Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) geprombolo válasza ittakary (#13548) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kedvem támadt egy kis need for speedre :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13552) F34R válasza ittakary (#13548) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem ne mond , de már nem vagyok hajlandó letöltött oprendszerel és játékokkal játszani.
azt a kis időt meg másba föccölöm , mostanában még quake live sem volt meg angry birds sem.

az idei év még csak most kezdődött darkness 2 , alan wake , syndicate stb..

(#13553) F34R


F34R
nagyúr

tudom már nem mostani de [link]

(#13554) geprombolo válasza F34R (#13552) üzenetére


geprombolo
senior tag

Letöltött oprendszer... lássuk csak: linux (125486 disztró, megneszámold), letöltött játék: frozen bubble, tron, linux halflife, stb. Gondolom ilyenekre gondoltál, nem valami ablakosra :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13555) F34R válasza geprombolo (#13554) üzenetére


F34R
nagyúr

nem , pont ablakosra kicsit "finomabban" fogalmaztam .

(#13556) Varoz válasza F34R (#13555) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem most 16 darab játék van fent és mind letöltött. :)) ....Steamről. :D :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13557) ittakary válasza F34R (#13553) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#13558) westcoastog


westcoastog
veterán

Megvan a kis örömöm, amit még esetleg kapok szülinapi pénzt, elprivatizálhatom a gép projektre. :B :C

(#13559) F34R válasza ittakary (#13557) üzenetére


F34R
nagyúr

jah hát onnan van mer közben néztem a lion 10.7 telepítést :DDD

(#13560) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#13558) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Minden kis apróságnak örülni kell.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13561) ittakary


ittakary
nagyúr

helloszia

(#13562) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#13560) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát még ennek hogy örülök te, egyetlen örömforrásom itthon ez a kupac fém meg műanyag, meg a hobbim, már ennek had örüljek. :B :K

(#13561) ittakary

[ Szerkesztve ]

(#13563) Varoz válasza ittakary (#13561) üzenetére


Varoz
őstag

Ó, Helló. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13564) F34R válasza ittakary (#13561) üzenetére


F34R
nagyúr

jó fain , de miért van a csuklójára tetoválva hogy ittakary ? :W

(#13565) FireKeeper

tényleg az ssd-t eladtad ? multkor gondolkoztam hogy nem votl az rossz árú csak hát én notiba raknám ami nincs :DDD (igen ilyenkor már félálomba voltam jah és rájöttem abba pata kell :D ráadásul a legalja ami még mindig 40k ~ eepc901 ;] )

[ Szerkesztve ]

(#13565) FireKeeper válasza #19617792 (#13541) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a legfontosabb, hogy az illesztések legyenek jól kezelve, ne rezonáljon semmit. ez a hangszivacs már csak az utolsó lépés, előtte érdemes minden illesztést (különösen az oldalfalat) jó vastagon begumizni a rezgéscsillapítás miatt.
am én is gondolkozom ilyen szivacson, csak előtte még ezer meg egy más dolgot kell venni, pénz meg nincs.

F34R: nem adtam el, az összes pofátlanja alkudni akart, úgy meg már nem érte volna meg a csere.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13566) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#13562) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor jó :D

Ittakary: hm. nát bed. only konyhaasztal :DDD

úgylátom kezdődik a sunaposztolgatás...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13567) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#13566) üzenetére


F34R
nagyúr

tőlem most nem lesz semmi ki vagyok égve :DDD

(#13568) Varoz


Varoz
őstag

Ha kitoldom a keretet a fényképezőgépre akkor mik a lehetőségek? Mennyire kéne kitoldani?

FireKeeper
Ahahah, ppfffff...

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13569) FireKeeper válasza ittakary (#13561) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szevasz

Ł-IceRocK-Ł: nem tudom miről beszélsz :DD

Varoz: vegyél egy használt DSLR (tükörreflexes) gépet.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13570) westcoastog válasza FireKeeper (#13569) üzenetére


westcoastog
veterán

jaaj ne csináljátok ezt velem, nőt közelről is csak jpg-n látok vazze. :DDD

(#13571) - = Zk = - válasza FireKeeper (#13569) üzenetére


- = Zk = -
félisten

júúúj, ez de gyönyörű.... :B

(#13572) Ł-IceRocK-Ł
ááá, a beszélgetésetekbe ink már nem nagyon szólogatok bele :N

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13572) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#13570) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az kemény. :D

FreeKeeper: nem is tudom... :DDD

Zk: nagy mesterem, egyszer kétszer nyomsz ide valamit, persze akkor ha valami jó kis csajé van itt kép formában :D

Tibi: köszönjük az építő jellegű hsz-t :DDD

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13573) F34R válasza FireKeeper (#13569) üzenetére


F34R
nagyúr

úfff asss <3

ha azt akarjátok hogy ne meszeljem fehérre a ph hátterét ne linkelgessetek !!!!!

(#13574) koshmar válasza FireKeeper (#13569) üzenetére


koshmar
őstag

Aztakurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :Y :DDD :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13575) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

az egész világtörténelem egy legkiválóbb találmánya: a jóga naci (yoga pants) ;]

F34R: bocsi... :DDD

egyébként a #13569 számú hsz-ben linkelt kép egy fotósorozat része, amin bájos hölgy... khm... egy kicsit többet is mutat magából (még régebben láttam). linket most nem tudok adni, de aki ügyes, biztos megtalálja ;)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13576) westcoastog válasza F34R (#13573) üzenetére


westcoastog
veterán

Miszter forevealone (én) és mister fapfap(te) na, tökéletes csapat. :DDD

(#13575) FireKeeper
Tömném :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13577) koshmar válasza FireKeeper (#13575) üzenetére


koshmar
őstag

Áuáuáuáuáuáuáuáuáuáuáuáuáuáuáuáuáuá :DDD :DDD

F34R has just started to fap.... ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13578) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#13575) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szvsz a kerék nagyobb találmány.
Kerék nélkül hogy viszel haza egy ilyen kerek valamit ? :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13579) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13578) üzenetére


Varoz
őstag

Vonóhorog? ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13580) westcoastog


westcoastog
veterán

Fentebbi lánykához nem is kellett messzire mennem, megvan a sorozat. :D
okosügyes google, csak behúztam a képet a keresőbe és voila. :D

(#13581) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#13578) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hazavinni? ne viccelj már, az ilyet ott helyben, rögtön ;]

westcoastog: linkeld már be, én nem találom XD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13582) ittakary válasza FireKeeper (#13569) üzenetére


ittakary
nagyúr

Veszélyes! :K

Varoz: húúúúhaaaa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13583) F34R válasza FireKeeper (#13575) üzenetére


F34R
nagyúr

áááh kezd hevesebben verni a szívem , úúúdddeeeesseeeg

ggbbeeekúrrnámmmm ;]

#13579) Varoz

ájáááááleeeeeee!!!

nah én mára mentem csássztok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13584) koshmar válasza F34R (#13583) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, mentél. Jobban mondva elmentél. ;] :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13585) Varoz válasza F34R (#13583) üzenetére


Varoz
őstag

Na, de kérlek. Ilyen nyilvánosan? :Y ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13586) - = Zk = - válasza FireKeeper (#13575) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hűűű, basszam meg! :Y....

(#13579) Varoz
simán átdöfném a naciját... ;] manduláig nyomám benne a f.szomat.... :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13587) F34R válasza Varoz (#13585) üzenetére


F34R
nagyúr

a hírnevet fel kell tartani ;]

(#13588) westcoastog válasza FireKeeper (#13581) üzenetére


westcoastog
veterán

Őszintén fejre nem túl szépséges, bár lehet az én ízlésemmel van baj. :R


(#13589) Varoz válasza - = Zk = - (#13586) üzenetére


Varoz
őstag

Hátulról a szájába, mi? ;] :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13590) koshmar válasza Varoz (#13579) üzenetére


koshmar
őstag

Ez meg bedől. Na nézd meg... :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13591) FireKeeper válasza F34R (#13583) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gondoltam hogy megadjam-e a kegyelemdöfést valami jó kis X-artos képpel, de inkább most megkíméllek :DDD

westcoastog: csak ennyit találtál, vagy csak ennyit mersz ide linkelni? ;] azért kérdezem, mert amit én láttam, ott bizony ledobta a ruháit... asszem XXX puruttyán volt fenn már vagy 1-2 éve.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13592) Varoz válasza westcoastog (#13588) üzenetére


Varoz
őstag

Atya Úr Isten!!!4444 :Y :Y

FireKeeper/EarL
Linkeljetek már akkor valami fasza DSLR-t. De ne 600 ezerért, mint csizmi a FB-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13593) #19617792 válasza Varoz (#13568) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy használt bridge, vagy ultrazoom gép (nagy kompakt), ezek nagyon jó cuccok már. sokat is tudnak, makróra szinte hibátlan dolgok, illetve sötétben is egészen jók. :C Fuji S5100, pl. ilyen egy ultrazoom vagy bridge gép, nem DSLR, hanem jó nagyra nőtt kompakt. nővéremnek ilyen van, összvissz 4mpx, meg "ezeréves", de állati jó képeket csinál, persze tudni kell beállítani is.

FireKeeper: az illesztések persze külön történet, de bicikli abroncs belső, vagy valamiféle szivacs megteszi. mondjuk ha fúróval hajtom be a csavarokat akkor nincs az az isten, hogy ez megmoccanjon.

[ Szerkesztve ]

(#13594) westcoastog válasza #19617792 (#13593) üzenetére


westcoastog
veterán

cccc-combo breaker. :D

(#13595) F34R
ennyit találtam :B

[ Szerkesztve ]

(#13595) F34R válasza westcoastog (#13588) üzenetére


F34R
nagyúr

nem érdekel idevele :DDD

és itt kiléptem time to fappp

[ Szerkesztve ]

(#13596) #19617792 válasza Varoz (#13592) üzenetére


#19617792
törölt tag

az van, hogy egy DSLR gépnél kell maga a váz (ami már önmagában több, mint egy kompakt, még használtan is), erre rá meg a szükséges objektív. 70k alatt a kettő együtt nehezen jön ki használtan. Nikon D50-ek szoktak egészen jó áron futkosni és jóféle gép. Szabi barátomnak Nikon D40-e van, állat. :DDD

így érdemes bridge/ultrazoom gépek után kutatni, mérföldekkel jobbak egy kompaktnál és jól beállíthatók, szebb képeket lőnek, de mégse DSLR horrorár. ebben a kategóriában már a Fuji is korrekt gépeket ad.

Canon S2 IS, Sony DSC-H1, Olympus SP510 UZ, Kodak Z740, Fuji S1800

[ Szerkesztve ]

(#13597) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem győzőm a képeket menteni vazze :DDD

FireKeeper:te kis türelmetlen :D bár megértem ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13598) Varoz válasza #19617792 (#13593) üzenetére


Varoz
őstag

Ekkora "dög" nekem nem kell. :D

Ez a bridge, ultrazoom az mi? Mi alapján keressek olyat? :F

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13599) #19617792 válasza Varoz (#13598) üzenetére


#19617792
törölt tag

bridge / ultrazoom ugyanannak a kategóriának a megnevezése. annyit takar, hogy felépítésre megegyezik a kompakt gépekkel, de nagyobb az objektív és blende, ezért nagyobb az optikai zoom is, illetve (sokkal) jobb a képminőség. az aprón külön kategória a kompaktok alatt. amiket linkeltem mind bridge gép. ezeken az árakon egy ilyen gép nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

(#13600) - = Zk = - válasza westcoastog (#13588) üzenetére


- = Zk = -
félisten

barátom, ez nálam minden tekintetben elfogadott! :K
főleg ha ven egy 10 évvel idősebb nővére.. vagy egy elvált, és szintén ilyen testű anyukája ;]

egy kotonautomatát a hónom alá csapnék, oszt go. útközben anyámékra hagynám tartozásaimat, öcsémre a gépemet. főnökeimet is felhívnám, elköszönnék tőlük. és utolsónak (azintén még útközben) hívnék egy papot, aki majd egy hét után feladja az utolsó kenetet rám :C xDDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.