Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) deed 00


deed 00
újonc

szia engem érdekelne a aTab 5 aksi van e még ?és menyibe kerul ?

kovács norbert

(#7252) Soybex


Soybex
őstag

Hello. Nekem van egy Atabom, igaz hogy csak egy usb kábel törés miatt nem működik , de az aksija az tökéletes. ( tepsi verzió)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#7253) fiesta14


fiesta14
tag

Üdv! atab 5 quad: nehezen talál gps jelet és a wifi is gyengélkedik. ezzel mit lehet kezdeni? régebben (kb 1 éve mikor használtan vettem) gps elsőre fogta a jelet és a wifi is ment akár honnan a lakásból most már a közelében kell lennem a routernek az emeletről már alig akar jelet venni.

[ Szerkesztve ]

(#7254) Maxon válasza fiesta14 (#7253) üzenetére


Maxon
tag

Sziasztok nekem egy aTAB5 gen3 v2 kellene egy gyári rom mert amit fel raktam azon nem megy a wi-fi :O

Előre is köszönöm. :R :R

(#7255) fiesta14 válasza fiesta14 (#7253) üzenetére


fiesta14
tag

erre semmi ötletetek nincs ? Mármint arra miért talál nehezen gps jelet? (gyári visszaállitás után is!!! mert az már megvolt.
Ujra"tenni" meg nem merem nem akarnám elrontani...

(#7256) cyberfly


cyberfly
csendes tag

Sziasztok!

aTAB5 QUAD-hoz keresek akkumulátort. Valakinek esetleg ötlete????
Köszi a segítséget!

(#7257) bs74


bs74
újonc

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT! aTAB5Quad okostelefonhoz keresek új akkumulátort.SŰRGŐS lenne! TELEFONSZÁMOM: 06-20/520-42-52

(#7258) janinho94


janinho94
újonc

Sziasztok! Szerintetek ez az akksi jó lehet az aTab5 Quad telóba?

http://mobilarena.hu/dl/upc/2015-04/21/548371_nrzt27u9elhvw4d6_3.jpg

http://mobilarena.hu/dl/upc/2015-04/21/548371_jgluxzejnwowatvz_4.jpg

[ Szerkesztve ]

(#7259) kaszasi


kaszasi
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Atab5 quadom és kipróbáltam vele a dogee dg 500 Firmware-t és tökéletesen működik vele.Kapunk vele előre telepitett facebookot,youtubet,msnt,twittert,skypet,flash playert.Ha valakit érdekel innen töltheti és magyar nyelvű.
http://4pda.ru/forum/lofiversion/index.php?t565896.html
Üdv Mindenkinek

(#7260) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Ide bemásolom, a teszthez érkezett hozzászólást. Hátha nektek hasznos lesz.

kaszasi
(újonc)

Sziasztok!
Van egy Atab5 quadom és kipróbáltam vele a dogee dg 500 Firmware-t és tökéletesen működik vele.Kapunk vele előre telepitett facebookot,youtubet,msnt,twittert,skypet,flash playert.Ha valakit érdekel innen töltheti és magyar nyelvű.
http://4pda.ru/forum/lofiversion/index.php?t565896.html
Nem meg ijedni de van üdvözlő zenéje :DD
Üdv Mindenkinek

Amint látom ide talált a fórumtárs :)
Itt hagyom azért :)

[ Szerkesztve ]

(#7261) kaszasi


kaszasi
csendes tag

Helló!
Volt egy olyan problémám a tab5 quad-ommal hogy vagy újra indult magától vagy nem tudtam a képernyőt előcsalogatni ha lezártam,csak aksi ki és újra indítás.Akkor is vagy jó lett egy darabig vagy nem.Próbáltam romot újra tenni a sajátját vagy a I50-est vagy a DG500 ami még jó rá.Nem jött össze,végül elkeseredésemben teljesen szétszedtem és az alaplapon az összes kis lemezzel lefedett helyre levegőt fújtam.Gondoltam hát ha por kerülhetett be oda,és láss csodát össze szerelés után megjavult.Már 1 napja semmi baja.
Ha esetleg valakinek ilyen problémája lenne bár melyik atab fajtával ezt próbája ki,és csak utána romoljon.
Üdv remélem tudtam segíteni

[ Szerkesztve ]

(#7262) ngabor7


ngabor7
csendes tag

Sziasztok.

Létezik még valakinél akku atab5-höz?

Köszi.

(#7263) djsnail válasza ngabor7 (#7262) üzenetére


djsnail
csendes tag

Igen.

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7264) djsnail


djsnail
csendes tag

Nem értem az embereket...
Amikor nincs, akkor sürgősen kell mindenkinek akku, mert már használhatatlan a telefon, amikor meg van és írok nekik, akkor senki még a füle botját se mozdítja...

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7265) poganytamas válasza djsnail (#7264) üzenetére


poganytamas
senior tag

Ez sajnos ilyen. Én már rég túladtam az én Quadomon, de öcsém nagyob boldog a 2 Venom akksival :) Az biztos egy életre megtanultam: telefonhoz egyből venni kell pótakkut, mert lehet később nem lesz.

Emberek, vigyétek djsnail akksijait, egyrészt ne maradjon a nyakán, másrészt nagyon jó akkuk!

[ Szerkesztve ]

(#7266) Latabar válasza djsnail (#7263) üzenetére


Latabar
csendes tag

szerk.: Ja elnézést privátba akartam... reggel van még

[ Szerkesztve ]

(#7267) H_András


H_András
tag

Régebbi, gen2 v2-es aTabom alján a töltő csatlakozója megsérült (kilazult, elrepedt, nem tudom). Tölt még, de igencsak játszani kell vele, mire megtalálom a kellő pozíciót az akksi etetéséhez, érthető okokból orvosolni szeretném a problémát. Régebben volt itt egy szaki, aki reális áron javított, csinált ilyesmit, de most nem látom a nevét, valaki emlékszik rá, vagy tud esetleg ajánlani valakit, aki foglalkozik ilyennel? Random bementem két helyre, de hajam égnek áll attól ahogy néznek az emberre ha nem ratyi ájfonos vagy és ahhoz szeretnél valamit, már elnézést, hát még attól mennyi időre és pénzért vállalták volna... :((

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#7268) seebi


seebi
csendes tag

Ha valakit érdekel!
http://www.dx.com/p/doogee-rechargeable-replacement-2800mah-3-7v-lithium-battery-for-doogee-discovery-dg500-black-257129#.VWV20kZ7GcO

Igaz 5 hét alatt de megjött és tuti :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

SEBI

(#7269) djsnail válasza seebi (#7268) üzenetére


djsnail
csendes tag

Én is rendeltem innen, de nekem 2 hónap volt míg ideért...
Megmondom őszintén, már lemondtam róla, de múlt héten hozta a posta...
Egyenlőre nincsenek hosszú távú tapasztalatok.

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7270) csima2005


csima2005
újonc

Sziasztok hogy kell a fríssiteni a szofert :W

[ Szerkesztve ]

(#7271) petszol válasza seebi (#7268) üzenetére


petszol
tag

Ez melyik verzióhoz való? Quad?
Nekem gen2-eshez kéne.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#7272) djsnail válasza petszol (#7271) üzenetére


djsnail
csendes tag

Quadhoz való...

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7273) seebi válasza petszol (#7271) üzenetére


seebi
csendes tag

Szia!
Az BL-9LT helyettesíti!Úgy tűnik eddig nagyon jól! :Y :Y :C

SEBI

(#7274) petszol válasza seebi (#7273) üzenetére


petszol
tag

Szia!
Te hol vetted a BL-9LT-t?
Hol lehet ezt a típust kapni?
Nekem a kereső nem ad ki találatot csak a BP-9LT típusra. :W

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#7275) djsnail válasza petszol (#7274) üzenetére


djsnail
csendes tag

Itt vagy nálam... De tőlem 1 nap alatt megkapod... :)

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7276) petszol válasza petszol (#7274) üzenetére


petszol
tag

[link]

Ezt találtam aminek a polaritása megfelelő lehet. :F
Csak itt meg nincs leírva az akku mérete. :F

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#7277) petszol válasza djsnail (#7275) üzenetére


petszol
tag

Szia.
Amit belinkeltél annak a polaritása nem jó. Az Quad akksi,nekem meg v2 dual verzióhoz kéne.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#7278) seebi válasza petszol (#7274) üzenetére


seebi
csendes tag

Joó írja ez Quad

http://www.dx.com/p/doogee-rechargeable-replacement-2800mah-3-7v-lithium-battery-for-doogee-discovery-dg500-black-257129#.VWV20kZ7GcO

eszt használom! :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

SEBI

(#7279) djsnail válasza petszol (#7277) üzenetére


djsnail
csendes tag

Visszaolvastam a hozzászólásokat, világosan le van írva, hogy Quad-hoz való, szóval nem értem a problémádat...
Ha nem ez kell neked, akkor nem mindegy hol kapható???

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7280) petszol válasza djsnail (#7279) üzenetére


petszol
tag

Bocsika,hogy bekavartalak benneteket.
Engem a 7273-as hozzászólás zavart meg.
Minden jót kívánok nektek.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#7281) djsnail válasza petszol (#7280) üzenetére


djsnail
csendes tag

No problem, mi van az akksidra írva? Mi a típusa?

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7282) petszol válasza djsnail (#7281) üzenetére


petszol
tag

Jó kis kamu akku. :W
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Csak a fényes rész az akku! A többi műanyag! Igazi kínai kókány! A két oldalon a kapacitás felirat sem egyezik! :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#7283) diablo77


diablo77
tag

Én november óta nem használtam a Gen2 V3 telómat új beszerzése miatt. Akkor 70%-os töltöttség mellett betettem a fiókba. Tegnap kénytelen voltam elővenni, mert a céges teló akksija már nagyon szórakozott. Meglepődtem, hogy még 55%-on állt a töltöttség.

(#7284) fiesta14


fiesta14
tag

Hello! aki ért hozzá az segitsen.
a gondom az ( atab5quad) hogy azt irja a telefon memoriában van 300mb hely az sd kártán is van 1 giga hely és a skype-t szeretném feltenni és azt irja telepités előtt hogy "nincs elég hely az eszközön"
na ez hogy? mit tegyek mit töröljek vagy hogy lehet ez?
a telefon reset és visszaállitás most nem játszik ne is irjátok.

(#7285) lalszi válasza fiesta14 (#7284) üzenetére


lalszi
aktív tag

Ez talán segít: chacefixer
Ideiglenesen megnöveli a chace méretét a túl nagy méretű appok felrakásához.

(#7286) fiesta14 válasza lalszi (#7285) üzenetére


fiesta14
tag

Köszönöm de ez nálam nem működik (olvastam hogy másnál sem) az egyi módban azt irja megtette de nem javult a helyzet, a másik mód pedig error-al végződik.

(#7287) dottore53


dottore53
csendes tag

Csak jelezni szeretném mindenkinek, akinek szüksége van rá, hogy nem csak az S4 B600BC típusú akksi használható (kitámasztással) a Quadhoz, de az AKAI PHA 5830-as akksijával is tökéletesen működik, függetlenül attól, hogy az 3200 mAh-s.
3 polusos, hossza, vastagsága ugyanaz, oldalt 2 mm kitámasztás szükséges (na meg a kitámasztó kis fül eltávolítása a hiányzó bemélyedés miatt, szikével csak egy nyissz, nem gond, hogy nincs)
Garantáltan működik!

(#7288) dudicukrasz válasza dottore53 (#7287) üzenetére


dudicukrasz
tag

Jó hogy kompatibilis vele ez a két típus is,a baj az hogy ezeket sem kapni,akárhogy keresem :(

(#7289) poganytamas válasza dudicukrasz (#7288) üzenetére


poganytamas
senior tag

Urak, a Doogee Discovery DG500-as akksija egy az egyben jó a Quad-hoz, se kitámasztás, se semmilyen mókolás nem kell hozzá.
[link]

(#7290) bentay


bentay
újonc

Üdv mindenkinek!
A topikot olvasva már rádöbbentem hogy az adott készülékhez (aTabquad) a Dodge dg500 aksija tökéletes.
Következő lenne a kérdésem: esetleg-van-e valakinek Magyarországon ilyen, tudná-e postázni stb.. Mivel a telefonomé teljesen tönkrement, használattal kb 1 órát bír ki...
Meg tudnám rendelni de korábban kéne 1-2 hónapnál, így gondoltam egy próbát megér. Köszi előre is!

(#7291) dudicukrasz válasza bentay (#7290) üzenetére


dudicukrasz
tag

Én rendeltem kettőt,de csak szeptemberre ígérték/ali/ :(

(#7292) llaszlo


llaszlo
veterán

2db vodafone SIM kártya esetén egyiken van mobilnet, viszont nem működik. Másik telefonban viszont igen.
Próbáltam kikapcsolni a másikat, de akkor sem ment.
A go launcher alapból benne van a gyári romban? Nem nagyon tudtam megnézni a készüléket, mert egy barátomé.

(#7293) djsnail válasza dudicukrasz (#7291) üzenetére


djsnail
csendes tag

Nálam van még pár darab...

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7294) Próbálkozom


Próbálkozom
csendes tag

Helló!

M-tech Atab5 MT657 típusú telefonom alkatrészként eladó. ( telefont pár hét használat után elejtettem, kijelzője betört, fogalmam sincs, hogy javítható-e) Az aksi új és erős.- Egyben eladó.

(#7295) lastmin válasza COPA (#5130) üzenetére


lastmin
csendes tag

nekem is ez a fehér képernyős kifagyásom volt
Uj flash Tool és scatter előtt manual format

Nekem utána rendbejött

(#7296) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

Állandóan,fagy, újraindulgat,sokáig nem volt használva,tipp esetleg?

(#7297) joco91x


joco91x
csendes tag

Üdv!

atab 503d hez keresnék aksit vagy olyat ami jó hozzá!Azt is megköszönném ha megadnátok az aksi pontos gyári típusát.Előre is köszönöm!

(#7298) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

Tudja valaki hogy bizonyos hívószámokat hogy lehet letiltani a menüben?

(#7299) Droma Der


Droma Der
újonc

Sziasztok!

aTAB5 QUAD-hoz keresek akkumulátort. Valakinek esetleg ötlete????
Köszi a segítséget!

(#7300) djsnail válasza Droma Der (#7299) üzenetére


djsnail
csendes tag

Atab5Quad akksi... akit érint vagy akit érdekel...

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7301) dudicukrasz válasza djsnail (#7300) üzenetére


dudicukrasz
tag

van azért olcsóbban

(#7302) poganytamas válasza dudicukrasz (#7301) üzenetére


poganytamas
senior tag

Van, de azok nyomába se érnek a Venom akksinak.

(#7303) dudicukrasz válasza poganytamas (#7302) üzenetére


dudicukrasz
tag

ezt sem mondanám dogee sokáig bírja és három dollár volt

(#7304) djsnail válasza dudicukrasz (#7301) üzenetére


djsnail
csendes tag

Ne csak dumálj! LINKELJ!!! :)

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7305) djsnail válasza dudicukrasz (#7303) üzenetére


djsnail
csendes tag

Ja meg a 10db-ból amit rendeltem, 5 kuka volt... Na kösz!

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7306) dudicukrasz válasza djsnail (#7305) üzenetére


dudicukrasz
tag

akkor nekem pechem volt mert négyet kértem és mind kifogástalan

[12dodó volt fekete pénteken a 4 darab]

ja meg az aliról volt,de már fél éve ott nem néztem van e még,egyébként nem értem a felháborodást itt olvastam erről hogy jó hozzá,lehet pont ti írtátok,rendeltem és jó,ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#7307) djsnail válasza dudicukrasz (#7306) üzenetére


djsnail
csendes tag

Az, hogy sold out! És már lassan fél éve! ;)

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#7308) dudicukrasz válasza djsnail (#7307) üzenetére


dudicukrasz
tag

jóvanna ne haragudjatok,mondjuk jó volt mert 5ezrekért vettem 2 telefont mert aksit senki nem kapott bele

(#7309) rmartin94


rmartin94
aktív tag

GEN 3-ra van másik ROM, mint a Dropboxon levő gyári?? Mert a kamera ha vizszintes helyzetben tartom a telót, akkor fejjel lefele van a kamera képe, és nem tudom, hogy ez miért van. Meg a hátsó kamera se működik, csak az első. :( Illetve nem tudok rá átváltani. Találkozott már valaki ilyen problémával? Ha igen, mi volt a megoldás rá? Mert ez nekem szoftveres hibának tűnik.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#7310) atab5phone


atab5phone
csendes tag

Sziasztok!
Rootolni szeretném a régi aTAB5 gen2 v3 telefonomat, de a leírásban lévő dropbox link már nem működik.
Ha valakinek megvan, fel tudná tenni valahová?
Előre is köszönöm!

(#7311) rmartin94 válasza atab5phone (#7310) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Szia!
MTK Droid Tools-szal biztosan tudod rootolni.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#7312) Bogi23


Bogi23
újonc

Sziasztok!
Abban kérnék segítséget, hogy Beex Freedom és Beex Light telefonokba honnan tudnék szerezni aksit (ha tudtok oldal linket azt megköszönném), és milyen aksik jók bele?

(#7313) Hari73


Hari73
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy van-e még valakinek aTAB5 Quad-hoz akksija?
Minden megoldás érdekelne! :) Ha esetleg valaki tud linket,ahol kapni az is érdekelne.
Előre is köszi a segítséget!
Üdv!
István

(#7314) poganytamas válasza Hari73 (#7313) üzenetére


poganytamas
senior tag

http://prohardver.hu/tema/atab5_phone_az_m-tech-tol/hsz_7289-7289.html

Dealextreme-en most kifogyott, de aliexpressen pl van

[ Szerkesztve ]

(#7315) Hari73 válasza poganytamas (#7314) üzenetére


Hari73
csendes tag

Köszi! :) Utánanézek.
Üdv!
István

(#7316) Hari73


Hari73
csendes tag

Sziasztok!
Sajnos a telómnak (aTAB5 Quad core) berepedt a kijelzője és így a bal szélén hiába tapicskolok....,nem reagál.
Ugyan használható a teló de elég kényelmetlen. :-(
Az lenne a kérésem,hogy lehet-e hozzá kijelzőt venni vagy esetleg valakinek nincsen véletlenül egy eladó "donor" telója aminek jó a kijelzője?
Illetve,hogy mennyire körülményes a kijelző cseréje? Érdemes egyátalán gondolkodni rajta?
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#7317) poganytamas válasza Hari73 (#7316) üzenetére


poganytamas
senior tag

Hello,

Öcsémnek telefon csere miatt van egy elfekvő Quad-ja, két Venom akksival ha jól tudom, teljesen jó. Holnap rákérdezek mennyiért adná, és akkor írok.

Burkolatot én cseréltem már Quad-ban, az kijelző kiemeléssel is jár ugye, nem kívánom senkinek. Inkább fordítva lesz, hogy a te telefonod alaplap hibás készülékhez lesz jó donor.

[ Szerkesztve ]

(#7318) atab5phone


atab5phone
csendes tag

Sziasztok!

Az atab5phone-m beteg lett.

A telefon felső része nagyon melegszik, ha mobilnetet használok, nagyon gyorsan merül. Ha töltőn van, 3 óra alatt kb 3%-ot tölt.
3GWatchdog-ban is látom, hogy valami töltődik/töltődne, mert az átlag napi használattól eltérően +50-60 MB-t használ, viszont nem tudom megállapítani, hogy mi lehet az. (néha bevillan valami apus nevű szoftver, pedig már próbáltam rootexplorerből törölni)

Watchdog programmal próbáltam nézni, hogy milyen cpu igényes programot használ, de csak az android rendszert mutatja, 48%-nak, a többi nem sok.

Tudnátok segíteni, hogy mit törölhetnék/fagyaszthatnék, hogy még egy kis ideig használható legyen a telefon?

Előre is köszönöm!

(#7319) attika11 válasza poganytamas (#7314) üzenetére


attika11
tag

Sziasztok. Valami félreértés van itt az akksikkal. Rendeltem egy doogee500-ast GB/t18287-2000, de ez egyáltalán nem jó méret, kicsit magasabb és a csatlakozók is el vannak tolva

(#7320) attika11 válasza attika11 (#7319) üzenetére


attika11
tag

(#7321) attika11 válasza attika11 (#7320) üzenetére


attika11
tag

Vagy lehet, hogy az én atab5-ösöm nem a forumban szereplő? Az enyémnek a száma atab503d. Így most van egy akksim ha valakit esetleg érdekel.

(#7322) orpheus


orpheus
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek! Nekem is gondom akadt eme csodatelefonnal.Időnként olyat csinál,sajnos egyre gyakrabban,hogy mintha nyomkodnám a kijelzőt folyamatosan.Rohadt kellemetlen,amikor kinyitom a telefon menüt és elkezd tárcsázni,amit ér,ilyenkor meg ugye nem reagál nagyon semmire.Vagy FB chaten elkezdi nyomkodni a B betűket sorra,meg nyílnak a menük sorozatban,Ahogy elnéztem egy bizonyos ponton van ez a nyomkodás,ha fektetett képernyőnél billentyűzetben vagyok,a fent említett B betűt tolja mikor milyen kedve van.Aztán van,hogy hetekig semmi baja.Erre van valami megoldás? Egy ideig elkezdtem olvasni a fórumot,nézem,hogy partícionáljátok,szoftverfrissítitek,valami okosság jó lenne,az lenne az igazi,ha valaki bevállalná a javítást,én nem szívesen kefélném el.
Telóról ennyit tudok kb:

Köszi előre is :)

Gigabyte 890GPA-UD3,AMD Phenom II 1090T X6,Corsair Vengeance 1800 2*4GB,ATI 7850 2GB OC,Corsair 120G SSD,2x1 TB Seagate,LG BD-RE BH10LS38,Samsung 931BF Asrock H61M/U3S3,Sandybridge 2120,2*4G Corsair Vengeance 1800,ATI 4830 512M,2 TB WD Green,LGH62N

(#7323) klimokrisz


klimokrisz
tag

Van egy eladó atab5 Phone telefonom
A készülék tökéletesen működik. A töltés résznél vannak gondok "lehet a kábel megvan törve" :(
(azért írom ide ezt a hirdetést, mert lehet, valakinek kell alkatrésznek vagy meg tudja javítani)

Bővebb információ: [link]

[ Szerkesztve ]

„Pénzen nem lehet boldogságot venni! (de Tech cuccokat igen, és az majdnem ugyanaz... :-D )”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.