Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 11:41:21

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mivel nem kaptam vétót ezért akkor berakom a képet amit szeretnék:)

Neki az arcából kérnék egy képet...

Előre is köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9302) Kidus válasza Sirandrish (#9301) üzenetére


Kidus
őstag

Januarban es marciusban is voltal banolva, en nem hiszem, hogy mostanaban kapnal arckepet.

Assuming Control

(#9303) Kidus válasza Sir Riccio (#9293) üzenetére


Kidus
őstag

Jo ez a hal, de meg lehetne nezni kicsit elenkebb szinekkel, kicsit olyan semmilyen a szinosszeallitas igy.

Assuming Control

(#9304) Sirandrish válasza Kidus (#9302) üzenetére


Sirandrish
legenda

Áprilisban mondtátok hogy jöjjek vissza fél év mulva..eltelt több mint 5 hónap..mire kész az arckép stb addigra lejár a 6honap...
az elmúlt 5és fél hónapban hsz-em se volt nemhogy balhém..de sejtettem hogy ismét bele lesz kötve valamibe :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9305) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link]

Tobey: - [link]
Ennél kerekebb már nem is lehetne.

Sirandrish: Nem emlékszem milyen szabályok voltak fél éve, úgy rémlik már akkor is az volt, mint most. Az első hozzászólásban meg van említve, hogy az 1 napos, 3 napos, 7 napos ban elévülési ideje 1 év.

"Ideiglenes eltiltások (temp ban) kezelése:
1, 3 és 7 napos ideiglenes eltiltás után egy év a elévülési idő, azaz az eltiltást követő egy év múlva kapható csak egyedi avatar. Az ennél rövidebb ideig tartó eltiltás szankcionálása egyedi elbírálás alá esik."

Én semmit nem tehetek, csak annyit tanácsolhatok, hogy kitartás és légy "jó".

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9306) Sirandrish válasza Ndruu (#9305) üzenetére


Sirandrish
legenda

az utolsó 1 napos tempbanom nem egy éve volt(ha jól tudom)..pár órásak voltak...ergo nem kéne egy évet várnom..
fél éve azt mondták hogy jöjjek fél év múlva..az elmúlt fél évben alíg írtam..balhézni meg főleg nem balhéztam..szóval nem értem most mi a probléma velem, de igazából erre számítottam...
ígérgetnek aztán meg bekaphatom...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9307) Sir Riccio válasza Ndruu (#9305) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nagy köszönet!Ha valamelyik modi rábólint megy is az arckép request topicba.
THX!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9308) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


nagy kicsi

Harrrr!!!!

(#9309) ToBeY válasza Ndruu (#9308) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi szerintem jobb lett. Az arckép request topicba kell kérni a módosítást?

(#9310) Konflikt válasza Konflikt (#9268) üzenetére


Konflikt
addikt

Kidus milegyen akkor az avatarommal? :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9311) Sirandrish válasza Ndruu (#9305) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Az ennél rövidebb ideig tartó eltiltás szankcionálása egyedi elbírálás alá esik"

ez így van..de a fél évet is a modik mondták..rá fél évre meg..oh hát mégsem...ez akkor most mégis milyen elbírálás?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9312) Sirandrish válasza Sirandrish (#9311) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Legalabb meg fel evig felejtos, utana beszelhetunk rola, meglatjuk, hogy megy a javulni akaras." by: kidus

ezért nem értem..a fél év lassan letelt és nem volt elem semmi gond szerintem :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9313) Kidus válasza Sirandrish (#9312) üzenetére


Kidus
őstag

Nem igert senki sem arckepet, arrol volt szo hogy meglatjuk, de ilyen hosszu "bunlistaval", mint ami neked van, en nem tamogatom neked az arckepet.
Rendben, hogy nem volt balhed fel eve, de elotte tul sok volt. En azon csodalkozom, hogy nem lettel vegleg kiteve meg anno.
Be kell latnod, hogy mivel az egyeni arckep ugymond elismeres, egy extra 'ajandek' az arra erdemes forumozoknak, teged nem nagyon illet ez meg.

Assuming Control

(#9314) Kidus válasza Konflikt (#9310) üzenetére


Kidus
őstag

Azt hittem meg lesz egy verzio, azt hiszem a fejet mondtam hogy nem stimmel nekem.
Vagy azota volt csak nem lattam?

A hal mehet.

Assuming Control

(#9315) ToBeY válasza Kidus (#9314) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én kérhetem az avatarom módosítását,mert a mostani elég béna a többi avatarhoz képest. :U

(#9316) Ndruu válasza Kidus (#9314) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tobey upgrade-elt feje mehet?
na bakker... erre ő is beír :D

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9317) Kidus válasza ToBeY (#9315) üzenetére


Kidus
őstag

Persze, egyszer mindenki modosithat rajta.
Bar nekem igy is tetszik. :) ( sot jobb, mint amire cserelned )

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#9318) ToBeY válasza Kidus (#9317) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bakker most jól elbizonytalanítottál.Alszok rá egyet és felteszem körkérdésnek on topicba:D

(#9319) RoyalFlush válasza ToBeY (#9318) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Szerintem nem gáz a mostani avatarod. ;)

szerk: de az új sem rossz :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#9320) Sirandrish válasza Kidus (#9313) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez igaz..nem ígért senki sem avatart!
Viszont, te írtad hogy "meglatjuk, hogy megy a javulni akaras.", azóta eltelt cirka fél év és semmi gond nem volt velem...és te mégis úgy látod hogy nem megy a javulni akarás?

Esélyt sem adsz arra hogy bizonyítsam hogy esetleg mégis megérdemlem...csak tudnám miért hitegeted akkor a népet...vagy azt hitted hogy lesz még 20balhém és akkor nyugtázhatod hogy "ezt is elintéztem"?

Tudom nagyon jól hogy ez is arcra megy..nem csípsz engem...ezt is tudom. (meglepődtél?)

Igazából csak azt az egyet nem tudom hogy mit ártottam neked mikor ezen a topicon kívűl soha nem beszéltünk egyetlen szót sem.

Mindegy...köszönöm a "kimerítő" választ...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9321) Kidus válasza Sirandrish (#9320) üzenetére


Kidus
őstag

Nem volt veled sosem bajom, az adatlapoddal van.
Az egyik, hogy ez a szamonkero hangnem nem tetszik, mert nem ertem, mire fel kersz szamon.
A masik, hogy felesleges, mert ido kozben mar beszelunk rolad a tobbiekkel, altalaban nem egyedi dontes az, hogy valaki kap-e kepet vagy nem, vetot kiveve. En az alapjan amiket latok hogy tortentek, ugy gondoltam vetozni fogok, de mint mondtam, mar beszelunk rola igy meg alakul a velemeny, szeretnem ha minel tobben elmondanak amit gondolnak a moderatorok kozul, aztan lesz egy tobbsegi dontes.
Az esely megadasa megvolt, es tobbszor eljatszottad. Ha egyszer lett volna veled gond meg mondhatnad azt, hogy miert nem adunk eselyt, igy mar visszas.
Meg egyszer mondom, szemelyes problemam sosem volt veled, miert is lett volna, de ha lenne sem az alapjan moderalnek ( meglepodtel? ).
Remelem ez a valasz mar eleg kimeritonek bizonyul szamodra, fogok irni neked privatban, amint jutunk valamire.

Assuming Control

(#9322) Sirandrish válasza Kidus (#9321) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose kértem semmit.
Azt meg tudom nagyon jól, hogy régebben rengeteg probléma volt velem,DE!
Szerintem ráléptem a javulás útjára...és te mondtad hogy várjunk még fél évet és meglátjuk...semmiféle dolgot nem csináltam igazából a PH-n most fél év alatt, pont emiatt.
A múltammal már nem tudok mit csinálni...ezt te is jól tudod...de az alapján elkönyvelni valakit meg nem szép dolog...másképp sajna nemtudom bizonyítani hogy megérdemlem-e vagy sem csak ha jól viselkedek..és most jól viselkedek, már jó pár hónapja.

Számonkérő hangnemről pedig szó sincs, csupán nagyon rosszul esett hogy ti ugymond fél évet kértetek tőlem, aminek én úgy érzem eleget is tettem és akkor kezdődik minden előlröl :(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9323) Sir Riccio válasza Ndruu (#9305) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Kidus, a halacskámra lehet majd kérni egy áldást valamikor, ha megérdemli?:)
Bedobnám akkor a request topicba.
Köszönet!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9324) koxx válasza Sir Riccio (#9323) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már jóváhagyta :) [link]

(#9325) Sir Riccio válasza koxx (#9324) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ezer köszönet! Már rosszul is látok... :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9326) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki meg tudná csinálni az avataromat úgy mint ha kezével széttépné hátteret?

(#9327) TazLeacher válasza ToBeY (#9326) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

OFF, de szerintem is jobb a mostani, mint az új...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9328) norbiphu


norbiphu
senior tag

üdv!

ebből ki lehetne hozni vmit avatarként? :B
[link]

:R

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#9329) Ndruu válasza norbiphu (#9328) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem nem szerencsés, de majd a többiek megmondják.


[link] [link] [link] [link]

Harrrr!!!!

(#9330) Kidus válasza ToBeY (#9326) üzenetére


Kidus
őstag

:DDD

Sirandrish: Beszeljuk a temat, nem rajtam fog mulni, turelmedet kerem, amig jutunk valamire.

Assuming Control

(#9331) Kidus válasza Ndruu (#9329) üzenetére


Kidus
őstag

Hat ez sehogy se nem az igazi.

Assuming Control

(#9332) norbiphu válasza Ndruu (#9329) üzenetére


norbiphu
senior tag

valóban, így kicsitben nem túl jó. akkor keresek tovább. :D

köszönöm a segítséged. :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#9333) Sirandrish válasza Kidus (#9330) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezen a pár napon már nem fog múlni...türelmesen várom a döntést :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9334) ChromeX válasza ToBeY (#9326) üzenetére


ChromeX
addikt

egy igen gyenge probálkozás, sajnos elizéltam az alapot azért lett ilyen homályos de ha lesz időm megprobálom kijavítani, első saját szerkesztésem nem kinevetni :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9335) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah..megkaptam a GO gombot:)

Szóval szeretnék ennek az arcából kérvényezni egy Avatar készitést!
Előre is köszönöm :R

esetleg még ebből kérnék egy verziót..bár tudom hogy ebből nehezebb dolgozni :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9336) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Próba tőlem:

[link] [link] [link] [link] [link]

Harrrr!!!!

(#9337) Kidus válasza Ndruu (#9336) üzenetére


Kidus
őstag

Mindenkepp az elso iranya lenne a jo, igy inkabb a forum fele nez.
Meg igazsag szerint en megneznem a masodik linkelt kepet is megszerkesztve, mert reszletesebb, mint ez, ha jol meg lehetne csinalni, szerintem jobban nezne ki az avatar abbol.

Assuming Control

(#9338) Sirandrish válasza Ndruu (#9336) üzenetére


Sirandrish
legenda

a 2. link az tetszik :)
Az a legélesebb vagy csak a hajnal beszél belőlem?:D

A teljes alakosat én sem támogatnám ahogy Kidus sem mert ugy sok minden nem látszik belőle:)

a második képet nézted? vagy abból esélytelen kihozni valamit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9339) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hello!

Szerintetek ez a kép jó lenne PH!-s arcképnek?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9340) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link]

Az elsőnél annyi változott, hogy most eredeti alapállásban van, de a szemei a fórum felé néznek.

Harrrr!!!!

(#9341) Sirandrish válasza Ndruu (#9340) üzenetére


Sirandrish
legenda

jááá...ez mindkettő csúcsszuper :))

Annyit lehetne még kérni a második képnél hogy sötétebbek legyenek a körvonalak? Úgy ahogy az elsőnél is van? :R

szerk: persze nem csak a körvonalai hanem pl a haja is..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9342) Kidus válasza Sirandrish (#9341) üzenetére


Kidus
őstag

Masodik jobb, az elso igy kicsiben meg test nelkul valahogy nagyon lanyos...

Assuming Control

(#9343) ToBeY válasza ChromeX (#9334) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tényleg nem a legjobb lett de csak alúlra keze köré kéne ilyen szakítás féle.
Sajnos nincs meg az eredeti,így kicsibe meg elég nehéz vele bármit is kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#9344) Ndruu válasza Kidus (#9342) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9345) Sirandrish válasza Ndruu (#9344) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez tökéletes :R

Ha Kidus rábólint akkor megyek is a másik totyikba :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9346) Kidus válasza Ndruu (#9344) üzenetére


Kidus
őstag

Meg a feje tetejenel van kis koszmok, amugy tokeletes.

Assuming Control

(#9347) Sirandrish válasza Kidus (#9346) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nem tudom mi az de akkor várok még egy verzsönt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9348) Ndruu válasza Kidus (#9346) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ennyi mindig szokott maradni, az ívek miatt van így.
Legyalultam, de tudom így mennyiben lett jobb...

[link] [link]

Harrrr!!!!

(#9349) koxx válasza Ndruu (#9348) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, ennyi marad mindig, így meg kicsit olyan mintha levágtak volna a fejéből, nem annyira íves. Esetleg a másik színkóddal? ha jól láttam akkor ez B4B6B1-tal készült.

(#9350) Sirandrish válasza Ndruu (#9348) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah...ez milyen Kidus?:)
Nekem ez is tetszik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.