- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Rap, Hip-hop 90'
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
skul0
aktív tag
De lehet vezérelni, változik a fordulatszáma is, csak nagyobb feszültség kell neki, hogy meginduljon, addig csak búg a kis szivattyú, de vizet nem szállít, aztán mikor megindul, akkor meg már túl nagy feszültség van rajta (multiméter szerint, sajnos nincs szkópom) és túl nagy a fordulatszám. Mindez egy akksiról, feszültségosztóval gyönyörűen működik alacsonyabb feszültséggel is.
De már úton van a DAC, aztán egy kis erősítővel jó lesz.
-
gyapo11
őstag
Akkor ez a motor hyper kényes lehet
Ez volt a hozzászólásban:
működött ugyan a szivattyú, de sokkal erőtlenebbnek tűnt és nem tudta olyan alacsony fordulatszámon szállítani a folyadékot, mint egy kis ebay-es feszültségszabályzóval, mert el sem indult.Ettől még sípolhat, arról nem volt szó, csak a gyengeségről, és hogy van olyan szabályzó, amivel viszont jó.
Ha elkészül valamelyik vezérlési megoldás, akkor lehet, hogy érdemes lesz egy szabályzást is beiktatni, hogy ne a feszültség legyen állandó, hanem a szállított folyadékmennyiség.
Új hozzászólás Aktív témák
- QNAP TS-932X - 10 gigabites NAS - 5x4TB HDD + 4x400G SSD
- SPIRIT OF GAMER Race Wheel PRO 2 kormány minden tartozékával mekgímélt állapotban eladó!
- Playstation 5 Drive Edition 825GB (CFI-1116A), 6 hónap garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- Apple Watch Series 7 41mm NIKE GPS
- Acer Nitro XV340CKP WQHD 144HZ IPS KALIBRÁLT
- Surface Laptop 7 Business edition - Intel Core ultra 5 236V energiahatékonyabb az intelnél! -olvass
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3004
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Ezüst mw1g3mg/a - 3 év gari - MAGYAR
- AKCIÓ! FEHÉR ipad pro 13" M4 billentyűzet, VADIÚJ! EU-MAGYAR átvilágítós (lézeresen)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3043, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest