Hirdetés
- Asszociációs játék. :)
- Cybertruck Taipeiben
- Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Ingyen kellene, de tegnapra
- Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Bestbuy travel, utazós, kirándulós topic - szállások, jegyek
- Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT.hu
Mielőtt kérdéseket teszel fel, nyisd meg az összefoglalót és bátran szaladj végig az alábbi linkgyűjteményen. Ha nincs válasz, nyugodtan kérdezz.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dtomi
őstag
Az eredeti képe amit először feltöltöttem természetesen a RAW-ból konvertálás idejét menti el mint készítési időpontot. Tehát nem a totalitás idejében készült. Gondolod, hogy feltöltenék hodfogyatkozáskor egy olyan képet ahol nem a föld, hanem egy felhő takarja a holdat?? Az ég teljesen tiszta volt hudeg csípős idő volt. A totalitás időpontjában semmi látványosat nem tapasztaltam ez számomra sokkal érdekesebb. És mivel nincsen óraműves fejem ezért nem tudok kiexponálni 1-2s es holdfotót.
"Az eredeti képednek MÁS az exif ideje. És láthatóan valóban rossz a WB." Persze hogy más az exif ideje hiszen azt reggel konvertáltam a mostanit meg most. Az eredetin a WB tökéletes. Az utóbbin elhúztam 7000K-ig
"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Axon Labs Kft.
Város: Budapest