Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Daert válasza Daert (#3000) üzenetére


Daert
őstag

Kifagyás utén ez a kép fogad:
InstallDriver Modul nem található =>Telepítés bezárása=>Ablakban: 1628:
Failed to complete installation.
Mi a rosseb van ezzel??

[ Szerkesztve ]

(#3002) Balancee válasza Daert (#3000) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Probáld meg csökkentet modban az eltávolítást. Utána restart és ugy proszáld felhuzni az uj drivert.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3003) Daert válasza Balancee (#3002) üzenetére


Daert
őstag

A csökkentett módot ugye boot-oláskor tudom választani,de hogyan is?? :F
Ilyesmit nem szoktam használni :B

(#3004) #41133696 válasza Daert (#3003) üzenetére


#41133696
törölt tag

F8

(#3005) Whaazzup válasza #41133696 (#2999) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Szerintem jó lapod van kár lenne érte belefér a pci -slotba egy kívülálló lankártya ha már nem bírsz vele a lap akkor is OK.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#3006) subrobi


subrobi
csendes tag

Sziasztok! Egy komoly számítógép szerelőt keresek ! Remélem itt találok aki tud segíteni! Előre is köszönöm!
Nos akkor el is kezdem!
Egyszer haverom vett a bátyától egy asus alaplapot AMD AthlonX2 -es procival! Ment egy darabig! Aztán egyszer csak bejött a kék halál,naponta 1x 2x de aztán egyre sűrűbben!
Hát gondolkodott mi lehet a baja aztán vett egy 2x1 gb új ramokat. A hiba ugyan úgy megvolt,erre vett egy új tápegységet de ettől se változott semmi! Nos akkor vett HDD-t és akkor is újraindult, lefagyott! Megunta és vett egy Asus M4A78 alaplapot ,és azt mondta hogy most már jó lesz!! De nem lett jó!! És ezek után vett egy AMD Phenon X3 processzort!
A hiba ugyan úgy fennállt! Mindezek után megvette a ASUS M4A78 PRO alaplapot és szokásosan nem javult meg! Nos erre kihajította az alaplapot a procit és a 2x1 GB ramot!
Én megvettem! És az a tapasztalatom hogy nagyobb játékoknál elkezd szakadozni a hang 1 másodpercig és nem kék-halállal ,hanem simán újraindul! De a MUONLINE játékkal 10 percig bírja csak! Windows módban! Melegedni nem hiszem mert hűtöm 3 db ventilátorral!
És ritkán hallom hogy leáll majd azonnal elindul a HDD és 3x egymás után csinálja (Windows alatt) Pedig a HDD jó ,mert az előző lappal ment tökéletesen!
Tehát én átvettem a haverom problémáját,mert olcsó volt! De ő 3 alaplapon át észlelte a hibát!
Mind a 3 lap ASUS volt! Hátha valaki tudna segíteni hogy széria hiba vagy valami vírus ami alaplapról alaplapra száll! :F

(#3007) Edween válasza subrobi (#3006) üzenetére


Edween
őstag

Első lépés!
Ki kellene töltened a cuccaid, mert aki tudna segíteni, nem talál majd támpontot! thx

(#3008) Balancee válasza subrobi (#3006) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Érdekes, mert leggyakrabban a táp szokta kifingani magát ha játék közben kékhalálozik. (esetlehg ha öreg a táp vagy túul kicsi) Video kari milyen arról nem irtál semmit. Volt egy pár éve egy alaplapom (m2n-e) bios csere után gyakran random újraindult vagy kékhalálozott. Vissza raktam egy régebbi biost és működött. Első lépésben szerintem próbáld a BIOS frisitést valamint a driverek lefrisitését. (alaplap,videokártya,hálókártya stb stb)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3009) Whaazzup válasza subrobi (#3006) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia,Mivel már sok hardvert cseréltetek ami fontos és lényeges igazán nem sok maradt ezért a tapasztalatom a következő.A legtöbb kékhalál a memória időzítéstől van és főleg akkor ha az előírt mondjuk 1.8volt feszt használsz az alaplapok felépítése és BIOSZA sokban befolyásolja ezt.Ezért jobb ha feszt emeled 1.8-ról mondjuk 1.95-2.00 voltra a stabilitás miatt.
A márkásabb memóknál biztosan kell.A másik hogy kilép az minden esetben a VGA-kártya driver ha kártya hibátlan,általában ATI-Chipsz-és ATI-VGA vonzásában gyakoribb.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#3010) ZBO válasza goranje (#2991) üzenetére


ZBO
tag

Hali!
Szerintem különböző feledatokat nem fogsz tudni adni egyidőben a VGA-knak .
Ha a kártya tudná az Eyefinity (több kijelzős) tecnológiát, akkor lehet ilyet, de az IGP akkor sem dolgozna.
(Azért hallgasd meg mások véleményét is!)

(#3011) ZBO válasza goranje (#2991) üzenetére


ZBO
tag

A Hibrid CrossFirex működik az alaplapban? Lehet hogy a BIOS-ban ezt külön engedélyeztetni kell, hogy ,,összedolgozzanak".

(#3012) Shadar


Shadar
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám. Most akarok cserélni alaplapot és nem tudom hogy melyiket válasszam a sok közül. Ami biztos hogy marad a régi gépből: a proci egy Athlon II x3 445-ös, a videókari egy ATI RADEON 4530-as.

A következő szempontok lényegesek:
- kb 25 000Ft-nál ne legyen több,
- AM3-as legyen,
- ddr2-es RAM mert most is ez van nekem és nem akarom cserélni a RAM-ot.
- Az alaplap támogassa a 125W-tot.
- Legalább 6USB csatlakozó.
- ASUS EPU (Energy Processing Unit) technológia.
- HyperTransport™ 3.0 interface for AM3/AM2+ CPU
- ASUS Q-Fan

Milyen chipes legyen NVIDIA GeForce vagy AMD legyen?
A kérdés milyen alaplapot ajánlotok?

Előre is köszi a válaszokat

(#3013) reset válasza Shadar (#3012) üzenetére


reset
senior tag

Hali!
Ez megér plusz 1-2 ezret, és 140 W-ot tud :K

[ Szerkesztve ]

(#3014) Shadar válasza reset (#3013) üzenetére


Shadar
csendes tag

Köszi hogy szóltál, ha valaki nem értené akkor itt a javítása ennek a sornak
- Az alaplap Support CPU up to 125W

[ Szerkesztve ]

(#3015) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Volna egy kérdésem.Van egy m4n78 alaplapom egy Phenom II x2 545 cpuval,de a frissen rakott win 7 az élményindexben csak 2.9 pontot adott a cpu teljesitményére.Ez azért fura,mert bios csere elött ez joval magasabb volt.Most a 1103 as bios van fennt ami az oldal szerint a legujabb.Lehet hogy valami nincs jol beállitva a biosban?64 bites wint használok.Bármilyen segitséget elfogadok.A konfigom:
MB:M4N78
Cpu-Phenom II X2 545
Ram-4Gb A-Data gamer edition
Gpu-Radeon Hd 4650
Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3016) vickeiy


vickeiy
csendes tag

Sziasztok,

lenne 1 kérdésem. szóval a 3éves gépemen elszállt az alaplapom (asus m2a-mvp) és akkor elkezdtem nézelődni és belebotlottam az asus honlapján az Asus M4A785G HTPC nevű alaplapjába, és akkor gondoltam huh meg vagyok mentve, mert kezeli a mostani procimat is (athlon 64 x2 4000+ első kiadás) a ramjaimat (2*1gb ddr2 800mhz geil) és a hybrid crossfire-nek hála az 1gigás hd4650em-mel együtt működhetne az integrált 4200-as. aztán nézelődtem tovább az am3-as prociknál, hogy később mikor lesz majd még kis pénzem akkor 1 olyat beujitanék és akkor láttam h azok ddr3-as ramokkal működnek. akkor most mivan? az alaplap csak ddr2-t támogat de am3-at is? akkor ennek mi értelme? marketinges becsapás v mi? lécci segítsetek, ha ez tényleg így van akkor legyetek szívesek ajánlani helyette valami mást

(#3017) reset válasza vickeiy (#3016) üzenetére


reset
senior tag

(#3018) Xero


Xero
nagyúr

Haliho!

Lenne egy gyors ám annál egyszerűbb kérdésem.
Tervezek itthonra egy PC-t összeállítani. Amiben bizonytalan vagyok az a lap. Mindenképpen Asus-t szeretnék, de nem igazán jutottam dűlőre még.

Ami szempont az a mag feloldás képesség, DDR3, USB3, RAID0, értelmes integrált GPU, megbízható működés.
Fontos még, hogy később normális VGA kerülhessen bele.

A jelenlegi állás:

Alaplap: Asus M4A88TD-V Evo/USB3
CPU: AMD Phenom II X2 555 BE (előre tesztelt 4 magosítható) (Erre esetleg egy 212+ hűtő)
Memória: Kingmax 1333 4GB Kit (vagy 1600-as, ezt még nem tudom)
HDD: 2x Samsung F3 500GB RAID0
ODD: LG H22N

Megfelelő lap lesz, vagy esetleg érdemes valamelyik olcsóbbat is megnézni?

(#3019) reset válasza Xero (#3018) üzenetére


reset
senior tag

Hali!
Szerintem jól választottál, ne add alább! Esetleg még ezt is mérlegre teheted.
Itt össze tudod őket hasonlítani. Mindkettő megfelel az elképzeléseidnek.

(#3020) Xero válasza reset (#3019) üzenetére


Xero
nagyúr

Néztem azt is, de 15e Ft-ot nem hiszem, hogy megérne pluszban.
Akkor ezek szerint marad a mostani felállás! :)
Köszönöm a segítséget, elkezdem beszerezni az alkatrészeket :K !

(#3021) reset válasza Xero (#3020) üzenetére


reset
senior tag

Itt "csak" 9 kilo különbség van közöttük, de az is elég nagy difi...

(#3022) Xero válasza reset (#3021) üzenetére


Xero
nagyúr

Valóban, itt drágább a kicsi és olcsóbb a nagy. Ez az ár már elgondolkodtató, de még mindíg indokolatlannak tartom sajnos a többletet.
Megmondom őszintén azt hittem olcsóbb verziókat fogtok javasolni, de így megerősítést nyert, hogy marad ez.

Még pár dolog viszont eszembe jutott:
- Ahogy néztem, 8 pines 12V-os csatlakozó van a lapon, viszont nekem a meglévő tápjaimon (Chieftec 410 és 420) csak 3 és 6 pines van. Nem fog ez gondot okozni? Ha nem fontos nem költenék most még 15-20e-t tápra. :U
- Az alaplapon lévő venti csatlakozókon keresztül a lap tudja vezérelni a rá kötött ház hűtést? Titkon bízom benne, hogy teljesítmény függvényében variál velük. :)

Hirtelen ennyi, de még lehet hogy valami eszembe jut! :D

(#3023) reset válasza Xero (#3022) üzenetére


reset
senior tag

Hááát a 4 magosított Phenomhoz nem árt a 8 pines csati - 125 W körül kajálnak. Milyen tápok azok pontosan? - nem nagyon ismerek 3 ~ 6 pines csifi tápot :U A tápos topikban megmondják, hogyan adaptálhatod 4 vagy 8 tűs csatihoz.
Az alaplapi venti csatik közül a 4 tűs PWM csatik szabályoznak. Általában a CPU csatija és az egyik chassis fan szokott 4 tűs lenni. Én úgy tudom, hogy a 3 tűsnél fix feszültség van, külső potméterrel lehet kombinálni. 12 kilo környékén már kapható korszerű tápegység.

(#3024) reset


reset
senior tag

Most néztem, hogy az Evon csak a CPU-fan csati 4 tűs. Az M4A89GTD...lapon 2 chassis fan csati van, abból az egyik 4 tűs / PWM-es.

(#3025) Xero válasza reset (#3023) üzenetére


Xero
nagyúr

Elírtam, természetesen 4 és 6 pinesre gondoltam.
Az egyik egy 410-212 a másikról fogalmam sincsen. Úgy rémlik 420-as valamelyik dobozban pihen kb 4 éve. :D A 410-es elég beteges széria a 420-as betonbiztos.
Ha valóban így van a táppal, akkor azt is hozzá kalkulálom inkább és nem bohóckodom.
Isten igazából az volt a motiváció, hogy bent ült a sarokban a szép Thermaltake Xaser II-es házikó benne a 410-es táppal meg egy régi configgal és gondoltam meg kellene tölten
i.

A házban van venti szabályzó, csak gondoltam jó lenne ha nem manuálisan kellene vele bohóckodni.

[ Szerkesztve ]

(#3026) BaliJack válasza BaliJack (#2996) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Windows 7 alatt rendbejött (?), de Linux Mint 9 alatt még alul-felül kilógnak részek, akár klónozom, akár kiterjesztem. Próbálkozom tovább.

(#3027) jeni


jeni
félisten

Szia

Ez a Asus M4A88T-M lap van most tulajdonomban ( 2 napja ) Kérdésem az lenne,hogy most egy Athlon II X4 630 megy bele. Később majd tennék bele egy Phenom II 955/965-t vagy 6 magos procit.

De valaki írta,hogy ha tuningolnám akkor az adott lap nem alkalmas tuningra illetve csak simán alaphelyzetben lehet csak használni az erősebb nagyobb Phenom procikat.. Ahogy nézem a proci felett nincs a MOSFET-en passzív hűtés. Az mennyire hiányzana tuning esetén?

Esetleg a másik amit kinéztem az a Asus M4A88TD V-EVO/USB3 [link] amin már van hűtés pluszban és több slot van a lapon ráadásként USB3 és Sata 6 is csatlakozható rá.
Igaz az utolsó új technika kevésbé izgat mert azt lehet PCI-e formában kártyát venni későbbiekben. Igaz jó ha van rajta, Ez a lap mennyivel jobb tuningra mint az előző deszka?

A drágább jobban megérné megvenni? Nálam a feltétel az volt,hogy integrált karis (minél erősebb ) legyen AM3,később fejleszthető legyen,DDR3 ramot kezeljen. Mivel az anyámnak raknék össze egy gépet. Még annyit,hogy az olcsóbb lapon ott az LPT port lehetőség. A drágább lapon már nincs rajta. Ezt a hiányosságot a drágább lapnál megoldható valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#3028) jeni


jeni
félisten

Szia

Melyik a jobb Kingston memória amit érdemes venni?
Áfa nélkül megtudjuk venni.

XMP 1600MHz

esetleg ez

sima 1600MHz

esetleg a 1333MHz

1333MHz (hűtő nélküli)

Amiben menne az a Asus M4A88TD-V-EVO/USB3

Ellenvetés esetleg márkában Kingmax ?

[ Szerkesztve ]

(#3029) jeni


jeni
félisten

Hello

Az lenne a kérdésem,hogy egy AMD gépet összeraktam Asus M4A88TD-V-EVO/USB3 Athlon II X4 630 procival

A gondom az hogy DDR3 memória még nem jött hozzá az a Kingston Hyper Blu 1600MHz CL XMP-s

Viszont a i7 rendszerű gépemben 3 darab OCZ 1600MHz RAM van vagyis ez . Kipróbálásra az egyik 2Gb OCZ ramot betehetem az Asus gépbe?

Nem tudom,hogy indításkor az Asus alaplaptól mennyi feszültséget kap a RAM,mivel az OCZ-nek max 1.65V feszültséget kaphat a RAM

(#3030) Balancee válasza jeni (#3029) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali. Szerintem berakhatod. Ha rakoncátlankodna nyomd meg az alaplapon a Mem OK gombot (azt hiszem van rajta)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3031) jeni válasza Balancee (#3030) üzenetére


jeni
félisten

Köszi
a memória OK gomb van rajta de az konkrétan mit tesz?

(#3032) Balancee válasza jeni (#3031) üzenetére


Balancee
aktív tag

Elvileg a memoriádat állitja be az alaplapodhoz. Igy azt hiszem kizárható a kompatibilitási probléma. Valaki itt irta hogy is kell használni, de azt hiszem mikor le van állitva a géped csak tápot kap és nyomnod kell még el nem kezd villogni.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3033) jeni


jeni
félisten

Erről mi a vélemény?
A-DATA 1600MHz Gaming

(#3034) jeni válasza Balancee (#3032) üzenetére


jeni
félisten

OCZ rammal próbálom a gépet most és a BIOS-ban levittem 1,5V-ra így még nem fagyott le azóta

Köszi a tippet

Érdemes ADATA ramot venni ha még 1600MHz-n fut,csábító annyiért 14900 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#3035) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok!
Igazából nem tudom, hogy melyik topikba írjam, de akkor itt kezdem az alaplap miatt. Szóval mit lehet azzal kezdeni, ha egyes játékok lassított felvételként futnak a gépen. A betöltés rendben, az intrók is meg a kép is, de maga a játék meg nagyon lassított felvétel. Másik gépen jó a sebesség. Mivel még csak az alaplapi VGA van és még nincs meg a külön VGA, gondolnám, hogy az a gond, de ha a legbutább felbontásban nézem és minden effektet meg vasat igénylő opciókat kikapcsolom a játékban, akkor is lassú. Ötlet?

(#3036) _csocso_ válasza tibike8 (#3035) üzenetére


_csocso_
senior tag

Jól látod a helyzetet, valsz. az alaplapi vga miatt van, legalábbis a konfigod alapján. Egy jó videoval mindennek futnia kellene.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3037) GMalma


GMalma
tag

Sziasztok! Van egy Asus m4a88td-v evo usb3 alaplapom,amin integrált vga van,hdmi kimenettel. Na most azt csinálja,mint a sötét középkorban xp alatt egy régi vga kártya,a hdmi be van kötve az erősítőbe,de ha előbb a pc-t kapcsolom be és csak utána az erősítőt,egyszerűen nem hajlandó érzékelni a hdmi-t és újra kell indítani a gépet,csak akkor látja.. :O :O
Van vmi bios beállítási trükkje vagy más,esetleg ez (HD 4250) ennyit tud? mert akkor elsírom magam.. A mai világban win 7alatt ilyen előforduljon,ettől eléggé eldobom az agyam!

(#3038) #41133696


#41133696
törölt tag

Pont ma olvastam a PCW-ben, hogy érdemes kikapcsolni a C'n'Q-t és a hasonló energiatakarékossági funkciókat, amik visszaveszik tétlen állapotban a processzor órajelét, mert hogy érezhető a lassulás. Hát lol, évek óta 2005-óta mindig minden gépemnél be van kapcsolva a C'n'Qés be is lesz :)

Ilyen hülyeséget írni és azt pont egy magazinban :D

Egy pillanat alatt átvált maximális frekire ahogy elindítok egy játékot :)

(#3039) Traze


Traze
csendes tag

Hali
az M4A88TD-V EVO/USB3 lapon lévő integrált VGA és a saját HD 5750-es kártyám megférne egymás mellett vagy CrossFirevel össze kell kapcsolni őket és akkor nagyobb lesz a teljesítmény?

(#3040) jeni válasza Traze (#3039) üzenetére


jeni
félisten

maga a integrált VGA lekapcsolható illetve automatikusan lekapcsolódik

(#3041) Traze válasza jeni (#3040) üzenetére


Traze
csendes tag

És egyébként megéri őket összekapcsolni?

(#3042) Traze


Traze
csendes tag

Közben utánaolvastam és úgy látom, hogy csak azonos sorozatú 4xxx kártyával lehetne CrossFiret létesíteni. Azaz ha szeretném se tudnám. Mindegy, legalább nem kavar be, mert leválasztja magát :)

(#3043) jeni válasza Traze (#3041) üzenetére


jeni
félisten

nem

(#3044) jeni válasza Traze (#3042) üzenetére


jeni
félisten

nem egy kategória a kettő VGA

(#3045) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Új gépet szeretnék összerakni, és egy Asus lapot néztem ki, de nem tudom mennyire lenne időtálló az alábbi összeállítás:

Alaplap: ASUS M4A79XTD EVO
Processzor:AMD Athlon II X3 450 AM3 BOX 3,2Ghz
Memória:Geil DDR3 4GB 1600MHz Value Plus KIT CL9

A videó kártya már megvan (GTS450), és a winchester is (1TB WD)
A processzor a nagyobb kérdés, ugyanis 20-25 ezerből ki kellene hoznom!

Válaszokat előre is köszönöm!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3046) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Sziasztok!

Nemtudna valaki egy vdroop modot ehez a laphoz:asus m4a785td-m evo?
Iszonyat sokat droppol.BIOS-ban beállítok 1.4V és terhelésen ez leesik 1.32V-ra.

(#3047) _csocso_ válasza mesa23 (#3045) üzenetére


_csocso_
senior tag

Szia! Nekem is ilyen lapom van, jó kis lap, jól tűri a tuningot, crossfire képes. Jól felszerelt, van rajta egész sokféle és sok csati. Az én problémám az volt, hogy nincs rajta powered esata, csak sima, és szükségem lett volna rá. Viszont amiért nem ajánlanám, hogy nem tudja az új sata3 és usb3 szabványokat, amikre szerintem az elkövetkezőkben elég sok mindent fognak kiadni. Egy usb3 as pendrive 3x olyan sebességet nyújt mint egy jobb usb2, nagyon hasonló áron. Véleményem szerint pedig egész gyorsan el fognak terjedni, akárcsak a nagysebességű SSD meghajtók. Ezeket pedig később nem tudod majd kihasználni, csak kiegészítő kártyával, feltéve, ha következő év végén nem gondolod meg magad és ezt a lapod is lecseréled nyomott áron, mert jönnek az új lapok. Sokan azt mondják, hogy nincs szükség még ilyesmire, szerintem előbb utóbb pedig lesz. A saját VIA hangkarija se nagyon ütős, dinamikája nem túl nagy. Mindezek ellenére használható lap persze. Ha mindenáron AM3-at akarsz nézz egy olcsóbb, de jobban felszerelt pl Asrock-ot.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3048) Balancee válasza mesa23 (#3045) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hali.Nem tűnik rossznak az össze állításod. Azt mondjuk nem néztem meg, hogy az alaplap volt e gyárilag tesztelve az általad kiválasztott ramokkal. Proci-hoz meg annyit, hogy érdemes lenne itt ph-n utána nézned egy négymagositható phenom II után. Esetleg egy 550 vagy 555 nek. Vannak tesztelt procik amikben tutira megy a 4 mag és gari is van rá úgy tuti kijösz 20 körül vele.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3049) vakeger0831


vakeger0831
csendes tag

Sziasztok kinéztem magamnak 1 alaplapot meg 1 procit de nem tudom hogy hány Mhz-s merória kéne bele.
Ha valaki tud ja lécci írja le előre is kösz!
alaplap: ASUS M4A87TD EVO
proci: AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition

(#3050) jeni válasza vakeger0831 (#3049) üzenetére


jeni
félisten

a Kingmax 2x2GB DDR3 1333Mhz az bőven elég és 100% működni fog bele

a 1600Mhz DDR3 ramokat meg az AMD nem fogja garantálni hivatalosan mivel a saját proci memória vezérlője csak 1333Mhz garantált,lehet,hogy hibátlanul megy a lapodban de erre nem ad garanciát így ezért érdemesebb a Kingmax 2x2GB DDR3 1333Mhz ramot megvenned

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.