Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Gebriel válasza Szilágyi84 (#3799) üzenetére


Gebriel
veterán

Neki mennyi win van?

Az összes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3802) Szilágyi84 válasza Gebriel (#3801) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ezt kezd el te mert nem akar senki se dicsekedni rajtam kívül. Mindenki profi ezek szerint csak én vagyok átlagos. Damage és Kill volt a kérdésed?

[ Szerkesztve ]

(#3803) markknight válasza Szilágyi84 (#3799) üzenetére


markknight
veterán

249 és sajnos nem tudtam annyit játszani mint szerettem volna, meg volt amikor minősíthetetlenül játszottam (magam sem értem, hogy), így rankedbe is platinumon rohadtam augusztus eleje óta, mert azon kívül, hogy ugyanezek a retardáltak voltak ott is, még ki sem léphettem bünti nélkül, szal elegem lett :D

[ Szerkesztve ]

(#3804) Szilágyi84 válasza markknight (#3803) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az szép de gondolom sokszor haverral. Igen sokan vagyunk így hogy többet szeretnénk. Valamikor én is úgy vagyok hogy hiába próbálkozom de minden világbajnok egyből megtalál és csak pislogok.

[ Szerkesztve ]

(#3805) markknight válasza Szilágyi84 (#3802) üzenetére


markknight
veterán

Én azért dicsekszek, mert random között ez egy szép kis szám nékem :D Egyébként 3-mat pont Gebriellel szereztem és úgy, hogy csak szerencsétlenkedtem végig..

(#3806) Gebriel válasza markknight (#3803) üzenetére


Gebriel
veterán

Nálam kb minden 10. kör lett win. :B 920 kört mentem S2-ben 88 winem van.
Egy nap a legtöbb az 9 win volt. Ami nagyon jól jött ki. :D Ketten voltunk és harmadiknak mindig jött valaki a barátlistából és behúztunk vele 3 utána megint egy másik tag megint 3 és harmadjára is.
Ebből az egyik Te voltál talán :D
1.5kd

[ Szerkesztve ]

(#3807) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Este lesz live update?

(#3808) shotika válasza callmeakos (#3795) üzenetére


shotika
őstag

Hm, jó gondolatok, nekem egyetlen órási bajom van az Apex-szel a mai napig, és az az irányítás. A mai divatos szlenget használva, nem elég fluid. Az új CoD-nál, de még a Borderlands 3-ban is sokkal jobban kézre áll a gunplay. Jobb mozgás stb. Olyan érzésem van, mintha kicsit az egész konzolra készült volna.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3809) jonnyjoker01 válasza shotika (#3808) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az én véleményem pont az ellenkező. Szerintem a mozgás a játékban a Titanfall-széria után a legjobb a világon.

Mit értesz azalatt, hogy nem elég fluid? Esetleg példákat tudsz mondani? Hátha tudunk tippeket adni :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3810) sirszevenap válasza Maxxy10 (#3807) üzenetére


sirszevenap
őstag

Igen. Elvileg most nem a megszokott 19:00 nálunk, hanem 21:00.
Hivatalos Forrás: https://twitter.com/PlayApex/status/1178740497717682176

Mindenhol máshol a szokásos időt írják. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#3811) shotika


shotika
őstag

mintha lassabban és pontatlanabbul mozogna mint az említett játékokban. Pedig vacakoltam eleget a menüben az irányításnál, és a grafot amit lehetett levettem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3812) markknight válasza sirszevenap (#3810) üzenetére


markknight
veterán

Nem tudom minek változtatgatják. Majd PS4-re megint 20 perccel később jön, össze fogja szarni magát az egész update, aztán jó ha 11 körül le lehet ülni játszani. Királyság!

(#3813) Shkiz0 válasza markknight (#3796) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

66, ebből 59 a main octannel, a többi vegyesen, és 90% randomokkal.
Viszont volt pár win úgy, hogy ha összeakadtam 2 értelmes emberrel, akkor vagy ők hívtak vissza vagy én őket (már amelyiket lehetett). Így azért könnyebb.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3814) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

(#3815) Szilágyi84 válasza shotika (#3808) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hm érdekes Ps4-en pont ellenkezőleg nagyon el van találva az irányítás a mozgás legalábbis szerintem. A Borderlands 1-2 nagy kedvencem volt régebben most viszont a 3 olyan furcsa bénább volt az Apexhez képest hogy végigse vittem annyiba maradt nem a mozgása miatt hanem simán meguntam lvl 18.

[ Szerkesztve ]

(#3816) gyuribácsi88 válasza shotika (#3808) üzenetére

Na ezt se hallottam még senkitől. Amúgy meg az új codban jó a gunplay? Inkább borzalmas, és semmi köze a cod-hoz.

Az apex pont jól el lett találva. Az új cod egy bf&r6 hibrid akármi, de az említett két játék mindegyikében jobb a gunplay.

Gunplay (nálam)

1;Battlefield
2;Apex
3;R6
4;COD (nem ez az új vacak)
5;PUBG
6;Destiny

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3817) shotika válasza gyuribácsi88 (#3816) üzenetére


shotika
őstag

Hm, érdekes, hogy FPS-ek, csak lőni kéne, és mindenkinek picit más gunplay jön be. Nekem anno a Counter Strike se jött be,, olyan volt, mintha picit úszna a karakter mozgás/célzás közben. SAjnos nem tudom jobban leírbni az érzést, de az Apex is nagyon hasonló. A Black ops 4-re visszamentem tegnap, és ott is azt érzem, hogy nem az igazi. Valahogy a BL3 az új CoD jobb lett nekem. CoD-nál már kicsit CoD4 fílingem volt.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3818) shotika válasza Szilágyi84 (#3815) üzenetére


shotika
őstag

Naja, hozzáteszem, én pc-én játszom. BL1-2-őt imádtam én is, de a 3. részre végre jobb lett a karakterrel mozogni, sokkal kifinomultabban, gyorsabban reagál az irányításra.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3819) markknight


markknight
veterán

Állítólag minden finisher feltölti a shielded. Ez rohadt jó ha tényleg így van, mert legalább össze fognak tartani a csapatok.

(#3820) Szilágyi84 válasza markknight (#3819) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hú ez tényleg jól hangzik. Srácok van már frissítés vagy tényleg 9-től?

(#3821) jonnyjoker01 válasza shotika (#3811) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem az FOV-ddal lehet gond, ha alacsony. Apexszel pont nagyon pontosan lehet mozogni hála a source enginnek. Nézz meg egy advanced movement guide-ot youtubeon és alkalmazd a tippeket, máris teljesen máshogy fogod érezni a mozgást:)

FOV ebben a játékban pedig szerintem min. 100 16:9-ben. (Nekem ultrawideom van, de nem engedi 110 fölé húzni:( )

Üdv. Johnny

(#3822) shotika válasza jonnyjoker01 (#3821) üzenetére


shotika
őstag

Fov nálam szinte minden FPS-ben maxon :D Youtube-ot köszönöm, utánanézek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3823) shotika


shotika
őstag

Pc-én csorog az update, 7 gb.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3824) Maxxy10 válasza shotika (#3823) üzenetére


Maxxy10
addikt

Xbox-on is. 10GB

Patch notes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3825) callmeakos válasza Maxxy10 (#3824) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Megint jók lettek az uj legendary Skinek, főleg a Lifeline (fáj is a szívem lecserélni a jelenlegi Judge Jury Executionert).

All→M8

(#3826) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hát srácok, elég vegyesek az érzelmeim. Eddig nagy csalódás ez a map.
A földön lévő dolgok nagyon beleolvadnak a földbe / épületbe, túl nagynak érzem a teret, alig találni embert ha nem hot zone-ba ugrik az ember.
Maga a loot is túl szétszórt, 1-1 lootboxért irreálisan sokat kell menni néha a régi maphoz képest.
Az új fegyver, és kiegészítők okésak, cryptot nem érzem annyira op-nak mint videón, minden a drónra épül, ha kilövik se megfigyelés se EMP.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3827) Maxxy10 válasza Shkiz0 (#3826) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szerintem a map nem rossz csak túl nagy 60 embernek. 90-120ember már inkább mint csak 60..

(#3828) gyuribácsi88

Nah, kiléptem az egyik ranked meccsből mert fogyatékosok voltak a csapattársak (milyen meglepő) erre 5 perc bann, lol. Még jó hogy a pénzemért ők szabják meg hogy hogyan játszhatok.

Amúgy igazán visszarakhatnák a solo módot, mert megmondom őszintén én több 16 éve játszok online fps játékokkal, de ennyi agyatlan, ötlettelen, skilltelen, stílustalan béna szerencsétlen nyomingert még egyetlen egy játékban sem láttam. Katasztrofális a helyzet ilyen téren ebben a játékban.

Amúgy a pálya túl nagy, a loot túl kevés (az is szétszórva) az új karakter, mehh, inkább hagyjuk. Egyébként ha egy marék száraz lepkénél több esze lenne a fejlesztőknek, akkor benne hagyták volna a kanyont is, és lehetne választani hogy melyiken akarsz menni. Nem is értem ezt hogy gondolták, hogy fogják és kiveszik a régi pályát, és ennyi volt. Erre a mapra meg nyugodtan mehetne a 90 ember, mert így dög unalom az egész, top 5-nél kezd el történni valami, addig vagy találkozol valakivel, vagy nem. 5 kör alatt nem is találtam longbow-t, azt meg kivették vagy mi?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3829) Shkiz0 válasza gyuribácsi88 (#3828) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem tartom kizártnak, hogy vissza lesz rakva a másik, elég sok helyen megy a vergődés és panaszkodás kb ugyanarra amit te és én, meg még sokan mások is írnak.
Videón jól nézett ki ez az egész, de véleményem szerint is túl nagy a map, vagy kevés az ember attól függ honnan nézzük.
De az biztos, hogy megöli azt a pörgős játékmenetet amit a canyonban megszokhattunk.
Ott a 2 szezon alatt max 2-3 esetben fordult elő, hogy ne találkozzak csak a végén valakivel, itt meg hiába volt már winem is, gyakorlatilag volt olyan, hogy mire kilootolál egy helyet, és 7 (!) squad volt már csak.
A loot szerintem elég lenne, de nagyon el van szórva. Szóval nekem ez abszolút nem adja, és nem azért mondom, mert új, és fél az ember az új dologtól.
Én ha lehetne már most visszatérnék a canyonba inkább...
Kíváncsi leszek fognak e engedni a nyomásnak ha erősödik a panaszkodás, vagy kitartanak a mellett, hogy csak ez a map lesz a szezon végéig.
Utóbbi nem lenne jó, mert most 1 hónappal hosszabb lesz a szezon...

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3830) weri


weri
senior tag

Valaki talalkozott mar ezzel az fps buggal ami jelenleg a jatekban van ? Mert eddig nem sikerult megoldanom sehogy.... 144fps-em volt ezelott mindig, most meg van 40.... :U :W :W

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#3831) jonnyjoker01 válasza Shkiz0 (#3829) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem az lenne a legjobb, ha növelnék a játékosszámot. Az egész battlepass, valószínűleg a jövőbeli eventek is erre a mapre lettek készítve, a kanyon visszahozása nem hinném, hogy opció a Respawnnak.

Én nagyon nem értem miért csináltak nagyobb mapet játékosszám növelés nélkül, most épp az NRG csapat streamjeit néztem, megy a panaszkodás, hogy unalmasak a meccsek.

Játékkosszám növelést nem hiszem, hogy hamar meg tudnák oldani mondjuk, ha a netproblémáknak is hónapok kellettek a javításhoz. Ez az egész elég helyzet elég problémás:(

Üdv. Johnny

(#3832) markknight


markknight
veterán

Sajna gyuribának igaza van. Kezd elmenni a kedvem a játéktól és ez a random embereknek köszönhetõ. Nem veszik fel a lila body shieldet, eva-8-cal meg két sniperrel jönnek endgame-be.. áhh.. tegnap 5 meccset toltam gyorsba, 4x voltam a top 3-ba, de egyszerûen nem tudok 2 ember helyett játszani. Ranked ugyanez. Nem tudom, hogy kerültek fel ezek az emberek oda ahol kb voltam, de pont ezek a barmok fogadtak ott is. Ha meg kifogok egy 4-5 ezer killest csapattársnak, akkor az sem segít mert rendre ezek az emberek azok akik rusholnak, azt halnak az elején. Szar a helyzet. Nem baj ha célozni nem tudnak, helyezkedjenek jól, meg legyen valami taktikai érzékük! Csomó videó van arról, hogyan célozz, de nem az itt a legnagyobb baj, hanem a csapatjáték teljes hiánya. Ha meg olyan emberekkel játszom akik ketten vannak partiba, akkor azok meg szarnak pingelni dolgokat, futok utánuk mint egy kutya, majd ha lefeküdtek akkor lépnek instant.

A map túl nagy, az épületek meg emeletesek, ami rátesz egy lapáttal. A loot kevés, az új karakter béna. Lesz változtatás bõven.

Mindezek ellenére wow, hogy 3 szezon után mappot cseréltek és nem foldozgatják a kanyont, mint a Fortnite teszi a saját mapjával lassan 3. éve.

[ Szerkesztve ]

(#3833) markknight


markknight
veterán

Ezek a dive trailek meg olyan hangsak, hogy a fülem kiszakad. Ezek nem játszanak vele mielőtt kirakják az updatet? Nem tűnt fel nekik?

Sikerült ezt a quip wheelt is elrontani. Konzolon be kell nyomni a ping gombot, majd rá a háromszöget. Na most ezzel az a baj, hogy idáig a D-pad le volt az amin tudtál beszélni, simán maradhatott volna és max ha hoszabban lenyomod akkor jön elő a wheel. Komplikált lett. Tartsak lenyomva két gombot a jobb oldalon majd a analóggal válasszak, hogy mit akar mondani a karakter? Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#3834) markknight


markknight
veterán

Halloween event pálya, nagyon spoileres: [link]

(#3835) callmeakos válasza markknight (#3834) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem megy a spoilergomb, de az egészet hogy akarják megoldani? Mint a PUBG-ben?

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#3836) Bennyboy


Bennyboy
őstag

látom azt a bugot még mindig nem sikerült fixálni, h néha nem ad be 3. csapattársat :(

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3837) markknight válasza callmeakos (#3835) üzenetére


markknight
veterán

Muti melyik a spoiler gomb? Én valahogy nem látom :B

(#3838) shotika


shotika
őstag

Hát ennyire hamar se untam bele még egy szezonba. Sokszor már a map elején kilépkednek a társak, egyedül vagy ketten már nem sokra megyünk, főleg hogy ilyen hatalmas lett a terep. Nagyon már nem is mélyednék bele, lassan itt az új cod, az nálam beveri az Apex koporsójába a szöget, de kellemes 5-600 órát öltem bele.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3839) weri válasza shotika (#3838) üzenetére


weri
senior tag

Szerintem azert lepkednek ki amiert en is... FPS bug van mar a jatekban vagy 1 honapja es nem eddig meg nem tudtam sehogy se rajonni hogyan fixeljem.... eddigi 144 helyett 30-40 fps-t kapok... Nagyon elvezetes am igy jatszani :d

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#3840) -conrad-


-conrad-
addikt

Nemrég kezdtem a játékot, ha van valakinek kedve partyban játszani az legyen szíves vegyen fel ismerősnek, origin-en a neven Hogoyoo. Köszi :)

(#3841) gyuribácsi88

Hát amíg vissza nem rakják a kanyont, addig delete. Ez a pálya valami borzalom, totál nem illik ennek a játéknak a dinamikájába (dinamikájához) vagy játékmenetébe vagy hogy mondjam ez a hatalmas pálya, meg az emeletes épületek (több emelet ráadásul), ott kempelnek az emeletes házak felső emeleteiben tisztára mint pubg-ben, attól meg már a hideg is kiráz. Beugrok a legnagyobb darálóba, aztán se fegyver se armor se semmi, mindenki ott rohangál össze vissza, mert sehol semmi. Eddig mindig megvettem a battlepass-t hogy támogassam őket (nem érdekelnek a skinek) de ezért kár volt most pénzt kiadni, még a végén azt hiszik hogy ha sok BP fogy, hogy jól csináltak mindent, és ebbe az irányba mennek tovább... :N

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3842) Shkiz0 válasza gyuribácsi88 (#3841) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem van egy teóriám, hogy miért lett ennyi emeletes ház.
Pont az új hős Crypto miatt.
A régi mapon nem lenne ekkora OP mint ezen. Itt csak be kell campelni egy sarokba és szépen körbenézheti vele a házakat, meg a terepet.
Amúgy igen, nekem is pl Capitol City esetén olyan érzésem van, mint ha Miramaron lennék Los Leones-ben. Aids az egész...
Hozzáteszem ma már jobban toleráltam a mapot mint tegnap, de akkor is visszasírom a régi mapot. Ez egyszerűen nem lett eltalálva. Nem a kinézet a bajom, hanem hogy vagy több ember kéne, vagy elég lett volna akkora map mint a régi, vagy a loot ne lenne ennyire szétszórva.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3843) markknight válasza Shkiz0 (#3842) üzenetére


markknight
veterán

Tegnap konkrétan a fél meccsen kevés hp-val futkorásztam, mert annyira nem találtam se enemyt se életet. De nem ritka, hogy az endgamebe csupasz fegyverekkel érkezünk. A vonat is egy full felesleges feature, hajóból legalább volt meccsenként 2-3, de itt ugyanaz a kirámolt fut állandóan. Crypto se jön be és alig vannak vele. A drónos repkedés teljesen kizökkent a játékból. A fullos lootos isteni kapukhoz meg nincs kulcs még kb 6 napig ahogy olvastam. Bravo.

[ Szerkesztve ]

(#3844) Shkiz0 válasza markknight (#3843) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen meg kicsivel tobb mint 6 nap. Ha kozel mesz a zart ajtohoz irja az idot.
Jovo het kedden a frissiteskor lesz aktiv valoszinuleg.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3845) ooooobi


ooooobi
senior tag

Leggyakrabban használt pingem az i need weapon, és csapattársak is ezt nyomogatják legtöbbször :( Nem értem manapság a teszterek mit csinálnak, mert itt, meg mindenhol feltüntek azonnal ezek a gondok.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#3846) Bennyboy válasza ooooobi (#3845) üzenetére


Bennyboy
őstag

A teszterek kb 90%-ban design szerint ellenőriznek taskokat, h minden úgy működik-e mint ami le van írva. Ettől függetlenül jelezhetik azokat a dolgokat a designereknek amivel nem értenek egyet de beleszólásuk nincs. A legtöbb játékbeli döntés a designerek kezében van.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3847) callmeakos válasza markknight (#3843) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ennyire gáz a helyzet? Én legkésőbb este tudom csak kipróbálni, mert még nem vagyok otthon és az update sem jött le szerintem mert teljesen kikapcsoltam a PS-t, de nem jó hírek ezek ha igazak.

All→M8

(#3848) sixpak válasza callmeakos (#3847) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem nem, jöhetnék ellenpéldával (3 supply bin egymás mellett, mindegyikbe egy purple bodyshield)
, de 2 nap után nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni.
Nem találtam map size comparison-t, de szerintem nem vészesen nagyobb... nekem úgy tűnik egyelőre.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3849) markknight válasza callmeakos (#3847) üzenetére


markknight
veterán

Annyira nem gáz, csak furi. Kell még 1 hónap addig bugolnak meg variálnak mindent. Még mindig messze a legjobb fps amivel toltam eddig. Annyiból jó, hogy rá vagy jobban kényezerítre arra a fegyverre amid van.

[ Szerkesztve ]

(#3850) -conrad- válasza markknight (#3843) üzenetére


-conrad-
addikt

Én úgy tudom, hogy a kulcs a supply-t szállító drónokban van, ha meglövöd mikor arany akkor arany cuccot dob és akkor lehet benne kulcs is oda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.