Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 11:41:21

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) koxx válasza Ndruu (#9200) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem ekkora méretű képnél kivehetetlen lesz az a fajta részletesség amit leírt. Potyogó töltényhüvelyek stb. nagyjából tudom milyen jellegű képre gondolt, de nem tudnám megrajzolni.

(#9202) c41r0^


c41r0^
őstag

köszi a visszajelzést! :)

ok, nézek kép után és belinkelem nektek, szerintem van olyan humánus, mint az ilyen szörny-arckép avatarok, de ezt a modik majd eldöntik gondolom

egyébként van másik ötletem is, ha ez meghiúsulna

thx

(#9203) c41r0^ válasza c41r0^ (#9202) üzenetére


c41r0^
őstag

elvetem ezt az ötletet, mert a kép téglalap alapú lenne, valamint aránytalanul kicsi lenne maga a figura feje a fegyver mellett

ide inkább hosszúkás illik, arckép-szerű, tehát a másik ötletem:

ez az ördög-avatar maradna annyi kiegészítéssel, hogy lenne rajta egy fekete, kommandós, két oldalra nyúló asszimetrikus gázmaszk, ilyen, hogy ne takarja ki teljesen az ördögfejet:

KATT
KATT

thx

(#9204) c41r0^ válasza c41r0^ (#9203) üzenetére


c41r0^
őstag

bocsánat, hogy most jutott eszembe, de lehetne a szeménél is asszimetrikus a gázmaszk szemrésze (mint ahogy a mostani figurának is felemásak a szemei), így jópofásra véve a figurát :)

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#9205) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


Nem egy hálás téma ez a gázmaszk sem... Ennyi sikerült.

Harrrr!!!!

(#9206) c41r0^


c41r0^
őstag

haláli (szó szoros értelmében) :DDD

Először is köszönöm és nagyra becsülöm munkád az arcképet illetően!

mit értesz a "nem hálás témán"? nekem tetszik, ámbár "kissé" tényleg agresszív :) ha lehet valahogy jóval bohókásabbra venni a figurát, akkor megköszönöm és megnézném azt a verziót is, pl. kisebb gázmaszkkal, hogy ne takarjon annyit a figurából, egyenes szarvval és nem vérengző, hanem ütődött tekintettel, pl. egyik szembogár nem a helyén van, mintha jojózna a szeme :)

de nem akarom rabolni az idődet ilyen dolgokkal, hogy csinálj 5 fajta képet 10 variációban, de ez inkább tényleg brutális, mint jópofa

[ Szerkesztve ]

(#9207) Ndruu válasza c41r0^ (#9206) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megnézzük, hátha... Idő van, szerencsére nem kell sietni.

Harrrr!!!!

(#9208) Kidus válasza c41r0^ (#9199) üzenetére


Kidus
őstag

"Elérkezettnek látom az időt, hogy egyéni arcképpel éljek"

Es ha en nem? ;]

ps: jo lesz a kep, meg kicsit jatszogassatok vele :)

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#9209) c41r0^ válasza Kidus (#9208) üzenetére


c41r0^
őstag

Nos, kedves moderátor-hölgy, ezen döntés nehézsége bizony Kegyed vállát terheli :K
nyali off :DD

(#9210) nrgia


nrgia
őstag

Sziasztok illetékesek....szeretném kérvényezni egyedi avatarom elbírálását, megszerkesztését és életbe léptetését amennyiben megfelel ez az oldal kritériumainak... :U

Nagyon szépen köszönöm... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9211) Ndruu válasza nrgia (#9210) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sajnos nem életképes, túl logo-szerű. A névtábla pedig abszolút fölösleges, az arcképed alatt úgyis ott a neved, bárki láthatja.
Azt lehetne megcsinálni, hogy a jelenlegi avatarodat módosítanánk úgy, hogy a feje helyére az új figura fejét varázsoljuk, vagy esetleg más testet is kaphat. Csak a fej magában nem lesz jó, de valamiféle testtel megfelelő lehet.

Harrrr!!!!

(#9212) nrgia válasza Ndruu (#9211) üzenetére


nrgia
őstag

Huuh...Akkor amit javasoltál... szeretném ha megcsinálnád "feje helyére az új figura fejét varázsoljuk" bár akkor már valóban egy új "test" is dukálna hozzá....előre is köszönöm a fáradozásodat, örök hála... :R

ui:. alsó állkapocsra nem tartanék igényt.. :R .

bocsánat még valami...

szarvacskáim lehetnek ? :)) :R

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9213) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link] [link]

Harrrr!!!!

(#9214) nrgia válasza Ndruu (#9213) üzenetére


nrgia
őstag

Igen Ő az...
Nagyon tetszik ... köszönöm... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9215) nrgia válasza nrgia (#9214) üzenetére


nrgia
őstag

Esetleg annyit szeretnék kérni, hogy egyszínű legyen az arca (szarv az nem)...mondjuk a világosabb árnyalat...és már mehet is az új avatar a régi helyére ha rábólintassz....köszönöm... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9216) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link] [link]

Nem én bólintok rá, majd Kidus. Az első hozzászólásban le van írva a dolog menete.

Harrrr!!!!

(#9217) nrgia válasza Ndruu (#9216) üzenetére


nrgia
őstag

A második avatar lesz (balról)...király vagy...de mintha összement volna a szeme...ezen még tudsz korrigálni? :)) :R
Bocs, hogy ennyire nehéz eset vagyok.. :B

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9218) Ndruu válasza nrgia (#9217) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ugyan, semmi gond. Jogos, mert egy korábbi mentésből dolgoztam, aminél még kicsi volt a szeme. Kinagyítottam, ez már akkor a végleges.


[link] [link]

Volt már sokkal nehezebb eset is, itt most kis variálással, gyorsan sikerült mindent megoldani. Remélhetőleg Kidusnak is tetszeni fog és elfogadja.

Harrrr!!!!

(#9219) nrgia válasza Ndruu (#9218) üzenetére


nrgia
őstag

Igen ez lesz a végleges... :K
Jujj gyönyörű....isten vagy...köszönöm a fáradozásodat... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9220) Kidus válasza nrgia (#9219) üzenetére


Kidus
őstag

Mehet

Assuming Control

(#9221) nrgia válasza Kidus (#9220) üzenetére


nrgia
őstag

Köszönöm szépen... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9222) c41r0^ válasza Ndruu (#9213) üzenetére


c41r0^
őstag

Köszi!

Az első verzió jobban tetszett, azon lehetne változtatni a következők szerint?

- egyenes szarvai legyenek
- az ördög feje búbja látszódjon kicsit, lehet világosabb a piros arc, mert a sötét maszk miatt a piros sötétebbnek látszik, mint az eredeti kép pirosa
- a nagyobbik szeme ne legyen véreres, ne morcos legyen a tekintete, hanem szelíd/meglepődött

Nem tudom, mennyit lehet kihozni ebből a képből, de ha nagyon vakvágány, kérlek jelezd és abbahagyom a nyaggatást. Ha van ötleted, milyen fogásokkal lehet az első verziót "megszelidíteni" és ebből nem vérszomjas képet kreálni, akkor nyugodtan valósítsd meg.

[ Szerkesztve ]

(#9223) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezekből lehetne arcképet csinálni? Az első vagy a 2. lenne a legjobb, de inkább az első.

1. vagy ez 2. vagy ez 3.
Csak a fejrész kellen értelemszerűen. :R
Remélem ez már összejön:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9224) Kidus válasza Mr.Grincs (#9223) üzenetére


Kidus
őstag

Nem szeretjuk a fenykepeket, gondolkodom azon is, hogy be legyen szuntetve a fenykep alapanyagbol dolgozas, mert kicseszes a szerkesztokkel, es altalaban nem lesz olyan jo, mint egy alapbol rajzos kepbol keszult avatar.

Assuming Control

(#9225) Winner_hun válasza Kidus (#9224) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ha valaki fényképből jól meg tudja csinálni akkor az már nem is lehet? Az arckép szerkesztés kötelező? Tudomásom szerint nem, akkor miért kéne beszüntetni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9226) Agostino válasza Kidus (#9224) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Lehet fényképből is, megoldható, az eredmény is jó, csak valóban többletmunkával jár, így igazán csak akkor van értelme nekiállni, ha az illető 101%-ig biztos abban, hogy igen, neki az az avatar kell. Az nagyon kiábrándító tud lenni, ha elücsörög az ember pár órát a dolog felett, és egy laza "bocs, meggondoltam magam" szóhármassal sztornót kap az egész projekt.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#9227) Ndruu válasza Mr.Grincs (#9223) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Meglátjuk, majd megpróbálom, aztán jelentkezem...

c41r0^: Ezt is... Holnap majd beteszem ide a topikba, ha sikerül (ha nem, akkor is).

Harrrr!!!!

(#9228) c41r0^ válasza Ndruu (#9227) üzenetére


c41r0^
őstag

rendben, köszi a türelmed és kitartásod!

óvéjszhajkoj (ahogy Jeroen Streunding mondaná)

(#9229) Mr.Grincs válasza Ndruu (#9227) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Kidus: Csak mert láttam egy szivaros formát a Dallasból és az jól nézett ki. Aztán gondoltam én is hogy ebből is lehetne olyan jót. De ha nem megy akkor természtesen keresek mást.

Ndruu: Köszönöm :R .

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9230) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

(#9229) Mr.Grincs: Az John "Hannibal" Smith (George Peppard), a Szupercsapatból (The A-Team). Az még kezdetleges, lehetett volna jobb is, de akkor ilyenre sikerült, akkoriban nem tudtam jobbra megcsinálni.

c41r0^: Bamba ördög:
Amint beteszem a maszk mögé, rögtön elveszti a kedvességét és bárgyúságát, mert több mint a fél arcát kitakarja.

Mr.Grincs: Ennyi...

[link] [link]

Harrrr!!!!

(#9231) c41r0^ válasza Ndruu (#9230) üzenetére


c41r0^
őstag

Ezzel a fején találtad a szöget, nekem nagyon-nagyon tetszik, ilyet szerettem volna :K

Kérem az illetékes moderátorokat, hogy bírálják el, mehet-e a request topciba a kép.

Ndruu: Ha elfogadják, készítenél majd kis képet is? Köszönöm!

(#9232) Mr.Grincs válasza Ndruu (#9230) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem nagyon faintos lett. :C :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9233) Kidus válasza Mr.Grincs (#9232) üzenetére


Kidus
őstag

A kep jo, viszont az alairasod nem maradhat.

Ordog is jo lett, mehet a requestbe.

Assuming Control

(#9234) Mr.Grincs válasza Kidus (#9233) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Okés lecserélem. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9235) c41r0^ válasza Kidus (#9233) üzenetére


c41r0^
őstag

Köszönöm Hölgyem!

Ndruu: ez esetben majd elkészítenéd a kép kis verzióját is?
Nagyon köszönöm a munkába fektetett perceidet, remélem nem voltam nehéz eset!

(#9236) Ndruu válasza c41r0^ (#9235) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR


Nagy, kicsi

Harrrr!!!!

(#9237) c41r0^ válasza Ndruu (#9236) üzenetére


c41r0^
őstag

:R

(#9238) T-unit


T-unit
őstag

Sziasztok!
Arcképgyáros(oka)t kérném ha megoldható Vito Scaletta arcából egy "ph-s változatot" készítene nekem(láttam 1-2hasonló stílus már volt játékokból) mint Mafia fannak a megfelelő 2 méretben(nagy,kicsi),köszi.

üdv.

(#9239) koxx válasza T-unit (#9238) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy próba

(#9240) Mr.Grincs válasza Kidus (#9233) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor vihetem át a request topikba?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9241) T-unit válasza koxx (#9239) üzenetére


T-unit
őstag

Köszi a gyors alkotást,esetleg lehetne beleszólásom csiszolásba,picit keskenyebb arccal képzeltem el(szóval mint a linkelt képen is :) ).De elsőre kifejezetten tetszik. :R

üdv.

(#9242) koxx válasza koxx (#9239) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit egyenes volt a haja jobboldalt

;

ok meglehet próbálni, de a képarányt nem állítgattam

[ Szerkesztve ]

(#9243) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ilyen kis méretben nem jön át az a kifejezés, ami az arcán van. Nekem sem sikerült jobbra, mint koxx kollégáé, de itt egy próba tőlem is.


[link] [link]

Harrrr!!!!

(#9244) Ndruu válasza Mr.Grincs (#9240) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, mehetsz.

Harrrr!!!!

(#9245) Kidus válasza Ndruu (#9243) üzenetére


Kidus
őstag

Ez jobb, foleg a szemei miatt, a masiknak kicsit furan allnak.
Ez mehet is, ha emberunknek megfelel.
( Tan meg kicsit nagyobbra is lehet venni, 1-2 pixel ha belefer, optikailag meg nem log ki )

Assuming Control

(#9246) Ndruu válasza Kidus (#9245) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

< < |
[link] [link] [link] | [link]

Harrrr!!!!

(#9247) T-unit válasza koxx (#9242) üzenetére


T-unit
őstag

Bevallom a második alkotást képzeltem kb 90%-ban így az a 10% csak a szemei miatt nem jött át nekem se,pláne jobb áll furán picit. :R
(#9243) Ndruu : Ugyanakkor ez se rossz,sőt.Szemei egyértelműen jobban állnak,csakhát Vito-nk mondjuk vékony ember akarna lenni,de ettől függetlenül nem kell 100%-ig ő rá igazítani,lehetünk rugalmasak, tetszik.
Ha Kidus dob egy nyugtázást (#9246) -re melyik méret mehet, nekem az is tökéletes,és kösz mindenkinek a gyors munkáját. :R

üdv.

(#9248) Ndruu válasza T-unit (#9247) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem a semmiből építettük fel ezeket az arcképeket, abból a képből dolgoztunk mindketten, amit linkeltél. Az arc azért tűnik szélesebbnek, mert a vállait jórészt le kellett vágnunk, hogy a feje látható maradjon. Mivel eltűnt a váll (ami jelentős mértékben meghatározza a karaktert), nem látszódnak az eredeti arányok, ezért szélesebb lett az arc. Kis mértékben korrigáltam:

Harrrr!!!!

(#9249) T-unit válasza Ndruu (#9248) üzenetére


T-unit
őstag

Oké sejtettem h valami ilyesmi van a háttérben,ha meg benn van váll,a fej túl pici ebbe a kis avatarba, de írtam nekem tökéletes lenne a "szélesebb verzió" is,nem válogatok!Ráadásul színvilágba is nálam élesebb lenne a korábbi. :)
Továbbra is várnám türelmesen a (#9246)-osra a még megfelelő méretet h tudjak vele Arckép request-be menni,és még1x mindenkinek: :R

üdv.

(#9250) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Koszonom Ndruu!

[ Szerkesztve ]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.