Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) ViZion válasza edeleny (#2000) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, de nem minden lapnál. El kellene olvasni a manual-t... :DDD lehet, h ennél is van.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2002) apollo12 válasza ViZion (#1999) üzenetére


apollo12
veterán

bios frissítést megpróbálom holnap phenom 2 procival

mindent meg próbáltam és egy sípolást se tudtam kicsikarni

[ Szerkesztve ]

(#2003) apollo12


apollo12
veterán

helo sikerült szert kerítenem egy henom 2 procira, legújabb biost fel raktam, de ugyan úgy nem hajlandó indulni fx proccal mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#2004) ViZion válasza apollo12 (#2003) üzenetére


ViZion
félisten

cmos resetet a lapnak. Ha utána sem indul FX-l és benne van a CPU compatibility listában, akkor passz, olyat még nem keféltem. Mondjuk 1 rammal is érdemes próbálni, más slotokban, hátha.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2005) apollo12 válasza ViZion (#2004) üzenetére


apollo12
veterán

nah ma meglepődtem ez a lap egy hulladék, 2db phenom 2 simán megy, de 2db fx 6100 semmi, de az a legnagyobb vicc hogy egy fx 8350 nel meg simán bootol és felismeri a lap

2db fx 6100 tökéletesen üzemel más lapokban, csak ebben nem hajlandó, 4 féle bios próbáltam

(#2006) ViZion válasza apollo12 (#2005) üzenetére


ViZion
félisten

Az fain. Esetleg a supportnak írj, hátha...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2007) edeleny


edeleny
őstag

Lehet hogy nem itt kellene kérdeznem.

Ott kezdem, hogy nézegettem az ASUS oldalán a Fast-boot videokat.
Ott pár másodperc, és benn van a Win!

nekem valahogy elég lassan jut túl a Bios-on. nem tudom, érzésre, mint ha az előző gyorsabb lett voln. majd jön a Windows indítása, és beanimálódik a windows logó! Ez a rész az SSd-en ugyan olyan lassú, mint a fiam ősrégi vinyóján. Aztán pár másodperc, és hipp hopp benn a win.

ASUS-ék hogy csinálják, hogy átrohan a BIOS-on 3 másodperc alatt, majd mindenféle hókuszpókusz nélkül benn az oprendszer?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#2008) Lacielvtárs válasza edeleny (#2007) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia
frissítsd a biost
nekem asus m5a97 r 2.0 lapom van és a gyári 0601-es biossal ugyanezt tapasztaltam hogy az asus logónál görcsöl egy rakás ideig
a újabb biossal, ami anno 1503 volt az asus logó szinte egy szemvillanás alatt eltűnik és már indul a win animáció
most a legújabb van fenn nekem, azzal is ugyanilyen gyors
a régi gyári biossal nekem is volt vagy 10 mp mire eltünt :)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2009) edeleny válasza Lacielvtárs (#2008) üzenetére


edeleny
őstag

A legújabb van fent!

Lehet, hogy le kellene tiltogatnom a nem használt dolgokat?

Az előző lapban a nem használt ATA-SATA vezérlőket letiltottam, meg mindent ami nem kellett! (midi port, Game port, meg ilyenek)

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#2010) ViZion válasza edeleny (#2009) üzenetére


ViZion
félisten

A nem használt dolgok tiltása alap. Másik: win-ben keresés, msconfig és a rendszerindításnál a nincs folyamatjelző elé pipa. Harmadik: uefi boot. Ilyenkor "átugorja" a bios-t, mindent az OS-re bíz.
Uefi telepítés: [link], [link].
Magam nem próbáltam az UEFI-t, mert linuxos dual, néha tripla boot van, néha régi linuxal is tesztelgetek, de nem tűnik bonyolultnak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2011) Beretvás


Beretvás
addikt

hali..
frissítettem a legújabb biosra erre meg maradt minden beállításom biosban.. ez mi a fene??

(#2012) Shing


Shing
őstag

Jó látni ahogy az Asus le se tojja a sima M5A97-es lapot. Megnéztem már kíváncsiságból és az R2.0 változathoz javában jönnek a bios frissítések és Win8 driverek.
Komolyan úgy érzem mintha valami beta alaplapom lenne, nem baj, leteszteltük az Asus-nak a lap hibáit, pénzért. :DDD

(#2013) Lacielvtárs válasza Beretvás (#2011) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én is jártam már így az m5a97 lapnál ami még nem r 2.0
alaplap elemet kivetten néhány percre és újból frissítettem a biost és úgy már ment
vagy próbáld meg biosban frissíteni, bár nem tudom hogy csináltad
nekem m5a97 r2.0-m van ott biosban eddig mindig működött és indult is az új bios

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2014) Beretvás válasza Lacielvtárs (#2013) üzenetére


Beretvás
addikt

biosbol csináltam ahogy szoktam.. ennek ellenére megy rendesen az új bios..csak furcsállom hogy jól megy mégis megmaradtak a beállítások

(#2015) Beretvás válasza Beretvás (#2014) üzenetére


Beretvás
addikt

most újbol feltettem a legújabb biost és most törölte a beállításokat ahogy kell.. de arra lettem figyelmes , hogy nem droppol a fesz.. létezik ez? biosból 1.440 van belőve és win alól is annyit mutatnak a progik..

(#2016) Lacielvtárs válasza Beretvás (#2015) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

erre már nincs ötletem, de az különös hogy megjegyezte a régi beállításaid az új bios :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2017) Beretvás válasza Lacielvtárs (#2016) üzenetére


Beretvás
addikt

eléggé.. de most jónak tűnik.. "kopp kopp"

(#2018) Lacielvtárs válasza Beretvás (#2017) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az a lényeg hogy megoldódjanak a gondok :)
:R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2019) Gaberking válasza Lacielvtárs (#2016) üzenetére


Gaberking
senior tag

Sziasztok!

Nekem, m5a99x evo r2.0 van, egy pár napja frissítettem a biost és nekem is megjegyezte a beállításokat. :K

(#2020) Beretvás válasza Gaberking (#2019) üzenetére


Beretvás
addikt

akkor ilyen lenne az új bios :F

(#2021) Gaberking válasza Beretvás (#2020) üzenetére


Gaberking
senior tag

Remélem így is marad, sokkal kényelmesebb! :D

(#2022) Beretvás válasza Gaberking (#2021) üzenetére


Beretvás
addikt

mondjuk mikor másodszorra tettem fel az új biost akkor már törölt mindent.. kényelmesebb, csak engem zavart a dolog.. :K viszont programok szerint nem droppol a cpu fesz.. végül is ez jó csak nem tudom , hogy bios hatása vagy szenzorok zavarodtak meg.. eddig droppolt picit..

(#2023) Gaberking válasza Beretvás (#2022) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nálam tökéletesen működik! :)
Lehet, ha a bios-t újabb verzióra frissítjük, akkor megmaradnak a beállítások, mikor a meglévő kerül rá ismét, akkor töröl mindent.
Szerintem, ugyanazt a biost, akárhányszor fel lehet tenni, nem szabad másként működnie.

[ Szerkesztve ]

(#2024) saw1114


saw1114
tag

sziasztok az új biost rakta fel már valaki?érdemes frissíteni? M5A97 EVO R2.0 BIOS 2005 Improve system stability.

Letiltott az agya. Velem is ez volt, amikor Neil Amstrongot játszottam a Hódkórban. Egy sikátorban találtak rám. Egy régi frigóba próbáltam visszatérni a Főd légkörébe.

(#2025) Beretvás válasza saw1114 (#2024) üzenetére


Beretvás
addikt

szerintem igen... :K

(#2026) MaxxDamage válasza saw1114 (#2024) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

jó, hogy mondod, köszi ! (nem néztem mostanába) :R
jó hogy ehez a laphoz van sok friss cucc :DDD
amint megjön az új RAM KIT -em egyből Updatelem is a BIOS-t addig valaki írja meg, hogy mi a különbség a
2005 és 1903 (ez van jelenleg) közt ! ;) :R

Improve system stability --> Rendszer stabilitás, javítás (/hotfixféle?) :U :F

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2027) Beretvás válasza MaxxDamage (#2026) üzenetére


Beretvás
addikt

Jó kérdés de nálam úgy tűnik a cpu oc stabilabb, nem droppol annyit a fesz, vagy félre mérnek a szenzorok de eddig az ez előtti biossal droppolt..

(#2028) MaxxDamage válasza Beretvás (#2027) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt tapasztaltam énis az FX-8350 -nél így hagytam is a francba... 1903 BIOS -al , akkor majd megpróbálom ezzel a BIOS- al ! ;) :R

(Próba / szerencse ! :B )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2029) Beretvás válasza MaxxDamage (#2028) üzenetére


Beretvás
addikt

próba szerencse.. :K

(#2030) edeleny válasza ViZion (#2010) üzenetére


edeleny
őstag

Most értem rá, hogy elolvassam!
Mindenképp érdekes!

Ha valamivel le tudom menteni a mostani Win7-et, valami képfájlba, mindenképp kipróbálom.
Bár nem tudom, hogy mit várjak tőle.

Az uj BIOS, ha valahogy le tudnám menteni a mostanit feltenném. Csodásan megy.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#2031) edeleny


edeleny
őstag

Vizion!

Bocs az Off topicért.
Sima HDD-re Winfos 8.1 UEFI Bios-al telepíthető?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#2032) ViZion válasza edeleny (#2031) üzenetére


ViZion
félisten

Telepíthető.
DE! Ahogy írtam is, magam nem próbáltam, mert SSD-vel így is jó a sebesség, illetve linux is van (az is tud UEFI boot-ot, de ott sem próbáltam, pláne nem dualban... :D ). UEFI vagy win 8 topikban biztosan részletesebben segítenek a hozzáértők. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2033) RaVal


RaVal
tag

Sziasztok!

Jövő hónapban tervezem az alaplapom cseréjét egy Asus M5A97 EVO R2.0-ra.
A jelenlegi konfiguráció:
Alaplap: ASRock 785GM-S3
CPU: AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3600 MHz (18 x 200) 3400-ról húzva
RAM: Kingmax 2x4GB DDR3-1333
VGA: Sapphire Radeon HD 7770 1GB GDDR5
SSD: Samsung SSD 840 EVO 120GB

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes-e az alaplap csere? Részben a SATA III miatt gondoltam, valamint a prociból is ki lehetne hozni többet szerintem, ahogy olvastam ez a proci jó hűtéssel, ami megvan, tud 3,8-4,0 GHz-et is. Jelenelg 3,6 felett már stbailitási gondok voltak.

[ Szerkesztve ]

(#2034) Lacielvtárs válasza RaVal (#2033) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia az a proci birni fogja a 4 gigát az asus lapban szerintem :)
a lapot ajánlom, nekem is ez van evo nélkül?
asus m5a97 R2.0, jó ki lap bár én magam nem hajtom túl a gépet és a procit a gyári tuningol felül :)
fx-8150 cpu-m van
az ha nekiugrik valaminek felszalad 4200 Mhz-re is de állandó folyamatos terhelésnél megy 3,9 gigán
max vegyél egy ilyet vagy hasonlót :)
de ez csak egy tipp
az tuti hogy nekem anno volt ugyanebben a lapban volt egy phenom II x4 955 és az bírta a 3,5 gigát gond nélkül (a sima asus all in suite progival, alapból húzta fel minden állítgatás nélkül)
húzni is lehetett olyan 3,6ig, bár ennek a procinak az alap órajele 3,2 giga volt
én javaslom a lapot, de más is tuti fog írni véleményt :)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2035) saw1114 válasza RaVal (#2033) üzenetére


saw1114
tag

szerintem igen!

Letiltott az agya. Velem is ez volt, amikor Neil Amstrongot játszottam a Hódkórban. Egy sikátorban találtak rám. Egy régi frigóba próbáltam visszatérni a Főd légkörébe.

(#2036) ViZion válasza RaVal (#2033) üzenetére


ViZion
félisten

SATA III-nak csak SSD-nél van jelentősége, ha az is lesz, akkor érdemes. Nagy csodát ne várj azért, lehet, h ennyit tud a procid és a világ minden lapjában ezt hozná. Másrészt ezek a deszkák inkább FX-hez vannak, pl. fogyasztás csökkentő mindenféle okosságok csak azzal mennek rendesen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2037) Lacielvtárs válasza ViZion (#2036) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ebben lehet igazad lehet
mert nekem is a phenom után éreztem az fx-el a pörgést :)
akkor lehet nem volna hülyeség egy fx proci az Úrnak aki kérdezett :)
az tuti amit tapasztalatból mondom hogy az asus m5a97 r2.0 + fx-8150 együtt, pörög mint atom :)
amúgy a sata III igaz hogy egy sata III-as ssd-nél számít igazán, másnál alapvetően nincsen jelentősége
én is anno a sata 3-as ssd miatt vettem meg
és most már úgy látom, viszonylag jó döntés volt :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2038) RaVal


RaVal
tag

Köszönöm a válaszokat!
SSD már van, egy Samu 840 EVO 120GB, de a jelenlegi alaplapon csak SATA II van ugye.
FX processzor beszerzését is tervezem hosszabb távon, de az valószínű csak jövő tavasz elejére lesz aktuális.
Ami még az Asus alaplap mellett szól nálam, hogy ugye 4 db RAM hely van benne a jelenlegimben csak 2. És ha jól tudom többet nyerek még 2x4GB (összesen 16GB) 1333 DDR3-sal, mint simán összesen 8 GB 1600 vagy magasabb órajelűvel.
Szóval ez egy hosszabb távú befektetés lenne így, a jelenlegi procit használni ebben az új lapban, lehetőleg minél jobban kihasználva, amíg le tudom cserélni egy FX-re.

[ Szerkesztve ]

(#2039) ViZion válasza RaVal (#2038) üzenetére


ViZion
félisten

Kiábrándítalak ismét... ;]
SATA II vs. III között IRL semmit az ég világon nem fogsz érezni, csak benchekben látszik majd.
Ahogy a régi SSD és a legújabbak között sem mondod meg, h melyik van a gépben (hacsak nem webservert üzemeltetsz, vagy egész nap videót konvertálsz SSD-n)
A többi az korrekt :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2040) Lacielvtárs válasza ViZion (#2039) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

sajnos ebben is igazat kell adnom a kollegának
nekem ocz vertex 3 sata III ssd-m van
és való igaz hogy semmi külömséget nem érzek a giga lapom és ez között
pedig a giga még sata II volt ez meg sata III
neg ha megszokod a sta III-as ssd, utána már lassúnak fog tűnni az is :)
én anno a kisntone ssd ami ríni olvasni tudott 200/300 körül és utána lett egy ocz-m ami meg 480/535-el ír, ott már éreztem különbséget. (persze a win 7 élményindex észrevette a különbséget :)
5,9 volt anno a kingstone ez meg 7.7 :)
de a win élményindex meg nem számottevő
de igaza lesz, annyira gyorsabb nem lesz ha lapot cserélsz, amire én magam is számítottam abban az időben amikor lapot cseréltem :)
én anno csakis a ddr2 memória miatt cseréltem, mert haladni akartam a korral, hogy ddr 3 legyen :)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2041) atomanti19


atomanti19
aktív tag

Sziasztok!

A hirdetésben felsorolt lapok mennyire térnek el az Asus M5A97 EVO R2.0-tól?
Próbáltam méreteket összehasonlítani de szerintem ráfaragható a lapra ez a VRM hűtés.
Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#2042) MaxxDamage válasza atomanti19 (#2041) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez már döfi ! :C

(ha felszereled és bevállik, szólj nekemis azt veszek énis a lapomhoz !) :B ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2043) ViZion válasza atomanti19 (#2041) üzenetére


ViZion
félisten

Megnézted, h ez vmi Inteles lap? Itt két csoportban van a VRM, mellé a chipset. Nálunk meg egy hosszú a VRM, és a chipset. Nem lenne jó szvsz, de kérj pontos méreteket...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2044) atomanti19 válasza ViZion (#2043) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Intelesek azt látom meg a hőcsövezés sem jo a mi lapunkhoz. Inkább csak az érdekelne hogy javít e a VRM hőfokon. Csak magára a két bordára gondoltam meg a ventikre, hogy azok passzolhatnak e.

Jobban utánajárok :R :R :R

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#2045) edeleny válasza atomanti19 (#2044) üzenetére


edeleny
őstag

A képen a hőcsöves megoldás az az alaplap tartozéka. HA jól látom csak a két vetit adják, némi felfogatással!

Az első lapok, azok AMD lapok.
Nekem A8N-E volt, az M2N-E a következő generáció, jellemzően Am2, AM2+ foglalatos lapok. Nvidia chipsettel.

A kérdés az, hogy milyen procihűtőd van, attól elfér-e?

A chipset eleve ferde, nekem a VGA kártya, és a hűtő közé a tenyerem alig fér be. Ha be is tudnám tenni, akkor sem kapna levegőt. Jó sz...helyre került!
A VRM hűtés attól függ, hogy van e házventilátorod, alsó, vagy felső tápos e a házad, és mint említettem a CPU hűtődtől!

[ Szerkesztve ]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#2046) atomanti19 válasza edeleny (#2045) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Alsótápos a házam. Az északi híd (lekopogom) elég hűvös marad, de a VRM azért melegszik rendesen. Arctic A30 as hűtőm van.Közepes méretű, kicsit nagyobb a Cooler Mastereknél.

Elölről 2db 12 es venti fúj, felül 2db 12 es venti szív, alul 1db 12 es venti beszív, hátul 1 db 12 es venti kifúj, az oldallapon 2db 12cm es venti befúj.De utóbbi kettőt most leszedtem. És az alsó ventit is kikapcsoltam.
Nem igazán fér el több venti, olyan pedig egyáltalán ami a VRM re tudna fújni :/ Így adódik hogy egy ilyen kis álló profilú venti jó lehetne, de ugye a VRM hűtőborda kialakítása nem erre lett tervezve.Lapos is, tehát a házban szállított légtömeg sem igazán környékezi meg, kellene egy kellően magas borda, vagy egy olyan venti mint a fentebb említett. Nem tudom ezt a lapot lehet-e egyáltalán vizesíteni, ez ebben a másodpercben jutott eszembe, de kétlem hogy létezne rá redszer vagy alkatrész,"igény".

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#2047) edeleny válasza atomanti19 (#2046) üzenetére


edeleny
őstag

Az a gond, hogy a VRM borda teteje sem sík. Ha ott elfér, érdemes lehet megpróbálni.

Nekem felsőtápos a házam, (tehát pont onnan szív a tápventi, és az alaplapi csatlakozók melett van egy 9 cm-es kifelé fújó házventi.
Nálam ott csak útban lenne, így viszont van némi légmozgás arra, pláne, hogy a CPU venti is arra fúj!

A Hyper TX2 hűtőmön volt egy kis műanyag terelő lemez ami a lefújt levegőt rávezette a VRM bordákra!
Esetleg még ilyen megoldás is szóba jöhet.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#2048) ViZion


ViZion
félisten

Én anno a gyári CPU hűtő ventijét raktam rá, mert vkik mondták, h ASRock deszkáknál a kis venti is csodát tett... Hát nálam nem tett. :DDD PWM-es, szal hangos se volt, de többet nem tudtam kicsikarni a prociból, csak az új deszkával. Mert nem csak apróságokban különböznek a deszkák, mások az alkatrészek is. Anno VGA topikban ment a nagy arcozás, hogy az OC 7770-es ugyan az, mint a síma, csak az FW más :W Néhányan még azután is állították, miután linkeltem a cikket, ahol lekapták a hűtőket és kiderült, h halom alkatrész -pl. a ram- is más. Itt is ez a helyzet. Lehet trükközni, vizezni, de a belépős lapok akkor sem érik utol a nagyobbakat. A sok agyalás meg sufnituning helyett (pénzben is) érdemesebb feljebb váltani, ha ez a lap nem elég.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2049) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Volna egy próblémám RAM KIT ügyében... ezt a memó-t meddig lehet feszelni ? [link]
1.5v -os , de ahogy néztem 1.35v (memória vezérlővel) ennyin megy...

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2050) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Skype -n ha a hátsó alaplapi csatiba bevan kötve a mikrofon, használható kb. 30 sec -ig azt mintha kábelszakadás lenne , de ha a ház előlapi csatlakozóba csatlakoztatom, ott már jó ! Ez minek a problémája lehet ? (alaplap hiba ?)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.