Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Roland06 válasza Male (#3300) üzenetére


Roland06
aktív tag

Alul láthatod a konfigomat!
Egyformák és benne vannak a kompatibilitási listában! 3kit. és most mát tudom, hogy a 3 ramot nem tudja az AMD ezért vann benne kettő 2x2G és egy darabig működött (nem volt hibátlan de heti egy-kétszer fagyott vagy indult újra de most sehogyan sem akar menni dualba.
A1-A2-ben is jó de oda nem nagyon tudom rakni mert nem fér a proci hűtőtől.

[ Szerkesztve ]

(#3302) Male válasza Roland06 (#3301) üzenetére


Male
nagyúr

Láttam, csak a 3-kit miatt nem voltam biztos benne.

A kompatibilitási listában benne van, csakhogy egyedül az 1 DIMM oszlop van bepöttyintve, tehát 1 darabot kezel belőle egycsatornás módban... DC-ben nem megy sajnos.

Esetleg ha visszaveszed az órajelét, akkor talán menni fog, de ez sem garantált.

(#3303) Roland06 válasza Male (#3302) üzenetére


Roland06
aktív tag

ÉÉÉÉRTEM!!
Az elég gáz! 2G lehet kevés lesz. :O :((

(#3304) Roland06 válasza Male (#3302) üzenetére


Roland06
aktív tag

Az a probléma, hogy az alaplaphoz adott könyvben a 1DIMM és a 2DIMM-nél is van pötty!!!
Akkor most melyik az igaz? Hol írták el?

(#3305) Male válasza Roland06 (#3304) üzenetére


Male
nagyúr

Mivel nem megy, így gyanítom a könyvben írták el.

Esetleg újabb BIOS-t lehet nézni.. ahogy látom, pár napja jött ki a 1902-es.
Vagy ha sikerül legalább a BIOS-ig eljutni a RAMokkal, akkor visszavenni az órajelüket (nem tudom mennyire teszi őket alapból). ...esetleg ottvan még a MemOK gomb azon a lapon is azthiszem, megér egy próbát.

(#3306) Roland06 válasza Male (#3305) üzenetére


Roland06
aktív tag

kipróbáltam egy rammal és azzal sem indul el! Sem az A1-ben sem a B1-ben!
?? Egyedül a B1-B2 megoldásban megy "valahogy"!

(#3307) Oliverda válasza Male (#3305) üzenetére


Oliverda
félisten

Van új AHCI driver. A megszokott helyről letölthető.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3308) Male válasza Oliverda (#3307) üzenetére


Male
nagyúr

Hú, köszi! Este kipróbálom akkor... mondjuk most a Microsoftos elég jól megy egyelőre, csak a hot-swap vacakol vele, de hátha minden megjavul :)

Amúgy régebben be akartam kapcsolni az integrált VGA-t az 5770 mellett, de nem találtam semmi opciót rá a BIOS-ban. Kérdezősködtem, és valaki meggyőzött vagy itt, vagy a Catalyst topicban, hogy az integrált VGA nem működhet az 5770 mellett még másodlagos VGA-ként sem.
Már épp egy második VGA beszerzésén rágódtam, de tegnap újra körülnéztem a BIOS-ban, talán egyik frissítésénél jelent meg az opció, amivel bekapcsolható! Beüzemeltem, simán megy, azóta 6 megjelenítőt kezel a gép, ugyhogy sokat javult a szememben a cucc :D
(Amúgy ahogy tesztelgettem, lazán mehetne a VGA lekapcsolás is asztali fronton, mert az, hogy melyik kimeneten van a kép, nem függ össze azzal, hogy melyik VGA számolja a 3D-t! Ha lesz időm, csinálok teljesítményteszteket, aztán kipakolom logoutra.)

Roland06: Az fura... korábban ment ott? A helyedben mondjuk inkább elpasszolnám azt a RAM hármast egy Intelesnek, aztán 2x2GB ebbe illő, és még pénz is marad... vagy 4x2 / 2x4 némi pluszért.

[ Szerkesztve ]

(#3309) Roland06 válasza Male (#3308) üzenetére


Roland06
aktív tag

A BIOS-ban nem lehet vmit állítani a ramok ügyében? (nem tudom csak próbálkozom)

(#3310) Male válasza Roland06 (#3309) üzenetére


Male
nagyúr

Esetleg valami nagyon konzervatív órajelet-időzítést belőhetsz... mittomén 1066 CL9... aztán ha megy, akkor lehet javítgatni. Mondjuk előtte akkor is a legfrissebb BIOS fel, mert hátha az is segít.
(...de mivel anyagilag is jobban jössz ki, én hagynám a francba, és vennék egy megfelelő RAM párt ezek helyett, egy Intelesnél meg majd jól futnak ezek.)

(#3311) Oliverda válasza Male (#3308) üzenetére


Oliverda
félisten

"itt, vagy a Catalyst topicban, hogy az integrált VGA nem működhet az 5770 mellett még másodlagos VGA-ként sem."

Jó nagy hülyeséget mondott. :)

Amúgy tudomásom szerint az integrált egyszerre csak 2 megjelenítőt tud kezelni egyszerre.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3312) Male válasza Oliverda (#3311) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, úgy tűnik... bár akkor tényleg nem ment, mert a BIOS-ban csak Disabled és Auto választási lehetőség volt, és az Auto-nál tiltja, ha van bent valami VGA (kivéve 3450/70 vagy mi... szóval amivel a CF megy)

Lehet... ennyit listáz ki a Catalyst, ennyit azért nem kötöttem rá, nekem csak eggyel kellett több, mint amennyit a VGA tud :)

(#3313) Male válasza Oliverda (#3307) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi, hogy szóltál! Feltettem, teszteltem, ééééés: végre ezzel már jó!!!
(egyébként fura, hogy a 11.3-as SB driver packban a 275-ös SATA driver van, a szintén 11.3-as AHCI packban pedig a már az új, 282-es.)

Már alig van visszaesés :)

(#3314) Oliverda válasza Male (#3313) üzenetére


Oliverda
félisten

Remek. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3315) Male válasza Oliverda (#3314) üzenetére


Male
nagyúr

:)
Az biztos, hogy ezt a drivert le nem cserélem mostmár :)

(#3316) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Asus M4A88TD-V EVO/ USB3 lapommal próbálkoztam IGP tuninggal. Az iGPU beállítást manual-ra tettem, majd emeltem az órajelet, de GPU-Z szerint 498Mhz-en megy akármit csinálok, csak a default érték lesz annyi amennyit beállítok, ha pedig 900Mhz-re állítom be, akkor bebugol és 1800Mhz-et ír ki. Most akkor hogy van ez, lehet egyáltalán tuningolni az IGP-t?

(#3317) Diablo18


Diablo18
senior tag

1 asus m4a79xtd evo lap

össze raktam
elindítottam

azt vettem észre a sata 2 hdd WD caviar blue a min 100 mega /s helyett 20 mb /sec el másol

el kezdtem nézni a probléma után
biost frissítettem
sikerült

telepíttettem az achi drivert
be kapcsoltam az achi mod ot

ez win7 32 bites rendszeren

és ugyan olyan lassú

fel tettem az xpt és ott már achit se tudok telepíteni

és ugyan olyan lassú

pl másolok már netezni se nagyon tudok annyira le van a hdd m fogva

mi lehet a probléma és megoldása?

(#3318) Gabboo


Gabboo
tag

Üdvözlet!

A napokban vettem egy Asus M4A77T alaplapot, Athlon II X2 240 procival és 2x2G Kingmax 1333MHz-es memóriákkal. A gép általában szépen megy (bekapcs-boot-használat-kikapcs), de akármilyen (akár win, akár BIOS) restart után nem akar képet adni. A videókártya egy Asus x1950pro, eddig hibátlanul ment, a BIOS-t frissítettem a legújabb 2301-es verzióra, a memóriákat a kék slotokba raktam (ahogy a manual írta, de a feketékben is próbáltam...), eredetileg BIOS-ban mindent AUTO-n hagytam, most fixáltam a memória sebességét 1066-ra (elvileg a proci ezt szereti), de a jelenség még mindig tapasztalható.
Akinek ugyanilyen lapja van, kérem ossza meg velem a tapasztalatait, ha pedig valaki tudja a megoldást, ne tartsa magában!

Előre is köszönöm!
Bye, Gabboo

(#3319) nyesix válasza Gabboo (#3318) üzenetére


nyesix
senior tag

szia,
nekem is ilyen lapom van kb 2 hetes, de ilyet nem csinál. A ramot sztem rossz helyre raktad. Nnem mindkettőt kékbe vagy a feketébe kell, hanem egy ide egyet oda. DIMM A1, és DIMM A2. az A1 kék, az A2 fekete.
nekem is 2*2 G kingmax van benne 1333 as és egy phenom

(#3320) Male válasza Diablo18 (#3317) üzenetére


Male
nagyúr

Egyik vinyóról a másikra lassú?

Lehet, hogy te leszel a harmadik aki a SATA résszel szív itt. Nekem most bejött a 11.3-as AHCI Driver. Itt a legalsó "AHCI for Windows 7". Oda kell figyelni, mert a sima csomagban, amit a VGA-hoz is letölthetsz, illetve az SB csomagban is a régi AHCI driver van, ami nálam is rosszul ment.

Mérd le ezzel.

Illetve nézd át a kábeleket-csatlakozókat, és a SMART adatokat is! ( pl Ultra ATA CRC Error Rate )

(#3321) Roland06 válasza nyesix (#3319) üzenetére


Roland06
aktív tag

Üdv.!

Nekem Asus M4A89GTD Pro USB3 lapom van és hasonlóan van nekem is A1-B1 Kék,
A2-B2 fekete és a leírásában is azt írja, hogy dualban A1-B1-be vagy A2-B2-ben kell lennie
a ramoknak és nem úgy ahogyan írod.
És Úgy is működik dualban az az működne mert én is ezzel a problémával küzdök, hogy
dualban nem stabil DE VALÓSZÍNŰ A RAMOK A LUDASOK NÁLAM!

(#3322) Diablo18 válasza Male (#3320) üzenetére


Diablo18
senior tag

kösz így járok el és írok

(#3323) Diablo18


Diablo18
senior tag

hdd n belül is lassú

most azt teszem meg néztem
a progival
130 megát tud át lőni stabilan

de ha nem a tesztelővel hanem én másolok 20 megánál többel nem hajlandó

most azt fogom tenni hogy a wd hivatalos progijával le formázom majd az egészet
meg meg néztem a progiban át engedte a smart testen
szóval nem tudom mi lehet a gond

és még ezt az achi drivert is fel teszem majd ha akkor sem lesz gyorsabb nem tudom

mert a hdd sentinel is azt írja hogy 100 minden

szóval akkor a lapom a rossz?:S

(#3324) Diablo18


Diablo18
senior tag

meg csináltam már fel tettem mindent
és lassú :S hát nem tudom kuka?:S

(#3325) Diablo18


Diablo18
senior tag

hello nem volt sem error om se semmi
már biost frissítettem
fel tettem ezt a achit amit mondtál
rendesen telepítette mint ha pl vga drivert tettem volna fel
újra indult semmi extra
már achi módban is futtatom minden hogy
38 k val másol ez a plafon
mintha valami korlátozná

mert a progi szerint 130 k val tud másolni

és arról is indul és le esik 38 k ra és ott marad :S

(#3326) Gabboo válasza nyesix (#3319) üzenetére


Gabboo
tag

Szia!
Köszönöm a gyors válaszodat! Miután átraktam a memóriákat a megfelelő slotokba, legalább már BIOS-ból sikeresen újra tudott indulni a gép, és nem felejtette el a beállításokat. A Win restart utáni fekete képernyőt pedig a lehető legújabb VGA driver feltelepítése szüntette meg, most már minden úgy megy, ahogy annak mennie kell.
Még egyszer köszi a segítséget! :R
Üdv, Gabboo

(#3327) Gabboo válasza Roland06 (#3321) üzenetére


Gabboo
tag

Szia!

Jó, hogy kicsit lejjebb is néztem, és megtaláltam a válaszod! Most néztem, hogy a memóriák ebben az elrendezésben A1-A2 nem dualban mennek. Gyorsan vissza is raktam abba az elrendezésbe, ahogy először én is raktam (A1-B1), most már újra dualban mennek, 1333-on.
De legalább arra jó volt ez az pakolgatós dolog, hogy nyugodtan megszüntessem a fekete képernyős problémát.
Köszönöm, hogy írtál! :R
Üdv, Gabboo

(#3328) Diablo18


Diablo18
senior tag

-----------------------------------------------------------------------
CrystalDiskMark 3.0.1 (C) 2007-2010 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info/
-----------------------------------------------------------------------
* MB/s = 1,000,000 byte/s [SATA/300 = 300,000,000 byte/s]

Sequential Read : 129.342 MB/s
Sequential Write : 129.199 MB/s
Random Read 512KB : 44.671 MB/s
Random Write 512KB : 62.706 MB/s
Random Read 4KB (QD=1) : 0.541 MB/s [ 132.1 IOPS]
Random Write 4KB (QD=1) : 1.103 MB/s [ 269.3 IOPS]
Random Read 4KB (QD=32) : 0.980 MB/s [ 239.3 IOPS]
Random Write 4KB (QD=32) : 0.974 MB/s [ 237.8 IOPS]

Test : 1000 MB [C: 29.3% (11.4/39.0 GB)] (x5)
Date : 2011/04/05 12:07:19
OS : Windows 7 Ultimate Edition [6.1 Build 7600] (x86)

itt van a hddm adatai

így nagyon jó

de ha pl iso filet másolok rajta v bármi mást 37 megánál többel nem hajlandó másolni

de 1 ide hdd az rendesen 57-60 megával másol

(#3329) _csocso_ válasza Diablo18 (#3328) üzenetére


_csocso_
senior tag

Egy HD-n belül másolsz, vagy két különböző között?

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3330) Male válasza Diablo18 (#3328) üzenetére


Male
nagyúr

Pedig ez teljesen jónak néz ki, ahogy a SMART is, amit küldtél.

(#3331) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen alaplapot: Asus M4A-77T

A témaindítóban nem láttam a listán de szerintem ez is ide tartozik.

Ebben is van ACC, ill Core Unlocker funkció.

DDR3 1600/1800 Mhz O.C ig támogatja a ramokat, én 2x2 GB DDR3 1600 Mhz Kingmax Hercules ramokkal hajtom.

Az lenne a kérdésem hogy az 1600 at is OC ban tudja, viszont alapon auto beállításnál 1333 on mennek a ramok, ezek szerint nem lesz baja ha felhúzom a ramokat 1600 ra,
amit ugye alapból tud?

A másik pedig hogy még sosem volt dolgom ddr3 as ramokkal, az van leírva hogy 1,5v-1,8 v
közt üzemel, namost a dd2 nél az 1,8 v volt az alap fesz, ddr3 nál ez már magasnak számít?

Van valakinek ilyen lapja még? Bios maradhat az alap vagy frissítenem kellene mindenképp?

Üdv, joker1220

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#3332) _csocso_ válasza joker1220 (#3331) üzenetére


_csocso_
senior tag

Nem baj, ha magasabb órajelen hajtod, de különbséget nem igazán fogsz észrevenni a kettő között. Minél alacsonyabb feszültségen tudod hajtani a ramokat annál kevesebbet fogyaszt. Viszont a nagyobb sebességhez valószínű több feszültség is fog kelleni, de olyan 1,6V körül talán már elmegy 1600-on is, ha húzod, 1333-on pedig 1,5V on is.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3333) joker1220 válasza _csocso_ (#3332) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi:)

Majd kipróbálgatom;)

Viszont azt végépp nem értem hogy ez a lap ( M4A77T) Miért nem támogatja a procimat...

Phenom x2 555 Be, az előtte lévő 550 et és az utána lévő 560 at is támogatja de ezt pont nem:S

A legfrisebb bios van rajta, zsír új a lap:S

Valakinek van ötlete?

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#3334) _csocso_ válasza joker1220 (#3333) üzenetére


_csocso_
senior tag

Működik egyébként benne? Amennyiben igen, használd nyugodtan. Megnéztem az USB3 verzióját a lapnak, az támogatja, pedig azon kívül nincs különbség a két lap között.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3335) joker1220 válasza _csocso_ (#3334) üzenetére


joker1220
őstag

Hát már megint kifogtam :D

Valami sosem jó!

Pedig ez már a 3. lapom a hónapban :D:D

Igen felismeri, megy is benne, sőt még 4 magosítani is sikerült egy kicsit,
de nem egyszerű, visza kellett vennem a szorzót hogy menjen úgyhogy
inkább normálisan használom:D

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#3336) gYaLo válasza joker1220 (#3335) üzenetére


gYaLo
őstag

Miért kellett neked 3 lap ? :D ekkora pusztító vagy ? :P

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#3337) joker1220 válasza gYaLo (#3336) üzenetére


joker1220
őstag

Nos

Első körben volt egy inteles lapom amit lecseréltem:D

Aztán azt eladtam a procival együtt és vettem egy phenom x2 555 be-t,
vettem hozzá egy használt deszkát átmenetileg amivel szépen ment
4 maggal, majd vettem egy új lapot ami a jelenlegi, viszont ezzel
nem megy a 4 mag :D

Szóval most kell egy olyan lap amibe megy 4 maggal és új a lap:D

De hogy bonyolítsam, lehet hogy veszek egy olyan procit ami
tuti hogy megy ezzel a lappal 4 maggal:D

A jelenlegit meg eladom valami Giga tulajnak mert a giga lapokban
megy 4 magosítva!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#3338) Fail3D!


Fail3D!
addikt

ASUS M4A785TD-V EVO tudnatok abba nsegiteni ebben hol kell beallitani hogy a ram 1600 fusson?

(#3339) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Afelől szeretnék érdeklődni, hogy a lapom, pontosabban egy Asus M4A88TD-V EVO/USB3 mennyire jön ki az USB 3-mal? Tudom, hogy van rajta, de az érdekelne, hogy semmilyen hibajelenséget nem produkál már az USB 3, mert még azért eléggé fiatal cipőben jár a 2-eshez képest. Egy külső winyót kéne üzemeltetnie, kérdésem menne ez mindenféle fennakadás nélkül?
Gondolom fel kell rakni hozzá a drivert és akkor ennyi elég is lenne neki?

(#3340) sysrq válasza Fail3D! (#3338) üzenetére


sysrq
őstag

Lehet pl. ez? Vagy tuning közben viszi felfele a memóriát is. A szorzót meg lefele állítod.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#3341) Fail3D! válasza sysrq (#3340) üzenetére


Fail3D!
addikt

koszonom meglett... csak en balgta nem tudta hogy lehet meg lefele gorgetni a menut biosban...:)

(#3342) gYaLo válasza Fail3D! (#3341) üzenetére


gYaLo
őstag

Nekem is ilyen lapom van, milyen ramokkal használod ? :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#3343) evola


evola
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Van egy Asus M4N82 Deluxe alaplapom.
Valamiért elég lassan működik minden usb-s dolog rákötve (pendrive, kártyaolvasó stb..)
Windows 7 Ultimate SP1 alatt.

Nforce 15.49-es drivercsomag telepítve. De valahányszor pendrive-ot csatlakoztatok, mindig feldob a windows egy ablakot,hogy az eszköz gyorsabb működésre is képes.
De mindegyik usb porton döglassú.
Biosban az usb beállítások jók. Hi speed-en van.
Ugyanez a Kimgston pendrive 15-18000-el másol az én lapomban csak 2-3000 max.

Az eszközkezelőben az usb vezérlőknél az illesztőprogram a windows féle. Ez lenne a gond?

Tudja valaki mi lehet a gond?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#3344) Diablo18


Diablo18
senior tag

van 1 asus m4a79 xtd evom
szerintem 1 nagy kalap kaka
én minden próbáltam már de szar az egész
tudna valaki segíteni mert már 2 hónapja szívok vele
itt is csak rosszakat írtok:S
fagy
lassú
már gariztattam
ugyan olyan

mi lehet a gond,,..:????:S :R

jah igen
config

phenom 2 x2 560 black edition proci 3.3 ghz
ram
g skill rip jaws 1600 mhz 2x2 gb
kifejezettem ehez a laphoz való

ati 4890 1 gb vga

és fingom nincs mi a gondja :..::S :W :W

720 as giga táp van alá vágva
az alkatrészek
mind ki voltak próbálva más lapban
hdd m is
szóval tuti hogy a lappal van valami
mert másik alaplapban tök szupi minden

[ Szerkesztve ]

(#3345) Thrawn válasza Diablo18 (#3344) üzenetére


Thrawn
félisten

Driverek? Miket próbáltál?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3346) Male válasza Male (#3313) üzenetére


Male
nagyúr

Úgy tűnik kalandjaim folytatódnak az AHCI driverrel... most, hogy egy hónapja fentvan, ismét egyre rosszabb lesz.
Épp másolok két vinyó között... ha most az FF-ben nyomok egy "Oldal mentése"-t, akkor kerek 8 másodperc!!! mire bejön az ablak teljesen, hogy mentési helyet válasszak. (kb 4 másodperc magának az ablak keretének a megjelenése, majd szépen lassan szedi össze a meghajtókat a bal oldalra, aztán középre még 1-2 másodperc a végén, mire kiteszi azt a két filet, ami az aktuális helyen van)

Ugyan szépen megcsodálhatom, hogy a Win7 milyen sorrendben rajzolja ki az ablak elemeket, de már nem igazán vagyok kíváncsi rá. Arra viszont annál inkább, hogy mitől csinálja ezt. Egyszerűen be van halva az egész gép, ha másolok... és szépen fokozatosan napról napra ismét egyre rosszabbá válik a helyzet... megromlik a Catalyst, vagy mivan? :DDD
(akit a teljes történet érdekel, az visszakattintgathat... röviden: több vinyó, a műveletekben a rendszervinyó nem érintett, nem attól lassú, illetve kezdetben jó volt, aztán elkezdődött ez a folyamat, majd megjavult egy újabb drivertől, de most ismét kezdi a lassulást)

(#3347) _csocso_ válasza Diablo18 (#3344) üzenetére


_csocso_
senior tag

Szia! Nekem is hasonló lapom van, eddig egy Athlon 240-et használtam, most egy Phenom 555. Gond nélkül, mindkettő teljesen használható sebességet nyújtott. Oprendszered legális, vírusirtás, kémprogramirtás volt-e, esetleg névtelen Kingmax, Kingston rammal is rápróbálhatnál. Windows-ban high performance power séma, kikapcsolt C&Q -val is próbálkozhatsz. Bár lehet, hogy tényleg a lappal van a gond.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#3348) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Sziasztok!

ASUS M4A88T-M/USB3 alaplappal volt már valakinek dolga? Mit érdemes róla tudni amit nem árul el magáról első ránézésre?
Érdemes ilyet venni?
Egy gyors, modern, de olcsó géphez néztem ki. ( Nem gamer konfigról van szó!)
3 magos 3.2 es athlont tennék bele, meg 2 giga 1600 as olcsó kingston ramot.
Tartósság is fontos.
Egyrészt az integrált videókártya és az usb 3 miatt válaszottam, továbbá a nagy chipset hűtő, és a 4 darab memória foglalat miatt tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#3349) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Vagy akkor inkább már egy ASUS M4A88TD-V EVO/USB3 ...
Ebbe van SATA 3.0 is.

[ Szerkesztve ]

(#3350) _csocso_ válasza ---Lasali--- (#3349) üzenetére


_csocso_
senior tag

Szia! Biztos jó lapok, de ilyeneket újonnan már nem szabad venni szerintem. Ha mindenképp AMD-re vágysz, várd meg az új generációt.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.