Hirdetés
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- potyautas: A Magyar Néphadsereg emlékére
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- bambano: Bambanő háza tája
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
12cantona
csendes tag
válasz
sklopp
#27849
üzenetére
Az a helyzet, hogy az asztalom olyan kialakítású, ahol van 1 "lyuk" a magának a számítógépnek és oda van berakva, tehát ha levenném az oldallapot, akkor nem sok levegőt kapna így sem. Így néz ki pontosan.
Bocsi az OFF-ért.
-
12cantona
csendes tag
válasz
sklopp
#27847
üzenetére
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat!
Az a baj, hogy egyáltalán nincs pénzem drága házra, nézegettem már házakat. Egy Sharkoon VS3-S-nél jobb házra[ 7k, felsőtápos(muszáj, mert FSP 400-APN kábelei rövidek alsótápos házba) és van elől meg hátul is venti ] jelen pillanatban nem telik, sajnos. -
Beri
addikt
válasz
sklopp
#20960
üzenetére
Az újabb biosok nem feltétlenül javítások miatt kerültek ki, a gyártó módosított közben a hardveren, stb.
Ha módosított a hardveren, akkor a kártyát máshogy hívják, vagy másik revízió.Ha újabb biost teszel fel, előfordulhat hogy halott kártya lesz az eredmény, az újraélesztés pedig macerás és nem garantált.
Ha a gyártótól a konkrét kártya újabb verziójú biosát rakod fel, abból nem lesz halott kártya. "Éleszteni" pedig lehet, hogy macerás, de attól még gond nélkül kivitelezhető. -
Dark KillerX
addikt
válasz
sklopp
#20951
üzenetére
Nem aggaszt
, az idle fogyasztást úgyis a Vcore határozza meg
!Magával a kártyával megvagyok elégedve,hűtés egy picit hangos a dupla-ventis GTX460 után,és idle egy picit melegebb is,viszont legalább a hőt nem a procihűtőre,és az északi hídra tolja!Teljesítmény szempontjából jóval kiegyensúlyozottabb,igaz csak néhány játékot néztem,de Alan Wake-ba,és Crysis2-be jóval jobb,ott már bizony kevés volt a 768MB Vram GTX esetében! -
válasz
sklopp
#14767
üzenetére
Önmagában a 10m hossz nem jelent problémát. 15m környékétől szoktak repeatert is alkalmazni. Az általad említett jelveszteség rázkódást, villódzást, vagy black out-okat okozna (tehát vagy megérkezik a jel a vevőhöz, vagy nem), de nem a DoxaM kolléga által tapasztalt jelenséget.
Az pedig, hogy működő kábel és kábel között van olyan különbség ami befolyásolhatná a kép és a hang minőségét, az egy eléggé ingoványos téma. Sokan esküsznek rá, sokan tagadják, de erről semmi értelme diskurzust folytatni, mert sosem lenne vége. Én pedig nem foglalok állást, mert annyira nem érdekel a dolog
Ami viszont tény, hogy a nulla és az egy, az minden kábelen nulla és egy marad.Üdv.:
Új hozzászólás Aktív témák
- BestBuy ruhás topik
- BestBuy topik
- Linux kezdőknek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Formula-1
- Milyen autót vegyek?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- World of Tanks - MMO
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 128GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3985, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes Intel i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B450M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT OC 8GB GameMax STORM Antec 550W
- SzoftverPremium.hu
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Az a baj, hogy egyáltalán nincs pénzem drága házra, nézegettem már házakat. Egy Sharkoon VS3-S-nél jobb házra[ 7k, felsőtápos(muszáj, mert FSP 400-APN kábelei rövidek alsótápos házba) és van elől meg hátul is venti ] jelen pillanatban nem telik, sajnos.
, az idle fogyasztást úgyis a Vcore határozza meg
!Magával a kártyával megvagyok elégedve,hűtés egy picit hangos a dupla-ventis GTX460 után,és idle egy picit melegebb is,viszont legalább a hőt nem a procihűtőre,és az északi hídra tolja!Teljesítmény szempontjából jóval kiegyensúlyozottabb,igaz csak néhány játékot néztem,de Alan Wake-ba,és Crysis2-be jóval jobb,ott már bizony kevés volt a 768MB Vram GTX esetében!
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

