Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) petike2014


petike2014
aktív tag

1 nap késés :( ..., holnap lesz lapom, ha lesz időm tesztelgetni akkor írok majd :)

(#52) Hack3er válasza petike2014 (#51) üzenetére


Hack3er
őstag

Mennyiért veszed?

(#53) petike2014 válasza Hack3er (#52) üzenetére


petike2014
aktív tag

65e

(#54) frenky8230 válasza petike2014 (#53) üzenetére


frenky8230
csendes tag

Petike és hol? Ha meg nem sértelek. És esetleg striker is van azon a helyen? Mert én is ez a két lapon gondolkodom.

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#55) beneeto01


beneeto01
csendes tag

[link]

ASUS P5N32-E SLI bruttó: 63492 Ft

(#56) beneeto01


beneeto01
csendes tag

[link]

Asus P5N32-E SLI Deluxe bruttó: 62.700

(#57) petike2014 válasza frenky8230 (#54) üzenetére


petike2014
aktív tag

üdv, persze
raktáron szinte sehol nincs...
www.addel.hu-> pc doktor

(#58) frenky8230


frenky8230
csendes tag

Köszi :R

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#59) petike2014


petike2014
aktív tag

már a kezemben tartom a lapot, cpu, ram már benne csücsül :)

(#60) vagamo válasza petike2014 (#59) üzenetére


vagamo
őstag

Boldog Karácsonyt! :C :DD
Várjuk a tapasztalatokat! :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#61) vagamo


vagamo
őstag

s775 P5N32 E SLI 60.984
Igaz Debrecenbe kéne menni! :DDD :DDD [link]

[Szerkesztve]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#62) petike2014


petike2014
aktív tag

http://www.hwt.hu/cikkek/cikk/p5n32esli.html

(#63) Hack3er válasza vagamo (#61) üzenetére


Hack3er
őstag

Én most nem megyek Debrecenbe mert nincsen 60K egy lapért.

(#64) attika80 válasza petike2014 (#50) üzenetére


attika80
aktív tag

Szia. Nem akarlak megbantani, de egy e6400 ala, nem volt tul jo a lapvalasztas szerintem. Igazabol azon kivul, hogy vannak ilyen olyan nyugok a 680i chipsetekkel, nem mennek igazan nagy fsb-t ezek a lapok. Egy majdnem fele aru 965-os lappal lehet jobban jartal volna. De ennek ellenere varom a tapasztalataidat a lappal kapcsolatban:) Grat a cuccokhoz:)

(#65) petike2014 válasza attika80 (#64) üzenetére


petike2014
aktív tag

Üdv!
Első sorban valóban, e6400 mellé nem a legjobb választás...
680i körül nincsen semmi nyűg, ennél a lapnál nekem semmi gondom nem volt, raid 0 tömböt is használok stb.., semmilyen hiba nem jelentkezett.
A tuning, hát, e6400..., pff 350-360-es fsb között van a vége alapon, tényleg, ilyen cpu-hoz nem éri meg.
A tesztben is ott az e6300, ahhoz már inkább, 3,2GHz, kicsit szomorú de valszeg lecserélem vagy egy e6300, vagy eyg e6600-ra.
Szóval nem egy nagy szám az e6400-el, viszont maga a lap az a tesztekben leírtaknak tökéletesen megfelel. Én azért vettem meg mert volt pénzem rá, amúgy nem vettem volna meg.... Megláttam, megtetszett, nem INTEL chipshetes, és még asus-is :) (asus fan vagyok , minden asus, ha lehetne az alsógatyám is az lennne).
A fele áru cuccot meg hát, p5b-deluxe-dq6-p5w64ws prof-vagy a szinte beszerezhetetlen p5n32-e sli , utóbbira tettem a voksom, nem bántam meg, úgy érzem, én nem 90%-os tuningot akarok, én egy megfelelő és jól felszerelt lapot, ami tudj azért a tuningot...
Valahogyan így állunk most. A fesz értékek szinte semmit nem drop-olnak...(nem műszerrel mértem), a lap kialakítása nagyon jó! Ami a képeken nem látszik, de én látom :D az az ,hogy ez egy átmatricázott striker extreme, a matrica alatt (de áttesző valamennyire a matrica) kiolvasható a pcb-re szintázott felirat...
A hűtés, hát forrófejű nv-ről van szó, érezhető is..., a borda forró, szóval kézzel max pár mp-ig lehet rajtatartani a kezed. A hangkártya valami iszonyat jó, nem volt x-fi-m az int. audiokhoz tudom hasonlítani. az elehlyezések jók, minden ott van ahol lennie kell, 8db venti csati a lapon, a bios valami állat :D (ha lehet így mondani), mindenen az utolsó kis kapcsolón tekerőn is lehet módisítani, és infot lekérni stb...
összegezve: akinek NV chipsetet szeretne, esetleg sli stb..., és egy jó tuningot is akar még mellé, sőt egy új chipsetet, vagy akár egy ''best'' gamer lapot (asus szerint, de nekem is nagyon bejön, és mint a teszt is írta az evga-t lekörözi) annak nagyon ajánlom
kontárba csakis az e6400-el nyújtott tuningját tudom felhozni, semmi mást! majd kérek egy e6300-at, megnézem azzal is...

ha kérdése vagy kérése lenne valakinek csak nyugodtan, szívesen válaszolok

Nekem ez a lap nagyon-nagyon tetszik és bejön és örülök,hogy megvettem :) !

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#66) rendelő válasza petike2014 (#65) üzenetére


rendelő
csendes tag

azért a ''lekörözi'' erős túlzás, ''abszolút minimális az előnye''...de mindegy is: BUÉK mindenkinek előre is!! :R :R

(#67) attika80 válasza petike2014 (#65) üzenetére


attika80
aktív tag

Szia.

Orulok, hogy elegedett vagy a lappal. Bevallom nekem is inkabb a 680i chipset a vonzobb, mint az intel. Bar lehet annak koszonheto, hogy nekem csak nvidias chipsettel szerelt lapom volt eddig. Ez a lap pedig kimondottan tetszett, olyasmit ereztem en is, hogy a striker es ez kozott a hutesen kivul nem sok kul lehet. Most egy kicsit megerositettel ebben is. Nem tudom, hogy lesz e meg asztali gepem de ha lesz a kozeljovoben, akkor DFI lanparty lesz 680I-s:) Nekem ugyanis a DFI a maniam:) Szerintem pakolj bele egy jo e6600-at:)

(#68) vagamo


vagamo
őstag

Tapasztalatok a lappal?? Valamit olvasni szeretnék már róla (680i) :W . Megéri bele 6700-es procit rakni 6600 helyett (kb 45k-val több :Y )

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#69) frenky8230


frenky8230
csendes tag

Ez a lep engem is érdekelne, mert most épittek én is. 6700 ast szeretnék bele, és érdekelne ,hogy stabil e ez a lap.

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#70) vagamo válasza frenky8230 (#69) üzenetére


vagamo
őstag

Te mire jutattál, megéri a 6700 45k-val többlet a 6600-hoz képest??? Nekem is a 6700-as a szimpib, de teljesítményben is produkál majdenem ekkora különbséget?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#71) frenky8230


frenky8230
csendes tag

Én nem tudom , de ha 100zal többe kerül a 6800 akkor elgondolkodtató a teljesitmény külömbség. De lehet várok mig lejebb megy 6800 vagy 4 mag. De inkább 4g memóriába fektetek és 6700 szerintem vígan elmegy 3g-n is , élettartam romlás nélkül. Még azért lenne jó ha tudnék többet a lapról, mert késöbb szeretnék sli-t is kötni bele.

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#72) vagamo válasza frenky8230 (#71) üzenetére


vagamo
őstag

Ja-Ja, pontosan én is ebben a cipőben járok és ugyanígy gondolkodok a témáról, de itt mindenki halgat a lajáról :F ! Akiket meg kérdeztem, hogy melyik lapot érdemes venni azok ahányan voltak annyit fajtát, félét ajánlottak, én pedig az újítások híve vagyok! Sajnos itt is nagyon megosztott a vélemény kaárcsak abban a frány politikában! Nem a max tuning a célom, anem a megbízhatóság és a relatív hosszan fentartható konfiguráció. Ezért szeretnék sli-t használni a közeljövőban, amikor eljön az ideje vidikártya:ASUS 8800gts? GTX-nem kifizetődő!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#73) petike2014


petike2014
aktív tag

én írtam pár sort róla, nekem ilyenem van

(#74) TGyula válasza vagamo (#72) üzenetére


TGyula
tag

csak ha válaszolhatok..... :R

1 hét: nem tetszett , szerettem volna a p5w dh deluxe lapomat vissza
2 hét: 370-380 fsb vége /előző 430/
3 hét: 602 new bios :DD 9*400 vagy 6*500és végre megy de a 4*300gb sata2 samuknál fellép az a fránya hiba amitől az ideg +ől :W olvasás 4mb írás 130mb , de mitől???

Ja és el nem cserélném semmire :C

(#75) vagamo válasza TGyula (#74) üzenetére


vagamo
őstag

Király, tehát alakulgat a lapka! Mire a moltba jutok (feb. vége márc eleje) Ez lesz a legjobb! :DD

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#76) frenky8230 válasza vagamo (#75) üzenetére


frenky8230
csendes tag

Hallod! most úgy felcsigáztam magam, rendelek egy ilyen lapot ,oszt leírom milyen. 6700essel megküldöm, meg rakok belegtx et. hamarossan teszt,csak felépittem.kb 2hét ok :D

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#77) vagamo válasza frenky8230 (#76) üzenetére


vagamo
őstag

Várjuk :C :DD :C

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#78) TGyula


TGyula
tag

csak 1 kérés :R

ha valaki látna a neten valami +oldást a sata problémára :W +köszönném ha szólna :R

(#79) petike2014


petike2014
aktív tag

hello
milyen beállításokkal érted el a 3GHz feletti eredményket? köszi

(#80) TGyula válasza petike2014 (#79) üzenetére


TGyula
tag

3ghz??
ahoz még semmi nem kell az fsb emelésen kívül

(#81) petike2014 válasza TGyula (#80) üzenetére


petike2014
aktív tag

ahha, szóval te mindent auto-n hagytál, nálam így 2,8GHz-nél megáll a dolog, vagyis 3GHz-en is elindul de nem stabil, és a cpu feszt felnyomtam 1.6V-ra és még akkor sem volt az, adtam mindennek 0,2-0,3V+ feszt és akkor meg kifagyott a bootnál, szóval nem értem...
kifogtam egy kevésbé tuningolható E6400-at?

(#82) TGyula válasza petike2014 (#81) üzenetére


TGyula
tag

nekem 6600 van

(#83) TGyula válasza petike2014 (#81) üzenetére


TGyula
tag

de 1ébként a szorzót vedd le 1el nézd + meddig megy el áram nélkül ezután tedd vissza szorzót +volt
nem kell mindennek a + volt
nekem ez a jelenség valós 3700-3800-nál van /1,5v/

(#84) NoFear-CSC


NoFear-CSC
csendes tag

Urak!

Arról van valami érdemleges infója valakinek, hogy a 650i-s lapok kb mikortól kaphatók majd nálunk és mi lesz a várható ára?

(#85) vagamo válasza TGyula (#74) üzenetére


vagamo
őstag

Hi!
Ez a sata probléma csak a smsungoknál jön elő? :Y

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#86) TGyula válasza vagamo (#85) üzenetére


TGyula
tag

máshol amit olvastam más vinyóval is :W

azt írják ez sata vezérlő probléma :(((

de nem tudni szoftveres vagy hardveres a probléma :F

(#87) frenky8230


frenky8230
csendes tag

Na megrendeltem a lapot, remélem menni fog rendessen. 6700 procit 8800 gtxet 4g corsair ramot 1066 ;] meg egy raptort. Lehet lesz bele mégegy gtx is majd ,de csak ha már olcsobb lesz. Zalman hüttőt 9700 est. A jövő héten lesz kész , utánna énis irom a véleményem. Haveromnak van samsung vinyója 300 g-s sata2es,majd kipróbálom benne ,hogy mit válaszol rá. Remélem raptorral nem lesz gond benne. Másnem lapcsere, és irom majd vagamó ,hogy mit tud. :C

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#88) petike2014


petike2014
aktív tag

így már nem rossz azért... a 4Gb Corsairral vigyázz..., láttom külfödi oldalakon hsz-ben,hogy a gyerek is bevette, betette és baxott neki menni..., csak 2db-al ment! és jól le is hordta ez miatt a lapot... pontosan nem tudni mi okozta a hibát, neki az volt,hogy akár mit csinált 30mp-enként reset

énis most le fogom cserélni az e6400-at e6600-ra...

amúgy nálam nincsen gond a sata2 hdd-kkel, van két WD 2500KS-em.., annyi talán,hogy picit lassabb a ''válszideje'' az előző lapéhoz képest, de másban nem vettem észre, pedig kerestem a hibát(kat)...

[Szerkesztve]

(#89) vagamo válasza frenky8230 (#87) üzenetére


vagamo
őstag

Szuper! :R :C
Valami ilyet szeretnék én is összerakni! :)) :DD

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#90) frenky8230 válasza petike2014 (#88) üzenetére


frenky8230
csendes tag

Voltam az asus oldalán, azt hiszem van fent biosfrissítésmár, de nem esküszök meg ,hogy frisebb. Westlake linkelt multkor striker extrém topikban ,hogy ahoz már létezik friss bios, és a két lap szerintem majdnem ugyan az. Azok a ledek, hütés, és hátsó kijelzőn kívül én nem láttam külömbséget a két lap között, csak a 30rugót. Ha meg nem megy benne a ram akkor meg ketté vágom a lábamon ezt a lapot az bisztos ;] amúgy xms2 es volt csávókámnak benne, vagy dominátor? Habár lehet csak amd fan volt azért irta :DDD

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#91) frenky8230 válasza petike2014 (#88) üzenetére


frenky8230
csendes tag

Most találtam meg amit írtál ,hogy fagyott gyereknek. Én meg találtam egy másikat ,ahol aztirják brutálissan megy 4 giga corsairral.Na majd meglátjuk.

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#92) frenky8230 válasza petike2014 (#88) üzenetére


frenky8230
csendes tag

Utánna néztem ennek a memória dolognak mégegyszer, és az asus hivatalos fórumán olvastam ,hogy ezekkel a ramokkal van probléma Corsair CM2X1024-6400C5 .Nem kompatibilis vagy mi. Namost amit én rendelte az meg ez XMS2 8500 1066mhz, és ezek valami uj nvidia sli technológiával futnak a lapban, és ezek 100százalék ,hogy mennek ha négy van is a lapban. Egy srác irta még ,hogy evga 680 -ban viszont ezek a ramok mentek rendessen ,mármint a 6400 as.

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#93) vagamo válasza frenky8230 (#92) üzenetére


vagamo
őstag

Küldtem privit!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#94) petike2014 válasza frenky8230 (#92) üzenetére


petike2014
aktív tag

Értem, nekem is itt van a lap, használom is, tetszik, szép, forrófejű (nv..)
Nekem CM2X2048-6400-am van :)... azzal nincsen gond...
Igazából a Striker meg ez között annyi különbség van amit te is leírtál ...:), nem vicc, azonos BIOS verziókat adnak ki hozzá..., 602-es most a legújabb!

Én sajnos nem tudok ennyit költeni gépre :(... Majd február körül egy E6600 és egy 8800GTS-t teszek az E6400 és a 7950GT 512 helyére... A ram meg szerintem elég a 2GB

(#95) vagamo


vagamo
őstag

Kiváncsi leszek mit tud az új C2D-vel? Érdemes e ezekre várni? Már megint 1 újítás :W !

6850 - 3.0 ghz - 1333 mhz fsb
6750 - 2.66 ghz - 1333 mhz fsb
6650 - 2.33 ghz - 1333 mhz fsb


[Szerkesztve]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#96) vagamo


vagamo
őstag

Igazzzz a szorzók is megváltoztak! Mi lesz ennek a végeredmény?
6750 : 333 * 8 = 2664 mhz !
6650 : 333 * 7 = 2331 mhz !

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#97) TGyula válasza petike2014 (#88) üzenetére


TGyula
tag

nem 2 db hanem 4 db és nálam sem rögtön hanem 1 hét elteltével kezte :W

(#98) petike2014 válasza TGyula (#97) üzenetére


petike2014
aktív tag

csak megjegyzésnek írtam, lehet,hogy semmi köze hozzá mivel 2-4 nem egyenlő darabszám :), de nálam nincsen semmi hiba :), csak ennyit szerettem volna

(#99) frenky8230


frenky8230
csendes tag

A ház ,táp meg a proci hüttő már a héten meg lesz, de a többi csak jövő héten. Na addig moddingolom majd a kasznit :C

Minél tökéletesebb valami ,annál jobban keresed hibáit. Szerintem:)

(#100) TGyula válasza petike2014 (#98) üzenetére


TGyula
tag

nem rajtad akarom kitölteni a dühömet!!!! Bocsi :R

csak 1 ''kicsit'' bosszantó ebben az árkategóriában szerintem :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.