Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Szeretnék egy AM3-as gépet összerakni.

Ezt a két lapot néztem ki:
Asus M4A87TD EVO
Asus M4A79XTD EVO

Lenne bele egy Athlon II X4 640-es processzor, egy GTS-640-es videóhkártya, 4 Gb ADATA 1333Mhz-es ram, 1TB WD vinyó!

Szerintetek melyik lap lenne a megfelelő ezekhez a cuccokhoz?

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3052) jeni válasza mesa23 (#3051) üzenetére


jeni
félisten

Hello

Ha a memóriákat még nem veted meg akkor a Kingmax DDR3 2x2GB 1333Mhz tudnám javasolni az Adata helyett a mellet,hogy a Adata memóriákra csak 2 év garancia van a Kingmax-ra 5 vagy tíz.
Ugyanúgy még a Kingston is szóba jöhet azonos kategóriájában az Adata helyett.
Lényeg ,hogy 1333Mhz nem legyen több mert a lapok vagy a procik AMD rendszerben kevésbé használják,nem lenne értelme a nagyobb frekis memóriáknak

Asus M4A87TD EVO

Asus M4A79XTD EVO

Az első a 87TD EVO az újabb chipszettes de kevésbé jobb a tuningra,de tudja az USB3 fogadását
A második jelölésed tuningra erősebb jobbak a MosFetek hűtései.Igaz régebbi lap.
Inkább itt a fórumon találsz olyan fórumot,hogy milyen alaplapot vegyek ot tedd fel a kérdésedet ha itt nem találsz kielégítő választ.
A videokártya az nem Nvidia GTX 460-s akar lenni? [link]

(#3053) mesa23 válasza Balancee (#3048) üzenetére


mesa23
aktív tag

Egy kis változás történt proci téren, memóriából is visszavettem,és már a lapban sem vagyok biztos, lett egy újabb kiszemelt,lásd az előző hsz! :)

jeni: a videókártyát már megvettem: Gainward GTS-450

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3054) mesa23 válasza jeni (#3052) üzenetére


mesa23
aktív tag

Bocs, lejárt a szerkesztési idő. Az a 640-es kártyát nem tudom honnan szedtem, de ez csak egy GTS450! :B

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3055) b3Ro


b3Ro
senior tag

Sziasztok !

Lenne egy kis tuningos problemam... Tudom, h meg van ra a megfelelo topik, de mar csak az alaplapra tudok gondolni. Tehat a lenyeg... Vettem ezt - ASUS M4A78TD-M Evo - az alaplapot kb 1 eve hasznaltan, es nemreg egy c3 as athlon ii x4 640 est. De 3450 - 3500 nel megall a tudomany, pedig a c3 asok elvileg tobbet mennek. A tuningot a kozismert tulhajtasi utmutato alapjan csinaltam. Az asus honlapjarol leszedtem a legujjab a biost is.

A kerdesem, tehat, h valakinek van e tapasztallata ezzel a deszkaval tuning teren? Es hatha van valami aprosag ami nem stimmel nalam a biosban, es azert nem sikerul elorejutnom ?!

Segitseget elore is koszonom.

(#3056) Balancee válasza b3Ro (#3055) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Először is itt az általad említett Topik ami athlon II-kel foglalkozik. Másodszor feszt emeltél? A phenom-okból ki indulva általában 3700-3800 fölé csak fesz emeléssel mennek.(szintén a procid topikjában találsz rá választ). Az alaplapod elég jó tuning alap lehet. Talán még a letiltott harmad szintű gyorsító tárat is sikerül felélesztened és akkor lesz egy teljes értékű Phenom II-öd.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3057) b3Ro válasza Balancee (#3056) üzenetére


b3Ro
senior tag

Hello !

Feszt emeltem, most 3450 ( 300x11,5 ) 1,392 mellet, de ezutan, ha feljebb mennek, lehet az 50 v 150 Mhz akkor se birna, lehet neki adni 1,45 ot is....
Az ACC s okossag probaltam, de nalam nem nyert !

Mar piszkaltuk darál0w kollegaval, de nem akart tobbet menni, ezert az alaplapra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#3058) Balancee válasza b3Ro (#3057) üzenetére


Balancee
aktív tag

Ramjaid birják? Vagy fixáltad őket? Nem hinném, hogy az alaplapod a hunyó. Elég jó az a deszka ami neked van(szerintem)

[ Szerkesztve ]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3059) b3Ro válasza Balancee (#3058) üzenetére


b3Ro
senior tag

300 ref clock mellet 600 on mennek (1:2).

(#3060) pityeszka


pityeszka
őstag

Sziasztok!

Szeretnék váltani 775-ről AM3-ra mihamarabb.Ezt a lapot néztem ki magamnak.Szerintetek jó választás?Soha nem volt még AMD-s rendszerem így nem is értek hozzá annyira.

Ilyesmi procit szeretnék bele.

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3061) Balancee válasza pityeszka (#3060) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Szerintem jó választás mind a kettő. Haveromnak is ilyen alaplapja van. Annyit viszont mondanék, hogy a támogatott memoriákat majd lesd meg, mert azt hiszem A-data (vagy mi) nem mind jó bele még akkor sem ha használva van a mem OK gomb. A proci is jó választás. Jó video kari és minden babán fog menni rajta.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3062) pityeszka válasza Balancee (#3061) üzenetére


pityeszka
őstag

Szia!

Memóriát vagy HyperX-t vagy XMS3-t veszek.Ha már itt tartunk akkor megkérdezem, hogy érdemes 1600-s ramokért többletet fizetni?

Vid.kari marad a jelenlegi, elégedett vagyok vele.

Visszatérve a laphoz közben nézegettem még a kínálatot és találtam egy ugyanolyat ami a linken van csak az TD-V EVO.Ennek az SB850-nek van valami előnye a SB710-el szemben?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3063) AMD X2 válasza pityeszka (#3062) üzenetére


AMD X2
senior tag

Legfontosabb előnye a 850-esnek , hogy Sata-3 támogatást biztosít!!
Különben csak újabb fejlesztés, de talán az már jobban megéri ha veszel egy ilyet, mintha egy SB710-el szerelt lapot veszel.

[ Szerkesztve ]

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#3064) sysrq válasza pityeszka (#3062) üzenetére


sysrq
őstag

Ha szeretnél majd SSD-re váltani, és ki is használni a sebességtömbletét, akkor 850.
Persze a 710 mellé is vehetsz majd kiegészítő kártyát.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#3065) zozyk


zozyk
addikt

Véleményt szeretnék kérni erről a lapról.
Egy AMD Phenom II x4 965 BE menne bele.
Hozzávaló memóriára tanács?

Üdv:zozyk

(#3066) Traze válasza zozyk (#3065) üzenetére


Traze
csendes tag

Az a lap tökéletes, bár +2-3 ezerért kapsz a 88-as szériából USB3-mal ellátottat is, ami hosszú távon jobban kifizetődő. És a Kingston HyperX szériájában nem csalódhatsz, legyen szó 1600 vagy 1333 Hz-esről. Legalábbis én 1600-asat vettem és az 5év garival meg mindennel együtt tökéletes.

(#3067) Traze válasza Traze (#3066) üzenetére


Traze
csendes tag

Helyesbítve (csak most nézem amit linkeltél is USB-as :D ), az utóbbit fenntartom, bár ezekben az assusokban az 1333 is elég, de később azért jól jöhet.

(#3068) zozyk válasza Traze (#3066) üzenetére


zozyk
addikt

Köszi.
HyperX 1600 lesz bele,a lap már meglett közben,nagyon pöpec...

(#3069) ata99 válasza b3Ro (#3057) üzenetére


ata99
tag

Üdv mindenkinek.
Az M4A785TD-M EVO lényegében a V EVO kurtitott változata......elméletben. Miután leselejteztem a kis sempron 140-est a v evo-ból mert egy 550-es vettem bele hát én is szereztem egy ilyet kéz alól....de hál istennek sikerült is ugyanannyiért túl is adnom raja. A v evo-val szemben 20 mhz-el kevesebb fsb-n mentek benne stabilan a procik és minden 8-10 inditás után kifagyott a win, be kellett zárni a 2. magot aztán meg rögtön ki is lehetett nyitni és csinálhattam vele bármit, akkor is ezt csinálta, ha 3.5 ghz-en futot meg akkor is ha csak az alap 2.7-en. Persze lehet hogy csak hibás példányra akadtunk.

(#3070) Destructo


Destructo
aktív tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem!

Jelenlegi konfigom:

alaplap:Asus m2n32 SLI WIFI DELUXE
processzor: AMD Athlon 64x2 6000+
memória: Corsair XMS2 2x2GB 800MHz

Gondolkodtam,egy kis buffban,most lehetőségem nyílt ismerős álltal egy alaplap cserére, mégpedig Asus M4N82 Deluxe.Ebbe lényegében a processzor+memóriám belemenne ugye?És később mikor felvet a pénz egy x4 es AM3 mas Phenomot tudnék venni a jelenlegi processzor helyett?

Üdvözlet mindenkinek! :)

(#3071) _csocso_ válasza Destructo (#3070) üzenetére


_csocso_
senior tag

Szia! Valóban, működik ahogy leírtad, azért a topicjában, ha van, érdemes lenne utánakérdezni, hogy valóban működnek benne azok a ramok. Ez M4A.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3072) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Sziasztok!

Alaplap vásárlás előtt állok egy ASUS M4A88TD-V EVO/USB3 lapot néztem ki
AMD PHENOM II X4 955 procival.

A kérdésem lenne: Ram GEIL EVO TWO 1800 mhz cl9 2x2 gb elbírná a lap? vagy ugyanebben csak 2000 mhz-eset?
Mert az alaplap információi szerint 1066/1333/2000 (O.C) [link]
Az O.C Az mit takar?

Köszönöm előre is a segítséget

(#3073) Balancee válasza Daszkalosz19 (#3072) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Az O.C (owerclock) Minden ram 1066 vagy 1333 alap onnantól feljebb oc ként működik.Vagyis ebben az alaplapban lehetőséged van használni ezeket a gyárilag oc-zett ramokat. A ramokat amiket kiválasztottál gyárilag nem voltak ebben a lapban tesztelve.
1800mhz ez volt OCZ OCZ3P18004GK. 2000mhz közöl:

KINGSTON
KHX2000C8D3T1K3/3GX(XMP

KINGSTON
KHX2000C9D3T1K3/3GX(XMP

KINGSTON
KHX2000C8D3T1K3/6GX(XMP

Transcend
TX2000KLU-4GK(XMP)

Mivel az alaplapodon lesz MemOk gomb lehet menni fognak benne a Geil ramok is, de ez rád van bizva, hogy gyárilag teszteltet veszel vagy megprobálod a MemOk -ot.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3074) Daszkalosz19 válasza Balancee (#3073) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Szia! Minden világos,köszi a segítséget

(#3075) tomcat33


tomcat33
tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne. Hol lehet ezeken a lapokon állítani , hogy milyen memót használjon? Az 1066-os memókat nem hajlandó csak 800-on kezelni. Az az igazság , hogy eddig csak MSI lapjaim voltak és ennek a Bios-a kicsit kínai nekem. Sokat a kezelési sem segít , hogy mit és hol lehet állítani.

Seg\ts;geteket előre is köszönöm.
Üdv:
Tom

AMD Ryzen 7700X, Asus TUF Gaming B650 Plus , G.Skill 2X16GB 6000MHZ Flare X5, AsRock Phantom Gaming RX6900XT O.C. , MSI Vampiric 011C AMD Edition. , Zalman ZM1000-GVM 1000W, Samsung S34E790C

(#3076) Balancee válasza tomcat33 (#3075) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. BIOS->Advance->DRAM Frequency

Érdemes az időzitéseket lefikszálnod. (Látogasd meg a ram-jaid gyártója honlapját ott lesznek az időzitések.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3077) adam432


adam432
tag

Sziasztok! ASUS M4A88TD-V EVO/USB3 lapot néztem a ph II 955 BE-mhez, és mindehhez KINGMAX 8192Mb DDR3 1333Mhz KIT ram. Jó párosítás lesz így?
:R

„Si vis pacem, para bellum.”

(#3078) _csocso_ válasza adam432 (#3077) üzenetére


_csocso_
senior tag

Nem olyan rossz választás, jól felszerelt lap. Itt vagy itt azért rákérdeznék, hogy mit szólnak hozzá. 8GB ram nem sok hozzá, -bár attól függ mire használnád- ? Igaz most elég jó árban vannak.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3079) adam432 válasza _csocso_ (#3078) üzenetére


adam432
tag

Köszi a választ! Igen, ez a 8gb ram tényleg most nagyon jó árban van. Egyébként tanulásra, filmekre, zenére játékra lenne a gép. ASUS sztem a legmegbizhatóbb AM3 lap gyártó, viszont sztem drága, de nem tudom megéri-e kockáztatni mondjuk egy AsRock miatt, de ez már más topik.

„Si vis pacem, para bellum.”

(#3080) RMZ250


RMZ250
senior tag

Üdv. mindenkinek, van egy M4A77T/USB3 deszkám. Kérdezném tőletek, hogy mikor a + billentyűvel állítom a feszültséget a számsor egy bizonyos érték után átvált sárga színűre.
Ez mit jelent esetleg ez az érték az alap? Még egy dolog, régi lapomon be lehetett állítani, hogy pl.: mikor 80 fokot elérte a proci lekapcsolt a lap. Itt van ilyen lehetőség és ha igen hol találom? Hiába kutakszom a biosban nem lelem :(

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3081) Balancee válasza RMZ250 (#3080) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Én csak alul feszeltem a procim és nem a + - használatával hanem beirkáltam az értéket. Elszinezödést nem tapasztaltam,de volt, hogy annyira lementem, hogy nem bootolt a gép. A gép lekapcsolása meg azt hiszem bele lett épitve valami biztonsági tulmelegedés védő. (gondolom az ügyetlenebb userek miatt) Ez előtt egy M2N-E deszkám volt (am2) abban is már nem kelet megadni, mikor kapcsoljon le a gép. Ott azt hiszem 82 vagy 85 fok volt, de nem esküdnék meg rá.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3082) RMZ250 válasza Balancee (#3081) üzenetére


RMZ250
senior tag

Nálam nem lehet beírni értéket. Alapból "AUTO"-n van és ha ráállok a kurzorral hiába nyomom az entert nem történik semmi, a + - gombokra is csak véletlen jöttem rá.
Lehet, hogy azonos lapok között is eltérés van a biosok között. Majd ha otthon leszek feltöltök egy képet az enyémről. Megtennéd te is ugyanezt?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3083) ata99 válasza adam432 (#3079) üzenetére


ata99
tag

Üdv.
Már sokszor le volt itt a fórumon irva hogy a jó lap nem gyártófüggő. Mindegyikőjüknél találni kifogásolható példányt, még az ASUSnál is, annak ellenére hogy van nekik egy ashrock nevű kisérleti gyáruk, lásd pár hsz-el elűbbi kritikámat az M-EVOról, nem is hiába portyázik a 4. helyen a [vissza hordott] lapok listáján.Persze azt azért hozzá kell tennem hogy egy 235e prockóval párositva, alulfeszelve és passziv hűtéssel simán elfut egy szinte hallhatatlan HTPC-ben, csak arra meg az az ár amit kérnek érte már a rablás határán van.......

(#3084) ata99 válasza RMZ250 (#3080) üzenetére


ata99
tag

A szinváltozás lényegében azért van, hogy figyelmeztessen hogy azt az értéket csak jóval nagyobb hűtéssel használd tunningkor mert nagyon meg fog nvekedni a hőtermelés. Utána jön majd a piros szin, ami azt jelzi hogy átlépted a 15%-os határt és utána már hosszabb távon károsodhat a proci.
[Itt] már jártál?

(#3085) tomcat33 válasza Balancee (#3076) üzenetére


tomcat33
tag

Köszönöm a segítséget végre müxik.

AMD Ryzen 7700X, Asus TUF Gaming B650 Plus , G.Skill 2X16GB 6000MHZ Flare X5, AsRock Phantom Gaming RX6900XT O.C. , MSI Vampiric 011C AMD Edition. , Zalman ZM1000-GVM 1000W, Samsung S34E790C

(#3086) RMZ250 válasza ata99 (#3084) üzenetére


RMZ250
senior tag

Igen olvastam már azt az oldalt köszi. Piros színig még nem tekertem fel. Ha jól emlékszem 1.36-nál vált sárgára, én 1.4-re állítottam így 3.5Ghz szépen futott a Prime95. Még gyári hűtőm van így nem nagyon akarok tuningoskodni csak kíváncsi voltam menne-e. Később nézek valami egyszerű vízhűtést. A túlmelegedési kikapcsolásról tudsz valamit?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3087) RMZ250 válasza Balancee (#3081) üzenetére


RMZ250
senior tag

Na, nekem így néz ki a bios.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3088) ata99 válasza RMZ250 (#3086) üzenetére


ata99
tag

Tudomásom szerint még a legegyszerűbb lapok is lecsukják a gépet ha túlmelegszik a procid hogy meg óvják a rendszert a károsodástól, viszont az inteligensebbik fajtája előbb a feszt és a szorzót veszi vissza, elkerülve a hirtelen lecsukásból adódó adatvesztést

(#3089) Balancee válasza RMZ250 (#3087) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Ugyan igy néz ki a biosom. Nem rakok fel még egy ugyan ilyen képet. De probáld meg beirni manuálisan a számokat. AUTO-ra ráviszed utána nyomsz egy + vagy -. Bead egy értéket attol mehetsz feljebb vagy lejeb. De erről azért csinálok majd egy képet.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3090) RMZ250


RMZ250
senior tag

ata99 ok köszi

Balancee: Így csinálom én is csak azt hittem te számokkal tudod beírni az értéket.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3091) hjanoo


hjanoo
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Asus M4A78-E alaplapom, benne egy pcie vga-val. A vga a kék slotban van, a feketében pedig a vga switch card. A leírás szerint így kellene menni a kártyának x16-os módban. De nálam csak x8-on megy. Másik kártyával is néztem és az is csak x8-on megy (mind a két kártya ati/amd).
Hogy lehet rábírni a lapot, hogy x16-on használja a vga-t? A legfrissebb bios van fent, a 2511-es.

Üdv: Janoo

(#3092) _csocso_ válasza hjanoo (#3091) üzenetére


_csocso_
senior tag

Szia! Utánaolvastam a problémának, vagy hibás a switch cardod, vagy csinálj egy CLRTC -t a lapon, leírásban keresd meg hogyan kell, valószínűleg működni fog.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3093) ata99 válasza hjanoo (#3091) üzenetére


ata99
tag

A[lapod] hivatalos honlapján az áll hogy:
(Single x16 with VGA Switch Card or Dual x8)
ami szerintem azt jelenti hogy abban a pillanatban hogy beletettél valamit a második foglalatba azonnal átváltott x8 + x8 -ra

(#3094) _csocso_ válasza ata99 (#3093) üzenetére


_csocso_
senior tag

Nem akarlak megbántani, de nem ezt jelenti.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3095) hjanoo válasza _csocso_ (#3092) üzenetére


hjanoo
csendes tag

Köszi a segítséget :R , sikerült a dolog. Elég furcsa, hogy nem áll vissza automatikusan x8-ról x16-ra. Viszont a tesztek szerint nincs sebességbeli különbség a két mód között.

(#3096) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Asus M4A785D-M PRO:

Ennek az alaplapnak az integrált videókártáyja nem tud egyszerre kezelni egy DVI-t és egy HDMI-t, csak egy D-sub-ot és HDMI-t tudja egyszerre.
Én pedig DVI-on keresztül szeretnék rákötni egy monitort és HDMI-n egy 106 cm full hd plazma tv-t. Ezért vegyek a legolcsóbb videókártáyk közül egyet, hogy egyszerre tudjam használni a DVI-t és HDMI-t? amúgy HD filmek nézésére használnám, ezért jó lenne az integrált is...

(#3097) karlosz88


karlosz88
csendes tag

Szerintem ezek a lapok egy hulladékok, a héten 3 darab hkc usp 5500 tápom végta tönkre, mikor a procinak egy kis fsb-t adtam. Vajon miért?

Szerk: a lapom: m4a785 m evo

[ Szerkesztve ]

(#3098) Balancee válasza karlosz88 (#3097) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Valaki irta ebben a topickban, hogy 78-as deszkákkal gondok voltak. De nem emlékszem ijes fajta konkrétumokra mint a te esetedben. Nekem 77-es van és mivel nem szorzó zár mentes a procim(BE) igy 240x15 ön megy hibátlanul. Konkrét táp tipusod mi is?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3099) karlosz88 válasza Balancee (#3098) üzenetére


karlosz88
csendes tag

üdv!
HKC USP 5550, de most egy trust 370Wattossal hajtam, de ha kicsit emelem az fsb-t a akkor ez is terhelve kifagy és amperszag a tápból de a trust még nem halt meg, mert a HKC az első magától való kikapcsolásra meghalt

(#3100) dii


dii
csendes tag

Sziasztok! Nekem Asus M4A89TD Pro alaplapom van. Kérdésem: Hol tudom a BIOSban állítani a cpu max hőt? Pl: 65fokig engedi max..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.