Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13449) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hogy hova írtál rosszkor?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13452) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13451) üzenetére


Varoz
őstag

Volt egy logout blog, ahol újoncként lehett viselkedni. Amolyan játszótér a trolloknak. Ott lehetett kifestőzni, duplázni meg ilyesmi.
Csak én meg pont akkor írtam oda amikor elszabadult a pokol, többen is 40-esével nyomták a hszt. Kalandor meg kollektíve nyomta a banokat meg figyelmeztetéseket annak aki ott volt.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13453) Varoz válasza ittakary (#13450) üzenetére


Varoz
őstag

Mikori a cucc?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13454) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13452) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hú, az nem semmi. De akkor minek van ilyen topik, ha a modik nem nézik jó szemmel. Szerintem nem is kelltt volna engedni működni azt a topikot vagy logout bejegyzést.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13455) F34R válasza ittakary (#13450) üzenetére


F34R
nagyúr

mi az hogy eltört oylat akarok vennni ;]

(#13449) Varoz

Cumi :P

(#13456) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13454) üzenetére


Varoz
őstag

Hát ez az. :U

F34R
Pofád lapos! :(((

:DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13457) F34R válasza Varoz (#13456) üzenetére


F34R
nagyúr

igen ? gyere ki a hóra :DDD ;]

amúgymeg lehet :D

(#13458) Varoz válasza F34R (#13457) üzenetére


Varoz
őstag

Gyere be te! Nem megyek ki a hidegbe egy ilyen kis mitugrász miatt. :U Mit te képzelsz magadról? :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13459) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13456) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sajnálom. De hát pár hónapot már kibírsz :D

Most megyek egy ventiért, majd ha hazaértem leírom a vélcsimet róla

Egy Noiseblocker Blacksilent xl1 est hozok el ócsóba. Remélem.

na majd jövök

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13460) F34R válasza Varoz (#13458) üzenetére


F34R
nagyúr

ha én bemenek már holnap nem írsz ebbe a topicba :DDD

lehetne képed csak az nem tudom mennyire legális.

(#13461) Varoz válasza F34R (#13460) üzenetére


Varoz
őstag

Pfff... :DDD

lehetne képed csak az nem tudom mennyire legális.
Most a greasemonkey-ra gondolsz?

IceRock
Most megyek egy ventiért, majd ha hazaértem leírom a vélcsimet róla
A véleményedet nyugodtan leírhatod, de a vélcsidet azt hagyd meg magadnak. :U :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13462) ittakary válasza Varoz (#13453) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem tudom most vettem decemberben használtan... :-/

Kép:

(#13463) Varoz válasza ittakary (#13462) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem öntési hiba és most adta meg magát. Ott gyengébb valamiért és megrepedt.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13464) F34R válasza ittakary (#13462) üzenetére


F34R
nagyúr

mondjuk én nem használtan akarom hanem újan .

(#13465) koshmar


koshmar
őstag

Azt hitték, hogy a 15 centis jég elbír 3 tonnát...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13466) ittakary válasza F34R (#13464) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem lehet mindenki burzsuj :(

(#13467) Varoz válasza koshmar (#13465) üzenetére


Varoz
őstag

El kellett volna süllyedniük egy az egyben. A sofőrökkel együtt. :U :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13468) F34R válasza ittakary (#13466) üzenetére


F34R
nagyúr

én még annyira sem mint te , úgy vagyok vele ha ez marad több évig akkor legalább jó hűtés legyen.

(#13469) Varoz válasza ittakary (#13466) üzenetére


Varoz
őstag

Mondja ezt az akinek iPhone-ja van. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13470) F34R válasza Varoz (#13469) üzenetére


F34R
nagyúr

az Ipad-t ne felejtsd ki

(#13471) Varoz válasza F34R (#13470) üzenetére


Varoz
őstag

Ó, elég oda az iPhone is. ;] :D
De igen. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13472) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#13448) üzenetére


westcoastog
veterán

2 lehetőséget vázoltam fel, ez a monitor 50-ért erre gyűjtök, vagy használt dell ips-es 30-alatt +tápegység a gépnek.
a használt innen lenne, itt lesz 22-es wide is.

[ Szerkesztve ]

(#13473) #19617792


#19617792
törölt tag

végre, lvl20 STO-ban, már elég gyenge volt a régi hajó. kellett egy új.

U.S.S. Amaranth, a néhány fekete alakzat az a DX11 mód textúra bugja. ez a hajó az előzőhöz képest kb. 2x akkora minden irányban.

[ Szerkesztve ]

(#13474) westcoastog válasza #19617792 (#13473) üzenetére


westcoastog
veterán

Hajó nevét te választottad? Vagy a nightwish az új csajjal már nem jön be annyira mi? :D

(#13475) #19617792 válasza westcoastog (#13474) üzenetére


#19617792
törölt tag

kitaláltam, hogy a hajóimat a US Navy hajóiról nevezem el (és ahogy nézem random generálva is dob néha US Navy hajókat) és ha már az első Aegir volt, a második meg Arctic, akkor mindegyik kezdődjön A betűvel. három név tetszett még, Aurora, Adept, Amethyst, aztán random ráböktem erre. :DDD de amúgy benne volt a Nightwish is. :DDD

amúgy az Amaranth számot már az új csajjal csinálták, akinek egész jó hangja van. hát nem tudom, nagyon jó számokat csinálnak Anette-tal is (Amaranth, The Poet and The Pendulum, Eva, Whoever Bring the Night, I Want My Tears Back), de a Tarja-éra számai valahogy ütősebbek (Nemo, Ghost Love Score, She is My Sin, Wishmaster, Bless the Child, Over the Hills and Far Away (Gary Moore feldolgozás)), nemcsak Tarja hangja miatt, hanem mert inkább "szimfonikusabbak".

[ Szerkesztve ]

(#13476) ittakary válasza F34R (#13468) üzenetére


ittakary
nagyúr

PC-hez használtan veszek mindent :) Minek az új...

(#13477) Varoz válasza ittakary (#13476) üzenetére


Varoz
őstag

Azért baromi jó érzés, elsőnek kibontani valamit. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13478) F34R válasza ittakary (#13476) üzenetére


F34R
nagyúr

mondjuk most aprón lestem wd green-t 2tb-t 28k :Y és új. ssd-k sem eget verőek már szóval fasza lesz. :C

Earl 007 azt hiszem megcsinálm a bios firkát is van egy IDE vinyóm arra feldobom a windózt és arról majd először afterburn-zek és eldöntöm kell-e .

(#13479) westcoastog válasza #19617792 (#13475) üzenetére


westcoastog
veterán

Ah értem. Ja jó muzsikákat csinálnak vele is. :)

Monitor témához mit tudsz szólni, 2 lehetőség közül melyik lenne a legjobb? :D
Ja meg mellé képbe jött hogy lecserélhetném akár a vgat egy passzív 6770-re.

(#13480) #19617792 válasza westcoastog (#13479) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha lesz biztosan wide IPS-s Dell, akkor azt mindenképpen, az utolsó fillért is megéri. :C de ha más nincs, akkor a 4:3-as is tuti, nagyon ránéztem arra a monitorra. :DDD

nah, passzív 6770? hát, azért egy nagyoooooon lassúúúúú venti elkél majd rá, de jó lesz az.

Nightwish-hoz hozzátenném még, hogy nem értem miért szidják Anettet, oké, nem olyan "operás" a hangja, mint Tarjanak az tény, de tud ő, ha akar (a Ghost Love Score-t egyszer előadták Anette-tel is és nem volt rossz).
aztán őt végképp nem lehet hibáztatni azért, mert ő került bele (valami 2000 jelentkező volt a választáskor és lehet nem véletlenül Anette került ki).
az mondjuk picit hiba, hogy kicsit popmetal irányba is kanyarodtak egy-két számukkal, de ami jó, hogy maga a Nightwish tudott alkalmazkodni Anette picit mélyebb hangjához (eredetileg popénekes volt, akitől "metállédit" faragtak 40(!) éves korára :DDD), ehhez való, számára könnyebb számokat írnak. ja és poén, hogy Anette nagyon jól tud angolul, míg Tarja, hát, töri. :DDD
illetve továbbá azt sem értem, hogy miért Tarja-val azonosítják a Nightwisht, mikor Tuomas a lelke a bandának és a zenéket ő komponálja, illetve az elsődleges alapítója ő volt. persze megérem miért őt teszik középpontba, az ő egyedi tónusú, "operás" hangja miatt, ez az, ami nagyon sokakat (köztük engem is) nagyon megfogott.
de az ütős zenékhez nemcsak egy jó énekes kell, hanem a többiek is. tehát a Tarja-éra alatt is nemcsak ő kellett ahhoz, hogy nagyott üssenek, hanem, hogy legyen mihez énekelnie neki...
Tarja kilépése az ő közös döntésük volt (ami mondjuk a nyílvános levelekkel picit lejárató volt mindkét fél számára), nekünk ebbe nincs beleszólásunk, el kell fogadnunk. változni meg nem fog semmi, pláne, hogy Tarja már Nightwish tagsága idején is próbálta szólókarrierben kibontani a szárnyait, de ez a kilépés után erősödött fel, és azóta él, mint hal a vízben.
amit értékelek Anetteben az, hogy igyekszik és minden korábbi szóló felkéréseit is lemondta csak azért, hogy a Nightwish-ben minél jobban működjön.
Tarja szóló karrierje bár sikeresnek látszik, a zenéi olykor felemásak. úgy érzem hogy nem tudja eldönteni teljesen milyen stílusban is játsszon, mert van neki rendes metal zenéje, van lassúbb alternative rock, meg mindenféle. vagy azért, mert érzései, hangulata alapján zenél, vagy mert befolyásolja valaki. utóbbi is elképzelhető, mert a Nightwishból kilépés oka egy kis részben a befolyásoltsága volt (férje picit rossz hatással volt rá, egyesek szerint elkezdett díváskodni, mások szerint anyagiaskodni, nem teljesen tiszta a dolog.).

[ Szerkesztve ]

(#13481) ittakary válasza F34R (#13478) üzenetére


ittakary
nagyúr

Samsung 204UI 25k volt november végén nekem. BIBIBíííííííííí

(#13482) Varoz


Varoz
őstag

Itt van olyan aki ért a digitális fotóaparátokhoz?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13483) F34R válasza Varoz (#13482) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD nahhhhh ;]

(#13484) Varoz válasza F34R (#13483) üzenetére


Varoz
őstag

Sejtettem, hogy te leszel. :D

20-30k ig milyen masinát érdemes?
Olympus-t néztem.
VR-310

EarL
ebben a kategóriában igazából szinte bármi, csak Fuji-t ne. utóbbi nagyon elmossa a részleteket,
Igen, valami ilyesmit emlegetett Csizmi is. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13485) #19617792 válasza Varoz (#13484) üzenetére


#19617792
törölt tag

ebben a kategóriában igazából szinte bármi, csak Fuji-t ne. utóbbi nagyon elmossa a részleteket, erősen zajszűr és kőbuta a firmware, alig tud valamit. Olympus, Sony, Samsung, Panasonic, Canon teljesen jók, esetleg még a Kodak.

(#13486) koshmar válasza Varoz (#13467) üzenetére


koshmar
őstag

Az az egy szerencséjük volt, hogy a víz csak 100-110 centi mély volt. (nem pedig 4 méter mint itt nálunk a Keletinél).

Mondjuk a Hummer elektronikájának így is lőttek szerintem.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13487) Varoz válasza koshmar (#13486) üzenetére


Varoz
őstag

Inkább nekik kéne lőni. :U
Az ilyeneknek kötelet kéne adni. :W

Na, írjatok már valami érvet, hgoy jó-e az Olympus. :D
De, hogy konkrét is legyek. Makrózáshoz jó? Képminősége?
Éjszaka milyen képet lőhet vajon?

Említettem már, hogy mindkét Hummer szlovák rendszámos? :(((
Ehh. No comment.
Tesóm apósát is egy szlovák kamionos takarította le az útról. :U :W :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13488) koshmar válasza Varoz (#13487) üzenetére


koshmar
őstag

Említettem már, hogy mindkét Hummer szlovák rendszámos? :(((

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13489) #19617792 válasza Varoz (#13487) üzenetére


#19617792
törölt tag

Olympus is rendben van. az átlagos kompaktok makrókhoz is jók, jó képeket lőnek, de nem tudnak nagyon közel menni, úgy 6-10cm-nél esetleg gondjuk lehet. éjszaka meg majdnem mind ugyanolyan, a picike LED vaku nem fog nappalt csinálni. :( ott erős zajosodás várható, illetve az magas záridő miatt bemozdulás.

[ Szerkesztve ]

(#13490) Varoz válasza #19617792 (#13489) üzenetére


Varoz
őstag

Értem. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13491) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na megvan a venti, hangját alig hallani kb 1000 rpm nél. De feljebb valamiért nem akar menni, erre még rákell jönnöm. Bár igaz hogy egy 8cm es helyre lett beszerelve, tavaszig marad úgy, addig nem akarom jobban megfúrkálni a gépet, ígyis ki keleltt takarítani utána, meg ha már ott voltam, a főbb ventiket is leporoltam.

Szvsz így hogy 8 cm es helyen van, szerintem durván visszafogja a teljesítményt.

Max 1000 rpm el tud forogni, akkor a légszállítás 69 kömbéter/óra. 13 dbc zaj mellett.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13492) Varoz


Varoz
őstag

A VR-310 lesz a befutó. :)) :C

IceRocK
A markomba. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13493) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13492) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

És hova fut? :D

minek az neked? :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13494) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#13493) üzenetére


Varoz
őstag

Telefonálni. :U :DDD

Az nagyon buzis lenne, ha pirosban venném? :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13495) westcoastog válasza #19617792 (#13480) üzenetére


westcoastog
veterán

Mert úgy terveztem hogy 30 alatt megveszem a használt dell-t, eladnám a vga-t, dobnék hozzá aztán arra csere, meg valami normális táp 10k alatt oszt kész, halkul is a konfig.

(#13496) EarL 007
új táp kell, ebből ki kellett vágni a ventit mert forrasztva volt. Szal.

[ Szerkesztve ]

(#13496) #19617792 válasza westcoastog (#13495) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, a tápba beledobni egy Yate Loon D12SM-12-t, vagy D12SL-12-t (utóbbi 1350 rpm, szép lassan keringene a tápban), amit maga szabályoz és kész. :DDD

(#13497) koshmar válasza Varoz (#13494) üzenetére


koshmar
őstag

Má' mér lenne buzis a piros?

Ha mindenképpen buzisat akarsz, akkor rózsaszínt vegyél.

;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13498) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13494) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem is tudtam hogy azt is lehet vele.

Áhh, nem pont megy a szemed színéhez :DDD

Tibi: az lányos szín :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13499) Varoz válasza koshmar (#13497) üzenetére


Varoz
őstag

Akkar a gyász buzisat. Csak pirosban megtetszett.
De szerintem marad a fekete. Az a biztos. :D
Amúgy sincs rózsaszínben. Hál Istennek. :DDD

IceRocK
Hülye kérdésre, hülye válasz. ;) :D

Hmm, nem csinál olyan rossz képet éjszaka. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13500) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#13499) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hát na.

Kép: először tényleg nem volt semmi, most 403 as.

Nekem piros a bringa-vázam, akkor most buzi vagyok? :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.