) #19617792 válasza F34R (#13824) üzenetére


#19617792
törölt tag

CPU is volt. ;] GPU-nál meg vagy AfterBurner, vagy BIOS firka...

(#13826) - = Zk = - válasza Varoz (#13821) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egy igazi ÚR vagy :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13827) FireKeeper válasza F34R (#13806) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nos. ugye a videókártya downclockban az a tuti, hogy elvileg a 3D és a 2D módok órajeleit egymástól teljesen függetlenül tudod változtatni. ergo játék alatt semmivel sem fog csökkenni a teljesítménye (mivel a 3D órajeleket békén hagyod), desktop alatt meg ugye tök mindegy.
azt nem tudom az afterburnerben lehet-e ezeket állítani külön (elég nagy szégyen lenne, ha nem lehetne). a szokásos játékot kell eljátszani, csökkented az értéket, megnézed jó-e (nem csíkoz, nem esik szét a kép). ha fasza, akkor mehetsz lejjebb.
a fan speed már érdekesebb móka, ez a formula ebből a szempontból elég nagy szopás. egyrészt, mert a hűtő, ami rajta van, alapból egy fos, másrészt, mivel nem a szabványnak megfelelő 4pines, hanem az asus-féle, senki más által nem használt 3 pines venti csatlakozó van rajta. szerintem a legjobban azzal járnál, ha vennél rá egy pár ezres Arcitc L2 Pro hűtőt, amit utána a hozzá kapott átalakítóval meghajtasz 7V-ról, hangját nem fogod hallani. lehet mókolni mindenféle hűtési profilokkal, meg bios buherral, de sztem nincs sok értelme.

jah, esetleg az afterburner helyett megpróbálhatod az Ati Tray Tools-t, abban kurva sok mindent szoftveresen testre lehet szabni. csak előtte ne felejtsd el letakarítani a Catalyst Control Centert (vagy hogy a f*ba hívják), mert nem szeretik egymást.

amúgy a vga-bios-buher-ben Earl-t kell kérdezni, ő a nagy mágus abban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13828) koshmar válasza F34R (#13824) üzenetére


koshmar
őstag

15 másodperc már azt is sikerült észrevennem, hogy a fején kalap van, a kezében meg telefon. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13829) Varoz válasza - = Zk = - (#13826) üzenetére


Varoz
őstag

Rajtam ne múljon. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13830) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#13825) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Lecsokkentettem biosban a cpu coret 1.2000 ára. eddig semmi kült nem vettem észre.
ramokat lehúztam 1.65 ról 1.589 re.
felraktam a legújabb biost is előtte.
most nyomjak egy prime-ot, vagy még mnejek 1.2000 alá?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13831) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Huncutka

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#13832) Varoz válasza zoltanz (#13831) üzenetére


Varoz
őstag

Jól van, maradhatsz a topikban. :D :DD

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én szeretem ha egy nő otthon érzi magát a konyhában. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13833) #19617792 válasza FireKeeper (#13827) üzenetére


#19617792
törölt tag

AfterBurnerben is lehet profilozni, sőt, képes a driver által detektált módok alapján profilozni is, tehát nem kell külön profilváltást beállítani. ugyanúgy teszi, mint az OverDrive, teljesen automatikus és 2D-ben le is megy. feszt lehet benne szabályozni, akárcsak ATT-ben, viszont lehet kevesebb IC-t ismer.

desktop alatt bolhapöcsnyit lehet csak nyerni, 3D-ben lehet jól spórolni.

"a fan speed már érdekesebb móka, ez a formula ebből a szempontból elég nagy szopás. egyrészt, mert a hűtő, ami rajta van, alapból egy fos, másrészt, mivel nem a szabványnak megfelelő 4pines, hanem az asus-féle, senki más által nem használt 3 pines venti csatlakozó van rajta."

csak attól függ, hogy milyen IC-re van kötve a venti. a venti pinek száma nem lényeges, a ref. 5700-as karikon pl. csak kétpines van és szabályozható. a 3. pin csak speed signal. viszont a hűtőborda meg a venti se túl acélos...

ATT azért nem jó, mert "régi", nem frissül rendesen és néhány CCC-s rutint nem ismer, Eyefinity se nagyon van, meg ilyenek. profil váltása is kicsit hektikus. AfterBurner jó választás.

AC L2 Pro 7V-ról hajtása meg nem ajánlott, szimplán csak összegyakja a táp 12V és 5V ágát, tehát visszafele is folyik áram a tápban. zárlatkor megfuthat a dolog, aztán a jóisten fogja meg.

BIOS buherával meg az van, hogy imádkozni kell, hogy RBE ne bassza el a BIOS-t, meg hogy a Dosos flasher felismerje a VGA-t.

(#13834) - = Zk = - válasza zoltanz (#13831) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujj nekem:Y...

Varoz:
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13835) koshmar válasza zoltanz (#13831) üzenetére


koshmar
őstag

Határozottan kellemes! :))

Varoz: Remélem, én is csinálhatok a seggére kézlenyomatokat. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13836) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13832) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én is kérek sütit! :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13837) F34R válasza FireKeeper (#13827) üzenetére


F34R
nagyúr

úgy volt hogy egy passzív geforce 210 lesz meg akkor ugye először tervben a g620 (de akkor lapcsere 13k-ért még olcsó puritán lapot lehet : S és IDE sincs [vinyók miatt ] )
mondom akkor marad a lap és egy athlon x4 620e lesz bele. tuning kezdőknek topicban megsúgták hogy alulfeszelve le lehet akorülire vinni a fogyit. ok akkor a proci is marad. a kártya meg adott volt a gf 210-nek semmi ereje nincs . ezért akarok mindenáron alulfeszelni.

akkor nem érdemes szopni az alap asus borda + másik venti kombóval (az kevesebbe fájt volna. )

(#13838) F34R válasza Varoz (#13832) üzenetére


F34R
nagyúr

anyut leváltom , hétvégén ő süti a sütiket :C

#13833) EarL 007

mindjárt eladom a faszba oszt eszek egy subnotit annyi baj van vele. :U

[ Szerkesztve ]

(#13839) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#13838) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Aztán szépen nekiér a hideg csempéhez a csupasz segged. Majd felébredsz :DDD

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13840) Varoz


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13841) westcoastog


westcoastog
veterán

micsoda nénik :D

(#13842) FireKeeper válasza #19617792 (#13833) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet meglesem már egyszer én is ezt az Afterburnert, csak eddig nagy ATT-user voltam, eddig nekem mindenre megfelelt.

nyilván lehet szabályozni a formulán lévő ventit is, de biztos hogy nem PWM-el, hanem csak szimplán fesszel, ráadásul megfelelő csatlakozót is kell hekkelni az adott ventire (amit rossz esetben csak a kártyán lévő ventiről lehet leszedni), ha a kártyáról akarod szabályozni.

azt tudom, hogy a 7V-os ventihajtás nem épp egészséges, de sajna az Arctic olyan átalakítót ad (amit mondjuk egyszerűen meg lehet buherálni, hogy 7 helyett 5V-ot adjon, csak kérdés akkora kakaó elég-e a kártya lehűtéséhez load alatt, meg hogy elindul-e 5V-ról a venti). zaj és teljesítmény szempontjából a legjobb megoldás egy arctic S2 lenne (ha ráfér a kártyára), meg rábuherálni egy szabvány 3/4 pines ventit, és kézileg szabályozni. vagy az előbb említett módon ráhekkelni egy olyan csatlakozót, hogy rá lehessen kötni közvetlenül a kártyára. (nálam így megy, S1 rev2-vel meg egy PWM ventivel, nem hallani a hangját, még közelről sem, 300RPM-en forog a venti)

#13837: hogy nézem arra a bordának csúfolt szutyokra nem is lehetett volna igényesen (és garivesztés nélkül) ráhekkelni egy ventit.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13843) Varoz


Varoz
őstag

Én vele megyek Hummer-ezni. ;] :D

Zk
A Hummer csak úgy nyekeregne, mi? ;] :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13844) koshmar


koshmar
őstag

Yea. ;]

[L:http://imagerz.com/QFdDX15XUVY][link][/L]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13845) - = Zk = - válasza Varoz (#13843) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úgy megb.sznám a seggén keresztül, hogy az orrmanduláját pöckölgetném a farkam hegyével... ;]
nyekeregne?.. háhh. a Balatonig tolnám a csajjal együtt :DDD

(#13844) Tibii91
na a másik fele... ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13846) FireKeeper válasza - = Zk = - (#13845) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem tudom mire fel ez a nagy anál-mánia, én amolyan tradícionális ember vagyok, szerintem minden lyukat rendeltetésszerűen kell használni :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13847) F34R


F34R
nagyúr

yeah ;]

(#13844) Tibii91
kezd előjönni belőlem a darkside :DDD

(#13846) FireKeeper

pedig még Zk nem is kutya ahhoz képest. az ANAL a legszebb szó amit egy nő kiejthet a száján.

[ Szerkesztve ]

(#13848) - = Zk = - válasza FireKeeper (#13846) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eleinte én is írtóztam tőle. aztán exem rávezetett, Ő akarta. aztán "megszoktam/tuk"... persze ha az adott partenerem ne makarja, nem kapja. ennyi... :K

#13847) F34R
úúútállak! ;]

ha már:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13849) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na megy már a nőzés megint... ejj :D

Valaki segítsen már ezzel a prime-al nem boldogulok :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13850) FireKeeper válasza F34R (#13847) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ízlések és pofonok. klasszikus embör vagyok. egyébként is, oda én nem dugom a műszert, ahol normál esetben ürítés történik :DDD
egyébként meg, cáfoljatok meg, ha nem így van, de a csaj is jobban élvezi, ha "standard procedure" folyik.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.