Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83) szacsee válasza reset (#81) üzenetére


szacsee
nagyúr

Látom megvan az új játékszered. :DDD
Auto fesszel csak óvatosan, ha még ismeretlen a deszka, akkor valami monitorozó progival csekkold meg, hogy nehogy túlfeszeljen. Minden chipsetnél másképp van, pl P5K sorozatnál a PLL-t, a Vcore-t, a ramfeszt, az NB feszt tolta az egekbe az Asus deszkája. Először inkább nézd meg, hogy melyik auto fesznél kergül meg a deszka, nehogy valami degradálódjon.

Meglestem én is kíváncsiságképp mit tud CB-vel a cuccos, nem tudom, hogy ez jobb-e mint amit belinkeltél eredmény (kisebb érték, vagy a nagyobb a jobb) rég tuning huszárkodtam már, de viszonyítási alapnak jól jöhet (2500K, P67, 2x4Gb 1600 cl9).

Autó fesz + offset és freki mókához annyit, hogy itt is a szorzó arányában veszi vissza a frekit a cuccos, vagy a frekit és a szorzót is visszaveszi?
Rég volt amd-s gépem, ott még csak a szorzót váltogatta előszeretettel, ha magasabb "FSB"-t lőttél be, akkor a legkisebb szorzó és a beállított freki szorzatával ment a proci. Gondolom azért magasabb az alaphoz képest az OC alatti energiatakarékos processzor freki.. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.