Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) thumb


thumb
aktív tag

sziasztok a napokban vettem egy Asus P5N32-E SLI Plus alaplapot és abban kérném a segítségeteket hogy összedugtam mindent csak a minimális dolgok vannak rajta és képzeljétek el azt csinálja hogy bekapcsol pörög meg minden a winyó is kerreg van minden csak éppen kép nincs a monitoron! Semmi!! szerintetek mi lehet a baj????
köszi

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#952) Sol4r válasza thumb (#951) üzenetére


Sol4r
tag

Sztem elösször is próbálj egy cmos resetet adni neki azt ha nem müködik kérj haveroktól valamien MÁSMIEN ramot! Me sztem azt fikázza. Ha beindul csinálj rajta egy bios frissítést s próbáld meg ujból a te ramjaiddal!

Ha veszem a fáradságot, hogy válaszoljak az a minimum, hogy reagáljon rá.... Vagy leszek én is olyan, mint sokan mások, lényegébe friss reggel nem is foglalkozom vagy csak félválról....

(#953) thumb


thumb
aktív tag

köszi és bocsi de én voltam a paraszt (mondjuk ezt sejtettem is)

az egyik tápcsatit nem dugtam rá az alaplapra mert az ipari cpu hűtőm eltakarta :W :W

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#954) gazfickooo


gazfickooo
tag

Sziasztok.valakinek sikerült már 500FSB-t elérnie P5N-E sli lappal?Ha igen melyik biossal?Én eddig a 0608,0703,0801 biost próbáltam és a 0608 jött be leginkább.teszt
Másik ami érdekelne ,valaki cserélte már le a gyári bordát az északi chippen?chipHR-05re gondoltam de nem tudom megéri-e rátenni.
kösz

[ Szerkesztve ]

Gateway P-7805u FX/ Note3

(#955) c_laci


c_laci
csendes tag

Sziasztok!

Asus P5N32 SLi alaplapot szeretnék venni a közeljövőben, de a memóriával gondba vagyok.
Két típus között variálok de nem tom eldönteni melyik legyen.
Az egyik ez: Kingston HyperX 2048 MB (2x1024MB) KIT 800MHz CL4
A másik pedig: Corsair Dominator TWIN 6400C4DHX 2GB DDR2

Viszont azon az oldalon ahol meg lehet vásárolni nincs több infó róla szal nem tom hogy a QVL listába bent van-e.

Esetleg valaki tud segíteni?

Köszi előre is

(#956) Napster válasza gazfickooo (#954) üzenetére


Napster
tag

Köszi ... kipróbálom énis a 0608 as bios -t mert nekem azthiszem a 0703 as van fenn, DOS alol cserélted ? v valami wines progival ?

Nekem a chipset gyári borda+8cm venti :) hatásos megoldás, de majd vízre akarom azt is cserélni!

...N@PsTeR***

(#957) RonciBonci


RonciBonci
csendes tag

Hi srácok, láma kérdés, de nem találtam gugli a jóbarátomon se semmit. P5N32-e SLI-re akarnék rádugni előlapi audio csatlakozót, de nem találok leírást, hogy hogyan? (tudom, hogy a pci-e dugaljba dugandó audio-kártyára kell, azt is látom, hogy abba a zöldbe, de hogy melyik pin-t hova?)

Valaki tudna segíteni?

köszi,
üdv,
R

(#958) gazfickooo válasza Napster (#956) üzenetére


gazfickooo
tag

Szia!
Én 0608 biossal kaptam a lapot.Először win alatt cseréltem újabbakra asus updaterrel,amik egyre kissebb tunningpotenciállal rendelkeztek,aztán visszabutítani nem mertem win alatt,kipróbáltam az ezflash2-t.Kiírtam cd-re a bios bin fájlt átneveztem P5nesli.bin-re,majd botoláskor a biosban van az ez flash2 menü,ott mikor felismerte a cd-n a bin fájlt rámentem a frissítésre /enter/,megkérdezi biztos akarod-e és hogy jó-e a kiválasztott fájl/enter/végigmegy egy csík,mikor végez kiírja hogy sucessfull és újraindítást kér.Én utánna még kisütöttem a cmos resettel a biost hogy tiszta legyen.Nem veszélytelen!csak saját felelösségre csináld,meghalhat a lap ha nem sikerül!
üdv

[ Szerkesztve ]

Gateway P-7805u FX/ Note3

(#959) Szabest


Szabest
tag

Halihó! ez a gépház eleji jackbekötés engem is érdekelne hogy mit hova mert ahogy rádugtam értelem szerűen ugy nem szólal meg belőle semmisajna :S esetleg vmi beállítást kell eszközülni? ha van vkinek ötlete segítsége légyszi rija meg köszi csácsá

(#960) tonyo9 válasza Szabest (#959) üzenetére


tonyo9
tag

nekem sikerült de P5N-E-vel

(#961) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Üdv!..
Van nékenm egy ilyen P5N32-E SLI Plus lapom, benne egy E6400-el..
8X420-on használom 800as A-Data EE-kel 4-4-4-12n..
Ha elindítom a lap gyári progiját, ami ugye az ASUS Probe 2, vagy mi..az egyből riasztással fogad, CPU VTT 1,45V!!!!...Bios-ban ez az érték AUTO-n van, de próbáltam 1,35V és 1,5V értékekkel is, de akkor is riaszt a progi...és mostanság a gép tartós COD4 közben újraindulgat..
Szerintetek miért van ez??..Azt a CPU VTT-t mennyire állítsam??..Egyébként CPU CORE 1,39..V-on van, amivel Orthos 9es prioron stabilan megy /10perc/.
Elöre is köszi!! :R :U

[ Szerkesztve ]

(#962) Szabest válasza dzsóbácsi (#961) üzenetére


Szabest
tag

Hali nekem is megy rendessen ugyanez a konig:D(lap+proci) csak 8x400on.... fesz biosban állított 1.35Val és nincs vele semmi gondom! a cpu VIT az nemtom mennyin van ..nem is tom it jelent:D amugy meg az a progi fenn sincs mert sokmindenre jó biztos de én nem bízom abban ... esetleg a hangkaris dologhoz hozzű tudnál szólni ha megkérlek?? hogyan dugajm rá az előlepi csatlakozókat a karira??

üdv

(#963) Napster válasza gazfickooo (#958) üzenetére


Napster
tag

Huhhh köszi szépen ... ez jó, régen mindig DOS boot és utánna tudtam bios -t cserélni a régebbi lapjaimon, de ugylátom itt nem kell semmit csak kiirtom a bios -t cd re és kész :)

...N@PsTeR***

(#964) dzsóbácsi válasza Szabest (#962) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Hm..azért köszi..
Hang-kérdésben sajna nem segíthetek, nekem nincs rádugva a házam Audio I/O-ja a lapra.. :( :( , de ha jól emlékszem nem véletlenül..az alaplap kiskönyve sem segít?? :B :B :U

(#965) Szabest válasza dzsóbácsi (#964) üzenetére


Szabest
tag

hát ez az hogy nem:S próbáltam belátásom és villamosmérnök tudásomnak megfelelően életet lehetni beléje dehát....:S azért ha majd esetleg hallasz felőle akkor gondolj rám! ;) :U

(#966) c_laci


c_laci
csendes tag

Memória kiválasztásával senkinek nem volt problémája?

Egyedül az OCZ SLI Ready memóriája maradt, elvégre nvidia hitelesítette.

(#967) Szabest válasza c_laci (#966) üzenetére


Szabest
tag

hali!
én igaz nem nagyon foglakoztam a márkával...még annak idején(1éve) k...va sokért vettem 2*1GB kingmaxot ...sem a hitelesített listában nem volt meg sehol..de elsőre ment! ennyi

(#968) c_laci


c_laci
csendes tag

Szia!

Köszi a választ, hát nem tom engem nagyon megkavart, már lassan ott tartottam másik deszkát választok, de ha nincs vele gond akkor lehet maradok a Corsair Dominator-nál és a p5n32-nél, tesztekben eléggé jól szerepelt az nforce 680i chipkészlet.

(#969) dzsóbácsi válasza Szabest (#965) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Rendicsek!..úgy lesz!!..
Esetleg van valami ötlet, hogy a Hyper TX2 sebességét 1900ról leszabályozzam valahogy 1500ra?? :U ..Egy picit hangos..meg most úgy sincs 35fok a szobámban :D
Köszi!.. :R

(#970) kisjuhi válasza dzsóbácsi (#969) üzenetére


kisjuhi
csendes tag

vegyetek Thermalright 120 Extreme- t ilyen jó procihűtőt még nem láttam.
a Core2Quad 6600-as alapjáraton 27 fokos terhelve 34. LOL jah és még vettem rá egy 12cm-es ventillátort ami 1200 és 600 rpm közökk megy ...

A ház lehet h belejátszik, de nem nagyon.. Coolermaster Cosmos

(#971) dzsóbácsi válasza kisjuhi (#970) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Hm..a ház TUTIRA belejátszik :K ..Vennék én..de 6400hez, 3,2ig sztem bőven elég a Hyper Tx /Orthos-55Cfok/..Csak a ventiszabályzást hiányolom róla.. :(((

(#972) Szabest válasza dzsóbácsi (#971) üzenetére


Szabest
tag

Hali! ugye mivel nekem is E6400am van és nekem is 3.2GHz-en megyeget igaz orthos alatt felmegy 62ig is főleg ha 2 orthos fut 9es prioritáson! ;) nah de a lényeg hogy a ventiszabályzást százalékban megtudod adni a bisoban ha a q-fan módot bekapcsolod és állítgatod! ennyi mert ha auton-n hagyod ugye akkor megy terheléstől függően!

asszem jókat irtam ha nem attól mnég nem kell megkövezni! :P

csácsá

(#973) Janix12


Janix12
aktív tag

Sziasztok!
ha esetleg érdekel valakit...[link]
Bocsi az offért :R

(#974) dzsóbácsi válasza Szabest (#972) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Köszi!!. :R :R
Már csak egy problémám van..
Ez a fránya gép játék alatt újraindulgat..kékhalál..aztán restart..
Azt hiszem valamit BIOS-ban ronthattam el :B :F :F ..de nem tudom mi lehet az, ugyans Orthos stabilan megy,,játéknál mégis RESTART van :((( :U
Memóriák 800on, az az gyri seben mennek 4-4-4-12n, 2,1V-on..de 2,125ön is ez van :((
Északi hídnak adtam feszkót..de lehet nem eleget??..
Vagy valami másnak kéne még kakaó??..
Az az sebességszabályzós izé is kivan kapcsolva/szorzócsökkentés/..PCI freki pedig gyárilag 100on van..
Mi lehet a baj?..Esetleg ne mtudnál küldeni egy privit a TE BIOS beállításaidról?? :B :B :U
Ha igen, akkor KÖSZI!! :R :R

(#975) Szabest válasza dzsóbácsi (#974) üzenetére


Szabest
tag

Hali! Tudok infót adni/küldeni de csak ha "hazamegyek" győúrből!....legkésőbb 7végén!

kapsz majd egy privit :B na de nem kell egyből rosszra gondolni:p na csácsá amugy milyen játék alatt fagy ki/restartol? mert nekem NFS PS meg cod2, COD 4 is nagyon faszán megy...máramennyi várható egy 7600GT-től:p nemekell röhögni!!! ;] :DDD

nekem is alapon 800onmennek a memók igy vannak 1:1 arányban az fsbvel...vagy mih.. :))

igaz a vidfekari is picit huzva megy de azon gyári a hűttés szóval inkább hagyom... de sztem Próbáljátok ki a Byte XP Gamer Ultra 3.5 őt! tudom ez itt nem a reklám helye de 15perc alatt fennvan igaz jhawa gondot megkell manuálisan oldani, nincs IE7(nemmintha jólenne és azt használnám:)) ) semmi gyári driver nincs benn és felrakod foglal vagy 500MB helyet és zabál kb 60-70MB :Y :C memóriát! nah csácsá

(#976) Szabest válasza Janix12 (#973) üzenetére


Szabest
tag

hali!látom milyen jó kis matricád van rajta a lapon! hát ha nekem is ez van akkor megőrülök:p 7végén meg is lesem..amugy akkor szted simán tolhatom rá a striker extremes biost? jobb lesz? vagy??? miben fog többet tudni esetleg? vagy megvan csinálva/korlátozva hogy tényleg "csak" p5n32e-sli???:S vmi ötlet?? kösziu csácsá

(#977) #56573440 válasza Szabest (#976) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem lesz jobb a bios sokkal, annyi hogy talán finomabban szintezhető pár fesz, meg ilyenek, de ettől nem lesz egy tuningguru továbbra is ritka lesz az 500-as fsb. szerintem nem éri meg ennyiért flesselni a lapot.

(#978) dzsóbácsi válasza Szabest (#975) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Nagyon szépen köszi elöre is :R :R
COD 4 alatt indul újra..csak lövésem nincs miért, hisz a 400as FSB sztem nem olyan egetverően sok..Arra is gondoltam, hátha magának a BIOS-nak a hibája ez..de remélem csak valamire feszültséget kell még adnom :U :U ..
A RAM-oknak is bírniuk kéne..a VGA meg csak icipivit van húzva..de amikor túlhúztam, akkor szimplán kifagyott a Crysis :B :B ..
Akkor várom a privit :B :B :U
Kösz még1szer :R

(#979) Szabest válasza #56573440 (#977) üzenetére


Szabest
tag

Nah az 500-as FSBről csak annyit hogy van egy illető (Laragirl) neki is aszem ilyne lapja van de ha nem is ilyne akkor p5b vmelyik verziója és az akkori E6400asát nyomatja/tta 7*500on és gond nélkül ment neki . jó neki :B nekem ugyanolyan beállításokkkal ugymond b***ott működni!:S ez van sajna :O nagyon finomabb feszemelgetésre sztem meg abszolute nincs szökség hisz ilyen apró lépésekben nem is tudom melyik lapnál lehet állítgatni sztem ez bőven elég...vagy nem?? nekem amugy 7-es szorzóval nemnagyon szereti a dolgot...te hogy vagy vele? megy??? üdv csácsá

(#980) #56573440 válasza Szabest (#979) üzenetére


#56573440
törölt tag

azért ne hasonlítgassuk már a p5b-t a p5n32-e vel mert más chipset. ebből nehezen lehet kisajtolni az 500-as fsb-t. nekem akármennyire trükköztem 450 volt a max de az is instabil, vízzel persze.
nincs szükség ennél több tuninglehetőségre, de érdemes emellé egy nagy szorzós procit venni, mert nem bírja annyira az fsb-t. mondjuk víz az sokat segít neki, főleg ha túlhajtod, alapon sem hideg az északi híd, nekem folyamatos venti mellett is olyan forró volt, hogy nem bírtam a kezem rátenni.

(#981) dzsóbácsi válasza Szabest (#972) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Nah..BIOS-ban átállítottam Q-Fan Mode-ra..de PC Probe-ban így sem tudok hozzányúlni a venti sebességéhez :B ..csak valami thresmod-on tok változtatni..de az meg ugye nem az..
Szal most hogyan tovább?.. :B
Alap BIOS beállításokkal nem indul újra a gép..szal valamit ott csesztem el..pedig 400as FSB-t vinnie kéne simán, a B2es E6400nek meg 1,36V-vel a 3,2-t.. :F :F
Nem tom mi lehet a baj..amúgy 0705-ös a BIOS.. :U :U

(#982) Szabest válasza dzsóbácsi (#981) üzenetére


Szabest
tag

sztem tökre felesleges állítgatni a pcprobe-ban a ventit sztem onnan nem is tudod!annyit tudsz hogy ha qfan módban megy akkor teljesítmény függően hajtja a ventit amugy meg megtudod adni neki hogy hány %os teljesítménnyel menjen! a fordulatszámot meg megtudod sasolni a biosban is ha akarod.,,, na de visszatérve az igéretemre már itthon vagyok és igaz nem PM hanem itt rom meg amit kértél:

tuningnál ugye unlinked, FSB 1600 MEM DDR 800
cpu multiplier 8
mem időzítés...bár leehet hülyén állítottam be de kingmax 800MHZ-tól nem kell sokat várni sztem!:D (4:4:5:15) a többi auto!
spred spectr....mind disabled és alatta dis
dis
dis
en
en
dis
5x

overvoltage cpu 1.35V azzal tuttira megy de most vettem eggyel kisebbre!:D és még sikerült megirnom mailt!:D

mama fesz 2.000V a többi auto!

én másokat nem moddoltam! jah meg Qfan-on van nekem a venti! közbe kiabál hogy mikor indíttom pl most is mmikor hazaértem hogy baj van mert a venti nem pörög 600rpm-et de hisz (megvan fagyva: míg nem vagyok itthon nincs fűttés!a szoámba...) a gépe jóhogy nem pörög fel!:D

remélem segyítettem

(#983) Szabest válasza #56573440 (#980) üzenetére


Szabest
tag

Most mérne lehetne azon jobba chipset? :S enmnagyon vágom ám azt a lapot..:S csak halomásból hogy ilyen meg olyanfasza tunigra..de sztem nem feltétlenül jobb a mienknél nem? vagy??: tévednék? vagy akkor miért kerül ez majdnem ....sokba:p és kész!:Dmég anno 52őt adtam érte:S igaz csak nettot fizettem :C

nah ennyi ;]

(#984) #56573440 válasza Szabest (#983) üzenetére


#56573440
törölt tag

a vételár és a tuningpotenciál megint nem egyenesen arányos. a p5n32-e ben 680i a chipset, ez nvidia fejlesztés azért nem olcsó mert csak ők csinálhatnak sli-t tudó chipsetet. p5b esetében egyszerűbb, ott ha minden igaz P965 van, ami jobb esetben intel fejlesztés, és effektíve olcsóbb, mert teljesen más dolgokat kell kezeljen.
nem feltétlenül jobb mint bármi más, amíg nem tuningolsz. 680i általában nem egy tápos darab, van ami megy 500 on is, de ritka mint a fehér holló. meleg a chipset mint atom, stb. nekem szimpi volt a lap de pl kollégámnak valami hasonló árkategóriás p5b volt asszem premium vagy ilyesmi és úgy ment 500 on hogy minden auto fesz, stb, és beírta fsb nek... ezzel egy picit küzdeni kell. meg kell bele egy magas szorzós proci

mod: ezért kell venni mellé egy jobb kingmaxot pl 1066-osat. azt linked ben is össze lehet tolni, sokat számít ha a proci meg a memó szinkronban dolgozik valamilyen szinten. de 1600 ban ha linked+ legalsó arány az 1:2 hez és akkor 800 kéne legyen a memó... próbáld meg, hátha akkor értelmesen beállítja azt is

[ Szerkesztve ]

(#985) Szabest válasza #56573440 (#984) üzenetére


Szabest
tag

nemvágom mit mondassz...:S igy hogy a prcit huzom 32-re(1600/800) igy mennek szinkronban!1:1 ben a memmel! ezt irja! nemtom mire gondolsz hogy mit tehenék jobbá ha vennék egy nagyobb frekis ramot..:S amugy ezt a 800as ramot nemhiszem hogy tudnám járatni 1066-on ..:s mih? szted? habár lehet, de akkornagyon sok fesz kéne neki meg hát akkor lazább pl gyári(5:5:5:18)as időzítések nem? szted ugy menne?

üdv csácás

(#986) #56573440 válasza Szabest (#985) üzenetére


#56573440
törölt tag

én 1066-os kingmaxal teszteltem, és be lehetett linked módba is tenni úgy hogy 1066-on járjanak, és úgy gyorsabbak voltak, 5-5-5-15 ös időzítésen. mondjuk a difi csak mérhető volt...

(#987) Szabest válasza #56573440 (#986) üzenetére


Szabest
tag

értelek! de akkor én a 800asokat berakom linkedbe gyári(auto) időzítésekre és adok neki jkicsi plusz feszt akkorszted menni fognak gyorsabban? vagy hogyan tudnám kihozni belőlük a maxot? amugy miért jó az a linked mód ??? vagy mi az egyáltalán ?? nemértem!:S :B :B :B HELP meee! :F

(#988) #56573440 válasza Szabest (#987) üzenetére


#56573440
törölt tag

a linked módban manuálisan tudod állítani az fsb: memória arányt. nekem a lap érdekes dolgokat művelt pl ezzel is alapon ha auton volt, pl cup-z vel meg tudod nézni vagy everestel hogy neked auto-n 1:1 re teszi e. ha igen akkor nem sok értelme van variálni, ha 800-as kingmaxod van az lehet menne 900-on de cl5 ben és az nem sokat gyorsítana, vagyis inkább semmit. 1066-os kingmax is akad, nem sokkal drágábban, nekem az volt és az ment is annyit, és ment cl4 ben 800-at is, bár 2.4V-on amit mértem az az volt, hogy nekem a 9*400 mellett jobban jött az 1066-os memó cl5 ben mint a cl4 es (4-4-4-10) 800 on.
de neked szerintem ebből többet nem lehetne kihozni.

az unlinkedben meg beadhatsz amit akarsz, a leg perverzebb sebességeket is fsb re meg memre, de ha nem dolgoznak szinkronban akkor nem sok értelme van a magas frekinek. ha unlinked ben is felismerte 1:1 nek az időzítést akkor faján megy. nekem nem akarta, bár lehet a memó miatt volt

[ Szerkesztve ]

(#989) dzsóbácsi válasza Szabest (#982) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Köszi!!.. :R
Megpróbáltam, de sajnos ezekkel a beállításokkal indulás után már a Pc Probe sem indul el..totál kifagy a gép..Alap BIOs-al viszont megy..Virust is kerestem, de a NOD32 nem talált..viszont kivilágosodott a tálcám színe..Nem kék, hanem olyan világos-vaj színü :F :F
Lelestem néhány fesz értéket egy régi PH.-s tesztből..Ott a sima P5N32SLI-t tesztelték..most én is azokkal próbálkozom..na meg 5-5-5-15 a a 800as A-Data EE.-knél :((( :(

(#990) Szabest


Szabest
tag

Hát akkor nemtom mibaj lehet a tieddel!:S nah de ujjabb problémában kérem segítségeteket!
vista 32bit install semmi gond eddig! oneklikk activator okés! restart
ok->nvidia driver installok meg vga-t is restart-->kékhalál royal.sys hiba megoldásokat ötleteket várok mihamarabb köszi mindenkinek! csácsá

(#991) fanofmanu23


fanofmanu23
csendes tag

hello!
Van itt vkinek Geil ultrája P5N-E lappal? csak annyi a kérdés hogy mennek e szépen eggyütt? :R thx

(#992) Napster válasza fanofmanu23 (#991) üzenetére


Napster
tag

Nekem azok vannak , és eddig semmi gond nem volt velük.!

2.15 V 910 CL4 | 970 CL5 -ben ! eddig :)

Akinek P5N-E (sima nem 32!) lapja van irja már le mennyi a max FSB amit elért... illetve hány v os chip fesszel ! THX

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#993) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Helló !!!!!

Vettem egy Asus P5N-E SLI alaplapot és abban kérném a segítségeteket hogy összedugtam mindent és 2 napig ment is és harmadik napon be sem tudtam kapcsolni azt csinálta hogy bekapcsol pörög meg minden a winyó is működik kép nincs a monitoron! Szórakoztam 1 napig vele mikor ujra beindítottam ( szédszettem mindent újra összeraktam és a haver gépén eggyesével kipróbáltam mindent proci, gkártya, ram monitor stb. minden OK) ment is estig, reggel újra sötétség. Olvastam hogy a RAM-okkal gondjai vannak a lapnak de akkor el sem kéne indulnia vagy még is :F Szerintetek mi lehet a baj????
köszi

pentium 4, 2x 1giga apacer am1, gigabyte 7600 gt, 80 giga WD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#994) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Helló!!!

Megint én! Megoldottam a dolgot a memória volt a ludas (1 hónapja vettm :W ). Beleraktam egy szerviz kis hangszórót és a pityegésből rájottem. Tettem bele kingston ramokat azzal hibátlan :C . Ajánlom a kis hangszŕókat rátenni az alaplapra akinek nincs.
Kérdés: skli-ben a két gkártyának tök egyformának kell lennie?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#995) fanofmanu23 válasza gyerpi (#994) üzenetére


fanofmanu23
csendes tag

A márka lehet más de a típusnak egyeznie kell asszem

(#996) fanofmanu23 válasza Napster (#992) üzenetére


fanofmanu23
csendes tag

uhh az yo thx :K

(#997) tonyo9 válasza gyerpi (#994) üzenetére


tonyo9
tag

az enyém meg kingston rammal csinálja azt amit neked a másikkal.A-data-val viszont megy ,de szokott fagyni játékoknál:S
Kingston value ram KVR667D2N5/1G
pedig rajta van a listán :D

(#998) #56573440 válasza tonyo9 (#997) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem volt ott egy kis tuning? meg kéne nézni pl memtestel bootold be cd-ről és adj az arcára. ha megy egy jó fél napig és nincs error akkor prime és ha az sem akad ki akkor valami más gubanc lesz :)

(#999) tonyo9 válasza #56573440 (#998) üzenetére


tonyo9
tag

nincs tuning nemértek hozzá:D
sajnálom azért a kingston ramokat.
a többi amit irtál az nekem angol

(#1000) #56573440 válasza tonyo9 (#999) üzenetére


#56573440
törölt tag

az azért nem normális hogy meghal játékok alatt... táppal hogy állsz az milyen típus? lehet hogy az lesz kevés/régi/könnyített verzió, és ha elkezdene enni a q6600+a vga is akkor 12V-os ág hal be, nem bírja az asszimetrikus terhelést, meg mert ez nem volt feltüntetve a lapodon :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.