Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#435) hoolla


hoolla
aktív tag

Meg az elejen gondoltam felporszivozom a mapot amig a tobbiek varnak a kikotoben angliaba indulasnal... Az egyik barlangban egy kek ikon, amikor a kozelebe ertem atvaltott kek, de valmifele harcos fejje... namost a barlangban feluton van egy kisebb nyilas amin at kene bujni hogy eljussak az ikonhoz/mellekkuldihez, de nem megy at az emberem a nyilason. Nagyon ugy tunik hogy program hiba. Ez bosszant. Nektek sikerult atverkodnotok magatokat ott?
Amugy eleg jol fut 2080ti vel 3440x1440 nem megy le 60 fps ala. atlag 75-80 fps korul mozog ultra es very high beallitasokkal. De kellett az uj driver mert a regivel addig futott csak jol amig jott egy atvezeto video, onnantol elkezdett laggolni es szetesni a jatek. Az uj driverrel nem csinalja.
szerintem amugy tuti nincs kesz a jatek. Vannak a vizbol, hegybol, hobol kirepulo madarseregek, az egyik fele az evezo emberkeknek lefagy es ugy marad az egesz ut soran mig a masik fele evezik rendesen. A kisboltos csaj csak ugy mozog es tatog, de semmi ertelme nincs annak amit csinal, Sziklafalbol elobujo ellensegek stb... Amugy teccccik es varom hogy angliaban is felfedezzek. De azert remelem hogy jon egy nagyobb pecs hamarosan.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.