Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 11:41:21

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#8352) dangerzone válasza Ndruu (#8351) üzenetére


dangerzone
addikt

Tied sem rossz. :) A szarva legalább nálad nem tűnik olyan érdesnek, meg a kicsi kép jobban kivehető, hogy mi is akar lenni.

[ Szerkesztve ]

(#8353) Kidus válasza dangerzone (#8352) üzenetére


Kidus
őstag

Az a baj, hogy ezek nem hasonlitanak a lich-re.
Kene talalnod egy normalis eredeti kepet, amin megvan a hood teteje is, es a szerkesztok latjak, hogy is nez ki.

Assuming Control

(#8354) biker


biker
nagyúr

Kedves arcképgyárosok :)

Lenne egy elképzelésem, de egyrészt nem tudom, mennyire mutatna jól kicsiben, illetve mennyire illene a többi képhez (tekintve nem arckép lenne)

Egy bicikli kerékre gondoltam, ami alul felül kicsit meg van nyomva, mint az apple alma, és ki van harapva ugyanúgy, mint az alma :)

Meg lehet-e ezt oldani ilyen méretekben, ami ide jó? ha igen, és van aki vállalja, akkor keresek valami jó kontrasztos kerék anyagot, amit ki lehet könnyen vágni transparensre

előre is köszi

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8355) philoxenia válasza biker (#8354) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Avatarnak gondolod? Akkor szemek és száj is kellene rá, mert arcnak kell lennie....

Ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8356) biker válasza philoxenia (#8355) üzenetére


biker
nagyúr

hmmmm. mintha lenne pár tucat arc nélküli avatar már itt, ezért bátorkodtam ilyet kérni

most hirtelen ennyit találtam :U

az se rossz, amit mutatsz, de az szerintem kicsiben nagyon gáz lenne. vagy nem?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8357) Sk8erPeter válasza philoxenia (#8355) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Lenne egy elképzelésem, de egyrészt nem tudom, mennyire mutatna jól kicsiben, illetve mennyire illene a többi képhez (tekintve nem arckép lenne)"
Ezek szerint csak sima képet szeretne? :F Mert akkor az szvsz nem ez a topic, hanem inkább a Photoshop-os... Vagy fene tudja, persze lehet, hogy vki vállalja.

Sk8erPeter

(#8358) philoxenia válasza biker (#8356) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Régen még lehetett, most már nemigen... :( A választhatóak nem számítanak...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8359) biker válasza Sk8erPeter (#8357) üzenetére


biker
nagyúr

nem, ide szeretném avatarnak, de nem arcképet :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8360) biker válasza philoxenia (#8358) üzenetére


biker
nagyúr

viszont egy apple alma két szemmel szájjal túlontúl márkajelzés lenne, nem? ha nem, az is tetszene :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8361) philoxenia válasza biker (#8360) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Logó csak a cégeknél lehet avatar.. Ilyen lenne kicsiben /JPG/

Alma arc, bicajos szemüvegben? Ilyesmi, csak átalakítva...

Pl. ez szemekkel szájjal, jól mutatna...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8362) Sk8erPeter válasza biker (#8359) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

hát én jelen esetben az avatart egyenlőnek tekintettem az arcképpel... :D

(#8361) philoxenia: szerintem is jó ötlet a legutóbbi, meg lehetne csinálni rajzosra, ha valakinek kellő fantáziája és ügyessége van hozzá, akkor simán még rak hozzá arcot is.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#8363) biker válasza philoxenia (#8361) üzenetére


biker
nagyúr

az a sisakos alma nem rossz, csak kicsit munkás az árnyék, meg hogy rajzolni kell rá.

esetleg ez?

de hogy a macgeek látszon kicsiben is, esetleg kicserélni egy almára? (vagy az is céglogó lenne?)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8364) biker válasza biker (#8363) üzenetére


biker
nagyúr

valahogy így:

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8365) biker válasza biker (#8364) üzenetére


biker
nagyúr


Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8366) Ndruu válasza biker (#8365) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nagyobb is lehet, 52-53 pixel magasság bőven belefér szerintem. Az alma viszont nem maradhat, legutóbb az OCC-s sapkáról vetették le a logót.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8367) biker válasza Ndruu (#8366) üzenetére


biker
nagyúr

intézkedem :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8368) biker válasza Ndruu (#8366) üzenetére


biker
nagyúr

akkor viszont a szöveget is kivágom, mert csak egy csík látszana belőle.
az öltözet úgyis magáért beszél.

mondjuk így?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8369) Ndruu válasza biker (#8368) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jó, csak GIF-be kell elmenteni. Ugyanúgy #CDC5AF-re vagy #B4B6B1-re optimalizálva.

Harrrr!!!!

(#8370) Sk8erPeter válasza biker (#8368) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"az öltözet úgyis magáért beszél." Miért is? :B

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#8371) dangerzone válasza Kidus (#8353) üzenetére


dangerzone
addikt

Kerestem hidd el, de sehol nem találtam normális képet amin látszik a feje. Összes háttérképen meg van skalpolva.

Amúgy az miért probléma ,ha ez csak egy lich másolat, és nem 100%-ig ugyanaz ? Lich nbr 2. :)

(#8372) biker válasza Sk8erPeter (#8370) üzenetére


biker
nagyúr

Mert jobsnak csak kék farmerje és fekete garboja van, legalábbis 10éve csak abban látni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8373) biker válasza Ndruu (#8369) üzenetére


biker
nagyúr

Ezt az optimalizálást már olvastam, csak nem értem. Transzparens gif,ok,de mit optimalizáljak?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8374) biker válasza biker (#8373) üzenetére


biker
nagyúr

Megvan,meg is csinalom majd holnap

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8375) koxx


koxx
MODERÁTOR

;

A kisképet még lehet nagyobbra is méretezni

(#8376) koxx válasza koxx (#8375) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy kis szemkontúrral és nagyobb szemekkel :)

->

ps: a 2. képen kb úgy néz ki mint herripotter varázspálcával :D

[ Szerkesztve ]

(#8377) Sk8erPeter válasza koxx (#8376) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Csak azért nem olyan, mert nincs szemüvege. :D

(#8372) biker: értem már, akkor bocs a "műveletlenségemért". :D

---
(#8371) dangerzone: bocs, de miért nem fordítod az energiáidat kérdezgetés helyett inkább arra, hogy keress egy normális méretű képet? :D
Szerintem Kidus elég egyértelmű volt, ez így nem felel meg (szerintem is lehetne szebb :B), fogadd el, keress nagyobb képet esetleg ugyanebből, biztos van neten, és tegyél ide egy linket (akár többet is) róla, az Arcképgyárosok majd megpróbálják neked kihozni belőle a legjobbat.

Sk8erPeter

(#8378) zed1983


zed1983
őstag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?
Erre gondoltam...egy T-rex vagy egy King kong szerűség, vagy hasonlóra...köszönöm!

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#8379) dangerzone válasza Sk8erPeter (#8377) üzenetére


dangerzone
addikt

Bocs, de nem téged kérdeztelek. :U Kidus véleményére voltam/vagyok kíváncsi. A mérettel meg nem volt gond, legalábbis senki nem említette. De most nincs kedvem veled vitatkozni, meg nem is erre van a topik.

KIDUS:
Itt a kép. Ebből próbáltam én is szerkesztgetni.Teljes alakos, ahogy már sokszor mondtam, nincs róla. Szóval akkor ebből lehetne valamit kihozni, vagy hagyjam ezt a fenébe? Illetve itt a pár órával ezelőtti hsz-em lényege is : "Amúgy az miért probléma ,ha ez csak egy lich másolat, és nem 100%-ig ugyanaz ?" Szóval a fejét meg lehetne rajzolni fiktíven, ahogy az már meg is történt.

[ Szerkesztve ]

(#8380) biker válasza koxx (#8376) üzenetére


biker
nagyúr

sokkal jobb lett, köszi!
a kontúrosból is csinálnál kis fejet a kedvemért?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8381) Sk8erPeter válasza dangerzone (#8379) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hogy te milyen makacs vagy... :U Eddig rajtad kívül mindenki értett a szóból, és igen, ez a topic nem az erőszakoskodásra való... :((( Hihetetlen, hogy képtelen vagy legalább egy normális skalpolatlan fejet keresni a neten... :N

Sk8erPeter

(#8382) DarkByte


DarkByte
addikt

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni az arckép plasztikázó mesterektől, hogy ebből az Animatrix -os Kid skicc rajzból volna-e esély hogy egy avatár kerekedjen? (kattintásra nő, sajna jobb minőségben nem találok, ez is a nálam lévő DVD -ről van kimentve, illetve megkínáltam egy gyenge sharpen -el)


Valahogyan a kettőt lenne jó összeműteni, az alsón jól áll a póló meg a szem, a felsőn meg a csukott száj tök jó lenne rá. De igazából már annak is örülnék ha az alsóból lehetne valami jót csinálni. Ha kell még tudok kimenteni képet, mondjuk a hiányzó fejtetőhöz.

[ Szerkesztve ]

(#8383) DarkByte válasza DarkByte (#8382) üzenetére


DarkByte
addikt

Körbevágtam az ürgét (a magam sajátos módján). Nem volna rossz fent megcsinálni a haj hiányzó részét, addig majdnem hiába kezdem az egyes régiókat átrajzolni és kiszínezni. Sajna ehhez már kevés a tudományom, ide már kellene egy kis szépérzék :(

[ Szerkesztve ]

(#8384) Criton válasza DarkByte (#8383) üzenetére


Criton
veterán

szerintem nem annyira 100% mert a feje teteje hiányzik

(#8385) DarkByte válasza Criton (#8384) üzenetére


DarkByte
addikt

Igen, erre céloztam hogy valaki aki nagyon profi biztosan meg tudná rajzolni a fej hiányzó részét, ami a haja. :)

(#8386) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ne OFF-oljátok már szét a topikot! Lassan már nem tudom követni ki kért és ki homokozik itt. :DDD
Ne vegyétek szívetekre, de azért mellőzzétek a rengeteg OFF-ot. Köszönöm! :R

Valaki kért valami dínót: Ilyesmit lehetne csinálni.

Most csináltam, ne viccelj már velem. Volt vagy fél óra mire összeraktam...:P :)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8387) DarkByte válasza Ndruu (#8386) üzenetére


DarkByte
addikt

A kölyök ezek szerint már foglalt lenne? Vagy ilyen gyorsan összedobtál egyet? :Y Mert ha az utóbbi akkor le a kalappal, tetszik. :K Kicsit kár hogy szomorú szájat vág, de akkor is nagyon profi.

Mod: tudod hogy mit csinálsz hallod. :C Szerintem ne is variáljunk rajta mert általában csak ront a dolgon. Remélem másoknak is tetszeni fog és akkor ezt választom.

[ Szerkesztve ]

(#8388) DarkByte


DarkByte
addikt

Szeretnék kérni akkor egy véleményt az Ndruu féle avatárra a modiktól:
[

Ndruu: esetleg nincs meg nagyobban ez a kész avatár? Szeretném majd valószínűleg máshol is használni mint PH és néhol nagyobb a használható méret.

#8389: ha nem nagy munka megnéznék egy olyat aminek nem lefelé ível a szája széle hanem csak simán néz, vagy hogy is mondjam ("hogyan akarjam magának kifejezni" :D) esetleg egy mosolygósat bár az nem passzol annyira a karakterhez.

Mod: bár épp azt nézem hogy ennek sem szomorúan áll a szája, nem tudom honnan vettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#8389) Ndruu válasza DarkByte (#8387) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lehet még változtatni rajta, nem lett bebetonozva. Száját mosolyra görbíteni, jobb oldalát világosítani kicsit, de ezt majd Kidus megmondja.
Nagyban - hmm, néhol rossz a széle, de azt Paint-tel kipótolhatod, akár hátteret is rajzolhatsz neki.

Nem egy vidám dolog leesni a tetőről és a kerítésbe szemmel beleakadni, de mosolyogjunk akkor... :) Megpróbálom megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8390) DarkByte válasza Ndruu (#8389) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszi a nagy képet. Tényleg lehet felesleges lesz mosolyra csalni az ürgét (attól tartok valami nagyon fura fog ebből kisülni), az egész karaktere erre épül. Csak valahogyan a második arc amit adtam forrásnak kevésbé olyan mint amikor valaki mindjárt fejbe lövi magát. :) Sajna elég nehéz a kisfilmből értelmes arcokat kiszedni, mert amikor mozgás van direkt eltorzította a rajzoló a dolgokat, néhol karikatúra szerűen nagy az ürge orra, a legelején amikor a szobában ül a széken, ott pedig nincs semmi színe ahogyan a monitor megvilágítja, illetve nyújtózkodik a széken ami megint nem jó avatárnak. Ennél a jelenetnél pedig kb. van 5-6 képkocka ami értelmes.

Egyébként gondolod hogy szemen szúrja a kerítés? :Y Nekem ez úgy jött le hogy valami folytán félremegy a kerítéstől (van ez a hang, mint amikor Neo a filmben mégsem esik le a tetőről hanem odatapad az oszlophoz) és így mellette zuhan le.

#8391: hmm, megfontolandó, bár ahogyan sejtettem, fura kicsit. Azért köszi megint csak.

[ Szerkesztve ]

(#8391) Ndruu válasza Ndruu (#8389) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tessék, vidámabb:

Harrrr!!!!

(#8392) biker


biker
nagyúr

Szeretnék engedélyeztetést erre a párosra magamnak:

sajnos a kicsi fej picit beleolvad a ph háttérbe, de azért jó szerintem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8393) DarkByte válasza Ndruu (#8391) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem szeretnék pofátlannak hatni; a második féle forrás képből nem tudnál csinálni egy hasonlót? Kíváncsi lennék abból mit lehet kihozni. Avagy ha azt elvetetted mert nem jó valami miatt akkor inkább nem nyaggatlak.

(#8394) koxx válasza biker (#8392) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A kisképet mindjárt megcsinálom rendesen

(#8395) koxx válasza koxx (#8394) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

;

[ Szerkesztve ]

(#8396) Ndruu válasza DarkByte (#8393) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#8397) DarkByte válasza Ndruu (#8396) üzenetére


DarkByte
addikt

Ez jobban tetszik, köszi! :K Egy kicsi módosítást kérnék még. A jobb szemét feljebb tudnád emelni, hogy egy vonalban legyen a ballal? Így kicsiben valahogy ez a különbség nagyon kijön.

[ Szerkesztve ]

(#8398) Ndruu válasza DarkByte (#8397) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jó így?

Meggondolandó melyiket/mit választ(ja) az ember, mert a későbbiekben csak egy cserére van lehetőség (az is kikötésekkel).

Harrrr!!!!

(#8399) biker válasza koxx (#8395) üzenetére


biker
nagyúr

1000 köszi, frissítetem is, remélem jóváhagyják majd :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8400) DarkByte válasza Ndruu (#8398) üzenetére


DarkByte
addikt

Igen, most már jó. Nem is fogom elhamarkodni mert úgy is a következő zárásig van több mint egy hét, addig eldöntöm melyik legyen az összes verzió közül. Köszönöm a segítségedet még egyszer. :R Remélem a modik is azt mondják hogy lehet ez az avatár. :K

Jól mutat a környezetében:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.