Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) VágniValó válasza gyuribácsi88 (#3200) üzenetére


VágniValó
addikt

Kongasd meg a harangokat, hogy nincs szükség több erőszakra, mi baj lehet belőle!?

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3202) Shkiz0 válasza gyuribácsi88 (#3200) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez a season2 bemutató videó végén volt pár képkocka erejéig.
Nos gyakorlatban annyi az egész, hogy ezek a sárkányok a map bármely pontján felbukkanhatnak, és karmaikban egy ládikó van (teljesen random cuccokkal).
Ha rájuk lő az ember párszor, kiejti a karmai közül és leesik, majd lootolhatsz belőle.
Egyelőre még nem tudtam eldönteni, hogy más jétékos dobozát dobja e le, vagy random dobozt, mivel rálőttünk leesett, de nem volt idő megnézni mert közbe jöttek ránk.

Sőt meg is lehet ölni a sárkányt :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3203) Szilágyi84 válasza Shkiz0 (#3202) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én ma láttam először de nagyon messze volt de egyből feltűnt mi a fene az a repkedő dög. És mi ez a két zsiráf dinó ami egyre közelebb fordul a szigetre?

(#3204) Shkiz0 válasza Szilágyi84 (#3203) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Azt még nem tudni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3205) Komplikato válasza gyuribácsi88 (#3200) üzenetére


Komplikato
veterán

Fura, nekem 28 perccel a Hunting vége előtt dobta be egy játékban őket, utána meg egyikben sem. Videó alapján dobálnak deathbox-okat, az nem derűlt ki, hogy konkrétan kinyírt játékosoké vagy csak random.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3206) eLit-MiLan válasza Komplikato (#3205) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Random, mivel akkor is van náluk deathbox, amikor még senki nem halt meg.

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#3207) shotika


shotika
őstag

Season 2 update info: (juli2?)

"The good news is in all of this is that aiming isn't so much a priority with this weapon because, thanks to those huge-ass bullets, if it tags you it's probably going to ruin your day no matter where it hits. LMGs aren't exactly precision weapons anyway, so less-scalpel, more sledgehammer seems like a natural approach and will hopefully make for some good fun in small rooms.

Slayback also revealed a couple of the new hop-ups teased in the season two announcement. Disruptor Rounds for the Alternator and RE-45 (two vastly underrated weapons, by the way) will do increased damage to shields, while the P2020 and Mozambique will get Hammerpoint Rounds that do increased unshielded damage. "Ideally players will consider one of these hopped-up small arms for weapon-swap tactics, and sometimes carry them unironically into endgame situations," he wrote.

Season two will also see the addition of new Energy Mag attachments that will boost the ammo capacity and reduce reload time of energy-based weapons, the Flatline, P2020, Alternator, and Triple Take are getting buffs, and the Arc Star is getting tuned up a little. And there are some big changes coming to Energy and Shotgun ammo stacks: Energy stack size is being increased from 60 to 80, which is nice, but shotgun ammo stacks are being hacked from 64 rounds to 16. That means dedicated shotgunners are going to have to dedicate a lot more inventory space to keeping double EVA-8s properly fed.

Season two will also see changes to airdrop packages, which will use different loot tables depending on the stage of the game—more Krabers in early/midgame drops, more Mastiffs in the endgame, for instance—and a new set of gold weapons will also be introduced. Full details on all the changes will be shared in the season two patch notes, which will be posted when the season goes live on July 2. "

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3208) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Én lelőttem most egyet, arany armort dobott =)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#3209) shotika válasza Vismajor01 (#3208) üzenetére


shotika
őstag

Nekem semmit, lila vackokkal volt tele, egyiket se tudtam használni. De jó poén, főleg hogy közben ordított a társam, hogy Wattafakk??? Wattafakk?? :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3210) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Ma sikerült lőnöm egy aranyládás szárnyast de sajna nem pajzs volt benne. Még láttam egy lilát 1 óra alatt ennyi elég ritka.

(#3211) M^xx


M^xx
aktív tag

Jó ötlet volt betenni ezeket a sárkányokat, jó tudni, hogy a játékmotor ilyet is tud. Én azt is el tudnám képzelni, hogy a kör sebzését helyettesítenék ezek a sárkányok és aki a körön kívül van azokra vadásznának, nagy sikerrel.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#3212) Rage47 válasza M^xx (#3211) üzenetére


Rage47
veterán

meg random felkapnának embereket és meg kéne őket menteni :D vagy akit nem tudunk, annak ott marad a doboza a karmai között

(#3213) jonnyjoker01 válasza Komplikato (#3205) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A barátlistádról választ valakit és annak a deathboxát kapod meg és általában elég jó a loot benne! :K

Amúgy redditen azt spekulálják, hogy a Leviatánok (zsiráfdinók?) letarolnak majd egy-két bázist és újra kell majd épiteniük a fejlesztőknek, igy megoldva a map folyamatos változtatását. :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3214) Shkiz0 válasza jonnyjoker01 (#3213) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

És hogy dönti el a game, hogy a 3 ember közül kinek a barátja lesz kiválasztva? :U

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3215) jonnyjoker01 válasza Shkiz0 (#3214) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem véletlenszerű.

Üdv. Johnny

(#3216) Bennyboy válasza jonnyjoker01 (#3213) üzenetére


Bennyboy
őstag

és akinek nincsenek barátai? :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3217) Szilágyi84 válasza jonnyjoker01 (#3213) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én is arra gondoltam de mikor lesz ebből valami(júli 2/season 2)? amilyen lassan közelednek a szigethez az eddig nyugis és ártalmatlan két lény majd a szárazföldön változtatnak.... Annyi mindent lehetne de miért nincs miért nem erőltetik magukat?A sárkányok is jó ötlet nem nagy dolog mégis másabb kicsivel. Talán ennyire sikeres még mindig rengetegen vagyunk és majd ha megcsappan a létszám akkor dobnak váratlanul újdonságot?

(#3218) Maxxy10 válasza Szilágyi84 (#3217) üzenetére


Maxxy10
addikt

Már közel nincs meg az a létszám. Egyszerűen változtatni egyszerűbb mint egy új map.

(#3219) Szilágyi84 válasza Maxxy10 (#3218) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az se lenne gond hamár ennyire ragaszkodnak ehhez a pályához akkor legalább ne csak egy két láda lhelye lenne máshol hanem jöjjön földrengés vagy a dínók járják le hogy változás történjen ami megdobná az élményt és nem csak az akció vinné.

(#3220) Maxxy10 válasza Szilágyi84 (#3219) üzenetére


Maxxy10
addikt

Hát nekem egyáltalán nem hiányzik az RNG. :)

(#3221) Rage47


Rage47
veterán

Tegnap este a társam hüledezett, hogy minek lövöm én azt a sárkányt aztán látta, hogy lepottyan valami, elakadt a szava, hogy omg ezt le lehet lőni wtf. :D

(#3222) jonnyjoker01 válasza Bennyboy (#3216) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha olyan játékost választ ki a játék akinek nincs 1 barátja se, akkor a developerek közül választ ki valakit véletlenszerűen :)

Üdv. Johnny

(#3223) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Nem vagyok egy gyakorlott BR player, de tettem egy próbát az Apexel lévén hogy Ingyenes és account úgyis volt Bf4 miatt. Életképes az lopakodás és taktika, campalést stb, vagy egyáltalán nem vezet eredményre az Apexben?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3224) Szeszkazán válasza GoTReX (#3223) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Hát ha meg akarsz tanulni játszani felejtsd el, egy-két szituációba jöhet csak jól , de az elég ritka.

(#3225) GoTReX válasza Szeszkazán (#3224) üzenetére


GoTReX
őstag

Ma nyomok egy jópár kört, de akkor lehet ez nem az én Brem.A pubg maig nem engedett az árából, Fortnite epilepszia. Blackoutot sem tudom kipróbálni.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3226) Maxxy10 válasza GoTReX (#3225) üzenetére


Maxxy10
addikt

PUBG volt már akciós...

(#3227) GoTReX válasza Maxxy10 (#3226) üzenetére


GoTReX
őstag

Biztos elkerülte a figyelmem! 🙂

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3228) VágniValó válasza GoTReX (#3225) üzenetére


VágniValó
addikt

Soha egy játékért se sajnáltam és bántam utólag annyira a kiadott pénzt, mint a PUBG-ért, töröltem is steamről nekem ez ne foglalja a helyet.
Ok talán a Tekken 7-ért, mert elmangázott, elszexualizált fos lett, ami méltatlan a teremtés koronája 4. és 5. rész után.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3229) GoTReX válasza VágniValó (#3228) üzenetére


GoTReX
őstag

Pedig Streamen elég jónak tűnik. Tekkenből csak emlékeim vannak (3), amúgy Xboxon DOA volt.:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3230) jonnyjoker01 válasza GoTReX (#3223) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szia!

Úgy játszol ahogy akarsz, végül is lehet itt is kempelgetni, de a játék fő célja a folyamatos mozgás és fightolás. Ha igy szeretnél játszani akkor a jobb játékosok dominálni fognak, mivel te sem fogsz megtanulni igy játszani. Ha a lassabb játékmenetet szereted akkor inkább PUBG.

Üdv. Johnny

(#3231) GoTReX válasza jonnyjoker01 (#3230) üzenetére


GoTReX
őstag

Még adok neki egy kis időt. :)

Mindenesetre ,ha valakinek van kedve játszani nyugodtan vegyen fel: GoTReX416

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3232) Rage47


Rage47
veterán

amúgy az új karakter is kempelős lesz

(#3233) M^xx válasza GoTReX (#3223) üzenetére


M^xx
aktív tag

Ha ez a stílusod és jó vagy benne, lehet sikerélményed, de ugye ott van még két ember rajtad kívül. A napokban megesett velem, hogy a random társaim kiléptek a kör elején, egyedül maradtam és hát mit tud az ember ilyenkor tenni, minél több killt összeszedni. Aljas módon bujkálva campelve ;] csak azt vettem észre úgy 6-7 kill után, hogy minden felszerelésemet sikerült kimaxolnom és az utolsó két csapatból is sikerült egy embert ládába zárni, eljött az idő, hogy összecsapjak az utolsó squaddal mondanom sem kell sikerült lehívniuk a már egyszer megölt társukat így 3 vs 1 mentem az utolsó fightba, nagy szerencsémre mindhármat sikerült megölnöm és így egyedül megnyerni a mecset.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#3234) shotika válasza M^xx (#3233) üzenetére


shotika
őstag

Naja, de 1vs3-nál általában bedarálják az embert :D (főleg a végefele) Szép volt! Lehetne vmi bónusz rendszer az aktív játékosnak, ha kilép a társunk (+25% hp vagy vmi). Így a solo játékosoknak is több lenne az esélye.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3235) Rage47 válasza M^xx (#3233) üzenetére


Rage47
veterán

3v1-ben nyerni azért nem semmi, vagy te vagy valami állat vagy ők voltak kezdők :D

(#3236) gyuribácsi88 válasza Rage47 (#3235) üzenetére

Csak annyi millióm legyen, ahányszor a végén lehoztam az 1v3-t :D itt van egy

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3237) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#3236) üzenetére


Gebriel
veterán

Szép befejezés, grat. :)
De azért nem voltak túl profik. :D

(#3238) Rage47 válasza gyuribácsi88 (#3236) üzenetére


Rage47
veterán

:D grat de engem ilyen esetben már az elején kinyírtak volna 2mp alatt konzolon :D
tegnap is volt olyan játékos aki egyszerűen nem hibázott wingmannel és mindhármunkat leszedte, az ilyenek utána akarom törölni a gamet

(#3239) gyuribácsi88 válasza Gebriel (#3237) üzenetére

Hát 10 win-ből 8x úgy nyerek hogy lehet hogy hárman vagyunk, de max csak hátráltatnak, ezért lesz jó a ranked mód, megszabadulok az ilyenektől.

Amúgy épp azt vettem észre így 5 hónap után, nem találkoztam még olyan causticcal, aki tud is játszani, a trap-je folyamatosan engem is bevakít meg belassít, így inkább már fel se szedem ha lelövik, mert csak szívok miatta, jó lenne ha a csapatot nem hátráltatná egy csapattárs képessége, ezzel kezdhetnének valami, elvégre teamkill sincs ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3240) Komplikato válasza gyuribácsi88 (#3239) üzenetére


Komplikato
veterán

Én azért SE használok Caustic-ot, mert megint visszajött a hiba, hogy ha van a csapatban, akkor beszaggat az egész csapatnak a játék, főleg csapdák lerakása közben és után. Pedig ezt egyszer régebben javították elvileg.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3241) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#3239) üzenetére


Gebriel
veterán

Én a Casuticcal az utóbbi pár napban kezdem el csak játszani.
Szerintem a trapje arra jó, hogy jelezze ha a hátrahagyott útvonalakat használja az enemy.
Én legalábbis arra használom, így elkerülhető, hogy hátba támadjanak.
Meg másokat bezárni vele egy helységbe, míg a squad shildet vagy healt újra tölti. :D

Én is úgy látom, hogy jó, hogy lesz ranked egyébként. :U

#3240
Ez én is tapasztaltam sajnos PS4-en. :(((

[ Szerkesztve ]

(#3242) Rage47


Rage47
veterán

Én betudtam anno kezdeti gyerekbetegségeknek a szaggatásokat, lassulásokat, stb., de még mindig ugyanolyan a játék, szóval szar az engine (inkább konzolon). Titanfall is pl. mindig akadozik killcamben. Itt is akadozik, ha spectate-ben vagy.

(#3243) Maxxy10 válasza Rage47 (#3242) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én már jó ideje nem találkoztam lassulással Xbox-on. Pedig minden nap játszom.

(#3244) jonnyjoker01 válasza Rage47 (#3242) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én semmi lassulást nem tapasztaltam, pedig én azért elég extrém módon játszok: cloud PC bérlése Amszterdamból és Parsec-el férek hozzá (tehát amellett, hogy rendereli a játékot a GPU még 2560x1080@75hz videót kódol 30-40 mbit bitrátával).

Az egyetlen problémám nekem a szerver hibák. Sokszor kapok code: leaf (update óta code: net) hibát ami meccs közben kidob a főképernyőre, van hogy landolás után belassul minden, van hogy néhány találatot nem regisztrál a szerver (hallom a találat hangeffektet amikor rálövök az ellenfélre, de nincs hitmarker vagy damage indicator).

Üdv. Johnny

(#3245) KaitouP válasza jonnyjoker01 (#3244) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem nagy hátrány egy ilyen, kompetitív játékot játszani ilyen megoldással? Nem kötözködök, tényleg érdekel a megoldás életképessége.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3246) Gebriel


Gebriel
veterán

Mai nap margójára :DDD [link]

(#3247) jonnyjoker01 válasza KaitouP (#3245) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Őszintén, ha egymás mellé tennénk a nativ és a Parsec-es megoldást, akkor egy picikét érezhető a különbség. Gépemen leteszteltem, Amszterdamból 30-40 ms input lagot ad hozzá a játékhoz (digi 500-as nettel). Maga a videostream kódolási munka 10ms input lagot ad hozzá, a maradék az a pingtől függ, hogy milyen messze vagy a host szervertől. De őszintén ez a 30-40 ms semmi, valószinűleg egy pro tournament játékost idegesitené, de én nem érzem úgy, hogy hátrányom lenne célzásban. Egy időben próbáltam összehasonlitani szobatársam gépével, hogy jobban játszok-e nativan, de eredményemen nem volt különbség a két módszer között, játék közben pedig nem észrevehető az input lag, csak ismételve magamat, ha a két gépet egymás mellé tennénk és csak az input lagra fókuszálnánk.

Szerkesztem: Apex-ben a reakcióidő nem olyan fontos, mint pl. a CS-ben. Utóbbinál minden ms számit, igy ott ez a 30 ms hozzáadott lag tényleg elfogadhatatlan.

Akit érdekel itt a gaming setupom, ezt küldtem el egyik origin "havernak", aki nem hitte el, hogy egy tableten játszom :DDD : [link]

Legnagyobb előnye, hogy Parsec-el játszok, hogy nem kell, hogy windows rendszerem legyen a tabletemen, nemrég váltam meg a windowstól véglegesen :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3248) Rage47 válasza Gebriel (#3246) üzenetére


Rage47
veterán

:D

(#3249) Szigii


Szigii
csendes tag

Sziasztok!
Csak nekem csinálja azt, hogy kb mindenre 1-2 másodperc késleltetéssel reagál a játék? Pl egy death box kinyitásánál vagy fegyver váltásnál. Régen ilyet sose csinált. Szerver laggok ezek vagy az én netemmel vannak bajok?

(#3250) jonnyjoker01 válasza Szigii (#3249) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lehetséges, hogy a játék automatikusan rossz data centerbe rakott. Engem rendszeresen Salt Lake City-hez csatlakoztat. Amikor elinditod a játékot, a Continue helyett várj 2 percet, majd kattints az 'Accessibility options'-ra, zárd be a felugró menüt és megjelenik a 'Data center' opció, ott pedig válaszd ki a hozzád legközelebbi szervert.

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.