Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#137) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Belefolyt tegnap 10 óra... :D

Az első benyomásaim: Jó! Mint mondtam már korábban is azt hittem, hogy az Origins "A" játék és az Odyssey annak egy végtelen fölösleges folytatása 1 éven belül. Az előzetes információkon túl, (hogy a térkép majd 3x akkora mint az előző részben ill. hogy az ott behozott újítások itt is megvannak, sőt tovább vannak fejlesztve) a személyes tapasztalataim is azt igazolták, hogy az Origins valahol ennek a projektnek a próbája lehetett és nagyon jól ötvözte az elmúlt AC játékokat. A hajózás itt már konstans jelen van és én nagyon élvezem. Mindenhol ezer quest van és már 10-es szint környékén is a napi/heti küldetések megjelentek. Az armor drop rate se nem túl sima se nem túl lassú. Én az a fajta vagyok aki még az arénákat is ki szokta maxolni, szóval ezzel elleszek a következő DLC-ig (a Season Pass-t már behúztam)

Azt már látom, hogy a tengeri csaták és a fejvadászok kiiktatása lesz a kedvencem, tegnap 20 hajó és 6 fejvadász költözött el Hádész birodalmába :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.