Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 11:41:21

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Sk8erPeter válasza koxx (#8450) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

3 idiots
:DD
Már csak ki kéne verni a fogaikat és transzparens állóképpé csinálni :D

Sk8erPeter

(#8452) Kidus válasza Daemon09 (#8446) üzenetére


Kidus
őstag

2-3 honapot pls, januarig visszamenoleg a legtobb postod smile, vagy "privi ment", es hasonlo egysorosok.
Nem kimondottan avatarra post-gyujtonek tunsz, de az biztos, hogy nem sok erdemi postod volt abbol a sokbol, amit atnyalaztam. Inkabb ez a bajom.

Assuming Control

(#8453) BITBOYS válasza koxx (#8448) üzenetére


BITBOYS
addikt

Állat :DDD
Én elfogadnám

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8454) DarkByte


DarkByte
addikt

Az Android robot mennyire számít védett logónak? Lehet avatár?

Elbizonytalanodtam a Kid -es avatárt illetően (nem a minőségével van gond, mert az nagyon tuti); inkább nézek még néhány alternatívát.

(#8455) Ndruu válasza DarkByte (#8454) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egy termék (Google Android) liszenszelt logo-ja. Nem használható fel.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8456) piqla válasza koxx (#8448) üzenetére


piqla
őstag

Váhááááááááááááá! Nem gondoltam volna, hogy valaki megcsinalja! Szerintem zsiroskenyer. Tudom, hogy most nem illene kernem semmit, DEHAMAR dolgoztal vele, akkor nem lenne jo, ha kesobb modositani kellene.
Lehetne rola szo, hogy a szemei inkabb negyzet alakuak legyenek, a szaja meg feljebb gorbuljon? Ugy, mint az altalam linkelt szmajlim :R

Szereted az állatokat?

(#8457) koxx válasza piqla (#8456) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:D
Ok, átrajzolgatom.
És ami a #8450-ben van? ott nagyobb a szája

[ Szerkesztve ]

(#8458) Kidus válasza Sk8erPeter (#8451) üzenetére


Kidus
őstag

Bocs hogy viszonylag megkesve szolok, de ezek a smiley fejek tul egyszeruek, nem illenek az arculatba.

Assuming Control

(#8459) Sk8erPeter válasza Kidus (#8458) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Persze, tudom, és utólag is bocsi az OFF-ért, csak hát ezek a fejek kábé annyira voltak "ideillők", mint a korábbiakban mutatottak (a kivert fogú szmájlival), igazából iróniából raktam be, sorry. (Nem igazán értettem, mit erőltetik ezt a témát, először azt hittem, poénnak szánják, de kiderült, hogy teljesen komolyan gondolják...:D)

Sk8erPeter

(#8460) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem sikerül olyan Jokert kreálni, ami elég jelentősen eltér az eddigi arcoktól. Vélemény?

Harrrr!!!!

(#8461) RoyalFlush válasza Kidus (#8440) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Egyetértek. Ha a későbbiekben változtatni szeretne egy tag az avatarján, meglehetősen beszűkülhet a mozgási tére.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#8462) Hequila


Hequila
őstag

Chucky baba szalonképes?
És ha igen, valaki ezt meg tudná csinálni szépen gifbe (nekem nem sikerült...) és kicsibe?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8463) koxx válasza Hequila (#8462) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Itt egy szalonképesebb Chucky baba :)

De a forrásképet ha belinkelnéd az jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8464) Hequila válasza koxx (#8463) üzenetére


Hequila
őstag

Hát ez olyan ma divatos, metroszekszuális Chucky baba... :)
Én szeretném inkább a saját verziómat.
Itt van nagyobban.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8465) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#8466) Hequila válasza Ndruu (#8465) üzenetére


Hequila
őstag

Köszi, egész jó, csak így, hogy az arckontúrok halványabbak lettek, inkább mosolygós, mint vicsorgós. :)
Lehetne rajta egy kicsit "morcosítani"?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8467) Ndruu válasza Hequila (#8466) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#8468) Hequila válasza Ndruu (#8467) üzenetére


Hequila
őstag

Megnéztem a videódat, és sikerült a megcsinálnom úgy, ahogy én gondoltam :)
A tiéd még így is túl kedves (nagy a szeme), és nem szeretnélek terhelni egy újabb morcosítással.

Már csak egy moderátort várunk, hogy mi az állásfoglalás ezzel kapcsolatban.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8469) BITBOYS válasza Ndruu (#8460) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ördögibb mosoly, csapzottabb hajviselet? pl. ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8470) Kidus válasza Hequila (#8468) üzenetére


Kidus
őstag

Szelei ( vegig a korvonalak ) nem jok, azon meg egy arckepes jo lenne, ha tudna javitani, maga az arc meg a tobbi rendben van.

Jah, es kicsit tul nagy is.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#8471) Hequila válasza Kidus (#8470) üzenetére


Hequila
őstag

És most? (felülírtam a régit, az előző hozzászólásomban van)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8472) Kidus válasza Hequila (#8471) üzenetére


Kidus
őstag

Bizd inkabb az arckepesekre.

Assuming Control

(#8473) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

üdv!

Nemrég (ma:) ) elértem az őstagi rangot, és (a modik beleegyezésével) szeretnék egy egyéni avatart. Az itteni képszerkesztő urak/hölgyek segítségét kérném.
Eddig két képet szemeltem ki, érdekelne, hogy ki lehet-e hozni belőlük valami jót.
[link1]
[link2]
Előre is köszönöm :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8474) philoxenia válasza FireKeeper (#8473) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az első nagyon logó jellegű, a másodiknál az alak magában esélyesebb...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8475) FireKeeper válasza philoxenia (#8474) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor még nézelődök, köszi!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8476) Kidus válasza FireKeeper (#8475) üzenetére


Kidus
őstag

Ezek esetleg?
Kep1 - Atszinezve, rajzolva szemet neki, ilyesmi.
Kep2 - Kor nelkul, ratolva kis kontrasztot, ezzel is lehet jatszani szinugyileg.

Vagy nem ilyesmikre gondoltal?

Assuming Control

(#8477) FireKeeper válasza Kidus (#8476) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

huu az a második nagyon tetszik! köszi szépen :R

grabber neked is köszi szépen, látszik, hogy ismersz:D most van pár amik közül tudok csemegézni:D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8478) grabber válasza FireKeeper (#8475) üzenetére


grabber
addikt

Akkor én is egy párat ;)
1111
2222
3333
4444
5555
6666
7777
8888
9999
vvvvv
wwww :C
rrrrr

Nézelődtem neked ;)

(#8479) philoxenia válasza FireKeeper (#8477) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyesmi?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8480) FireKeeper válasza philoxenia (#8479) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez sem rossz, de ami nagyon megfogott, az kidus második linkje, most az forgatgatom, színezgetem:D
Köszönöm mindenkinek a segítséget nagyon kedvesek vagytok! :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8481) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

[ebből a két] madárkából mit tudnának kihozni a tisztelt hozzáértő urak?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8482) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#8483) FireKeeper válasza Ndruu (#8482) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez tökéletes! köszönöm szépen:R
Szerintem igényelem is a modiknál! Illetve itt kell igényelni. Szóval igényelném eme avatart.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8484) Ndruu válasza FireKeeper (#8483) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kidus jön majd, mond rá egy véleményt. Ha elfogadja és engedélyezi, akkor mehet a request (kérvényező) topikba, ott majd a többi nagybetűs ülésezik egyet a képek felett. Amik megfelelőnek találtatnak, azokat beállítják majd.
Minden részlet ezen és a reqest topik első hozzászólásában részletesen megtalálható.

Harrrr!!!!

(#8485) FireKeeper válasza Ndruu (#8484) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oké, pár oldalt visszaolvasva és az első hsz.-eket áttanulmányozva tiszta a dolog. köszi a segítséget, és főleg a szerkesztést! elsőre sikerült olyat alkotnod ami telitalálat lett :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8486) Kidus válasza Ndruu (#8482) üzenetére


Kidus
őstag

Kicsit meg tul kerek, nem tudom....
Nem lehetne olyat, hogy a szarnya vegebol kicsit lecsipni, vagy kifele iranyozni, es a fejet kicsit nagyobbra venni esetleg?
Csak otlet....

Assuming Control

(#8487) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#8488) FireKeeper válasza Kidus (#8486) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Esetleg az új megnagyobbított fejhez nem lehetne mégis az első verziós madár szárnyait párosítni? Vagy az túlzottan logószerű? Nem rossz ez a kifelé álló sem, de nekem a kerek jobban tetszett.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8489) Hequila válasza Ndruu (#8487) üzenetére


Hequila
őstag

Igen, így jó lenne. :R
Már csak valamelyik illetékes rábólintását várjuk.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8490) Kidus válasza FireKeeper (#8488) üzenetére


Kidus
őstag

Az a baj, hogy a befele allo szarnyak nagyon sokat logositanak rajta.
Igy ebben a formaban viszont en tovabbengedem requestbe.

A masikra: Jo, csak kicsit kisebbre kene venni meg, nagynak hat.

Assuming Control

(#8491) FireKeeper válasza Kidus (#8490) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Rendben, köszönöm, ment a requestbe :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8492) Ndruu válasza Kidus (#8490) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezen már ne múljon:

51, 53, 55 (eredeti) pixel magassággal

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8493) Kidus válasza Ndruu (#8492) üzenetére


Kidus
őstag

Kozepsot mondanam, ha tudsz meg egy kiskepet rittyenteni, mehet is :)

Assuming Control

(#8494) Ndruu válasza Kidus (#8493) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Volt belőle egy a 8487-ben, de ha az is nagy, akkor: (52*53) (20*21)
Lehet nem töltötte be, néha vannak problémák az imageshack-kel. Ma délután nem tudtam megnyitni a saját mappámat, egyszerűen nem töltött be az oldal. Képet sikerült feltölteni, de csak egyesével, nem a saját mappámba... Van ilyen.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8495) Hequila


Hequila
őstag

Csak a biztonság kedvéért;
Akkor a #9484 jó lesz?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8496) Sk8erPeter válasza Hequila (#8495) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem a biztonság kedvéért inkább írd le jól... :DD
Szóval
(#8494)-re gondolsz, nemde?

Sk8erPeter

(#8497) Ndruu válasza Hequila (#8495) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szinte biztosra mondom, hogy mehet. A nagy kép rendben van, a kicsire se, lehet kifogás, kisebb is lett kicsivel. Kidus a 8493-ban leokézta.

Harrrr!!!!

(#8498) Frenky89


Frenky89
őstag

Üdv all!

Szeretnék megkérdezni egy kedves szakit, hogy ebből mit lehetne kihozni?

:R

(#8499) Ndruu válasza Frenky89 (#8498) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kiszínezve és egér nélkül lehet róla szó. Esetleg más szemszögből szintén kiszínezve...

Harrrr!!!!

(#8500) Frenky89 válasza Ndruu (#8499) üzenetére


Frenky89
őstag

És ha a kezei csak simán a teste mellett vannak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.